صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin777 نمایش پست ها
    سلام دوستان

از cic به من زدن که tie قوی ندارم و از لحاظ مالی باید قوی تر باشم.من معافیت سربازی دارم میتونم ملک پدری به نامم بزنم؟کسی job offer sample داره که بتونم ازش کمک بگیرم؟مرسی
    سلام دوست عزیز این یه نمونه نامه جاب آفر هست که زدم پایینش باید مهر و امضا و تاریخ شرکت هم باشه و در سربرگ شرکت نوشته بشه.موارد تای رو که میتونید در نظر بگیرید اسناد ملکی و ماشین و غیره که به اسم خودتون یا پدر و مادرتون هست و همچنین همین نامه جاب آفره و یا اگه سن پدر و مادر بالا هست و یا کسالتی دارن میتونید برگه آزمایششون رو ترجمه کنید و بزارید و همچنین از همه این ها مهم تر همون نامه استادی پلن هستش که همون 7 تا سوال هست به اضافه جواب هاشون که این نامه باید قوی باشه اگه خوب نوشته شده باشه و دلایلتون به برگشت به ایران هم با ارایه مدارک خوب و قوی ارائه شده باشه دیگه ریجکت نخواهید شد فقط باید کلا جوری مدارک رو ارئه کنید و استادی پلن رو بنویسید که اولا از ایران و شرایط موجود در کشورمون به هیچ عنوان بد گفته نشده باشه و هم چنین باید خیلی خوب توضیح داده باشین که بعد از اتمام تحصیلتون حتما به ایران برمیگردید.انشاله این دفعه سریع ویزا بگیرید.موفق باشید.

رشته و دانشگاه

سلام دوستان

از cic به من زدن که tie قوی ندارم و از لحاظ مالی باید قوی تر باشم.من معافیت سربازی دارم میتونم ملک پدری به نامم بزنم؟کسی job offer sample داره که بتونم ازش کمک بگیرم؟مرسی
    Immigration Refugee Citizenship Canada
    To whom it may concern
    This is to certify that Mr.........graduated from .....is suggested to employ
    as an expert on....in this company after his graduation in ......at University.....
    .

Please do not hesitate to contact us directly if you have any questions
    Sincerely.
    ......

سلام دوستان

سلام دوست عزیز،
    یعنی CIC به شما پیام داده و از شما خواسته که tie قوی تری ارائه بدین و یا جاب آفر تهیه کنید و به پرونده تون اضافه کنید؟

Junior Member

با سلام دوستان

بنده یک سوال راجع به tie دارم ازتون.
    من از دانشگاه اوتاوا برای دکترای بدون فاند پذیرش گرفتم. خودم و خانواده سندی برای ارائه نداریم و فقط 150 میلیون تو حساب پدرم هست و 100 میلیون ماهی پول تو این حساب میاد و برداشت میشه. برای tie من طبق راهنمایی یکی از دوستان رفتم پیش مدیرگروه یک دانشگاه و نامه اینکه بعد تحصیلم برای هیت علمی مدارکمو بررسی میکنن.

با تمام این توضیحات آیا تمکن مالی من و tie در شرایط خوبی؟
    کار دیگه ای مشه کرد مثلا job offer؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadma نمایش پست ها
    با سلام دوستان

بنده یک سوال راجع به tie دارم ازتون.
    من از دانشگاه اوتاوا برای دکترای بدون فاند پذیرش گرفتم. خودم و خانواده سندی برای ارائه نداریم و فقط 150 میلیون تو حساب پدرم هست و 100 میلیون ماهی پول تو این حساب میاد و برداشت میشه. برای tie من طبق راهنمایی یکی از دوستان رفتم پیش مدیرگروه یک دانشگاه و نامه اینکه بعد تحصیلم برای هیت علمی مدارکمو بررسی میکنن.

با تمام این توضیحات آیا تمکن مالی من و tie در شرایط خوبی؟
    کار دیگه ای مشه کرد مثلا job offer؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدین
    سلام دوست عزیز شما همون نامه تمکن مالی از بانک حساب پدرتون بگیرید و بزارید جاب آفر هم خوبه بهترین تایی که میتونید الان بزارید اگه والدینتنون کسالتی دارن که برگه آزمایش هم دارن که میشه ترجمش کرد و گذاشت حتما بزارید در استادی پلن هم که باید بنویسید و از مهم ترین مواردی هست که بهش اشاره شده حتما حتما ذکر کنید که مثلا والدینم کسالت دارن و یا سن بالا دارن حتما باید بعد از اتمام تحصیلم برگردم.این رو حتما بنویسید و اشاره هم بکنید در استادی پلنتون.خیلی از دوستان بدون هیچ سندی سریع ویزا گرفتن.موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان ..
    من دیروز گواهی پذیرش دانشگاە را گرفتم برای یک پروگرام 15 ماهه کە در ارتباط مستقیم هستش با زمینەی کاری خودم و حالا باید برای ستادی پرمیت اقدام کنم.
    من در حال حاضر مدت 4 سالە کە در ایران زندگی نمیکنم و و در کردستان عراق کار می کنم و در عراق یە آپارتمان خریدم بە نام خودم اما هنوز سندش حا‌ضر نشدە و قرار داد شرکتە، آیا میشە از این قرارداد بە عنوان تای استفادە کرد؟
    و یا اینکە از محل کارم نامەای بگیرم کە نوشتە شدە باشە کە بە من مرخصی میدهند برای این مدت 15 ماە و بعد از برگشتنم پست و حقوق بیشتری خواهم داشت . ‌
    آیا این دو مدرک بە اندازەی کافی قوی هست یا باید مدارک قویتر و بیشتر ارائە بدهم ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mokrem نمایش پست ها
    سلام دوستان ..
    من دیروز گواهی پذیرش دانشگاە را گرفتم برای یک پروگرام 15 ماهه کە در ارتباط مستقیم هستش با زمینەی کاری خودم و حالا باید برای ستادی پرمیت اقدام کنم.
    من در حال حاضر مدت 4 سالە کە در ایران زندگی نمیکنم و و در کردستان عراق کار می کنم و در عراق یە آپارتمان خریدم بە نام خودم اما هنوز سندش حا‌ضر نشدە و قرار داد شرکتە، آیا میشە از این قرارداد بە عنوان تای استفادە کرد؟
    و یا اینکە از محل کارم نامەای بگیرم کە نوشتە شدە باشە کە بە من مرخصی میدهند برای این مدت 15 ماە و بعد از برگشتنم پست و حقوق بیشتری خواهم داشت . ‌
    آیا این دو مدرک بە اندازەی کافی قوی هست یا باید مدارک قویتر و بیشتر ارائە بدهم ؟
    سلام همین موارد کافیه جاب افر بگیرید اضافه کنید بهتره.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم با توحه به شرایط من رو راهنمایی کنید
    من سنم 29 سال هست و از BCIT یه پذیرش برای یک دوره certificate یکساله گرفتم که مربوط به دوره های شبکه هستش و قراره با همسرم اقدام کنیم( این دوره ها در ایران برگزار نمیشه به خاطر تحریم) و برای رزومه بهتر و آینده بهتر این کار را میکنم.
    8 سال سابقه کاردارم و یک شرکت که سال 88 ثبت شده و من مدیر عاملش هستم و در زمینه نمایندگی یکی از بزرگترین شرکتهای انتقال داده از 8 سال پیش فعالیت داشتم و الان در دو شهر به بیش از 3000 مشترک خانگی و تجاری سرویس میدم
    در طول این مدت مشغول به تحصیل بودم و چند ماه پیش مدرک ارشد نرم افزارم رو گرفتم و مدرک زبان هم دارم
    3 سال پیش ازدواج کردم و یک خونه و ماشین با همسرم به اسم خودمون داریم
    سپرده بانکی حدود 120 میلیون هست که شهریه 15000 تایی و خرج زندگی رو برای یک سال پوشش میده

یک قرارداد فعال برای دو شهر با اون شرکت دارم که تا آخر سال اعتبار داره و خدود 100 میلیون چک بابت تضمین قرارداد به اون شرکت دادم و قراره که همکارام که توی شرکت کار میکنند در نبود من اون رو بچرخونند.

آیا شرایطی که گفتم برای tie خودم و همسرم کفایت میکنه؟
    آیا نامه ای از شرکت خودم بنویسم برای جاب آفر؟
    نیازی به ارائه سند خونه پدر و مادرم و یا سند زمین های کشاورزی که زیاد هست و به اسم پدرم هست وجود داره؟
    در ضمن سن پدر و مادرم هم بالا هست پدرم حدود 85 سال سن داره.
    آیا توی این شرایط به همسرم ویزا میدن و یا اینکه بهتره که اون ایران بمونه و من تنهایی اقدام کنم؟

ممنون از دوستان عزیز

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khezeli نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من سنم 29 سال هست و از BCIT یه پذیرش برای یک دوره certificate یکساله گرفتم که مربوط به دوره های شبکه هستش و قراره با همسرم اقدام کنیم( این دوره ها در ایران برگزار نمیشه به خاطر تحریم) و برای رزومه بهتر و آینده بهتر این کار را میکنم.
    8 سال سابقه کاردارم و یک شرکت که سال 88 ثبت شده و من مدیر عاملش هستم و در زمینه نمایندگی یکی از بزرگترین شرکتهای انتقال داده از 8 سال پیش فعالیت داشتم و الان در دو شهر به بیش از 3000 مشترک خانگی و تجاری سرویس میدم
    در طول این مدت مشغول به تحصیل بودم و چند ماه پیش مدرک ارشد نرم افزارم رو گرفتم و مدرک زبان هم دارم
    سپرده بانکی حدود 120 میلیون هست که شهریه 15000 تایی و خرج زندگی رو برای یک سال پوشش میده

یک قرارداد فعال برای دو شهر با اون شرکت دارم که تا آخر سال اعتبار داره و خدود 100 میلیون چک بابت تضمین قرارداد به اون شرکت دادم و قراره که همکارام که توی شرکت کار میکنند در نبود من اون رو بچرخونند.

نیازی به ارائه سند خونه پدر و مادرم و یا سند زمین های کشاورزی که زیاد هست و به اسم پدرم هست وجود داره؟
    آیا توی این شرایط به همسرم ویزا میدن و یا اینکه بهتره که اون ایران بمونه و من تنهایی اقدام کنم؟

ممنون از دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز تمامی این مدارکی رو که گفتید حتما بزارید خیلی خیلی بحث تای یا برگشت به ایران یا همون وابستگی به ایران رو محکم میکنه.نامه جاب آفر هم ارائه بدید اگه میتونید.در مورد مدارک مالی پدر و مادر هر چی دارن رو ترجمه کنن دارالترجمه و بزارید عالیه. در مورد سن بالای پدر مادر هم توی استادی پلن حتما بگید که میخوام چون سنشون بالا هست بعد از اتمام این دوره به ایران حتما برگردم.با هم اقدام کنید بهتر و راحت تر ویزا میدن تا بعدا جدا جدا اقدام کنید فقط استادی پلن خوبی رو تنظیم کنید و بنویسید.خیلی مهمه.موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط khezeli نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

ممنون از دوستان عزیز
    سلام بهتر هست تنها اول درخواست بدید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)