صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز:

بله منطقیه. منتها مشکل اپلیکیشن شما اینه که هدف تحصیلیتون از دید افسر مشکوکه! چنین چیزی معمولا با دلایلی واهی از جمله مالی و تراول هیستوری و ... رد میشه و شما فکر می کنید مشکل مالی داشتین. به کرات در دو هفته پیش در این مورد صحبت شده. لطفا فروم رو ببینید. سوالی بود بازم در خدمتیم.

موفق باشین.
    مرسی atabey عزیز که همیشه با حوصله جواب میدی.
    من دقیقا اینارو متوجهم که پلن چقدر اهمیت داره و به لطف شما دستگیرم شده که چطوری پلنمو بنویسم (پیام من توی study permit) و واقعا هم ممنونم ازت ازین بابت.
    اما سوای گیرهای واهی که آفیسر برمبنای بی منطق بودن هدف تحصیل میزنه، نگرانی و سوال من از بحث ارائه 2دانگ اینه اصلا میتونه آفیسر رو قانع کنه به عنوان tie چون این تنها سند به اسم خودم هست؟ یعنی اینکه ممکنه شک کنه بگه این 2دانگ رو از کجا آورده (گرچه 2سالی دارم کار میکنم با فیش حقوقی که حساب بانکیم رو اثبات میکنه) و اینکه یک سوم یک ملک چطوری باعث تضمین بازگشت فرد به ایران میشه (از دید آفیسر)؟ یا اینکه کلا بی خیال این سند بشم و ارائه ندم.

من از نظرات شما اینجوری برداشت کردم که تمامی دلایل ریجکت که آفیسر میاره به خاطر بی منطق بودن استادی پلنه (البته به شرط کامل بودن مدارک ارسالی) و به عبارتی فقط اونا یه بهونس. درسته؟

Senior Member atabey آواتار ها

از لطف شما ممنونم دوست عزیز. من در دو بند سعی می کنم تجربه خودم رو منتقل کنم.

۱. شما با استادی پرمیت می تونین ۲۰ ساعت در هفته کار کنید! این رو شما نمی دونین احتمالا اما من و افسر می دونیم . کاری مثل قهوه خانه (که همه جز ایرانی ها انجام میدن و هم کسب تجربه می کنن و هم زبانشون بهتر میشه!!!) ساعتی ۱۱ دلار و ۲۵ سنته. خودتون درآمدتون رو حساب کنین و اینکه چقدر نیاز به پول از ایران آوردن دارین .... این حساب اهمیت شرایط مالیتون رو برای آفیسر نشون میده.

۲. داشتن ۲ دانگ از یک ملک دقیقا مثل داشتن ۰.۵٪ از سهام یک شرکت خفن میمونه. آیا به نظرتون همچین سهامی بی معنیه؟ سرمایه شماست دوست عزیز. سند مثل سند ۶ دانگه فقط ۲ دانگ قید شده. اگر سند خودتون رو ندارین حتما توضیح بدین این مدرک چیه تا افسر گیج نشه. خیلی سر از فقه و شرع اسلامی در نمیارن. اسم خودتون و سهم رو هم ماژیک بکشید.

این رو هم نمیفهمم که چه ضرری داره که ۲ دانگ رو نذارین؟ خیر نداره گیرم، ضررش چی می تونه باشه. با این حال به نظرم سرمایه گذاری معنا داریه این کار. به ویژه که توضیخ بدین اون ملک رو اجاره دادین و ۱/۳ درامدش مال شماست. تای از این بهتر چی؟

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    مرسی atabey عزیز که همیشه با حوصله جواب میدی.
    من دقیقا اینارو متوجهم که پلن چقدر اهمیت داره و به لطف شما دستگیرم شده که چطوری پلنمو بنویسم (پیام من توی study permit) و واقعا هم ممنونم ازت ازین بابت.
    اما سوای گیرهای واهی که آفیسر برمبنای بی منطق بودن هدف تحصیل میزنه، نگرانی و سوال من از بحث ارائه 2دانگ اینه اصلا میتونه آفیسر رو قانع کنه به عنوان tie چون این تنها سند به اسم خودم هست؟ یعنی اینکه ممکنه شک کنه بگه این 2دانگ رو از کجا آورده (گرچه 2سالی دارم کار میکنم با فیش حقوقی که حساب بانکیم رو اثبات میکنه) و اینکه یک سوم یک ملک چطوری باعث تضمین بازگشت فرد به ایران میشه (از دید آفیسر)؟ یا اینکه کلا بی خیال این سند بشم و ارائه ندم.

من از نظرات شما اینجوری برداشت کردم که تمامی دلایل ریجکت که آفیسر میاره به خاطر بی منطق بودن استادی پلنه (البته به شرط کامل بودن مدارک ارسالی) و به عبارتی فقط اونا یه بهونس. درسته؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

سلام دوستان ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه
    12000 تا فاند دارم + میتونم یه بانک استیمنت 60 میلیونی بزارم +2 تا فیش حقوقی پدر مادرم این ساپورت مالی قابل قبولی محسوب میشه؟؟

برای تای 4 تاسند خونه + یه پروانه کسب میتونه تای محسوب بشه و اینکه اگه پدر یه نامه بدن که دخترم بعد تحصیل برمیگرده که کار منو ادامه بدن (شیلات ماهی) توجیح مناسبی برای برگشت هست؟؟/

Senior Member atabey آواتار ها

سلام بر شما:

لطفا اطلاعات بیشتری از خودتون بدید. کجا پذیرش گرفتین (شهریه و هزینه زندگی)؟ برای میزان فاند ضروریه. چیزهایی که فرمودین عالی هستن اما خطر بزرگ استادی پلن شماست و اینکه نتونین توجیه کنین قصد واقعیتون تحصیله. در مواردی که فاند ناقصه و یا اصلا وجود نداره این شبهه برای افسر بیشتر پیش میاد. تمرکز شما روی جاییه که خیلی مهم نیست دوست عزیز! شما به عنوان دانشجو می تونین هفته ای ۲۰ ساعت کار کنین از قرار ۱۱ دلار و ۲۵ سنت! روی پلنتون فوکوس کنید دوست من ...

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط nakisa89 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه
    12000 تا فاند دارم + میتونم یه بانک استیمنت 60 میلیونی بزارم +2 تا فیش حقوقی پدر مادرم این ساپورت مالی قابل قبولی محسوب میشه؟؟

برای تای 4 تاسند خونه + یه پروانه کسب میتونه تای محسوب بشه و اینکه اگه پدر یه نامه بدن که دخترم بعد تحصیل برمیگرده که کار منو ادامه بدن (شیلات ماهی) توجیح مناسبی برای برگشت هست؟؟/
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

ممنونم از پاسخ شما

من کارلتون پذیرش گرفتم شهریه تو ادمیشن لتر شده 16 تا 18 هزار تا (زندگی چقدر میشه نمیدونم)

این پارشال فاند هم با استادم که صحبت کردم اولش گفته بود که دانشجو های خارجی رو فاند میدیم ولی تو اسکایپی که با هم داشتیم گفت تگلیف گرنت من هنوز معلوم نیست ولی من برای سال اول به این صورت فاند میدم
    من ایران دانشجو دکترام و از اگوست ککه با این استاد مکاتبه داشتم گفته بود که یکی از الزامات گروه شون که پردازش تصویره اینه که حتی اگه ارشدم دارن دانشجو ها باید اول برای ارشد این ازمایشکاه اقدام کنند و ترم بعد ترنسفر کنن منم واسه ارشد اپلای کردم ((

Junior Member

سلام،
    من از ایران کارشناسی ارشد گرفتم و برای پذیرش مقطع دکترا اقدام کردم ولی استاد در طول مکاتباتش گفت در حال حاضر پوزیشن ما ارشده و می تونی ادامه بدی به دکترا. الان به من آفر ارشد داده همراه با فاند و من با توجه به این موضوع که مشابه همون رشته رو در ایران خوندم می خوام بدونم که با توجه به تای آیا ارزش داره اقدام کنم یا خیر؟
    مشخصات:
    1- معافیت سربازی
    2- داشتن چندین سند خانه و مغازه به نام خودم
    3- پدر در قید حیات نیست و از مادر نگهداری می کنم.
    4-امکان گرفتن نامه از دانشگاه که در حال حاضر به عنوان RA کار می کنم و بعد از فارق التحصیلی به تخصصم نیاز هست
    5- نداشتن فامیل در کشور کانادا
    ممنونم

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط iL0ve23 نمایش پست ها
    سلام،
    من از ایران کارشناسی ارشد گرفتم و برای پذیرش مقطع دکترا اقدام کردم ولی استاد در طول مکاتباتش گفت در حال حاضر پوزیشن ما ارشده و می تونی ادامه بدی به دکترا. الان به من آفر ارشد داده همراه با فاند و من با توجه به این موضوع که مشابه همون رشته رو در ایران خوندم می خوام بدونم که با توجه به تای آیا ارزش داره اقدام کنم یا خیر؟
    مشخصات:
    1- معافیت سربازی
    2- داشتن چندین سند خانه و مغازه به نام خودم
    3- پدر در قید حیات نیست و از مادر نگهداری می کنم.
    4-امکان گرفتن نامه از دانشگاه که در حال حاضر به عنوان RA کار می کنم و بعد از فارق التحصیلی به تخصصم نیاز هست
    5- نداشتن فامیل در کشور کانادا
    ممنونم
    سلام دوست عزیز ارزش داره وقتی فاند دادن چرا ارزش نداشته باشه.در مورد معافیت سربازی به هیچ عنوان از این موضوع صحبت نکنید چون اصلا لازم نیست که در موردش صحبتی به میون بیادش با افسر پرونده و یا مدرکی ارائه بشه شما وقتی دارید پاسپورتتون رو نشون میدید یعنی از نظر سربازی مشکلی نیست.در مورد اسناد ماشین و مغازه و خونه و غیره برای تای خوبه که ارائه بشه.فقط حتما بگید که از کجا اومده اگه کار کردید از طریق کار کردن خریدید بگید به افسر اگه ارثی چیزی هم بوده به همین ترتیب.در مورد 3 هم تای خوبی هست بگید مادرم سنشون بالا هست و ازشون من نگه داری میکنم بعد از اتمام تحصیل میخوام برگردم و دوباره پیششون باشم.مورد 4 گرفتن جاب آفر بحث تای رو قوی میکنه بگیرید از دانشگاهی که توی ایران RA بودید و بزارید حتما.در مورد 5 اصلا مهم نیستش گفتنش.موفق باشید.

Junior Member

دوستان خواهشا خیلی سریع راهنمایی کنید یک دینا ممنون میشم .(نمی دونم سوالاتم در این فروم قابل طرحه یا خیر ولی خیلی مستاصلم)

در حال حاضر با همسرم که به عنوان همراه اصلی میخواهد ویزا تحصیلی با فاند بگیره اقدام کنم. سال 2015 زمانی که مجرد بودم برای برنامه گرین کارت دانمارک (اقامت از طریق اسکیل ورک) اقدام کردم و رد شد. چون گفتند 100 امتیاز ببرای رشته تحصیلی (بخاطر عدم تشخیص وزارت علوم دانمارک) تایید نشد و من هم به دلایلی دیگه پیگیر نشدم و بی اهمیت شد برام. در بالا نامه سفارت قید شده refusal of residence permit
    بخاطر سابقه کار 10 سال در زمینه رشته ام برای اوپن ورک خواستم اقدام کنم.الان با این شرایط خیلی سردرگمم که افیسر با این نامه سفارت مطمین میشه قصد رفتن مهاجرته (البته در پاسپورتم مهر ریجکتی زده نشده).
    دوستان راهنمایی کنند در اون قسمت که سوال کرده سابقه ردی داشتید چکار کنم.اطلاع بدهم یا نه، آیا دسترسی به این درخواستها دارن؟؟ از طرفی اوپن ورک اقدام نکنم و ویزیتوری بزنم شاید امیدی باشه.
    ایا منم باید در LOE توضیح قصد سفر بدهم؟ چطور افیسر و قانعش کنم؟
    در ضمن من سابقه سفر به کشورها مختلفم دارم و شینگن بصورت توریستی بدون ریجکتی هم داشتم نمی دونم اینم اثر منفیه یا مثبت.
    ممنون میشم اراهنمایی کنید

برای تای هم موارد زیر رو دارم:
    حساب بانکی خیلی خوب
    سند خونه
    گردش مالی خوب
    فیش حقوقی
    حکم استخدام
    مدرک زبان
    چند مقاله و فعالیت های علمی
    10 سال سابقه کار مرتبط

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dmh60 نمایش پست ها
    دوستان خواهشا خیلی سریع راهنمایی کنید یک دینا ممنون میشم .(نمی دونم سوالاتم در این فروم قابل طرحه یا خیر ولی خیلی مستاصلم)

در حال حاضر با همسرم که به عنوان همراه اصلی میخواهد ویزا تحصیلی با فاند بگیره اقدام کنم. سال 2015 زمانی که مجرد بودم برای برنامه گرین کارت دانمارک (اقامت از طریق اسکیل ورک) اقدام کردم و رد شد. چون گفتند 100 امتیاز ببرای رشته تحصیلی (بخاطر عدم تشخیص وزارت علوم دانمارک) تایید نشد و من هم به دلایلی دیگه پیگیر نشدم و بی اهمیت شد برام. در بالا نامه سفارت قید شده refusal of residence permit
    بخاطر سابقه کار 10 سال در زمینه رشته ام برای اوپن ورک خواستم اقدام کنم.الان با این شرایط خیلی سردرگمم که افیسر با این نامه سفارت مطمین میشه قصد رفتن مهاجرته (البته در پاسپورتم مهر ریجکتی زده نشده).
    دوستان راهنمایی کنند در اون قسمت که سوال کرده سابقه ردی داشتید چکار کنم.اطلاع بدهم یا نه، آیا دسترسی به این درخواستها دارن؟؟ از طرفی اوپن ورک اقدام نکنم و ویزیتوری بزنم شاید امیدی باشه.
    ایا منم باید در LOE توضیح قصد سفر بدهم؟ چطور افیسر و قانعش کنم؟
    در ضمن من سابقه سفر به کشورها مختلفم دارم و شینگن بصورت توریستی بدون ریجکتی هم داشتم نمی دونم اینم اثر منفیه یا مثبت.
    ممنون میشم اراهنمایی کنید

برای تای هم موارد زیر رو دارم:
    حساب بانکی خیلی خوب
    سند خونه
    گردش مالی خوب
    فیش حقوقی
    حکم استخدام
    مدرک زبان
    چند مقاله و فعالیت های علمی
    10 سال سابقه کار مرتبط
    سلام در فرم هایی که موقع ثبت نام در سایت سفارت در پروفایلتون قرار میگیره جایی هم در یکی از فرم ها به همین موضوع اختصاص داده شده که آیا تا به حال ویزاتون از کشوری ریجکت شده یانه.به نظر من تا میتونید راست بگید و از گفتن دروغ پرهیز کنید بهتره.دلیل رو هم خیلی مختصر و مفید توی همون فرم توضیح بدید براشون.مشکلی ایجاد نمیکنه.به نظر بنده بهتره همون OWP اقدام کنید چون از نظر افسر این قانع کننده نیست که همسر دانشجویی که میخواد چند سال توی کانادا درس بخونه 6 ماه بیاد بمونه و بره و علاوه بر این تبدیل ویزای ویزیتوری به اپن ورک پرمیت بعد از اینکه کانادا رفتید هم هزینه بر تر هستش و هم استرس داره بهتره از الان همون اپن ورک پرمیت اقدام کنید به نظر من.حتما باید نامه ای رو به Purpose of travel اختصاص بدید که نشون بده هدف از سفرتون چیه.علاوه بر این که میگید من میام کانادا که در کنار همسرم باشم تا ایشون به وظایف دانشگاهیش با تمرکز و روحیه بهتری برسه این رو هم اضافه کنید که میام اونجا که با محیط اونجا آشنا بشم و یا زبان انگلیسیم بهبود پیدا کنه و یا موا ردی از این قبیل رو میتونید مطرح کنید چون فقط دلایل عاطفی و وابستگی عاطفی همسران به همدیگه کافی نیستش برای هدف از اومدن همسران به خاک کانادا.
    درمورد موارد تای هم تمام این مواردی که اینجا لیست کردید خیلی خوبه فقط و. فقط یه مورد وجود داره و اون هم این هستش که مواظب باشید که مقدار پولی که در حسابتون میزارید و ازش نامه تمکن مالی از بانک میگیرید مبلغ خیلی زیادی نباشه و حتما هم بگید به افسر که این پول رو از کجا آوردید یا کار کردید و پس انداز کردید و یا ملکی چیزی فروختید پیشنهاد من اینه که اگه مقدار پول زیاد هستش حتما در حساب والدین قرار بدید هم برای بحث مالی خوبه و هم برای بحث تای یا همون وابستگی به ایران و یا برگشت به ایران.
    گردش مالی فکر نمبکنم برای کسانی که فاند کامل داشته باشن احتیاج باشه هم چنین برای همسرانشون.حکم استخدامتون هم خوبه بزارید به علاوه مدرک زبان و مقالات و رزومتون و سند خونه یا زمینی مغازه و ماشین.در مورد سابقه سفر هم بسیار خوب هست که پاسپورتتون رو اون صفحاتی که مهر ورود و خروج به کشورهای دیگه داشتین رو بزارید خیلی خوبه برای بحث travel history

Junior Member

سلام دوستان

از cic به من زدن که tie قوی ندارم و از لحاظ مالی باید قوی تر باشم.من معافیت سربازی دارم میتونم ملک پدری به نامم بزنم؟کسی job offer sample داره که بتونم ازش کمک بگیرم؟مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)