صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 124 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

سلام دوستان همسرم به عنوان همراه من داره میاد. سند ملک نداریم . برای تای همسرم میتونه جواز کسبشو ترجمه کنه یا تاثیری نداره و باید به فکر سند باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nelly93 نمایش پست ها
    سلام دوستان همسرم به عنوان همراه من داره میاد. سند ملک نداریم . برای تای همسرم میتونه جواز کسبشو ترجمه کنه یا تاثیری نداره و باید به فکر سند باشیم؟
    بله ، سند ملکی اجباری نیست، هر مدرکی رو که نشون بده شما به نوعی وابستگی به ایران دارید میتونید ارایه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال در مورد تای اقتصادی داشتم، اینی که گفته میشه اگه در آمد خوبی تو ایران داشته باشید و ارائه کنید تای محسوب میشه منظور چه حدودیه؟ با چه معیاری؟ مثلا من و همسرم مهندسیم، 29 سالمونه، هر دو تو یه شرکت مشغول کاریم، من حدود 4 سال سابقه کار همسرم 2 سال، و حقوقمون جمعا 9 تا 10 میلیونه، با توجه به معیارهای ایران برای رشته های مهندسی تقریبا خوب محسوب میشه، ولی در مقایسه با خیلی رشته ها و حرفه های دیگه خوب عملا هیچی نیس! و خب تبدیلش ب دلار رو هم که نگم! حالا میخوام ببینم چجوریه؟ این حقوق تای محسوب میشه یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان. یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من و همسرم یک واحد صنعتی خرد داریم به مدت 4 ساله. جواز به نام من هست. این مدت هم بیمه نریختیم چون میخواستیم مدارکمون رو آزاد کنیم. امروز تامین اجتماعی سوال کردیم گفتن من حتا به عنوان کارفرما هم نمیتونم برای همسرم بیمه رد کنم. گفتن جواز رو تغییر نام بدیم به نام والدین تا برای هر دوی ما بیمه رد بشه. در حالی که من میخواستم از این جواز به عنوان تای استفاده کنم. الان ما چجوری میتونیم شغل همسرم رو ثابت بکنیم برای سفارت؟

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)