صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

با سلام
    من منتظر هستم که این بورس برای 2016 باز شه و اپلای کنم اما ظاهرا با کامنتهای شما شانس قبولی خیلی کمه. من پذیرش از دانشگاه اوکلند دارم و چون قبل از تاریخ اکتبر پذیرش گرفتم مجاز به ثبت نام برای بورس خود دانشگاه نیستم!! (امسال قوانین جدید اعلام کردن). به نظر شما راه دیگه ای وجود داره که بشه اسکولارشیپ گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

نقل قول نوشته اصلی توسط abdmad نمایش پست ها
    با سلام
    من منتظر هستم که این بورس برای 2016 باز شه و اپلای کنم اما ظاهرا با کامنتهای شما شانس قبولی خیلی کمه. من پذیرش از دانشگاه اوکلند دارم و چون قبل از تاریخ اکتبر پذیرش گرفتم مجاز به ثبت نام برای بورس خود دانشگاه نیستم!! (امسال قوانین جدید اعلام کردن). به نظر شما راه دیگه ای وجود داره که بشه اسکولارشیپ گرفت؟

سلام ، تبریک بابت پذیرشتون ، نمیدونم در جریانید یا نه اما ویزای نیوزیلند خیلی طول میکشه ، پس اگر از لحاظ مالی براتون مقدور هست ، دانشگاه رو ثبت نام کنید ( شهریه رو باید پرداخت کنید تا بتونید ویزا اقدام کنید ) و ویزا رو اقدام کنید ، بعدش در اون مدت انتظار برای ویزا هر بورسیه ایی که در دانشگاه باز میشه یا همین بورسیه دولتی رو اقدام کنید ( ایشالا که ویزاتون البته اونقدرا طول نکشه البته اما خب اگر این طور شد لااقل بازم جلواید چون منتظر بورس نموندین ) ..یه کم تصمیم سختی هست چون اون پول شهریه اونجا گیر میافته اما خب همه چیز به این بستگی داره که آیا گزینه ی کشورهای دیگه ایی دارید یا نه

سلام. خيلي ممنون، محبت كردين. آخه اگه اسكولارشيپ هم ok نشد چي! من ميتونم الان شهريه يكسال رو پرداخت كنم ولي سال‌هاي بعد و مخصوصا هزينه‌هاي زندگيشو نه. طبق نامه پذيرش، من حدود 5 ماه ديگه فرصت دارم كه اصطلاحا دانشگاه رو آغاز كنم. راستش من از دانشگاه WVU امريكا هم براي بهار 2016 پذيرش گرفتم ولي اون هم بهم فاند ندادن و نميدونم چه كنم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

سلام. خيلي ممنون، محبت كردين. آخه اگه اسكولارشيپ هم ok نشد چي! من ميتونم الان شهريه يكسال رو پرداخت كنم ولي سال‌هاي بعد و مخصوصا هزينه‌هاي زندگيشو نه. طبق نامه پذيرش، من حدود 5 ماه ديگه فرصت دارم كه اصطلاحا دانشگاه رو آغاز كنم. راستش من از دانشگاه WVU امريكا هم براي بهار 2016 پذيرش گرفتم ولي اون هم بهم فاند ندادن و نميدونم چه كنم.
    دوست عزیز اگه فاند یا ساپورت مالی کافی ندارید به هیچ عنوان ریسک نکنید چون اینجا گاهی اتفاقات خارج از برنامه رخ میده و کلا میبینید که زندگیتون رو تحت تاثیر قرار داد به عنوان مثال من علیرغم اینکه دندون هام رو قبل از خروج از ایران چک آپ کرده بودم اما به محض اینکه به اینجا رسیدم یکی از دندونهام که قبلا پر کرده بودم عفونت کرد(گویا طی پرواز و بر اثر فشار کابین مشکل دار شده بوده) حدود 1100 دلار واسه عصب کشی و پر کردنش خرج برداشت(بیمه دانشجویی دندون پزشکی رو پوشش نمیده)

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه فاند یا ساپورت مالی کافی ندارید به هیچ عنوان ریسک نکنید چون اینجا گاهی اتفاقات خارج از برنامه رخ میده و کلا میبینید که زندگیتون رو تحت تاثیر قرار داد به عنوان مثال من علیرغم اینکه دندون هام رو قبل از خروج از ایران چک آپ کرده بودم اما به محض اینکه به اینجا رسیدم یکی از دندونهام که قبلا پر کرده بودم عفونت کرد(گویا طی پرواز و بر اثر فشار کابین مشکل دار شده بوده) حدود 1100 دلار واسه عصب کشی و پر کردنش خرج برداشت(بیمه دانشجویی دندون پزشکی رو پوشش نمیده)
    درسته، خيلي ممنون. اونجا نميشه كار كرد؟ مثلا اگه حرفه‌اي، هنري چيزي آدم بلد باشه نميشه به نحوي درآمد داشته باشي؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

درسته، خيلي ممنون. اونجا نميشه كار كرد؟ مثلا اگه حرفه‌اي، هنري چيزي آدم بلد باشه نميشه به نحوي درآمد داشته باشي؟
    بستگی به هنر و حرفه اتون داره اما کار تمام وقت که نمی تونید همراه با تحصیل دوره دکتری بخصوص در سال اول انجام بدید. کار پاره وقت هم ابتدا با ساعتی 15 دلار شروع میشه که مالیات و بیمه رو اگه ازش کم کنید میشه ساعتی شاید 11 دلار. بازم میگم شرایط همیشه اونطوری که ما برنامه ریزی میکنیم پیش نمیره

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان یک سوال داشتم...شانس گرفتن بورس از نیوزلند نسبت به استرالیا چطوره؟
    یعنی رقابت بیشتره یا کمتر؟برای بیزنس اسکول

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم...شانس گرفتن بورس از نیوزلند نسبت به استرالیا چطوره؟
    یعنی رقابت بیشتره یا کمتر؟برای بیزنس اسکول
    سلام ، نمیدونم سوالتون رو جای درستی پرسیدید یا نه . شاید در قسمتهای دیگه فروم بچه های بیشتری میتونستند پاسخ بدند اما من به عنوان کسی که هم از نیوزیلند هم استرالیا از بیزنس اسکول فاند پی اچ دی گرفتم میگم که کلا پروسه ی نوشتن یک پروپوزال مناسب و بعد از اون هم اپلیکشن فرم هایی که باید پر کنید در مورد استرالیا مفصل تر و سخت تر هست پس من از تجربه ی شخصی میگم که استرالیا سختتر هست . ( دانشگاه استرالیایی که من اقدام کردم جز گروه 8 بود البته )

سلام دوستان تو مکاتبات چطور باید اعلام کنیم که میخواهیم هزینه های دوره دکنرا را از طریق بورسیه تامین کنیم؟ کسی فرمت نامه داره

سلام دوستان
    من فازغ التحصیل ازشد مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل 17.30 هستم و یک مقاله isi با if 2.7 دارم. آبا برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری در نیوزلند و فاند کامل نیاز به gre دارم یا ielts بالای 7 کافیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)