صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 124

موضوع: بیوانفورماتیک (Bioinformatics)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیوانفورماتیک (Bioinformatics)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lunaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه بحث علاقه رو بذاریم کنار، به نظر شما آینده بیوانفورماتیک از ژنتیک پزشکی بهتره؟
    اینده بیوانفورمتیک بهتر خواهد بود. حداقل در خارج از ایران. در ایران ممکنه برعکس باشه.
    به علت پیشرفت تکنولوژی حجم عظیمی از داده های ژنتیک و پروتئومیکس و ... روزانه تولید میشه که متخصیصین از هندل کردنش عاجز هستن. حجم داده ها به شدت قراره افزایش پیدا کنه و تنها بیوانفورماتیسیست ها خواهند توانست راه نجات رو پیدا کنند. همین الانش هم وضعیت کاری کسایی که بیوانفورماتیک بلدن بهتر از کسایی هست که ژنتیک بلدن! حقوقشون هم چندین برابره!
    ویرایش توسط erfan1985 : June 23rd, 2015 در ساعت 01:02 AM

سلام.
    من ارشد انفورماتیک پزشکی هستم. میخواستم بدونم دکترا پذیرش بیوانفورماتیک بهم میدن؟
    کسی از مقدار فاند این دو رشته اطلاعی داره؟
    ممنون میشم.

سلام وقتتون بخیر

من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه تربیت معلم تهران دارم. قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا رو هم دارم. جی آر ای و تافل رو هم نمره مناسبی گرفتم ولی هنوز نمیدونم برای چه گرایشی اقدام کنم. بیوانفورماتیک رو دوست دارم ولی دانشگاه های زیادی رو که در مقطع فوق لیسانس این گرایش رو ارائه بدن، پیدا نکردم.

حالا سوالم اینه (که اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم) به نظرتون ممکنه من فوق لیسانس رو ‌یک رشته عمومی تر بخونم و بعد برای پروژه فوق روی موضوعات مرتبط با بیوانفورماتیک کار کنم و نهایتا دکترا رو اختصاصا در این گرایش بگیرم؟

ممنون

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط Parastoo_zand نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر

من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه تربیت معلم تهران دارم. قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا رو هم دارم. جی آر ای و تافل رو هم نمره مناسبی گرفتم ولی هنوز نمیدونم برای چه گرایشی اقدام کنم. بیوانفورماتیک رو دوست دارم ولی دانشگاه های زیادی رو که در مقطع فوق لیسانس این گرایش رو ارائه بدن، پیدا نکردم.

حالا سوالم اینه (که اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم) به نظرتون ممکنه من فوق لیسانس رو ‌یک رشته عمومی تر بخونم و بعد برای پروژه فوق روی موضوعات مرتبط با بیوانفورماتیک کار کنم و نهایتا دکترا رو اختصاصا در این گرایش بگیرم؟

ممنون
    عملیترین راه حل همین هست که دارید می گید، اما الان دانشگاه ها دارن دوره های ارشد بیوانفورماتیک راه اندازی می کنن و اگر بتونید واسه مستر بیوانفورماتیک بخونید خیلی کمک کننده خواهد بود برای آینده چه دانشگاهی و چه شغلی، پس تلاشتون و اول بذارید برای پیدا کردن مستر بیوانفورماتیک و بعد اگر نشد یک مستر در یکی از زمینه های Statistics, Molecular or cell biology, computer sciences و یا فیزیک بخونید که کارتون و برای گرفتن پوزیشن واسه دکتری راحتتر می کنه

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام.
    من ارشد انفورماتیک پزشکی هستم. میخواستم بدونم دکترا پذیرش بیوانفورماتیک بهم میدن؟
    کسی از مقدار فاند این دو رشته اطلاعی داره؟
    ممنون میشم.
    مقدار فاند در اروپا خیلی وابسته به رشته ای که می خونید نیست، پس تفاوتی نخواهد داشت.
    شما اگه رو موضوعاتی کار کرده باشید که به بیوانفرماتیک نزدیک بودن، شانس خواهید داشت. در کل چون بیوانفورماتیک رشته جدیدی هست، آدم های مختلفی با زمینه های مختلف می تونن واردش بشن و جای نگرانی از اون جهت نخواهد بود

Junior Member

سلام
    کسی هست بتونه اطلاعانی راجع به کسانی که در رشته بیو انفورماتیک فاند گرفتن رو به من بده لطفا

Junior Member

منم اطلاعاتی راجع به کسانی که برای دانشگاهای کانادا ترجیحا در انتاریو فاند گرفتن میخواستم.. اواسط آپریل دارم میرم تورنتو (مهاجرت)..دوست دارم اونجا این رشته روبخونم.شدیدا علاقه به کارای نرم افزاری وکامپیوتری دارم..ارشد بیوتکنولوژی از دانشگاه یوپی ام مالزی دارم..دوست دارم یه ارشد دیگه تو بیوانفوماتیک بگیرم..ولی نمی دونم کدوم دانشگاهها تو کانادا بهتر فاند میدن و کلا شرایطشون بهتره برا پی ار ها.ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه حتی مختصر بگه.

سلام دوستان

کسی اطلاع داره که اگه یه نفر کارشناسی علوم کامپیوتر خونده باشه و ارشد هم علوم کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی خونده باشه و زمینه تحقیقاتیش هم داده کاوی باشه و در ضمن نمره تافل داشته باشه چقد احتمال گرفتن پذیرش در رشته بیو انفورماتیک براش وجود داره؟؟ (در زمینه بیو انفورماتیک مقاله نداشته باشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla1 نمایش پست ها
    منم اطلاعاتی راجع به کسانی که برای دانشگاهای کانادا ترجیحا در انتاریو فاند گرفتن میخواستم.. اواسط آپریل دارم میرم تورنتو (مهاجرت)..دوست دارم اونجا این رشته روبخونم.شدیدا علاقه به کارای نرم افزاری وکامپیوتری دارم..ارشد بیوتکنولوژی از دانشگاه یوپی ام مالزی دارم..دوست دارم یه ارشد دیگه تو بیوانفوماتیک بگیرم..ولی نمی دونم کدوم دانشگاهها تو کانادا بهتر فاند میدن و کلا شرایطشون بهتره برا پی ار ها.ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه حتی مختصر بگه.
    سلام . من ساکن کانادا هستم و دارم تحقیق میکنم که ارشد بیوانفورماتیک بخونم. برای پی ار ها میدونم که شهریه ها خیلی کمتر هستش و فاند هم میتونی بگیری بسته به استادت. اگر شما کانادا اومدید و اطلاعاتی کسب کردید ممنون میشم با من هم در میان بگذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی دانشگاه فردوسی

با سلام خدمت دوستان
    سوال اصلی من درباره تفاوت بین رشته هاست. فرق بین bioinformatics and bioengineering دقیقا چیه؟ تا جایی که من فهمیدم هر دو گروه سعی بر شبیه سازی نمونه های زنده دارند. اگر لطف کنید بگید تفاوتشون چیه و اینده کدوم یکی بهتره؟
    من لیسانس سلولی مولکولی و ارشد بیوتکنولوژی میکروبی هر دو دانشگاه فردوسی دارم ولی کاملا حس کردم که بیشتر از انجام دادن کارهای تکراری ازمایشگاهی علاقه به کار با کامپیوتر و حل مشکلات زیستیو بالینی از این طریق دارم. اما برام اینده شغلی مهم تر از علاقه ام.
    اگر امکان داشته باشه یک مقدار درباره اختلاف اینده کاری و کاربردی بودن رشته های بیوانفورماتیک، سل بیولوژِی و regenerative medicine بدونم. تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)