صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام

آیا تای سند خونه ی پدر و مادر بهتره، یا حساب بانکی دایی که در ایرانه، برای ارائه به آفیسر،
    قطعا سند خونه پدر و مادر، حساب بانکی دایی خیلی ارتباط نزدیکی با شما پیدا نمی کنه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

سلام
    ایا بیماری والدین به عنوان تای قابل قبول است؟ مثلا گواهی پزشک ارایه بدیم که به خاطر مشکل قلبی یکی از والدین نیاز به مراقبت دارد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ha2015Na نمایش پست ها
    سلام
    ایا بیماری والدین به عنوان تای قابل قبول است؟ مثلا گواهی پزشک ارایه بدیم که به خاطر مشکل قلبی یکی از والدین نیاز به مراقبت دارد؟
    سلام
    می دونم که کسانی قبلا گواهی پزشک مبنی بر بیماری پدر و مادر رو به عنوان تای ارائه دادند، حالا نمیدونم چقدر سفارت باور کرده و تاثیر گذار بوده. سوالی که برای به شخصه پیش میاد اینه که چرا یک نفر با این که فرضا پدر یا مادرش بهش نیاز داره باید ایران رو ترک کنه و برای تحصیل به یک کشور دیگه بره؟، چرا توی کشور خودش تحصیل نکرده که مراقب پدر یا مادرش باشه؟ البته این سوالات شخصی خود من هست
    یک نکته ای که هست اینه که گرفتن ویزای دانشجویی کانادا در سالهای اخیر خیلی ساده تر از اون چیزی هست که خیلی ها تصور می کنند، اگه مشکل خاصی ندارید و یک پذیرش خوب دارین، لازم نیست واقعا برین دنبال همچین چیزهایی. بیشتر دانشجوها فقط سند خونه پدر یا مادر رو می ذارند و ویزا می گیرند.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

سلام
    من الان در یک شرکت خصوصی کار می کنم. دوستان میشه بفرمایید
    1- چه کسی باید نامه رو بنویسد؟
    2- در نامه چه چیزی دقیقا باید نوشته بشود که نشان بده من بعد از پایان تحصیلم برمی گردم؟ یک نمونه ای اگر لطف کنید که ببینم ممنون می شوم.
    3- من این بخش رو خواندم اما آخرش ندونستم آیا این مهم هست یا نه یا اینکه یکسری الکی سختش می کنند(که متاسفانه مشکل بعضی هاست که لقمه رو دور سرشون می چرخانند)
    ممنون

Junior Member

دوستان داشتن ویزای دانشجویی امریکا تای محسوب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mashiane نمایش پست ها
    دوستان داشتن ویزای دانشجویی امریکا تای محسوب میشه؟
    Social Tie اصولا بر مبنای وابستگی شما به کشور محل تول شما است. دارا بودن روادید دانشجویی آمریکا شاید مستقیما Tie محسوب نشود، اما می‌تواند این موضوع را اثبات کند که حتما شما شرایط لازم را دارا بوده‌اید که ویزای بسیار معتبر (با شرایط دریافت سخت و غیر قابل پیش بینی و دقیق) آمریکا را دریافت کرده‌اید. اگر هم Tie محسوب نشود، قطعا احتمال دریافت روادید را زیاد می‌کند، همانگونه که روادید شنگن این کار را انجام می‌دهد.
    ویرایش توسط usaautomotive : January 13th, 2017 در ساعت 11:12 PM

Junior Member

سلام آیا دریافت ویزای در چند سال قبل تاثیر داره برای اینکه شما رو به دلیل تای ریجکت نکن.من چند سال پیش سفر به اتریش، آلمان و صربستان داشتم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    سلام آیا دریافت ویزای در چند سال قبل تاثیر داره برای اینکه شما رو به دلیل تای ریجکت نکن.من چند سال پیش سفر به اتریش، آلمان و صربستان داشتم.
    سلام بله تراول هیستوری یک فاکتور مهم در ویزا گرفتن مخصوصا وزیتوری هست
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان یه مشورتی در مورد اینکه 2 دانگ یه آپارتمانی (جایی که دارم زندگی میکنم الان) به اسم من هست بقیش به اسم خواهرام. میخوام ببینم این 2دانگ رو به عنوان Tie اعلام کنم آیا منطقیه؟ چون یادمه بنده خدایی تو فروم 3 دانگ یه واحدی رو به اسم خودش اعلام کرده بود ریجکت شده بود به عنوان assessment your assets.
    (وضعیت من حدود 2سال کار تمام وقت بعد تحصیل مستر و 1.5 سال هم پاره وقت حین مستر الانم پذیرش مستر دوم بدون فاند)

Senior Member atabey آواتار ها

سلام دوست عزیز:

بله منطقیه. منتها مشکل اپلیکیشن شما اینه که هدف تحصیلیتون از دید افسر مشکوکه! چنین چیزی معمولا با دلایلی واهی از جمله مالی و تراول هیستوری و ... رد میشه و شما فکر می کنید مشکل مالی داشتین. به کرات در دو هفته پیش در این مورد صحبت شده. لطفا فروم رو ببینید. سوالی بود بازم در خدمتیم.

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه مشورتی در مورد اینکه 2 دانگ یه آپارتمانی (جایی که دارم زندگی میکنم الان) به اسم من هست بقیش به اسم خواهرام. میخوام ببینم این 2دانگ رو به عنوان Tie اعلام کنم آیا منطقیه؟ چون یادمه بنده خدایی تو فروم 3 دانگ یه واحدی رو به اسم خودش اعلام کرده بود ریجکت شده بود به عنوان assessment your assets.
    (وضعیت من حدود 2سال کار تمام وقت بعد تحصیل مستر و 1.5 سال هم پاره وقت حین مستر الانم پذیرش مستر دوم بدون فاند)
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)