صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    من برای رشته مدیریت مالی از کالج CDI مونترال پذیرش گرفتم. ممنون میشم برای تهیه تای لتر راهنماییم کنید.
    به نظر شما برای یک تای قوی، کدامیک از شرایط زیر را بهتر بگم و چطور اولویت بندی کنم؟؟
    شرایطم به این شرح:
    1- 30 ساله، مجرد
    2- لیسانس و فوق لیسانس حسابداری
    3- آیلتس 6 جنرال
    4- دو تا ویزای شینگن دارم و یک سفر به دبی
    5- یک حساب صندوق سرمایه گذاری دارم به مبلغ 70 میلیون تومن
    6- در بورس اوراق بهادار مبلغ 60 میلیون سرمایه گذاری کردم
    7- پنج سال سابقه کار دارم با بیمه و مرتبط با رشته تحصیلیم
    8- دو سند خانه به نام والدینم هست
    9- متاسفانه پدرم تومور مغزی داره و پارسال جراحی کرده (بعلاوه پرتو درمانی و شیمی درمانی) اما همچنان تحت درمانه
    10- پیشنهاد شغلی هم میتونم از محل کارم بگیرم
    11- خواهر بزرگترم ازدواج کرده و آلمان زندگی میکنه
    12- وکالت تام الختیار کلیه اموال شوهر خواهرم را دارم (در هر حاضر هر دو آلمان زندگی میکنند)
    13- وکالت انجام کلیه امور بانکی پدرم را نیز به عهده دارم.

Junior Member

سلام. وقتی که سند آپارتمان به اسم خودمو میخوام تو نامه قرار بدم به عنوان تای ترجمه سند رو ضمیمه میکنم. اما در این مورد تو نامه explanatıon letter چی باید بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط urum نمایش پست ها
    سلام. وقتی که سند آپارتمان به اسم خودمو میخوام تو نامه قرار بدم به عنوان تای ترجمه سند رو ضمیمه میکنم. اما در این مورد تو نامه explanatıon letter چی باید بنویسم؟
    سلام

در کاور لتر یه توضیح مختصر بدید که مثلا فلان سند به نام منه و به عنوان تای در LOE (در صفحه فلان) قرار دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_bp نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقتتون بخیر
    من برای رشته مدیریت مالی از کالج CDI مونترال پذیرش گرفتم. ممنون میشم برای تهیه تای لتر راهنماییم کنید.
    به نظر شما برای یک تای قوی، کدامیک از شرایط زیر را بهتر بگم و چطور اولویت بندی کنم؟؟
    شرایطم به این شرح:
    1- 30 ساله، مجرد
    2- لیسانس و فوق لیسانس حسابداری
    3- آیلتس 6 جنرال
    4- دو تا ویزای شینگن دارم و یک سفر به دبی
    5- یک حساب صندوق سرمایه گذاری دارم به مبلغ 70 میلیون تومن
    6- در بورس اوراق بهادار مبلغ 60 میلیون سرمایه گذاری کردم
    7- پنج سال سابقه کار دارم با بیمه و مرتبط با رشته تحصیلیم
    8- دو سند خانه به نام والدینم هست
    9- متاسفانه پدرم تومور مغزی داره و پارسال جراحی کرده (بعلاوه پرتو درمانی و شیمی درمانی) اما همچنان تحت درمانه
    10- پیشنهاد شغلی هم میتونم از محل کارم بگیرم
    11- خواهر بزرگترم ازدواج کرده و آلمان زندگی میکنه
    12- وکالت تام الختیار کلیه اموال شوهر خواهرم را دارم (در هر حاضر هر دو آلمان زندگی میکنند)
    13- وکالت انجام کلیه امور بانکی پدرم را نیز به عهده دارم.

سلام.چرا آیلتس جنرال؟پذیرش مشروط گرفتین از کالج؟
    مبالغ 60 میلیون و 70 میلیون رو که به عنوان تمکن مالی برای هزینه یک سال زندگی باید نشون بدین.از مدارک بیماری پدرتون(امیدوارم خدا سلامتی بده) و اینکه باید برگردین تا مراقبشون باشید و به اموالشون رسیدگی کنید(وکالت امور بانکی پدرتون) و سند ملکی والدینتون و یک نامه از محل کار برای استخدام هنگام بازگشت هم میتونید به عنوان تای استفاده کنید.
    منم مثل شما از کالج پذیرش گرفتم اما 27 سالم هست.تنها چیزی که میدونم خیلی خیلی باید روی استادی پلن کار کنیم و دقیق باشه.این نظر من بود و دوستان با تجربه تر هم اگر کمک کنند عالیه

نقل قول نوشته اصلی توسط tani1370 نمایش پست ها
    سلام.چرا آیلتس جنرال؟پذیرش مشروط گرفتین از کالج؟
    مبالغ 60 میلیون و 70 میلیون رو که به عنوان تمکن مالی برای هزینه یک سال زندگی باید نشون بدین.از مدارک بیماری پدرتون(امیدوارم خدا سلامتی بده) و اینکه باید برگردین تا مراقبشون باشید و به اموالشون رسیدگی کنید(وکالت امور بانکی پدرتون) و سند ملکی والدینتون و یک نامه از محل کار برای استخدام هنگام بازگشت هم میتونید به عنوان تای استفاده کنید.
    منم مثل شما از کالج پذیرش گرفتم اما 27 سالم هست.تنها چیزی که میدونم خیلی خیلی باید روی استادی پلن کار کنیم و دقیق باشه.این نظر من بود و دوستان با تجربه تر هم اگر کمک کنند عالیه

سلام

یرای اثبات بیماری یکی از والدین ( چون پدر من هم متاسفانه بیمار هستند) چه مدارکی لازمه؟ نامه پزشک مربوط و برکه آزمایشات کفایت میکنه؟
    و یه سوال دیگه اینکه این tie ها مربوز به کدام قسمت میشه و کجا باید upload بشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mbaianerad نمایش پست ها
    سلام

یرای اثبات بیماری یکی از والدین ( چون پدر من هم متاسفانه بیمار هستند) چه مدارکی لازمه؟ نامه پزشک مربوط و برکه آزمایشات کفایت میکنه؟
    و یه سوال دیگه اینکه این tie ها مربوز به کدام قسمت میشه و کجا باید upload بشن؟

سلام.امیدوارم پدرتون سلامتیشون رو به دست بیارن.
    هر چیزی که بیماری ایشون رو اثبات کنه.آزمایشات میتونه مورد خوبی باشه.
    شما از tie در stidy plan باید صحبت کنید و وابستگی های مادی و معنوی رو بیان کنید.بعدش به عنوان سند مدرکش رو هم‌قرار بدین.به فرض در استادی پلن میگین پدرم بیمار هست و من درسم که تمام شد باید برگردم و ازش مراقبت کنم.بعد نتایج آزمایش پدروتون رو در client information باید قرار بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط tani1370 نمایش پست ها
    سلام.امیدوارم پدرتون سلامتیشون رو به دست بیارن.
    هر چیزی که بیماری ایشون رو اثبات کنه.آزمایشات میتونه مورد خوبی باشه.
    شما از tie در stidy plan باید صحبت کنید و وابستگی های مادی و معنوی رو بیان کنید.بعدش به عنوان سند مدرکش رو هم‌قرار بدین.به فرض در استادی پلن میگین پدرم بیمار هست و من درسم که تمام شد باید برگردم و ازش مراقبت کنم.بعد نتایج آزمایش پدروتون رو در client information باید قرار بدین

سپاسگزارم از کمکتون و یک سوالی هم داشتم در حال حاضر من ارشد دارم و میخوام دوباره ارشد بخونم اگه ممکنه کمک کنید که در جواب اینکه چرا مجدد ارشد و انتخاب کردم و مهمتر چرا داخل ایران این رشته رو ادامه ندادم چه توضیحی بدم ؟ ایا لازمه مدرک ارشدم رو اصلا برای سفارت ارسال کنم؟ البته برای دانشگاه مقصدم تو کانادا ارسال کردم مدارک و

نقل قول نوشته اصلی توسط mbaianerad نمایش پست ها
    سپاسگزارم از کمکتون و یک سوالی هم داشتم در حال حاضر من ارشد دارم و میخوام دوباره ارشد بخونم اگه ممکنه کمک کنید که در جواب اینکه چرا مجدد ارشد و انتخاب کردم و مهمتر چرا داخل ایران این رشته رو ادامه ندادم چه توضیحی بدم ؟ ایا لازمه مدرک ارشدم رو اصلا برای سفارت ارسال کنم؟ البته برای دانشگاه مقصدم تو کانادا ارسال کردم مدارک و
    دوست عزیز من در مورد ارشد مجدد اصلا اطلاعی ندارم.اما اینجا پر از کتربرانی هست که برای ارشد مجدد اقدام کردن و ویزا هم گرفتن.بهتره تاپیک مربوط به استادی پلن رو مطالعه کنید یا حتی به انگلیسی در گوگل سرچ کنید تا بهتر جواب بگیرید.
    به نظرم پنهان کاری نکنید خیلی بهتره.اینجوری گپ تحصیلیتون هم زیاد میشه و خب از اون طرف باید بیشتر توضیح بدین که چرا میخواید بعد از این همه سال مجدد ادامه تحصیل بدین.باز هم تحقیق کنید خودتون بهتره

Junior Member

بله حتما تمامی مدارکو ارسال کنید. برای ایران نخوندن میتونید بگید شرایط خوندن رو داشتید اما امکانات دانشگاه های ایران تو این زمینه کاری شما خوب نیست و مثلا در کانادا در فلان دانشگاه که شما اپلای کردید انستیتویی هست که شما رو ترغیب میکنه از شرایط خوب اون محیط استفاده کنید. مثلا کانادا تو حوزه انرژی نو خوبه ولی ایران تازه در حال توسعه هست... و مشابه این

Junior Member

سلام دوستان
    من یکم موردم خاصه خواستم یه مشورت کنم با شما
    من برای مستر اقدام کردم برای Sep 2019 منتظرم پذیرشم بیا. تو این بین یه موقعیت شغلی برام پیش اومده و دارم میرم روسیه. میخوام بدونم با علم به اینکه زمانی که میخوام مدارک برا ویزا بفرستم تو روسیه مشغول به کار هستم. اینو چجوری تو مدارک و Study Plan بنویسم که افیسر به Tie من گیر نده؟؟ یا اصلا اگر کسی تجربه داره این مورد چجوری باید رفت جلو برا ویزا که به مشکل نخوره؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)