صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام - من می خواهم برای این بورس اقدام کنم. در فرم مربوطه متن زیر بود که من خوب متوجه نشدم. به وب سایتی که داده هم نتونستم وارد بشم. لطفا یکی کمکم می کنه تا با توجه به وقت کم باقیمانده بتونم به موقع سابمیت کنم؟
    Submit a ‘Course by Course’ credential evaluation report from WES - World Education Services (www.wes.org) or a UK Naric ‘Statement of Comparability’ (UK Naric)covering ALL tertiary academic qualifications. NZQA and NOOSR reports will also be accepted.
    سلام
    همونطور که گفتین هنوز به نظر میرسه که برای همه ی مدرکها وقت هست به جز برای همین ریپورت که از شما میخواند ...باید از طریق چهار سایت اعلام شده تو اپلیکیشن این ریپورت رو بگیرید ( 50 پوند هم هزینه اش هست ) و سایت نوشته ده تا پانزده روزه حاضر میشه ،بعدش 3-6 روزه میرسه به شما . وپس از اون هم که باید هنوز حداقل یک هفته به ددلاین مونده باشه تا بتونید مدارک رو به موقع به نیوزیلند بفرستید ....من با اینکه چند روز پیش درخواست این ریپورت رو دادم نمیدونم که به موقع میرسه به دستم یا نه .. پس شما اگر میخوایید این کار رو انجام بدین سریعتر باید تصمیم بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که گفتین هنوز به نظر میرسه که برای همه ی مدرکها وقت هست به جز برای همین ریپورت که از شما میخواند ...باید از طریق چهار سایت اعلام شده تو اپلیکیشن این ریپورت رو بگیرید ( 50 پوند هم هزینه اش هست ) و سایت نوشته ده تا پانزده روزه حاضر میشه ،بعدش 3-6 روزه میرسه به شما . وپس از اون هم که باید هنوز حداقل یک هفته به ددلاین مونده باشه تا بتونید مدارک رو به موقع به نیوزیلند بفرستید ....من با اینکه چند روز پیش درخواست این ریپورت رو دادم نمیدونم که به موقع میرسه به دستم یا نه .. پس شما اگر میخوایید این کار رو انجام بدین سریعتر باید تصمیم بگیرید
    سلام Samira z - ممنون از وقتی که گذاشتید و جواب دادید. من برای اسکولار خود دانشگاه اقدام کردم ولی فکر می کنم با توجه به دردسر های این بورس (از جمله ارسال برای اسس و ارسال مدارک به صورت هارد کپی) من برا امسال بی خیال این بورس می شوم. شاید سال بعد ......
    شما برای بورس دانشگاه هم اقدام کردید؟ خبر دارید از کسانی که بورس دانشگاه را گرفته اند چه معدل و فارغ التحصیل کدام دانشگاهها بودند؟ رزومه کلی شان به چه صورت بود؟ از دوستان دیگر هم اگر کسی در این مورد می دانند لطفا اطلاعات بدهید بدانیم چقدر امیدی به گرفتن بورس دانشگاه هست؟

Member
    رشته و دانشگاه

خواهش میکنم .

والا بورسیه های خود دانشگاه ها به نظر میرسه اغلبشون سپتامبرو اکتبر هست ، من هنوز اونها رو اقدام نکردم و اطلاعی هم ندارم چه شرایطی بیشتر مهمه ... مشابه سوال شما رو تو پست " تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط " پرسیدم اماجواب زیادی نگرفتم . میتونید چک کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

خب دوستان تا اینجا بگم که UK NARIC ساپورتش افتضاح بوده .

من برای statement of comparability با این سازمان اقدام کردم ،روز اول که با کردیت کارت خودم پرداخت رو انجام دادم و با اینکه پول از حساب من کم شده بود اما اونها پول رو claim نمیکردند ( شاید به خاطر تحریمها و اینکه کردیت کارت به اسم یه ایرانی بود مثلا ) به هر حال من هرچی ایمیل زدم و گفتم عجله دارم ، فقط بگید جریان چیه ، پول رو چرا claim نمیکنید ، من کنسل کنم دوباره پرداخت کنم یا چی ...هیچ ایمیلی رو جواب ندادند ، بعدش هم که من چند روز بعد بلاخره دوباره از یک موسسه پول رو واریز کردم ، فقط اتوماتیک ریپلای اومد که اکی حالا پروسه اتون شروع میشه . پروسه نسبت به اونچیزی که سایت گفته بود کوتاهتر بود ، 6 روزه انجام شد و گفتند که پست کردند ( من پست standard airmail رو انتخاب کردم 3.5 پوند قیمتش هست و نوشته 3 تا 7 روزه میرسه که خب البته با این قیمت پست من باید از اول بیشتر مشکوک میشدم ) ، به هر حال الان 10 روز گذشته و مدارک نرسیده ، ضمن اینکه دوست دیگه ای هم 20 روزه که مدارکش فرستاده شده اما هنوز نرسیده .

خلاصه اینکه هرچی در این زمینه هم ایمیل زدیم جواب نمیدند ، تا اینکه من بهشون زنگ زدم ، نه دقیقه پشت خط بودم تا نوبتم شد ، بهشون میگم یه کد بسته ای چیزی بدید ما ببینیم نامه امون کجاست ،که میگه کدی در کار نیست و این مدل پست کد نداره ، راهی برای پیگیری نداره ...میگم چرا تو وب سایتتون ننوشتین که این پست ممکنه خیلی بیشتر طول بکشه ، میگه ما مسِِئول نیستیم .

نتیجه ی اخلاقی برای اونهایی که میخواند با این موسسه در اینده کار کنند ، یا مدارکتون رو خیلی زود بفرستین ( دو سه ماه ) یا سرویس دی اچ ال انتخاب کنید که وحشتناک گرونه ...به هر حال ما که کلی ضرر کردیم و هنوزم وضعیتمون معلوم نیست

Junior Member

سلام - Samira -Z
    پست تان در مورد موسسه ارزیابی کنده انگلیسی را خواندم. اولش در مورد زمان اسس خوشحال کننده بود ولی آخرش کمی نگران کننده شد. امیدوارم هر چه زودتر و به موقع جوابش به دست تون برسه ولی در پست به نیوزسلند نوعی پست را انتخاب کنید که سریعتر به دست شان قبل از 15 جولای برسه. انشالله شما امسال این بورس را گرفتید یک پست اینجا بگذارید در مورد مسایلش تا از تجربیات تان بقیه هم استفاده کنند.
    تشکر دوباره از مشترک کردن تجربه تان

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

دوستان یه سوال...
    برای اسسمنت اگه بخوایم از سرویس UK NARIC استفاده کنم آیا لازمه که اصل دانشنامه رو داشته باشم؟ یا با گواهی موقت هم میشه این کار رو انجام داد.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام به همگی

من در نهایت نتونستم این بورسیه دولتی رو اقدام کنم چون اون مدرک statement of Compatibility دیر به دستم رسید ( یک ماه طول کشید یا بیست و پنج روز دقیقا یادم نیست ) ...و کلا دردسرهای این بورسیه خیلی به نظرم زیاد میرسید و هزینه هم که داشت ( همین ریپورت 450 هزار تومن آب خورد) ...به هر حال میخواستم بگم من برای بورسیه دانشگاه اقدام کردم و نتیجه گرفتم . خیلی هم پروسه ی راحت و بدون خرجی داشت و مدارکش هم چیزی بیشتر از همون مدارک معمولی که برای ادمیژن میفرستیم نبود...

اگر کسی تجربه ایی از NZIDRS امسال داشته لطفا در میون بذاره برای آیندگان

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام به همگی

من در نهایت نتونستم این بورسیه دولتی رو اقدام کنم چون اون مدرک statement of Compatibility دیر به دستم رسید ( یک ماه طول کشید یا بیست و پنج روز دقیقا یادم نیست ) ...و کلا دردسرهای این بورسیه خیلی به نظرم زیاد میرسید و هزینه هم که داشت ( همین ریپورت 450 هزار تومن آب خورد) ...به هر حال میخواستم بگم من برای بورسیه دانشگاه اقدام کردم و نتیجه گرفتم . خیلی هم پروسه ی راحت و بدون خرجی داشت و مدارکش هم چیزی بیشتر از همون مدارک معمولی که برای ادمیژن میفرستیم نبود...

اگر کسی تجربه ایی از NZIDRS امسال داشته لطفا در میون بذاره برای آیندگان

موفق باشید
    سلام در صورتی که موفق به اخذ بورس شدید لطفا در قسمت نتایج پذیرش سایت اطلاعات مربوطه را ثبت کنید
    با تشکر

Junior Member

معدل من چند صدم از3.6 کمتر داره و نمیتونم برای این بورس شرکت کنم
    میخواستم بتونم خود استاد هم توی دانشگاه های نیوزلند بورس خاصی داره که به دانشجو بده؟
    من با یکی از اساتید نیوزیلند در ارتباطم، آون استاد میتونه برام بورسیه از سهمیه خودش بگیره؟

Junior Member

من با اینکه تمام شرایط دریافت بورس رو داشتم باز هم موفق به دریافت این بورس نشدم. دلیلش هم گفتن که چون تعداد کمی‌ فقط این بورس رو دریافت میکنند. احتمالا معدل‌های ۴ هم هستن در این افراد. خلاصه اینکه کلی‌ هزینه داره این بورس که به نظر منطقی‌ نمیاد و بهتره منصرف شد

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)