صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 124

موضوع: بیوانفورماتیک (Bioinformatics)

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : بیوانفورماتیک (Bioinformatics)

نقل قول نوشته اصلی توسط typhoon نمایش پست ها
    دوست عزیز Renegade من فعلا لیسانس آمار هستم و مشغول خوندن تافل و gre هستم. و قصد دارم ارشد آمار زیستی رو در ایران بگیرم. به نظر شما کار روی چه موضوع هایی در پایان نامه و مقاله شانس پذیرش در مقطع دکترا بیوانفورماتیک در آمریکا رو بالا میبره؟ خودم قصد دارم درباره ژنتیک و مباحثه مربوطه حالا چه گیاهی و انسانی موضوع انتخاب کنم.
    در مورد موضوع موارد زیادی هست و من نمی تونم بگم کدوم یکی بهتر یا بدتر هست. بهترین راه این که ببنید که کدوم موضوع مورد علاقه شماست و می تونید روش کار کنید و همچنین موقعیت های خوبی در دانشگاه های مد نظرتون داره. این موارد و با جستجو کردن و وقت گذاشتن فقط میشه درآورد

Junior Member

با تشکر از رنیگید عزیز

کسی از دوستان میتونه بنده رو راهنمایی کنه چطور میتونم لیست اساتید و دانشگاه هایی رو که روی بیوانفورماتیک کار میکنن رو میتونم بدست بیارم؟

Junior Member Lunaa آواتار ها

سلام دوستان. اگه بحث علاقه رو بذاریم کنار، به نظر شما آینده بیوانفورماتیک از ژنتیک پزشکی بهتره؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lunaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه بحث علاقه رو بذاریم کنار، به نظر شما آینده بیوانفورماتیک از ژنتیک پزشکی بهتره؟
    مساوی هستند از این نظر!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member Lunaa آواتار ها

رشته شما چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

سلام دوستان اگه امکانش هست راهنماییم کنید . من لیسانس صنایع غذایی هستم برای فوق لیسانس رشته بیو انفورماتیک از دانشگاه مونترال پذیرش گرفتم الان دچار نگرانی شدم چون می خوام بدونم اگه دو سال بعد خواستم برگردم ایران علوم تحقیقات فوق منو قبول می کنه یا ممکنه ایراد بگیره که لیسانس من با فوق لیسانس خیلی مرتبط نیست ؟ البته لازم به ذکر است تو لیست وزارت جز دانشگاه های خوبه علوم تحقیقات است . در صورت امکان راهنماییم کنید ؟
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه امکانش هست راهنماییم کنید . من لیسانس صنایع غذایی هستم برای فوق لیسانس رشته بیو انفورماتیک از دانشگاه مونترال پذیرش گرفتم الان دچار نگرانی شدم چون می خوام بدونم اگه دو سال بعد خواستم برگردم ایران علوم تحقیقات فوق منو قبول می کنه یا ممکنه ایراد بگیره که لیسانس من با فوق لیسانس خیلی مرتبط نیست ؟ البته لازم به ذکر است تو لیست وزارت جز دانشگاه های خوبه علوم تحقیقات است . در صورت امکان راهنماییم کنید ؟
    سلام دوست عزیز
    بهتون بابت پذیرشتون تبریک میگم
    اگه دانشگاهتون توسط وزارت مربوطه (اینجا علوم) تایید شده این نامربوط بودن به وزارت ربطی نداره اصلن تو خود همین ایران شما به راحتی با هر لیسانسی میتونید درهر رشته ارشدی ادامه تحصیل بدین پس تا اونجاییکه من میدونم مدرکتون اگه دانشگاهی که توش درس خوندین مورد تایید باشه هیچ مشکلی ندارین
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    بیوانفورماتیک Bioinformatics با انفورماتیک پزشکی Medical informatics فرق داره، توجه داشته باشید
    سلام فرق 2 رشته میفرمایید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein921 نمایش پست ها
    سلام فرق 2 رشته میفرمایید؟
    سلام منم یه مدت نه چندان کوتاه درگیر تحقیق راجع به این دو رشته بودم. تا اونجایی که فهمیدم انفورماتیک پزشکی مربوط به تجهیزات پزشکی و سیستم اطلاعات پزشکی و ایناست. بیوانفورماتیک واسه زیست شناسیه یعنی بحث اطلاعات زیستی. اینکه فلان ژن چیکار میکنه و تشخیص و پیش بینی ساختارش بدون آزمایش.در واقع تو این رشته میخوان که بدون آزمایشگاه ساختار مواد رو با تحلیل اطلاعات در دست تشخیص بدن. اونجوری که من فهمیدم کاربرد زیادی تو پزشکی داره حتی تشخیص بیماری ها. اینا همش تعریفه ولی اینکه آگه یه نفر این رشته رو بخونه واقعا تو ایران جایی میتونه کار کنه یا نه هنوز واسم سواله!!!

Junior Member

سلام دوستان. من ارشد فناوری اطلاعات سلامت هستم کسی میدونه که میتونم برای دکترا در رشته بیو انفورماتیک پذیرش بگیرم یانه؟ مقاله در زمینه HIT دارم اگر نیاز باشد در زمینه بیوانفورماتیک هم کار میکنم
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)