صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    من در 7/02/2015 اپلای کردم.... و در تاریخ 7/06/2015 از طرف Felicity Wilkinson

Graduate Research Admin Officer I Research Services SET Hub

University of Tasmania

بیان شد
    I will review your documents then forward onto the School for their consideration. You should receive feedback via email within 2 – 4 weeks.
    سلام دوست عزیز.
    اگه میشه یکم بیشتر اطلاعات بده که چی کار کردی تا بتونم بیشتر راهنماییت کنم. استاد پیدا کردی؟ بهت اکی دادن؟ چه رشته ای هستی؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi82 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    اگه میشه یکم بیشتر اطلاعات بده که چی کار کردی تا بتونم بیشتر راهنماییت کنم. استاد پیدا کردی؟ بهت اکی دادن؟ چه رشته ای هستی؟

با سلام
    ممنونم
    دکترای عمران-ژئوتکنیک
    بله به استادی ایمیل زدم و ایشون گفتند اپلای کن
    تاریخ 7/02/2015: Expression of interest به همراه سایر مدارک ارسال شد
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام
    ممنونم
    دکترای عمران-ژئوتکنیک
    بله به استادی ایمیل زدم و ایشون گفتند اپلای کن
    تاریخ 7/02/2015: Expression of interest به همراه سایر مدارک ارسال شد
    خوب چون الان 4 هفته تقریبا گذشته شما میتونی از آفیسر دانشکده پیگیری بکنی که چی شد نتیجه EOI. اگه نمره زبان اوکی باشه دلیلی برای ردش عملا وجود نداره و باید مدارکتو حاضر کنی کم کم و به ددلاین 31 اکتبر برسی برای اپلای.

به امید موفقیت

خوب چون الان 4 هفته تقریبا گذشته شما میتونی از آفیسر دانشکده پیگیری بکنی که چی شد نتیجه EOI. اگه نمره زبان اوکی باشه دلیلی برای ردش عملا وجود نداره و باید مدارکتو حاضر کنی کم کم و به ددلاین 31 اکتبر برسی برای اپلای.

به امید موفقیت
    سلام
    ممنونم
    1.
    IELTS
    دارم....پس میفرمایید دوشنبه هفته بعد به Felicity Wilkinson
    University of Tasmania
    ایمیل بزنم...درسته؟
    2.
    ببخشید اپلای به صورت انلاین است؟
    3.
    آیا باید در مرحله ای هم مدارکی را پست کنیم؟
    4.
    وضعیت دادن فاند به دانشجویان ایرانی چگونه است؟
    5.
    آیا مدرکی اضافه تر بر انچه در مرحله اول ایمیل کردیم باید اماده کنیم برای اپلای نهایی؟

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    ممنونم
    1.
    IELTS
    دارم....پس میفرمایید دوشنبه هفته بعد به Felicity Wilkinson
    University of Tasmania
    ایمیل بزنم...درسته؟
    2.
    ببخشید اپلای به صورت انلاین است؟
    3.
    آیا باید در مرحله ای هم مدارکی را پست کنیم؟
    4.
    وضعیت دادن فاند به دانشجویان ایرانی چگونه است؟
    5.
    آیا مدرکی اضافه تر بر انچه در مرحله اول ایمیل کردیم باید اماده کنیم برای اپلای نهایی؟

سپاس
    1- بله حتما پیگیری کنید. اصلا چیز بدی نیست که ایمیل بزنید برای این کار.

2- اپلیکشن فرم شما به صورت آنلاین فرستاده میشه که یک فرم تقریبا 10 صفحه ای هست که پر می کنید و میفرستید. دوتا توصیه نامه باید بفرستید که اونم فرم مخصوص خودشو داره که باید پر بشه و با ایمیل استاد فرستاده بشه به Research Office. معمولا چون استاتید وقت ندارن پر کنن فرم رو. توصیه من این هست که خودتون پر کنید و از دوتا از اساتید دانشکده درخواست کنید که فقط با ایمیل خودشون بفرستن.

3- یه قسمت دیگه رو باید با پست بفرستید که اونم مدارک کارشناسی و ارشدتون هست و کپی برابر اصل پاسپورتتون یا شناسنامتون که باید به دارالترجمه مراجعه کنید. پست DHL پست معروفی هست که معمولا بین 3 تا 6 روز میرسونه به دانشگاه.

4- راجب بورس یا پذیرش به ایرانی ها مشکل خاصی وجود نداره مثل بقیه برخورد میکنن. البته اینم بگم بورس من اومده بود و به خاطر چک امنیتی اعلام نمیکردن بهم. تقریبا یه 3 ماهی پروندم تو سفارت استرالیا مونده بود. ولی یکی دو ماه گذشته وضعیت بهتر شده و فکر نمی کنم این مشکل پیش بیاد براتون. تا اونجا که من خبر دارم یه 4 5 نفری تو همین ترم از دانشگاه تاسمانیا پذیرش گرفتن. پس نگران نباشید از اون بابت.

5- فکر نمیکنم مدرک خاص دیگه ای نیاز باشه. تقریبا همه ی اینایی که گفتم رو تو فرم EOI ازتون خواستن. فقط سعی کیند رزومتون رو تقویت کنید تا اونجایی که میتونید. نمیدونم مقاله دارین یا نه. ولی مقاله خیلی میتونه تو بورستون تاثیر گذار باشه.

بازم سوالی بود من هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

سلام بچه ها یعنی فقط بچه های تازه وارد تاسمانیا تو اپلای ابرود هستند؟ چرا هیچ کس اطلاعاتی نداره از لنسستون؟ من 20 روز دیگه باید برم و مشکل جا دارم واسه دو سه روز اول. برای متاهل ها خوابگاه مناسب ندارن گویا
    لاج مدارک در تهران 6 جولای، دریافت فایل نامبر 7 جولای، درخواست مدیکال 12 جولای، انجام مدیکال 15 جولای، ارسال مدیکال 22 جولای، گرنت ویزا 23 جولای. سابکلاس 574 ، (PhD Naval Architecture (maritime engineering ،دانشگاه تاسمانیا فول فاند

Junior Member

سلام، من ویزام اومده، شروع ترمم 1 دسامبر هست. دکتری مدیریت و تجارت، شهر لنسستون، کالج AMC،
    یه سوال؟ وضعیت اکومودیشن اونجا چه جوریه؟ چه جوری میشه برای خوابگاهاش اپلای کرد؟ باید حتما بریم اونجا بعد اپلای کنیم؟ یا باید خونه بگیرم بیرون از کمپس؟ و درکل کلا چه جور شهریه برای اینکه 4 سال از عمرتو اونجا باشی؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط span نمایش پست ها
    سلام، من ویزام اومده، شروع ترمم 1 دسامبر هست. دکتری مدیریت و تجارت، شهر لنسستون، کالج AMC،
    یه سوال؟ وضعیت اکومودیشن اونجا چه جوریه؟ چه جوری میشه برای خوابگاهاش اپلای کرد؟ باید حتما بریم اونجا بعد اپلای کنیم؟ یا باید خونه بگیرم بیرون از کمپس؟ و درکل کلا چه جور شهریه برای اینکه 4 سال از عمرتو اونجا باشی؟
    مرسی
    من طبق تحقیقات خودم جواب میدم چون نرفتم هنوز ممکنه موثق نباشه. برای خوابگاه داخل سایت دانشگاه همه اطلاعات هستش نوع خوابگاه ها بعضی هاشونم با عکس و اینهاست. ایمیل آفیسر مربوطه رو هم گذاشتن هرسوالی دارید بپرسید خوب راهنمایی میکنن. ولی قبل رفتن اپلای کنید که ممکنه پر بشه. برای خونه های بیرون هم از تو سایت هایی مثل real state بگردید خوابگاه نزدیک دانشگاه موجوده اما خصوصی هستند. بهرحال واسه سینگل ها که دانشگاه خوابگاه داره و قیمتشم اگه سینگل هستید و فول فاند خوبه.
    شهر رو نمیدونم والا
    لاج مدارک در تهران 6 جولای، دریافت فایل نامبر 7 جولای، درخواست مدیکال 12 جولای، انجام مدیکال 15 جولای، ارسال مدیکال 22 جولای، گرنت ویزا 23 جولای. سابکلاس 574 ، (PhD Naval Architecture (maritime engineering ،دانشگاه تاسمانیا فول فاند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط otanazi نمایش پست ها
    سلام بچه ها یعنی فقط بچه های تازه وارد تاسمانیا تو اپلای ابرود هستند؟ چرا هیچ کس اطلاعاتی نداره از لنسستون؟ من 20 روز دیگه باید برم و مشکل جا دارم واسه دو سه روز اول. برای متاهل ها خوابگاه مناسب ندارن گویا
    سلام دوست عزیز من هم 3 هفته دیگه اونجام .ولی اطلاعات هست راجب این شهر سایت خود دانشگاه کلی اطلاعات هست کلا جمعیتش حدود 100 هزار نفره آب و هواش خنک رطوبتشم بالا نیست دومین شهر بزرگ ایالت تاسمانیاست .کلا واسه اکمدیشن 3 تا گزینه داریم واسه استرالیا:
    1- home stay که میریم با یه خونه واده استرالیایی زندگی میکنیم 3وعده غذام باید برامون آماده کنن
    2- dormitory که دانشگاه تاسمانیا چون دولتیه خابگاهام داره تو خود دانشگاه ولی اصولا باید زود اقدام کنیم که پر میشه
    3- share house که این گزینه تا نری اونجا قابل دسترسی نیست و همونه که ببا چندنفر مچ میشین یه خونه میگیرین .
    واسه گزینه اول بگم که واسه دانشگاه تاسمانیا بهتر از خود دانشگاه اقدام کنین چون من از شرکت AHN اقدام کردم گفت فعلا نداریم تاسمانیارو از خود دانشگاه اقدام کن واسه گزینه دومم نمیدونم قضیه متاهلیش چه جوریه یه ایمیل بهشون بزن 2 روزه جواب میدن.واسه گزینه سومم یکی از دوستام که Grifit قبول شده بود (شهر gold coast) , و متاهلم هست چند روز رفت پیش دوستش بعد یه share house خوب پیدا کرد الانم خیلی راضیه

سلام
    من در 7/02/2015 اپلای کردم.... و در تاریخ 7/06/2015 از طرف Felicity Wilkinson

University of Tasmania

بیان شد
    I will review your documents then forward onto the School for their consideration. You should receive feedback via email within 2 – 4 weeks.
    سلام
    روز دوشنبه ایمیل زدم...جهت پیگیری برای نتیجه بررسی EOI ... جوابی ندادند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)