صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    روز دوشنبه ایمیل زدم...جهت پیگیری برای نتیجه بررسی EOI ... جوابی ندادند؟
    بازم ایمیل بزنید هم به آفسیر هم به ایمیل Administration Office. جواب میدن شاید سرشون شلوغه.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi82 نمایش پست ها
    بازم ایمیل بزنید هم به آفسیر هم به ایمیل Administration Office. جواب میدن شاید سرشون شلوغه.
    من مجدد برای
    Felicity Wilkinson
    Graduate Research Admin Officer
    ایمیل زدم
    متوجه نشدم دیگه باید به کی ایمیل بزنم؟
    سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    من مجدد برای
    Felicity Wilkinson
    Graduate Research Admin Officer
    ایمیل زدم
    متوجه نشدم دیگه باید به کی ایمیل بزنم؟
    سپاس
    اگه می بینی ایمیلی جواب نمیدن زنگ بزن

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    پاسخ دریافت شد:

If you are interested in applying in a University of Tasmania scholarship round the proposed date for applications to be received by is 30 September 2015, so we have time.
    Please allow another 2 weeks for an outcome to be reported to you.
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام.
    من 4 ماه هست که اینجام. رشته من هم Master Of Agriculture Science هست. اول بگم هوای این ایالت کاملا اروپایی هست. زمستانهای سرد و تابستانهای ملایم و جز سردترین مناطق استرالیا. کم جمعیت ترین ایالت و دارای بدترین وضعیت اقتصادی به نسبت بقیه مناطق کشور که علت هم قوانین سفت و سخت حفاظت از طبیعت بکر و رویایی اینجاست. مردم بسیار خونگرم و مودب که تقریبا 90 درصد سفیدپوست اروپایی هستند. از لحاظ هزینه جز ارزانترین مناطق استرالیا و مناسب زندگی دانشجویی . دانشگاه اینجا چهارمین دانشگاه قدیمی استرالیا و 125 ساله ست. از لحاظ رنکینگ هم 14 در استرالیا و در زمینه تحقیقات 10 هست در بین 50 دانشگاه کشور. زندگی مردم آرام و راحته و میزان جرم وجنایت کمترین در استرالیا . دانشگاه کاملا بین المللی و از 70 کشور دانشجو دارد حتی از آمریکا و بریتانیا . چون جز مناطق کم جمعیت هست در صورت 2 سال اقامت و تحصیل مشمول امتیاز ویزه جهت اخذ اقامت دائم خواهید شد. جالبه بدانید در Hobart پایتخت ایالت 500 ایرانی زندگی میکنند . به سبب کم جمعیتی در برخی مواقع بسیار حوصله سر بر میشه . و انتظار نایت کلابهای شهرهای بزرگ رو نداشته باشید.

سلام دوستان.
    من در خصوص زمان اعلام نتایج پرسیدم که جواب زیر را گرفتم:
    Dear Mojtaba,

Thank you for your email. We have received your application and it is all in order. The meeting to decide on application who will be awarded Scholarships is in early December. You will be notified of the outcome by mid-December

We wish you the best of luck.

Kind regards

Christine

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE-IUST

من یک سری سوال داشتم که تو پیام خصوصی به یکی از دوستان پرسیده بودم و ایشون هم لطف کردن جواب دادن و به دلیل اینکه سوال دوستان دیگه هم میتونه باشه اینجا دوباره گذاشتم:

1- آیا دانشگاه تو شهر لانسستن برای دانشجویان متاهل خوابگاه متاهلی داره اصلا؟ و اگه داره آیا به صرفه هست یا خیر؟

2- اگر جواب بالا منفی هست، برای خونه اجاره کردن چه سایت هایی وجود داره؟ من سایت https://www.realestate.com.au/rent یک سر زدم.

3- کلا برای خونه اجاره کردن اصولش چه جوریه؟ و خونه ها آیا مبله است یا اینکه وسائل باید بخریم خودمون

4- وضعیت هتل تو شهر لانسستن چه جوریه؟

5- به نظر میاد که هزینه خونه تو این شهر نسبت به شهرهایی مثلا ملبورن کمتر باشه آیا این برداشت من درسته؟ کلا اختلاف هزینه ها چه جوریه؟

6- کلا پیشنهاد شما برای خونه اجاره کردن چی هست. اگه ویزام جور بشه من خودم میخوام اول بیام و بعد از تعیین تلکیف خونه به خانمم بگم بیاد. آیا این کار درسته یا همون اول با هم بیایم مشکلی نداره و راحت خونه مناسب گیر میاد (چون شنیدم خونه ممکنه راحت گیر نیاد و هزینه اسکان موقت بالاست خصوصا برای دو نفر)

ایشالا که خوب و خوش باشین.
    1-خوابگاه متاهلی نیست اینجا متاسفانه همه تک نفره هستن فقط یک نوع استودیو (یا سویت) هست که آشپزخونه و حمام و دستشویی داخلش هست که این هم اسما به یک نفر میدن ولی میتونین دو نفره هم بمونین ولی متوجه بشن شاید خیلی جالب نباشه. هزینه خوابگاه های معمولی 171 دلار (هفته ای)، استودیو ها 199 دلار (هفته ای)
    2-به نظر من اگر متاهلی میاین دنبال خونه باشین بهتره. اجاره خونه هم بین 200 تا 270 (هفته ای) تقریبا میشه یه خونه خوب گرفت. سایت هم همون ریل استیت که گفتین بهترین سایت هست. سایت های دیگه هستن ولی خیلی ضعیفا. از همون سرچ کنین.2-
    3- حدود 20 درصد خونه ها مبله هستن بقیه وسایل رو خودتون باید تهیه کنین. البته معمولا یخچال و اجاق گاز و لباسشویی دارن همه خونه ها. البته نگران وسایل خریدن نباشین واسه اینکه اینجا میشه "گاراج سیل" وسایل دسته دوم خرید با قیمت مناسب. برای اجاره کردن خونه هم یه چند تا شرایط خاص هست که باید داشته باشین که اصولا همه دارن نگران اون نباشین
    4- هتل هم خیلی زیاده اینجا میتونین بمونین ولی گرونه به نظرم. واسه خونه موقت میتونین به دانشگاه (اکومودیشن) یه ایمیل بزنین تاریخ اومدنتون رو بگین احتمالا جا داشته باشن واستون. این بهترین حالته اگه نشد راه های دیگه هست. ولی اگر موقت جایی رو میگیرین به نظرم یه ماهه بگیرین بهتره تا راحتر دنبال خونه بگردین و کارای اجاره کردن رو انجام بدین
    5-اینجا تو لانسستون هزینه ها تقریبا از همه جای استرالیا پایین تر هست و خیلی جای مناسبی هست برای زندگی دانشجویی اسکالرشیپ شما کاملا هزینه هاتون رو پوشش میده حتی هزینه های متاهلی رو
    6-اونم فکر بدی نیست اول خودتون بیاین بعد خانومتون به حر حال یکم جا به جا میشین و راحت تر کاراتون رو پیگیری میکنین و اینکه میتونین یه جای مناسب و ارزون واسه دو سه ماه اول بگیرین که وقتی خانومتون اومد راحت تر باشه ولی کلا با خانومتون هم اگر بیاین مشکل خاصی پیش نمیاد
    و نکته آخر اینکه اگه زحمت نباشه سوال هتون رو تو قسمت عمومی هم بزارین بی زحمت (چون سوال خیلی از دوستان هست) که من جواب میدم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن.

به امید دیدار
    علی

با سلام خدمت دوستان

وضعیت اپلیکیشن من شده Pending Assessment. معنای این چیه؟ یعنی داره بررسی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

وضعیت اپلیکیشن من شده Pending Assessment. معنای این چیه؟ یعنی داره بررسی میشه؟
    سلام

بله یعنی پروندتون در حال بررسی است. وضعیت منم دو ماهه که Pending Assessment است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام.

دوستان احتمالا جواب رو در طول یک ماه آینده بهتون خواهند داد. دیروز صحبتش بود که در حال بررسی هست تو دپارتمان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)