صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    بذارید خوبه
    نمی تونین گواهی اشتغال به کار بگیرید؟
    نامه اشتغال به کار گرفتم ، و بیمه و فیش حقوقی و اخرین قراردادم که مال پارساله ( توضیح نوشتم که مال امسال اماده نبود و از روی بیمه و اشتغال به کارم معلومه که الان سر کار هستم)
    یه جورایی برا این نامه مرخصی شک داشتم چون عملا گفته شما صد روز مرخصی طلب دارید نه بیشتر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohajeri30 نمایش پست ها
    نامه اشتغال به کار گرفتم ، و بیمه و فیش حقوقی و اخرین قراردادم که مال پارساله ( توضیح نوشتم که مال امسال اماده نبود و از روی بیمه و اشتغال به کارم معلومه که الان سر کار هستم)
    یه جورایی برا این نامه مرخصی شک داشتم چون عملا گفته شما صد روز مرخصی طلب دارید نه بیشتر
    نامه اشتغال، بیمه و فیش حقوقی کافیه

Junior Member

سلام بنده نیز برای ویزای تحصیلی و همسرم ویزای همراه اقدام میکنیم/ برای تای ما سندی به اسم خودمان نیست ( البته موارد دیگری داریم که قرار خواهیم داد ) سوال خیلی مهم برای من این هست من میخوام بدون اینکه سند خونه پدر مادر رو به اسم خودم کنم اهمیت دارد یا فرقی با اینکه به اسم پدر مادرم باشد و فقط مدارکش رو ارسال کنم ندارد؟؟؟ اگر تفاوتی ندارد عملا در هزینه و زمان بسیار صرفه جویی خواهد شد. اما اگر به هر شکلی شانس رو بالا میبرد ناچارا انتقال سند به اسم میدهم و بعد ترجمه و ارايه کنم.

ممنون میشم همه دوستانی که نظر یا تجربه مشابه داشتن اعلام کنن که سند رو به اسم خودم منتقل کنم یا ضرورتی و فرق زیادی ندارد؟

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم،
    من ۳۴ سالم هستش و متاهل، حدود ۸ سال بیمه دارم، ولی بخاطر اینکه در رشته دیگه ای میخام ادامه تحصیل بدم، سابقه کار از ۲ تا شرکت دیگه آوردم که با بیمه من همخوانی ندارند. با همسرم سند آپارتمان ۳ دانگ ۳ دانگ دارم. همسرم یک آپارتمان دارد، ماشین به اسم همسرم. والدینم از هم جدا شدند. خواهرم مقیم کانادا هستش. نامه بانک حدود ۴۰،۵۰ هزار دلار کانادا میتونم تهیه کنم. یک برادر دارم که ایران هست. پدر همسرم فوت شدند و مادر همسرم هم بیمار هستند. نامه جاب آفر هم میتونم بگیرم.
    کدوم موارد بالا بعنوان تای محسوب میشه؟ مادر پدرم نمیتونند ساپورتر شوند ولی مادر همسرم میتونه، تاثیری داره؟ خواهرم چطور که مقیم کانادا هست؟

سلام

دوستان من برای ویزای ویزیتوری اقدام کردم و این مدارک و شرایط رو به عنوان Tie ارائه کردم (البته توی آپلود مدارک قسمتی به اسم Tie نداشت ولی خب چیزایی که ارائه میدیم بهرحال Tie برای برگشت محسوب میشن)

حساب بانکی خودم و همسر جمعا حدود 200 میلیون تومن
    نامه اشتغال به کار و بیمه (فیش حقوقی هیچکدوم نداشتیم چون جاهایی که کار میکنیم شرکتهای کوچیک و خصوصی هستن). بیمه هم خودم حدود 12 سال سابقه و همسرم حدود 6 سال داریم.
    ۴ تا سند آپارتمان به اسم خودم (از هرکدوم 2 دنگ به اسم منه، 2 دنگ پدرم و 2 دنگ مادرم که من فقط سندهای خودم رو ترجمه کردم)
    خانواده من پدر، مادر و برادرم ایران هستن (برادرم معلولیت ذهنی و جسمی داره که توی فرم Family Info به این موضوع اشاره کردم)
    خانواده همسرم هم پدرش که فوت شده چندین ساله، مادر و برادرش ایران هستن و فقط یدونه خواهرش که برامون دعوتنامه فرستاده کاناداس.

آیا اینا Tieهای مناسبی برای اثبات بازگشت به ایران هستن تا افسر رو مجاب کنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Optimous نمایش پست ها
    سلام

دوستان من برای ویزای ویزیتوری اقدام کردم و این مدارک و شرایط رو به عنوان Tie ارائه کردم (البته توی آپلود مدارک قسمتی به اسم Tie نداشت ولی خب چیزایی که ارائه میدیم بهرحال Tie برای برگشت محسوب میشن)

حساب بانکی خودم و همسر جمعا حدود 200 میلیون تومن
    نامه اشتغال به کار و بیمه (فیش حقوقی هیچکدوم نداشتیم چون جاهایی که کار میکنیم شرکتهای کوچیک و خصوصی هستن). بیمه هم خودم حدود 12 سال سابقه و همسرم حدود 6 سال داریم.
    ۴ تا سند آپارتمان به اسم خودم (از هرکدوم 2 دنگ به اسم منه، 2 دنگ پدرم و 2 دنگ مادرم که من فقط سندهای خودم رو ترجمه کردم)
    خانواده من پدر، مادر و برادرم ایران هستن (برادرم معلولیت ذهنی و جسمی داره که توی فرم Family Info به این موضوع اشاره کردم)
    خانواده همسرم هم پدرش که فوت شده چندین ساله، مادر و برادرش ایران هستن و فقط یدونه خواهرش که برامون دعوتنامه فرستاده کاناداس.

آیا اینا Tieهای مناسبی برای اثبات بازگشت به ایران هستن تا افسر رو مجاب کنن؟
    سوال آخر را نمیتوان پاسخ قطعی داد و البته تضمینی در هرحال درکار نیست. برخی با مدارک قوی تر ممکن است ریجکت شوند و برخی با مدارک نسبتا ضعیف تر هم ویزا دریافت میکنند. تاحدودی کیس به کیس و تاریخ و موقعیت و حتی افیسر بررسی کننده دخیل هستند اما در مجموع مدارک تای همین مواردی عمدتا هستند که اشاره فرمودید
    بیشتر روی کار و مدارک اسناد ملکی و وجود همه اعضا خانواده در کشور به جز فرد دعوت کننده و موقعیتهای شغلی می توان در این بخش مانور داد و اینکه دارای مثلا سلام در شرکت یا موقعیت بالایی در یک شرکت باشید که برگشت شما را توجیه پذیرتر کند اهمیت دارد‌
    مدارک بانکی اگر بلندمدت باشد به عنوان تای قابل قبول است وگرنه بخشی از توان مالی صرفا منظور میشود چراکه مشابه اموال منقول نقد شوندگی بالا دارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadtus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم،
    من ۳۴ سالم هستش و متاهل، حدود ۸ سال بیمه دارم، ولی بخاطر اینکه در رشته دیگه ای میخام ادامه تحصیل بدم، سابقه کار از ۲ تا شرکت دیگه آوردم که با بیمه من همخوانی ندارند. با همسرم سند آپارتمان ۳ دانگ ۳ دانگ دارم. همسرم یک آپارتمان دارد، ماشین به اسم همسرم. والدینم از هم جدا شدند. خواهرم مقیم کانادا هستش. نامه بانک حدود ۴۰،۵۰ هزار دلار کانادا میتونم تهیه کنم. یک برادر دارم که ایران هست. پدر همسرم فوت شدند و مادر همسرم هم بیمار هستند. نامه جاب آفر هم میتونم بگیرم.
    کدوم موارد بالا بعنوان تای محسوب میشه؟ مادر پدرم نمیتونند ساپورتر شوند ولی مادر همسرم میتونه، تاثیری داره؟ خواهرم چطور که مقیم کانادا هست؟
    پیشنهاد میکنم دوستان، سوالاتشان را در پستهای جداگانه مطرح کنند تا امکان پاسخ گویی مختصر و قابل استفاده توسط دوستان هم خواننده و هم پاسخ دهنده به هر بخش جداگانه فراهم گردد.
    در مورد سوالات شما:

ساپورتر مالی هرفردی میتواند باشد و نیاز نیست فامیل درجه اول هم باشد. در صورت داشتن تعهد این مساله قابل قبول است که به جز پدر و مادر هم کسی ساپورتر شود‌. فرد مقیم کانادا را برای این امر بیشتر توصیه میکنم.
    در مورد تای هم وابستگیهای خانوادگی و هم اسناد ملکی و شغلی مهم هستند و جواب آفر مرتبط با تحصیل نیز به همین شکل.
    در مورد ماشین و نامه بانک برای توان مالی می توانید اشاره کنید و نه تای.
    سوالتان در مورد تفاوت سابقه بیمه با نامه گرفته شده را چندان موجه نمیدانم. در هر حال اگر پارت تایم باشد می توان قبول کرد ولی دو کار فول تایم همزمان در سوابق چندان معمول نیست و صحت مدارک دیگر را هم مورد تردید جدی قرار میدهد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم دوستان، سوالاتشان را در پستهای جداگانه مطرح کنند تا امکان پاسخ گویی مختصر و قابل استفاده توسط دوستان هم خواننده و هم پاسخ دهنده به هر بخش جداگانه فراهم گردد.
    در مورد سوالات شما:

ساپورتر مالی هرفردی میتواند باشد و نیاز نیست فامیل درجه اول هم باشد. در صورت داشتن تعهد این مساله قابل قبول است که به جز پدر و مادر هم کسی ساپورتر شود‌. فرد مقیم کانادا را برای این امر بیشتر توصیه میکنم.
    در مورد تای هم وابستگیهای خانوادگی و هم اسناد ملکی و شغلی مهم هستند و جواب آفر مرتبط با تحصیل نیز به همین شکل.
    در مورد ماشین و نامه بانک برای توان مالی می توانید اشاره کنید و نه تای.
    سوالتان در مورد تفاوت سابقه بیمه با نامه گرفته شده را چندان موجه نمیدانم. در هر حال اگر پارت تایم باشد می توان قبول کرد ولی دو کار فول تایم همزمان در سوابق چندان معمول نیست و صحت مدارک دیگر را هم مورد تردید جدی قرار میدهد.
    موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون
    اگر اصلا برای سفارت بیمه ارائه نکنم، مشکلی پیش میاد؟

سلام
    یه سوال داشتم
    من اگه واس همسرم اقدام کنم برای پذیرش و خودم همزمان درخواست ویزای OWP بدم
    چون ایشون تازه داره از پایان نامه ایساتیس دفاع میکنه و هیچ سابقه ی کاری هم نداره،امکان داره برای بازگشت به ایران آفیسر قانع نشه و بهش ویزا نده؟
    و اگه ویزا بده به من هم بعنوان همراه ویزای کار تعلق میگیره که بتونیم همزمان بریم کانادا؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadtus نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    اگر اصلا برای سفارت بیمه ارائه نکنم، مشکلی پیش میاد؟
    می تونین بیمه ارائه ندید
    ولی انجام دو کار فول تایم همزمان یا یک فول تایم و یک پارت تایم غیر ممکنه. اگر همچین حالتی کار کردید یکیش رو ارائه بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)