صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

پیش فرض تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

سلام.

از دوستانی که تو دانشگاه تاسمانیا درس میخونن خیلی ممنون میشم اگه تجربیاتشونو اینجا شیر کنن. من چند ماه دیگه دروه دکتری رو میخوام تو تاسمانیا شروع کنم. اطلاعات لازم داشتم.

مرسی

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

سلام
    دوستان در مورد شرایط اپلای برای رشته عمران-ژئوتکنیک {دکتری} در این دانشگاه اطلاعی دارید...بعد از تکمیل Expression of Interest form چه مراحل با تقریب زمانی طی خواهد شد...سپاس

1. University of Tasmania
      Public university in Hobart, Tasmania
      Directions

2. The University of Tasmania is a public research university primarily located in Tasmania, Australia. Wikipedia

3. Address: Churchill Avenue, Hobart TAS 7005, Australia

4. Phone: +61 3 6226 2999

5. Enrollment: 26,783 (2010)

6. Founded: 1890

7. Colors: Black, Red
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

کسی در تاسمانیا آشنایی داره که اینجا اطلاعاتی رو شیر کنه؟ چرا تو اینترنت اطلاعات راجبه این ایالت اینقدر کم هستتتت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (((((((((((

Junior Member

دقیقا سوال منم همینه، منم برای دسمابر 2015 از این دانشگاه پذیرش با بورس گرفتن واسه دکتری، اما جالبه اطلاعات خیلی کم ازین ایالت شیر شده، اگر کسی در مورد این دانشگاه یا حتی نحوه زندگی توی ایالت تاسمانیا اطلاعات داره ممنونم یشم بگه؟هزینه زندگی...

نقل قول نوشته اصلی توسط span نمایش پست ها
    دقیقا سوال منم همینه، منم برای دسمابر 2015 از این دانشگاه پذیرش با بورس گرفتن واسه دکتری، اما جالبه اطلاعات خیلی کم ازین ایالت شیر شده، اگر کسی در مورد این دانشگاه یا حتی نحوه زندگی توی ایالت تاسمانیا اطلاعات داره ممنونم یشم بگه؟هزینه زندگی...
    سلام
    تبریک
    چه رشته ای؟
    میشه به طور مختصر از اولین مرحله ای که اون فرم اولیه را ارسال کردید تا نهایی شدن توضیح دهید..ضمنا چقدر طول کشید

Junior Member

راستی بچه ها منم Tasmania میخونم 3 هفته دیگه اونجام architecture قبول شدم خوش حال می شم بتونم به بقیه دوستان کمکی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid455 نمایش پست ها
    راستی بچه ها منم Tasmania میخونم 3 هفته دیگه اونجام architecture قبول شدم خوش حال می شم بتونم به بقیه دوستان کمکی کنم
    سلام
    تبریک
    میشه به طور مختصر از اولین مرحله ای که اون فرم اولیه را ارسال کردید تا نهایی شدن توضیح دهید..ضمنا چقدر طول کشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    تبریک
    سلام از ماست و دوغ

والا اول این که زبان خودت میدونی بعدم ترجمه مدارک بعدم ارسال مدارک قبل از deadline بعدم اونا جواب دادن و مارو خوشحال کردن یه نکته داره این وسط واسه دانشگاههای استرالیا نیاز داری مدارکت توسط یکی از agent هاشون تو مقطع مستر تایید و ارسال بشه که لیست نماییندگیهاشون تو ایران تو سایت هر دانشگاه هست . بد هم نیست چون اونا سکن مدارک رو از اینا قبول میکنن ولی با این که شما یه پولی به نمایندگیشون میدی ولی خو تو پول ترجمه اضافه وارسال مدارک (پست) صرفه جویی میشه برادر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid455 نمایش پست ها
    سلام از ماست و دوغ

والا اول این که زبان خودت میدونی بعدم ترجمه مدارک بعدم ارسال مدارک قبل از deadline بعدم اونا جواب دادن و مارو خوشحال کردن یه نکته داره این وسط واسه دانشگاههای استرالیا نیاز داری مدارکت توسط یکی از agent هاشون تو مقطع مستر تایید و ارسال بشه که لیست نماییندگیهاشون تو ایران تو سایت هر دانشگاه هست . بد هم نیست چون اونا سکن مدارک رو از اینا قبول میکنن ولی با این که شما یه پولی به نمایندگیشون میدی ولی خو تو پول ترجمه اضافه وارسال مدارک (پست) صرفه جویی میشه برادر
    سلام
    من در 7/02/2015 اپلای کردم.... و در تاریخ 7/06/2015 از طرف Felicity Wilkinson

Graduate Research Admin Officer I Research Services SET Hub

University of Tasmania

بیان شد
    I will review your documents then forward onto the School for their consideration. You should receive feedback via email within 2 – 4 weeks.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    من در 7/02/2015 اپلای کردم.... و در تاریخ 7/06/2015 از طرف Felicity Wilkinson

Graduate Research Admin Officer I Research Services SET Hub

University of Tasmania

بیان شد
    I will review your documents then forward onto the School for their consideration. You should receive feedback via email within 2 – 4 weeks.
    ااا خوبه دیگه استرس نداشته باش منظر بمون ببین چی میگن ایشالا که پذیرشو میدن و میای پیش خودم ولی این ایمیلو به من نزدن چون من از طریق agent شون اقدام کردم .اینو بدون هیت ژولی تو بیشتر رشته ها نظر اعلام میکنه و اونا باید رزومتو بررسی کنن.دانشگاه های استرالیا خیلی استاد محور نیست .وقت داری تا شروع ترم جدید حداقل 5 ماه وقت مونده feb معمولا شروه میشه 2 ماهم وقت میخوای واسه سفارت واسه من 40 روزه اومد.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)