صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط span نمایش پست ها
    دقیقا سوال منم همینه، منم برای دسمابر 2015 از این دانشگاه پذیرش با بورس گرفتن واسه دکتری، اما جالبه اطلاعات خیلی کم ازین ایالت شیر شده، اگر کسی در مورد این دانشگاه یا حتی نحوه زندگی توی ایالت تاسمانیا اطلاعات داره ممنونم یشم بگه؟هزینه زندگی...

سلام تبریک میگم بهتون
    میشه یه مقدار در مورد اینکه چجوری بورس گرفتین توضیح بدین، رشته تون چی هستش؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط span نمایش پست ها
    سلام، من ویزام اومده، شروع ترمم 1 دسامبر هست. دکتری مدیریت و تجارت، شهر لنسستون، کالج AMC،
    یه سوال؟ وضعیت اکومودیشن اونجا چه جوریه؟ چه جوری میشه برای خوابگاهاش اپلای کرد؟ باید حتما بریم اونجا بعد اپلای کنیم؟ یا باید خونه بگیرم بیرون از کمپس؟ و درکل کلا چه جور شهریه برای اینکه 4 سال از عمرتو اونجا باشی؟
    مرسی
    سلام تبریک میگم
    میشه بفرمایید روند برای بورسیه دکتری مدیریت و تجارت به چه صورت هستش؟ و اینکه آیا با اساتید مستقیما نامه زدید یا خیر؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد اینکه بخوایم توی مرکز ARIC توی دانشگاه تاسمانیا برای دوره دکتری بورس بگیرم، اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم شیر کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام

اگر سوالی بابت هزینه زندگی و شرایط زندگی دارین میتونین صفحات قبلی رو بخونین من یک جواب کلی به این سوال دادم تو جواب آقای عابدینی. اگر سوال خاص دیگه هست. من در خدمتم. بابت مرکز ARIC واقعیتش اطلاعات خاصی ندارم. اگر هنوز براتون سوال هست این موضوع با توجه به دو هفته ای ازش گذشته من میتونم بپرسم و بهتون بگم. بابت رشته مدیریت و تجارت باید بگم بله شما باید اول مستقیما با استادها صحبت کنید و اگر پروپزال و رزومه شما رو قبول کردند میتونید برای بورس اقدام کنید که پروسه خودش رو داره اگر نیاز باشه دقیق شرایط و سوالتون رو بفرمایید تا بیشتر توضیح بدم.

ممونم
    علی

نقل قول نوشته اصلی توسط Laila6990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد اینکه بخوایم توی مرکز ARIC توی دانشگاه تاسمانیا برای دوره دکتری بورس بگیرم، اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم شیر کنه

Junior Member

سلام مرسی از دوستان.
    خواستم بدونم برای ارشد معماری این دانشگاه فاند می ده یا این که خیلی سخته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز

من رشتم معماری نیست ولی یکی از دوستانم ارشد معماری میخونه الان ترم آخره. اطلاعاتم از این دوستمون هست.
    تو استرالیا معمولا فاند کامل وجود نداره برای ارشد و باید هزینه پرداخت کنید ولی میتونین تا 25% از شهریه رو تخفیف بگیرین. البته هزینه این دانشگاه از دانشگاه های دیگه استرالیا کمتره و هزینه زندگی هم یکی از کمترین هاست بین شهرهای استرالیا.

اگر سوال خاص دیگه ای بود هستم خدمتتون

ارادتمند
    علی

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    سلام مرسی از دوستان.
    خواستم بدونم برای ارشد معماری این دانشگاه فاند می ده یا این که خیلی سخته؟

Junior Member

سلام. یکی از اساتید این دانشگاه قبول کرده که تو روند پذیرش ی.پروایزر من باشه. من مدرک زبانم تا 26 سپتامبر وقت داره ولی روند بررسی اسکالرشیپ نوامبر هست. الان هرچی به آفیس ایمیل میزنم که اگر امکان داره الان با آیلتسم اپلای کنم بعد تو ماه سپتامبر که دوباره امتخان دادم مدرک جدیدو جایگزین کنم. نمیدونین این کارو میشه کرد یا نه؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

به نظر من به احتمال زیاد امکان داره که این کار رو انجام بدین. ولی فعلا شما همه مدارکتون رو بفرستین که پروندتون تو روند پذیرش قرار بگیره. نمیدونم تا الان جواب گرفتین از graduate office یا نه ولی نیاز داشتین من میتونم بپرسم بهتون خبر بدم

موفق باشید
    علی

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    سلام. یکی از اساتید این دانشگاه قبول کرده که تو روند پذیرش ی.پروایزر من باشه. من مدرک زبانم تا 26 سپتامبر وقت داره ولی روند بررسی اسکالرشیپ نوامبر هست. الان هرچی به آفیس ایمیل میزنم که اگر امکان داره الان با آیلتسم اپلای کنم بعد تو ماه سپتامبر که دوباره امتخان دادم مدرک جدیدو جایگزین کنم. نمیدونین این کارو میشه کرد یا نه؟

ممنون

Junior Member

سلام. ممنون ج دادین. والا من 5 هفته پیش مدارکمو فرستادم بم گفتن 4 هفته طول میکشه تا فرم EOI منو بررسی کنن. ایمیل زدم بشون که ببینم چی شده هنوز ج ندادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi82 نمایش پست ها
    به نظر من به احتمال زیاد امکان داره که این کار رو انجام بدین. ولی فعلا شما همه مدارکتون رو بفرستین که پروندتون تو روند پذیرش قرار بگیره. نمیدونم تا الان جواب گرفتین از graduate office یا نه ولی نیاز داشتین من میتونم بپرسم بهتون خبر بدم

موفق باشید
    علی

سلام دوستان. این دانشگاه از من جهت ارزیابی اپلیکشنم برای دکتری ، پایان نامه رو خواسته.
    ایا روال معمول این است؟ تو مدارکی که جهت اپلای می خواستن نیومده بود که پایان نامه رو جهت بررسی می خوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)