صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تاسمانیا

Hi ,

I’ve spoken to GRO now, and it is not all bad news. The University have committed to providing 25 scholarships for this round, and although local and international candidates were evaluated separately, if any of the candidates do not take the scholarship, they will go back into a single pool and be redistributed to those on the reserve list. This reserve list only has a few students on it (and usually there isn’t even a reserve list provided, so this year is a special case). You are at the top of the list, meaning that your application only just fell below the line.

Although the next round is mid-year, we do not need to wait till this next round. Rather, if any of the 25 students do not take their awarded scholarship, it will go to those on the reserve list, at which point, you will be notified by the Graduate Research Office. This means that it is just a waiting game now.

I did ask how long we would have to wait, but there is no answer to this. Hopefully by early January things will become clearer.

نقل قول نوشته اصلی توسط SWT نمایش پست ها
    Hi ,

I’ve spoken to GRO now, and it is not all bad news. The University have committed to providing 25 scholarships for this round, and although local and international candidates were evaluated separately, if any of the candidates do not take the scholarship, they will go back into a single pool and be redistributed to those on the reserve list. This reserve list only has a few students on it (and usually there isn’t even a reserve list provided, so this year is a special case). You are at the top of the list, meaning that your application only just fell below the line.

Although the next round is mid-year, we do not need to wait till this next round. Rather, if any of the 25 students do not take their awarded scholarship, it will go to those on the reserve list, at which point, you will be notified by the Graduate Research Office. This means that it is just a waiting game now.

I did ask how long we would have to wait, but there is no answer to this. Hopefully by early January things will become clearer.

سلام
    منم وضعیتم مثل شماست تو لیست رزرو قرا گرفتم. میشه لطفا رزومتون را بگین که بدونم شما که در صدر لیست رزرو قرار گرفتین چه شرایطی دارین.
    من معدلم 18 هست، نمره تافل 91 و یک مقاله ISI دارم.

رفیق شما هم خیلی ناامیدی ها؟!!!!! این ایمیل استادت خیلی جالب همه چیز رو توضیح داده. اول اینکه گفته استرالیایی و غیر استرالیایی جدا بررسی می شوند یعنی از این 25 تا یه تعدادی برای اونهاست و یه تعدادی برای بین المللی ها. ایشون گفته هیچ وقت لیست رزرو نداشتن اما امسال دارن و شما رفتی برای لیست رزرو اما بهترین نفر این لیست!!! به قول خودش
    meaning that your application only just fell below the line یعنی رفتی خط بعدی. حتی یک نفر از 25 نفر بالا نیاد به هر دلیلی که احتمالش بالای 99 درصد هست شما اولین نفر هستی که میگیری. This means that it is just a waiting game now یعنی داداش یا آبجی یه خورده دندون رو جیگر بزار!
    در مورد راند دوم هم گفته 25 نفر برای این راند و راند دوم اواسط سال آینده هست یعنی همون 31 ژوئن که گفتم بهت لذا شما خیالت راحت که میگیری. من بهت قول میدم. در ضمن استرالیا که اپلایش مفته تازه ارسال مدرک هم نمیخواد چرا بقیه جاها اپلای نکردی؟

Hi ,

Junior Member

دوست عزیز واقعن امسال شرایط خیلی عوض شده تا اونجا که من فهمیدم، فکر نمیکنم خیلی تعداد مقاله ISI مهم باشه، حتی H-index چون من5 تا داشتم با H-index =3، امسال اینا یه تعدادی واسه دانشجوهای استرالیایی رزرو کردن. خوب شما ببین کلا دانشگاه توی کل دپارتمان ها ۲۵ دانشجو دکترا بورس میدن، و مطمئن باش سهمیه واسه خودشون ۱۳ حدقل هست، البته حقشونه ... یعنی اگه یه استرالیایی اصلان مقاله هم نداشته باشه بهش فاند را میدن... واسه همین شانس بسیار پایین هست تو این دانشگاه !
    شما کدوم دپارتمان اپلای کردید ؟ از کجا فهمیدید که رفتین رزرو لیست ؟

تو این دانشگاه تو رزرو نیستم. استادم گفته فاند رو میگیرم. من شیمی هستم و 9 تا مقاله دارم که h-index من هم 3 و i-index من هم 2 هست. من توی کورتین و مک کواری تو رزرو هستم و دانشگاه رسما بهم اعلام کرده. امسال کلا وضعیت خرابه در این شکی نیست ولی وضعیت شما خیلی هم بد نیست

دوست عزیز واقعن امسال شرایط خیلی عوض شده تا اونجا که من فهمیدم، فکر نمیکنم خیلی تعداد مقاله ISI مهم باشه، حتی H-index چون من5 تا داشتم با H-index =3، امسال اینا یه تعدادی واسه دانشجوهای استرالیایی رزرو کردن. خوب شما ببین کلا دانشگاه توی کل دپارتمان ها ۲۵ دانشجو دکترا بورس میدن، و مطمئن باش سهمیه واسه خودشون ۱۳ حدقل هست، البته حقشونه ... یعنی اگه یه استرالیایی اصلان مقاله هم نداشته باشه بهش فاند را میدن... واسه همین شانس بسیار پایین هست تو این دانشگاه !
    شما کدوم دپارتمان اپلای کردید ؟ از کجا فهمیدید که رفتین رزرو لیست ؟

Junior Member

مرسی مجتبی جان، والا اینقدر که استاده من و بقیه ناراحت شدن من نشدم، خیلی پیگیره خدایی. واسه من حتی نوشته بود من خیلی ناراحت هستم . آخه چیزی که عجیب بود اینه که من قرار بود روی پروژه کار کنم، و با ۴ تا استاد ۳ ماهه داریم ایمیل بازی و اسکایپ میکنیم، از این دپارتمان ۴ تا استاد ایمیل زدن همزمان به GRO و منو endorse کرده بودن ماه پیش !!! واسه همین واقعن باور نکردنی بود که اینا بورسا بمن ندن، چون من دیگه نمیدونم، وقتی این همه استاد قدر تو یه دانشگده میگن این دانشجو را ما میخایم، چرا GRO قبول نکرده، یه جوری شوکه شده بودم...

4تا استاد همزمان؟!!! یعنی به چهار نفر همزمان ایمیل زدی یا پروژه ات با چهار نفره؟

مرسی مجتبی جان، والا اینقدر که استاده من و بقیه ناراحت شدن من نشدم، خیلی پیگیره خدایی. واسه من حتی نوشته بود من خیلی ناراحت هستم . آخه چیزی که عجیب بود اینه که من قرار بود روی پروژه کار کنم، و با ۴ تا استاد ۳ ماهه داریم ایمیل بازی و اسکایپ میکنیم، از این دپارتمان ۴ تا استاد ایمیل زدن همزمان به GRO و منو endorse کرده بودن ماه پیش !!! واسه همین واقعن باور نکردنی بود که اینا بورسا بمن ندن، چون من دیگه نمیدونم، وقتی این همه استاد قدر تو یه دانشگده میگن این دانشجو را ما میخایم، چرا GRO قبول نکرده، یه جوری شوکه شده بودم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    سلام
    منم وضعیتم مثل شماست تو لیست رزرو قرا گرفتم. میشه لطفا رزومتون را بگین که بدونم شما که در صدر لیست رزرو قرار گرفتین چه شرایطی دارین.
    من معدلم 18 هست، نمره تافل 91 و یک مقاله ISI دارم.
    شما چی دپارتمانی هستید ؟

کلا وزن تاثیر استاد و نوع پروپوزال حدود 25% هست نه بیشتر لذا با اینکه مقدارش کم نیست اما آیتمهای دیگری هم هست مثل نوع دانشگاه، معدل، مقالات و .... .

Junior Member

نه دیگه پوروژم با ۴ نفر استاده و ۲ تا دانشجوی دکترا میخاستن اینا امسال... همیشه تو ایمیل ها ۵ نفر تو Ccبودیم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)