صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_hhd نمایش پست ها
    باز هم ممنون. البته من شوهرم در واقع ساپورترمونه... خودش مدیر کارخونه اییه که با برادراش شریکن و منم خودم 1/5دنگ از یک خونه دیگه به ناممه... دو تا ماشین به نام من و همسرم هم داریم.... اینا کافیه؟ چون من توی استادی پلنم میخواستمم بنویسم که ما چندین ساله ازدواج کردیم و شرایط stable و خونه و ماشین داریم و از این شرایط به عنوان تای هم استفاده کنیم. ولی الان این خونمون انگار به دردمون نمیخوره...
    مواردی که فرمودید دقیقا میتونه دلیلی بر برگشتتون باشه بنایراین با تهیه مدارک لازم اونا رو هایلایت کنید فقط سعی کنید مدارک رو به طور کامل تهیه و توضیح بدید
    موید باشید

Junior Member

سلام،
    برای social tie و تمکن مالی من مبلغ حدود 40 میلیون رو میتونم جور کنم که از سه ماه قبل از گرفتن BS تو حسابم باشه + سند دوتا آپارتمان که به نام پدر و مادرمه. همچنین از محل کارم که یه شرکت خصوصی با 34 سال سابقه ست میتونم گواهی job offer برای بعد از تحصیل دکترا بگیرم. ضمن اینکه مدیر عامل شرکت (که از آشنایانمونه) قبول کرده که یه تعهد محضری بده که مثلا شرکتشون تا مبلغ 60 هزار دلار رو حاضره برای ساپورت تحصیلی من در دورۀ دکترا بده و منم تضمین میدم که هر مبلغی که از طرف شرکت داده شد، بعد از دکترا و در یک دورۀ 10 ساله برای شرکت کار کنم و بهشون برگردونم (این کار ایرادی که نداره؟ میشه این کار رو کرد اصلا از نظر سفارت کانادا منظورمه؟)

آیا اینها برای Social tie و تمکن مالی کفایت میکنه یا باید بیشتر باشه مثلا حساب بانکی؟
    ویرایش توسط mani1992 : October 16th, 2015 در ساعت 05:50 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    همین مواردی که اشاره کردید تای خوبی بنظر میاد اما برای اطمینان اون تعهد خدمتی هم محکمتر میکنه و البته پیشنهاد شغلی در صورت امکان میتونه مد نظر قرار بگیره
    اما نکته ایی که بنظر میاد در مورد گرفتن ویزا با مدرک وقت جستجوی بیشتری داشته باشید و موارد لازم را رعیت کنید
    من دارالترجمه پیدا کردم که با سربرگ و مهر و امضا ترجمه میکنه و جمله غیر قابل ترجمه رو حذف میکنه. با توجه به اینکه برای ترجمه مدارک تو سایت سفارت certified خواسته نشده و فقط گفته یکی با امضای معتبر باز هم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط immunostudent نمایش پست ها
    من دارالترجمه پیدا کردم که با سربرگ و مهر و امضا ترجمه میکنه و جمله غیر قابل ترجمه رو حذف میکنه. با توجه به اینکه برای ترجمه مدارک تو سایت سفارت certified خواسته نشده و فقط گفته یکی با امضای معتبر باز هم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    سوال واضح نیست!!!
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

Junior Member

سلام. من در رشته اي بذيرش كرفتم كه در ايران وجود نداره، بنظرتون مي تونم بكم كه من مي خوام بركردم و يه جورايي اين رشته رو تو ايران بايه كذاري كنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Atieh88 نمایش پست ها
    سلام. من در رشته اي بذيرش كرفتم كه در ايران وجود نداره، بنظرتون مي تونم بكم كه من مي خوام بركردم و يه جورايي اين رشته رو تو ايران بايه كذاري كنم؟
    در مطلب قبلی من دیدم که شما گفته بود در این کار دارید ، شما جاب افر و خیلی مدارک دیگر برای ارائه به تای دارید، نیازی نیست به این موارد پرداخته شود
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام دوستان. یه سوال.

با توجه به اینکه من پسر اول هستم و هنوز ازدواج نکردم، میتونم اینجور بنویسم که یکی از ارزوهای پدر و مادرم اینه که بعد از من دکترام رو گرفتم، برگردم ایران و اونا یه جشن ازدواج برام بگیرن و از این حرفا؟؟؟

ضایع نیست؟؟؟!!!! یا اصلا به نظرتون اثری داره؟؟؟

دوستان عزیز،

کلا این مسئله "وابستگی" و اثباتش برای خیلی ها غیر قابل انجام و حتی غیر معقول هست. درعین حال غالب بچه هایی که برای دکترا میان آمریکا از همین شرایط برخوردار هستند. یعنی اغلب تازه لیسانس یا فوق گرفتن (مراحل اپلای رو سال آخر لیسانس یا فوق انجام دادن). سابقه کار ندارن، ملک و املاک ندارن، از جایی آفر کار ندارن و .... اما درصد قابل توجهی ویزا میگیرن و میان. راستش من از میان افرادی که می شناسم کسر قابل توجهی برادر یا خواهری داشتن که اون خودش در آمریکا دانشجو بوده در زمان اپلای کردنشون. خیلی از بچه ها ازدواج کردن و با همسرشان ویزا میگیرن که خودش social tie رو کم میکنه. من فکر میکنم اگر آفسیر کسی رو به بهانه نداشتن " social tie"رجکت کنه، احتمالا مشکل جای دیگه است. مگر موارد خیلی خاص.
    خلاصه اینکه طبق آمار بیشتر دانشجوهای که برای دکترا میان برنمیگردند و در زمان اپلای کردن برای ویزا موضوع برگشتن قابل اثبات نیست. یک ادعا هست که باید دلایل معمولی برای برگشتن وجود داشته باشه اما انتظاری نیست که یک تازه فارغ التحصیل لیسانس یا ارشد، خونه، ماشین، پول زیاد، آفر کار، بچه در ایران!! و ... داشته باشه!
    اگر شرایط معمولی دارید، نگران موضوع social tie نباشیم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid881215 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال.

با توجه به اینکه من پسر اول هستم و هنوز ازدواج نکردم، میتونم اینجور بنویسم که یکی از ارزوهای پدر و مادرم اینه که بعد از من دکترام رو گرفتم، برگردم ایران و اونا یه جشن ازدواج برام بگیرن و از این حرفا؟؟؟

ضایع نیست؟؟؟!!!! یا اصلا به نظرتون اثری داره؟؟؟
    از دست تو ) نه یک چیزی بنویسید که منطقی باشه،
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام

آیا تای سند خونه ی پدر و مادر بهتره، یا حساب بانکی دایی که در ایرانه، برای ارائه به آفیسر،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)