صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

شیمی هست رشته ام تو دپارتمان علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط SWT نمایش پست ها
    شما چی دپارتمانی هستید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    شیمی هست رشته ام تو دپارتمان علوم
    شما را میدونم با اون یکی دوست بودم که گفت تازمانیا هست ...

Junior Member

دانشگاه شما هم ۲۵ تا دانشجو میگیره آقا مجتبی ؟ دیگه باید منتظر موند یه نفر از این ۲۵ نفر نیاد ایشالا )) شانس کمه و ولی امید هست ...

سلام
    تماس گرفتم با دانشگاه جواب مشابه شما را بهم دادند که تو رزرو ها هستم و باید صبر کنم تا ژانویه برا راند دوم.
    من دپارتمان برق هستم.
    معدل و نمره زبانتون را نگفتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SWT نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعن امسال شرایط خیلی عوض شده تا اونجا که من فهمیدم، فکر نمیکنم خیلی تعداد مقاله ISI مهم باشه، حتی H-index چون من5 تا داشتم با H-index =3، امسال اینا یه تعدادی واسه دانشجوهای استرالیایی رزرو کردن. خوب شما ببین کلا دانشگاه توی کل دپارتمان ها ۲۵ دانشجو دکترا بورس میدن، و مطمئن باش سهمیه واسه خودشون ۱۳ حدقل هست، البته حقشونه ... یعنی اگه یه استرالیایی اصلان مقاله هم نداشته باشه بهش فاند را میدن... واسه همین شانس بسیار پایین هست تو این دانشگاه !
    شما کدوم دپارتمان اپلای کردید ؟ از کجا فهمیدید که رفتین رزرو لیست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    سلام
    تماس گرفتم با دانشگاه جواب مشابه شما را بهم دادند که تو رزرو ها هستم و باید صبر کنم تا ژانویه برا راند دوم.
    من دپارتمان برق هستم.
    معدل و نمره زبانتون را نگفتین؟
    این طور که آقا مجتبی گفتن، شاید چند نفر ازاین ۲۵ تا قبول نکنن اسکولارشیپ را. پس باید امیدوار باشیم تا آخر ژانویه. من ایلتس ۷ دارم، و مستر هم ایران نبودم، معدلم ۳.۳ از ۴ هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid455 نمایش پست ها
    راستی بچه ها منم Tasmania میخونم 3 هفته دیگه اونجام architecture قبول شدم خوش حال می شم بتونم به بقیه دوستان کمکی کنم
    سلام. من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه دکترا دانشگاه تاسمانیا اقدام کردم که OK گرفتم بزودی قراره دعوتنامه م برسه. قبل از اومدن میخواستم از اوضاع دانشگاه و بخصوص شرایط و هزینه های اسکان و زندگی توی شهر(Hobart فکرمیکنم?) بدونم. میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام وقتتون بخیر. تبریک میگم.
    بابت اوضاع دانشگاه خیلی کلی میتونم بگم رتبه 370 رو داره بین دانشگاه های دنیا و بین دانشگاه های استرالیا میشه گفت جز 10 دانشگاه برتر هست.
    هزینه اسکان بسته به این که چه آپشنی رو در نظر بگیرین متفاوت هست. ولی میتونم بگم مینیمم هفته ای 150 160 دلار هست اگر بخواین تو share house زندگی کنین. اگر بخواین از خوابگاه های دانشگاه استفاده کنین. حدود 205 تا 230 دلار هفته ای در نظر بگیرین. البته این هزینه ها برای شهر هوبارت هست اگر شهر دیگه ای باشه به مراتب پایین تر خواهد بود. هزینه زندگی که شامل خوراک میشه حدود 250 تا 300 دلار در ماه هست. هزینه سیم کارت و طرحتون ماهی حدود 30 دلار و هزینه اینترنت 7 8 دلار در هفته رو هم اضافه کنین به هزینه ها.
    البته تو پست های قبل توضیح مختصری بابت هزینه ها دادم. باز اگر سوال خاصی بود. بگین که توضیح بیشتر بدم.

ممنون
    علی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nargesbabaie نمایش پست ها
    سلام. من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه دکترا دانشگاه تاسمانیا اقدام کردم که OK گرفتم بزودی قراره دعوتنامه م برسه. قبل از اومدن میخواستم از اوضاع دانشگاه و بخصوص شرایط و هزینه های اسکان و زندگی توی شهر(Hobart فکرمیکنم?) بدونم. میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی دانشگاه فردوسی

سلام من برای دوره دکتری در این دانشگاه شهر Hobart از استاد تاییدیه گرفتم که دنبال بقیه کاراش باشم. ولی با توجه به رتبه دانشگاه می خواستم از دوستان که تجربه دارن بپرسم من با این رزومه این دانشگاه مناسب من هست یا نه؟ و به خصوص اینکه من با همسرم می خوام برم آیا شهری است که همسرم که مهندس مکانیک هست شغلی پیدا کنه؟
    رزومه من: کارشناس ارشد رشته بیوتکنولوژی دانشگاه فردوسی با معدل 18
    کارشناسی رشته سلولی مولکولی معدل 16.34
    سه مقاله ژورنالی
    سه مقاله کنفرانس داخلی بین المللی
    تافلم الان نمرش کمه ولی گرفتن ایتلس 6.5 یا 7 برام ممکن است.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام.
    اول تبریک میگم بابت پوزیشنی که گرفتین. ببینید معیار خاصی وجود نداره که با توجه به اون بسنجیم که رزومه شما با رتبه دانشگاه همخونی داره یا نه. خودتون میدونید عوامل خیلی زیادی از جمله شانس حتی تاثیر گذار هستش برای بورس شدن. موارد خیلی زیادی خود من دیدم که با رزومه خیلی خوب شاید بهتر از رزومه شما بیشتر از 2 سال هست که در انتظار پذیرش هستن و هنوز جوابی نگرفتن و نقطه مقابل افرادی با رزومه خیلی معمولی دانشگاه های خیلی خوب پذیرش گرفتن. ولی در حالت کلی به نظر من با توجه به رزومتون انتخاب بدی به نظر نمیاد.
    بابت پیداکردن کار باید بگم که باز هم خیلی بستگی به رزومه و تجربه کاری همسرتون و نکته خیلی مهم تر سطح زبانشون داره. ولی این نکته رو هم در نظر بگیرن که در حالت کلی استرالیا و مخصوصا تاسمانیا صنعت خیلی پیشرفته ای نداره و مشاغلی مثل مهندسی مکانیک یا برق یا رشته های مشابه مهندسی بازار کاری خیلی خوبی ندارن مخصوصا برای کسانی که اقامت دائم ندارن. ویزاهای موقت مثل ویزای دانشجویی شانس پیدا کردن کارهای دائمی یا رسمی رو کم میکنه. ولی از حرف های من نا امید نشین همیشه شرایط اینطور سخت نیست بیشتر قصدم آشنایی با شرایط کلی استرالیا بود. حتما پیگیری و پشتکار همسرتون باعث میشه خیلی زود کار پیدا کنن.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ElhamSoltani نمایش پست ها
    سلام من برای دوره دکتری در این دانشگاه شهر Hobart از استاد تاییدیه گرفتم که دنبال بقیه کاراش باشم. ولی با توجه به رتبه دانشگاه می خواستم از دوستان که تجربه دارن بپرسم من با این رزومه این دانشگاه مناسب من هست یا نه؟ و به خصوص اینکه من با همسرم می خوام برم آیا شهری است که همسرم که مهندس مکانیک هست شغلی پیدا کنه؟
    رزومه من: کارشناس ارشد رشته بیوتکنولوژی دانشگاه فردوسی با معدل 18
    کارشناسی رشته سلولی مولکولی معدل 16.34
    سه مقاله ژورنالی
    سه مقاله کنفرانس داخلی بین المللی
    تافلم الان نمرش کمه ولی گرفتن ایتلس 6.5 یا 7 برام ممکن است.
    با تشکر

Junior Member

سلام کسی از دوستان هست که خبری از کسایی که تو لیست رزرو هستن داره ؟ من به استادم ایمیل زدم ولی اونهم نمیدونست که قراره چی بشه ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)