صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

کسی از دوستان از پروانه نظام مهندسی به عنوان تای تا حالا استفاده کرده؟ نامه ای از نظام مهندسی گرفته واسه این کار؟ ایده ای به نظرتون میرسه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    کسی از دوستان از پروانه نظام مهندسی به عنوان تای تا حالا استفاده کرده؟ نامه ای از نظام مهندسی گرفته واسه این کار؟ ایده ای به نظرتون میرسه؟
    من یه نامه عضویت گرفتم که شماره نظام و شماره پروانه توش هست. مخاطب نامه هم سفارت کانادا هست (باید قانع کنی که بدن چون بعضا بنا به دلایل ... می گن کانادا اینجا سفارت نداره و نمیشه.. و بعد ترجمه و تایید) که من این نامه رو به همراه شرکت تازه تاسیس خودم (سهامی خاص مسئولیت محدود که زودتر پروانه بگیرم) در آکس لتر آوردم و گفتم هدف اصلیم گسترش شرکتم که در زمینه ... هست و به این دلیل می خوام برگردم و .... البته این دلیل به اضافه چند تای دیگه.. که تو قسمت مربوطه همین فروم می تونید مطالعه کنید.

سلام
    میشه توی استادی پلن بگم من اینجا نامزد دارم میخوام برگردم ؟ هیچ سند و مدرکی ندارم فقط میخوام یه چیزی گفته باشم
    تای خیلی برام مهمه چون خواهرم کانادا زندگی میکنه و برادرم آمریکاس . منم نه جاب آفر دارم نه ازدواج کردم میشه یکی رهنمایی کنه چی بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negiiinb نمایش پست ها
    سلام
    میشه توی استادی پلن بگم من اینجا نامزد دارم میخوام برگردم ؟ هیچ سند و مدرکی ندارم فقط میخوام یه چیزی گفته باشم
    تای خیلی برام مهمه چون خواهرم کانادا زندگی میکنه و برادرم آمریکاس . منم نه جاب آفر دارم نه ازدواج کردم میشه یکی رهنمایی کنه چی بنویسم؟
    باید کاملا باور پذیر صحبت کنید. اگه بگید اینجا نامزد دارید و قراره برگردین - اصلا باور پذیر نیست بخصوص اگه برای دکتری اقدام کردین-- حتی تاثیر منفی شاید بزاره (آخه کی نامزدش رو 4 سال ول میکنه بره یه کشور دیگه!!)
    میتونید بنویسید که خواهر و برادرتون تصمیم زندگیشون رو گرفتن و خارج از ایران هستن و شما تنها عضو این خانواده هستید که نسبت به پدر و مادرتون احساس مسئولیت میکنید و قبل از اینکه پدرمادرتون وارد سنی بشن که در مراقبت از خودشون ناتوان بشن برمیگردید و ازشون مراقبت میکنید. اگه سند ملکی در ایران دارید هم میتونید ضمیمه کنید
    حتی میتونید وضعیت رو به رشد اقتصاد ایران رو بنویسید و بگید با توجه به شرایط موجود و تغییرات سیاسی و اقتصادی تا چند سال دیگه مطمئن هستید که در ایران برای شما شغل بسیار مناسبی هست

مرسی از پاسختون ، ولی بعضی ها هم میگن به اینکه خواهر برادرت اونجا هستن اشاره ای نکن

سلام دوستان من برای لیسانس و فوق لیسانس با توجه به رشته ام حدود 6 سا تعهد خدمت دارم که به همین دلیل مدارک تحصیلیم همه موقت هست. این که اصلمدارک بعد از انجام تعهد خدمت صادر میشه تو مدارک موقت نوشته شده به نطرتون ذکر این موضوع همراه اینکه اینجا پدر و مادرم خونه دارن و سنشون هم بالاست و هیچ فامیلی هم کانادا ندارم که بخوام بمونم میتونه دلیل خوبی باشه یا فکر چیزای دیگه هم باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط immunostudent نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای لیسانس و فوق لیسانس با توجه به رشته ام حدود 6 سا تعهد خدمت دارم که به همین دلیل مدارک تحصیلیم همه موقت هست. این که اصلمدارک بعد از انجام تعهد خدمت صادر میشه تو مدارک موقت نوشته شده به نطرتون ذکر این موضوع همراه اینکه اینجا پدر و مادرم خونه دارن و سنشون هم بالاست و هیچ فامیلی هم کانادا ندارم که بخوام بمونم میتونه دلیل خوبی باشه یا فکر چیزای دیگه هم باشم؟
    همین مواردی که اشاره کردید تای خوبی بنظر میاد اما برای اطمینان اون تعهد خدمتی هم محکمتر میکنه و البته پیشنهاد شغلی در صورت امکان میتونه مد نظر قرار بگیره
    اما نکته ایی که بنظر میاد در مورد گرفتن ویزا با مدرک وقت جستجوی بیشتری داشته باشید و موارد لازم را رعیت کنید

سلام ، میشه دوستان راهنمایی کنن که مواردی که در زیر بشون اشاره می کنم ، کدوم یک تاثیر مثبت و کدوم یک شک برانگیز خواهد بود و مشکل ساز
    من 5 سال سابقه کار در دفتر کار پدرم در بیمه دارم که از شرکت مرکز قابل گواهی هست. در یک کالج در کبک اقدام به تحصیل تو رشته بیمه کردم اپلی گرفتم و فاند و این داستانم ندارم. مدرک زبان هم ندارم.
    سن پدر و مادرم بالاست و قبل از رسیدن به مرحله از کار افتادگی برای نگه داری ازشون باید برگردم و پیششون باشم.
    خونه ای در ایران به نامم هست که کرایه داده شده ( امکان شک که چطور خونه با ارزش نسبی 800 میلیون به نامم هست زیاده هرچند تو بنچاق حدود دو میلیون ارزش گذاری شده و من قیمت کارشناسیش رو ارائه میدم)
    یک سپرده 20 میلیون تومانی پنج ساله در یک موسسه مالی دارم که حدود دو سال پیش باز شده
    یک نامه هم از دفتر پدر میخوام به عنوانی که باید برگردم و امور دفتر رو در دست بگیرم و به نوعی فمیلی ورک حساب میشه هم میخوام تنظیم و ارائه کنم
    برادرم و زنش اقامت آمریکارو دارن و خواهر و شوهرش اقامت کانادا و پدر و مادر مولتی ویزای کانادارو دارن و فکر میکنم مجموع این موارد خیلی کارم رو برای اثبات برگشتنم به ایران سخت کنه! کسی پیشنهادی داره چه باید بکنم؟ برادر و خواهر و پدرم هم به عنوان ساپورتر معرفی میشن فکر کنم یارو یه نگاه بم بندازه با اوردنگی پرتم کنه بیرون از سفارت )))))

سلام دوست عزیز
    جواب این لینک:
    دوست عزیز به نظر من قولنامه خیلی نمیتونه محکم باشه میتونید برای تای از جاب افر و یا سند منزل والدین استفاده کنید که هر دوش رو من استفاده کردم

باز هم ممنون. البته من شوهرم در واقع ساپورترمونه... خودش مدیر کارخونه اییه که با برادراش شریکن و منم خودم 1/5دنگ از یک خونه دیگه به ناممه... دو تا ماشین به نام من و همسرم هم داریم.... اینا کافیه؟ چون من توی استادی پلنم میخواستمم بنویسم که ما چندین ساله ازدواج کردیم و شرایط stable و خونه و ماشین داریم و از این شرایط به عنوان تای هم استفاده کنیم. ولی الان این خونمون انگار به دردمون نمیخوره...
    نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    جواب این لینک:
    دوست عزیز به نظر من قولنامه خیلی نمیتونه محکم باشه میتونید برای تای از جاب افر و یا سند منزل والدین استفاده کنید که هر دوش رو من استفاده کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)