صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

سلام من یک مغازه به ارزش تقریبی 200 میلیون به نامم هست (از سال 93 به نام من شده) این سند بعنوان tie به درد میخوره؟ یعنی داشتن مغازه در ایران تاثیری تو نظر افیسر میذاره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy. TBZMED

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbaghi نمایش پست ها
    سلام من یک مغازه به ارزش تقریبی 200 میلیون به نامم هست (از سال 93 به نام من شده) این سند بعنوان tie به درد میخوره؟ یعنی داشتن مغازه در ایران تاثیری تو نظر افیسر میذاره؟
    سلام. بله صددرصد. حتما سند رو ترجمه و ارائه بدید. چی از این بهتر!
    Submit: 15.08.2017
    Bio: 22.08.2017
    Pass Request: 09:10:2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم.خوب این مساله رو که شما بعد از تحصیلاتتون میخواید برگردید ایران و شرکت بزنید توی استادی پلن حتما مطرحش کنید.بله این مواردی که گفتین برای قانع کردن افسر خوبه(منظورم دلایل شرکت زدن تو ایرانه).در مورد حساب پدرتون هم همون مقداری که توی حساب هست که میفرمایید قرض الحسنه هست رو ارائه بدید خوبه.نه احتیاج به خصوصیات دیگه نیست فقط اگه فاند ندارید حساب رو جوری نشون بدید که یعنی میتونید هر ماه ازش پول برداشت کنید.این طوری فکر کنم بهتر باشه.در مورد اکثر مدارکی که میزارید یه اشاره جزیی بکنید که مثلا اگه نامه تمکن مالی از حساب خودتون و یا پدرتون گذاشتین یه اشاره کنید که bank statement از حساب پدرم گذاشتم که پشتوانه مالی برام هست.اینطوری یه توضیح کوتاه بدید توی کاورلتر.اون سندی که میگید در موردش به عنوان تضمین نیومدن والدین به کانادا اصلا این طوری مطرح نکنید چون افسر میگه شما برگردی ایران برای این سند و مدرک میخوان نه والدین محترمتون.بله میشه از یه منبع برای دو هدف استفاده کرد شما مدارک مالی که ارائه میدید هم برای تای خوبه هم مالی.مثلا سند خونه به اسم پدرتون یا سند خونه به اسم خودتون یعنی شما هم پشتوانه مالی دارید هم تای براتون حساب میشه.اون حساب سرمایه گذاری هم تضمین مالیه براتون هم تای (برگشت به ایران).موفق و پیروز باشید.
    من فكر ميكردم به جز تاي براي خودم، بايد اسناد مشابهي تحت همين عنوان براي والدينم هم ارائه كنم. يعني اسنادي كه نشون بده اونها بعد از رفتن من قصد مهاجرت به كانادا رو ندارند. اين طور نيست؟
    يك سوال ديگه اينكه آيا در computer science شاخه اي هست كه افسر به خاطر ملاحظات سياسي بخواد درخواست پرميت رو به اون خاطر رد كنه؟ به طور مشخص distributed computation.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffs نمایش پست ها
    من فكر ميكردم به جز تاي براي خودم، بايد اسناد مشابهي تحت همين عنوان براي والدينم هم ارائه كنم. يعني اسنادي كه نشون بده اونها بعد از رفتن من قصد مهاجرت به كانادا رو ندارند. اين طور نيست؟
    يك سوال ديگه اينكه آيا در computer science شاخه اي هست كه افسر به خاطر ملاحظات سياسي بخواد درخواست پرميت رو به اون خاطر رد كنه؟ به طور مشخص distributed computation.
    نه هیچ جا سفارت مدارکی مبنی بر اینکه والدین میخوان بیان یا نه از شما نخواسته.این اسناد همه برای اینه که شما به بهانه درس نرید کانادا برای همیشه.البته این مدارک بیشتر برای توجیه افسره که شما از لحاظ مالی در ایران هم اکی هستید وگرنه هر کس میره کانادا ندیدم برگرده!!فعلا اینطوری باید مدارک رو ارائه داد که نمیرید بمونید.من در مورد شاخه درسی شما به طور تخصصی وارد نیستم اما تا جایی که میدونم استادی پلن خوب و قوی حتی در رشته های حساس کارساز هستش.صفحات مربوطه رو خوب بخونید ایشاله که موفق باشید.

دوست عزیز به پاسخ دوستمون این رو اضافه میکنم که در مبحث کامپیوتر ساینس، حساسترین فیلدی که وجود داره فیلد امنیت و رمزنگاریه، که اونم برای ویزای آمریکا و در صورت تز و کاربرد خیلی حساس مطرحه. برای کانادا توی مبحث کامپیوتر ساینس فیلد حساسی وجود نداره خصوصا مال شما. فقط دقت داشته باشید گاها افسر به خاطر نداشتن اطلاعات به لغات خاصی حساس میشه که اصلا اون بار معنایی رو ندارن. مثلا بحث امنیت وقتی بدون سیستم های کامپیوتری لحاظ میشه کمی حساسیت برانگیزه. منظور این که با ادبیات درست یا علط میشه هر موردی رو انتظار داشت. ولی به خودی خود فیلدتون بی مورده
    نقل قول نوشته اصلی توسط jeffs نمایش پست ها
    "Be the change,you wanna see in the world"

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سند ازدواج پدر و مادر تای محسوب میشه اگر نمیشه چه تاثیری داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    سند ازدواج پدر و مادر از چه لحاظ تای محسوب میشه؟ اینکه دو نفر ازدواج کردن چطور میخواد دلیل برگشت شما به کشورتون باشه؟ تا بحال ندیدم کسی از سند ازدواج پدر و مادر به عنوان تای استفاده کرده باشه حداقل در این فروم که ندیدم
    Six Months From Now You Can Be In A Completely Different Space, Mentally, Spiritually and Financially. Keep Working & Believing In Yourself

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    دوست عزیز شما خودت سند ازدواج پذر مادری، اسم شون هم توی شناس نامه شما هست ، حالا اگر از هم جدا شده باشن، اره می شه به عنوان تایی که مثلا مادرم تنهاست ازش استفاده کرد
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام
    جواب اسکالرشیپ من برای اول ماه می اومده. دو مورد هست که اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم:
    1- اگه تا یکی دوهفته اینده مدارکم رو بفرستم، میتونم تا اون موقع ویزا رو بگیرم؟ یا باید دیفر کنم؟
    2- برای قانع کردن آفیسر، با توجه به اینکه همسرم هم با من خواهد اومد، این مدارک کافی هستش: جاب آفر از یک شرکت، حدود 80 میلیون موجودی حساب، سند خونه پدر خانم، سند ماشین خودم

سلام
    من تازگی دو سال میشه که از تاریخ دفاع ارشدم میگذره، تو این مدت اول داشتم روی مقاله هام کار میکردم و بعدش برای زبان میخوندم. بعد از زبان هم در خیلی کشورها داشتم دنبال سوپروایز میگشتم. خب هیچ سابقه کاری و پیشنهاد شغلی ندارم. من تمام صفحات این تاپیک رو خوندم و باتوجه به مطالبی که دوستان نوشتن تنها تای که من میتونم بذارم سند خونه پدرم هست و اینکه پدر و مادرم پیر هستن و من بچه آخرم و یکی از خواهرام و برادرم خارج از ایران دانشجو هستن (البته کانادا نیستن) و دوتا خواهر دیگرم هم یکی ازدواج کرده و اون یکی مستقل زندگی میکنه، که مثلا برمیگردم و از اونها مراقبت کنم.
    به نظرتون این دلایل قانع کننده هست یا حتما باید پیشنهاد شغلی داشت؟
    آخه وقتی من اصلا جایی کار نکردم، گذاشتن پیشنهاد شغلی یکم غیر معقول به نظر میرسه! در ضمن اصلا کسی رو ندارم که برام پیشنهاد شغلی بنویسه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)