صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

سلام دوستان خیلی ممنون می شوم دوستان مواردی که می توان به عنوان tie برای دریافت ویزا در نظر گرفت را بیان کنند و تجربیاتشون را در این باره در اختیار ما بگذارند.

جدیدا برخی از دوستان به خاطر قانع نشدن افسر که بر می گردند ریجکت شدن، مطالب و کار های که برای درخواست دوباره ویزا مد نظر شماست نیز می تواند راه گشا باشد

با تشکر
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

به نظر بسیاری از دوستان فاکتور میزان وابستگی به کشور مبدا را در فاکتورهای مختلفی جستجو میکنندو مسلما فرمول ویيه ای برای این مطلب وجو ندارد اما به زعم خودم مواردی را لیست میکنم و امبدوارم دوستان باتجربه یا کسانی که به واسطه اقدام قبلی فیدبکب دریافت نموده اند موارد تکمیلی خویش را ارائه فرمایند:
    - وجود یا عدم وجود والدین در قید حیات و در صورت وجود، محل اقامت آنها
    - داشتن با نداشتن فامیل درجه یک در کشور مقصد
    - داراییهای غیر منقول و قابل ملاحظه فرد در کشور مبدا نظیر اسناد ملکی و زمین و...
    - داشتن Job Offer معتبر و قوی
    - داشتن سوابق کاری و درآمد مناسب قبلی در کشور مبدا
    - داشتن Self-Business یا شغل والدین با درآمد مناسب در مبدا
    - داشتن همسر و فرزند در مبدا(به ویژه فرزند)
    - رشته تحصیلی
    -سن و سال
    - وضعیت خدمت وظیفه و امکان خروج از کشور مبدا
    - وضعیت اقتصادی فرد در زمان اپلای
    - دانشگاه کشور مقصد و رشته و گرایش مربوطه
    - بازار کار کشور مقصد برای رشته مربوطه
    - مدارک ارائه شده در اپلیکیشن از جمله بخش Explanation and Cover letter
    و.....
    البته اینها همه حدسیات است و طبعا مجموعه ای از فاکتورها در ارزیابی ملاک قرار میگیرد که اطلاع دقیقی از نحوه آن در دست نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

این هم راهنمایی از یکی سایتهای معتبر راهنمایی در زمینه ویزاهای تحصیلی کانادا (اینجا) است که توصیه هایی در زمینه tie برای درخواست ویزای کانادا داشته است که امیدوارم برای دوستان مفید فایده باشد:
    What are the connections to my home country that I can show? Here are some examples of connections that CIC will take seriously:
    Family – if you have family in your home country – spouse, children, parents and so forth – provide evidence such as copies of marriage certificates, birth certificates or bio-data pages from passports.

Property – if you have property holdings in your home country, provide copies of titles, investment accounts, etc., with valuations if possible.

Employment – if you are taking a leave of absence from an employer to study in Canada, provide an employment contract or letter from your employer confirming this fact.

Obligations – if you are a leader in your community, or if you have responsibilities to others in your home country, provide documentation to show this. Affidavits from others stating you are required to perform a function in your home country are useful.

Take time to think about any connection you have to your home country and provide some evidence of this in your application – it is a critical component for success
    .
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

بازم ممنون از مطالب مفیدتون
    برای ما که تا الآن دانشجو بودیم که مالکیتی نداریم. 1- من دانشگاه آزاد شهرمون حق التدریس درس میدم، گرفتن جاب آفر از اینجا میتونه یک تای محکم حساب شه؟ چون واقعا نیاز دارن و دانشگاه نوپایی هست در مهندسی.
    البته من الآن یک ترم هست که تدریس میکنم و باید ازشون خواهش کنم برام بنویسن 2-3 ترم
    2- در مورد مبلغش هم که میدونین حق التدریس پولی نمیدن، ذکر کردنش لازمه؟
    3- شماره بیمه هم دارم (از بهمن ماه خورده ) اینم باید توی نامه ذکر بشه؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ruderford نمایش پست ها
    بازم ممنون از مطالب مفیدتون
    برای ما که تا الآن دانشجو بودیم که مالکیتی نداریم. 1- من دانشگاه آزاد شهرمون حق التدریس درس میدم، گرفتن جاب آفر از اینجا میتونه یک تای محکم حساب شه؟ چون واقعا نیاز دارن و دانشگاه نوپایی هست در مهندسی.
    البته من الآن یک ترم هست که تدریس میکنم و باید ازشون خواهش کنم برام بنویسن 2-3 ترم
    2- در مورد مبلغش هم که میدونین حق التدریس پولی نمیدن، ذکر کردنش لازمه؟
    3- شماره بیمه هم دارم (از بهمن ماه خورده ) اینم باید توی نامه ذکر بشه؟
    مرسی
    جاب افر تایی محکمی نیست، ولی به هر حال بد نیست،
    2- خوب بهتره ذکر نکنید، یا مبغلی بالا را توصیه کنید مبلغ خیلی پایین جاف افر را بی اسر می کنند
    3- بله این هم اطلاعات قابل توجهی است
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام دوستان، من برای phD پذیرش گرفتم و می خوام برای سفارت اقدام کنم. متاسفانه سابقه ی کاری و ملک و املاکی ندارم تا برای مساله ی tie بودن ازش بهره بگیرم. من مشمولم و معافیت تحصیلی گرفتم. اینکه نامه ی معافیت رو ترجمه کنم و بگذارم و بگم که وثیقه گذاشتم تا به کشور برگردم کاف هست به نظر شما؟ اصلا این کار مفید هست؟ ممنون از راهنمایی شما

سلام
    من یه سوال در مورد تای دارم.جای مناسب تری برای پرسیدنش پیدا نکردم.
    من دارم برای فرصت مطالعاتی یکساله با هزینه شخصی اقدام میکنم.اما مشکل اینجاست که من نه سندی توی ایران بنامم هست و نه شغلی دارم. علاوه بر این فامیل درجه یک هم توی کانادا زیاد دارم. و از لحاظ سربازی هم معافم.تنها تای من گواهی اشتغال به تحصیل دکتری توی ایران هست و اینکه خونوادم اینجا زندگی میکنند.
    شما وضعیت رو چطور ارزیابی میکنید؟ ایا در cic ضروری هست که اعلام کنم خویشاوند درجه یک دارم تو کانادا؟

خویشاوند درجه یک منظور والدین ، حواهر برادر و یا همسر و فرزند هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط negiiinb نمایش پست ها
    خویشاوند درجه یک منظور والدین ، حواهر برادر و یا همسر و فرزند هست .
    ینی عموها و بچه هاشون درجه یک محسوب نمیشن؟ و برای تای مشکلی ندارن؟

خیر ، مشکلی نداره

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)