صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 124

موضوع: مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : مواردی که به عنوان Tie می توان در نظر گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    سلام
    من تازگی دو سال میشه که از تاریخ دفاع ارشدم میگذره، تو این مدت اول داشتم روی مقاله هام کار میکردم و بعدش برای زبان میخوندم. بعد از زبان هم در خیلی کشورها داشتم دنبال سوپروایز میگشتم. خب هیچ سابقه کاری و پیشنهاد شغلی ندارم. من تمام صفحات این تاپیک رو خوندم و باتوجه به مطالبی که دوستان نوشتن تنها تای که من میتونم بذارم سند خونه پدرم هست و اینکه پدر و مادرم پیر هستن و من بچه آخرم و یکی از خواهرام و برادرم خارج از ایران دانشجو هستن (البته کانادا نیستن) و دوتا خواهر دیگرم هم یکی ازدواج کرده و اون یکی مستقل زندگی میکنه، که مثلا برمیگردم و از اونها مراقبت کنم.
    به نظرتون این دلایل قانع کننده هست یا حتما باید پیشنهاد شغلی داشت؟
    آخه وقتی من اصلا جایی کار نکردم، گذاشتن پیشنهاد شغلی یکم غیر معقول به نظر میرسه! در ضمن اصلا کسی رو ندارم که برام پیشنهاد شغلی بنویسه!
    سلام داشتن جاب آفر خوبه اما جزو مدارکی نیست که حتما باید ارائه بدید به سفارت.هر کس بنابر شرایطی که داره میتونه تای های مختلفی ارائه کنه شما این تای هایی که فرمودید رو در قالب استادی پلن که به صورت سوال جواب هست توضیح بدید و مدارک اون ها رو هم بدید برای دارالترجمه و مدارکشون رو هم داخل پرونده حتما بزارید و برای سفارت اپلای کنید خیلی خوبه.نکته دیگه این که قرار نیست تک تک ساعت ها و روزها رو برای سفارت توضیح بدید که داشتید چه کارهایی انجام می دادید بالاخره همه این رو میدونن که پروسه گرفتن پذیرش یه تایم 1 سال و دوسال شاید بیشتر رو بخواد شما با یه توضیح کلی بگید که زبان کار میکردید و مطالعه داشتید و هم چنین روی مقاله هاتون کار میکردید کافی هست و در مورد این که داشتم دنبال سوپروایزر میگشتم نگید به نظرم بهتره چون دلیلی نداره خیلی موشکافانه توضیح بدید بهتره کلی باشه توضیحاتتون.موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام داشتن جاب آفر خوبه اما جزو مدارکی نیست که حتما باید ارائه بدید به سفارت.هر کس بنابر شرایطی که داره میتونه تای های مختلفی ارائه کنه شما این تای هایی که فرمودید رو در قالب استادی پلن که به صورت سوال جواب هست توضیح بدید و مدارک اون ها رو هم بدید برای دارالترجمه و مدارکشون رو هم داخل پرونده حتما بزارید و برای سفارت اپلای کنید خیلی خوبه.نکته دیگه این که قرار نیست تک تک ساعت ها و روزها رو برای سفارت توضیح بدید که داشتید چه کارهایی انجام می دادید بالاخره همه این رو میدونن که پروسه گرفتن پذیرش یه تایم 1 سال و دوسال شاید بیشتر رو بخواد شما با یه توضیح کلی بگید که زبان کار میکردید و مطالعه داشتید و هم چنین روی مقاله هاتون کار میکردید کافی هست و در مورد این که داشتم دنبال سوپروایزر میگشتم نگید به نظرم بهتره چون دلیلی نداره خیلی موشکافانه توضیح بدید بهتره کلی باشه توضیحاتتون.موفق باشید.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون.
    اینکه میفرمایید ترجمه مدارک تای هام رو داخل پرونده بذارم، خب برای سند خونه که مشکلی نداره ولی در مورد فرزند آخر بودن، اطلاعاتی که در فرم family information وارد میکنم کفایت میکنه دیگه، درسته؟ یا باید ترجمه شناسنامه والدینم رو هم بذارم؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنماییتون.
    اینکه میفرمایید ترجمه مدارک تای هام رو داخل پرونده بذارم، خب برای سند خونه که مشکلی نداره ولی در مورد فرزند آخر بودن، اطلاعاتی که در فرم family information وارد میکنم کفایت میکنه دیگه، درسته؟ یا باید ترجمه شناسنامه والدینم رو هم بذارم؟
    خواهش میکنم نه ترجمه شناسنامه پدر و مادر لازم نیست فقط اگر همراه دارید ترجمه شناسنامه همراهان مثل همسر و فرزند لازمه.غیر از کامل کردن این فرم حتما در استادی پلنتون مطرح کنید که به خانواده وابسته هستید و بعد از اتمام تحصیل میخواید برگردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    خواهش میکنم نه ترجمه شناسنامه پدر و مادر لازم نیست فقط اگر همراه دارید ترجمه شناسنامه همراهان مثل همسر و فرزند لازمه.غیر از کامل کردن این فرم حتما در استادی پلنتون مطرح کنید که به خانواده وابسته هستید و بعد از اتمام تحصیل میخواید برگردید.
    بله حتما در استادی پلن در مورد وابستگی به خانواده مینویسم.
    بازم ممنونم، موفق باشید.

Junior Member

با سلام و وقت بخیر
    دوستان بنده شرکتی دارم که در اون مدیر عامل هستم. ولی به خاطر مسائل مالیاتی 2 ساله که صورتجلسه هیئت مدیره رو تمدید نکردیم. آیا تای حساب میشه؟
    با سپاس

با سلام
    بنده حدود 120 میلیون تو حسابم بعنوان تمکن مالی برای ویزای دانشجویی دارم و میخوام عمه ام که کاناداست بعنوان ساپورتر معرفی کنم
    حالا با این شرایط آیا اون ساپورتر میتونه نکته منفی از نظر social tie برام داشته باشه یا با همین حساب خودم رو بعنوان تمکن مالی قرار بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_sadeh نمایش پست ها
    با سلام
    بنده حدود 120 میلیون تو حسابم بعنوان تمکن مالی برای ویزای دانشجویی دارم و میخوام عمه ام که کاناداست بعنوان ساپورتر معرفی کنم
    حالا با این شرایط آیا اون ساپورتر میتونه نکته منفی از نظر social tie برام داشته باشه یا با همین حساب خودم رو بعنوان تمکن مالی قرار بدم؟
    سلام. به نظر من یه ساپورتر تو خود کانادا پشتوانه خوبی برای شرایط مالی شما میشه. دو تا از دوستای من که برادرهاشون تو کانادا بود براشون ساپورتر شده بودن و هر دو هم ویزاشونو گرفتن.یکیشون فقط همون ساپورتر رو معرفی کرده بود ولی دیگری هم شرایط ساپورتر رو نوشته بود و هم پولی که خودش تو بانک داشت رو ارایه داده بود. شاد باشید.
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

سلام
    برای من که ساپورترم تو کانادا هستش میتونم سند خونه و ماشین پدرم رو بعنوان تای بیاریم؟در این صورت باید پدرم رو بعنوان ساپورتر
    دوم معرفی کنم و این نیاز به تعهد محضری داره؟پروسش چطوریه؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_sadeh نمایش پست ها
    سلام
    برای من که ساپورترم تو کانادا هستش میتونم سند خونه و ماشین پدرم رو بعنوان تای بیاریم؟در این صورت باید پدرم رو بعنوان ساپورتر
    دوم معرفی کنم و این نیاز به تعهد محضری داره؟پروسش چطوریه؟
    با سپاس
    با سلام
    واللا دوست عزیز من نظر شخصیه خودم رو میگم باز اگه خواستین نظر بقیه دوستان رو هم بگیرین. به نظر من بهتره خیلی پیچیده نکنین. من تاجایی که دیدم همه یه ساپورتر داشتن (بهتره که از بینش بهترین رو انتخاب کنین) و بقیه مدارک که میزارن مربوط به دارایی خودشون میشه. اگه مثلا سند خونه دارین به اسم خودتون به عنوان تای بزارین یا حساب بانکی دارین به عنوان پشتوانه مالی بزارین. حتی من به شخصه از محل کار همسرم نامه ای گرفتم مبنی بر اینکه چون کارهای طراحی رو میشه از راه دور هم انجام داد ما با ایشون تا وقتی کانادا هست به همکاریمون ادامه خواهیم داد و هر ماه پولی معادل ... دلار کانادا حقوقش خواهد بود. به غیر از این فقط یه ساپورتر معرفی کردیم و همه چی رو به ساپورتر معطوف کردیم. مثل سند خونه، شرکت، فیش حقوقی، پول بانکی و ....
    موفق باشید
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

سلام دوستان من یه سری مطالب اینجا رو خوندم و یه چیزایی دستگیرم شد ولی من کیس خودم رو دقیق تر میگم و سوالاتم رو میپرسم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    من در حال حاضر دانشجوی دکترا در داخل ایران هستم و از دانشگاهی تو کانادا پذیرش گرفتم حالا قراره پروسه اپلای واسه ویزا رو شروع کنم هر چند استارت دیت رو زدن می 2018 و من نمیرسم ولی خب کاریش نمیشه کرد. همسرم هم قراره همراهم باشه. برای مدارک مالی ما هیچ سندی نداریم و فقط یه مقدار پول نقد توی حسابه. میخام بدونم مدارک مالی که اینقدر میگید مهمه و نیاز به پشتوانه قوی هست که ثابت کنیم پول داریم و میتونیم 4 سال خودمون ساپورت کنیم ما چی باید ارائه بدیم؟ در مورد مدارک تای من خودم چیزی ندارم ولی شوهرم پدر و مادرش مریض هستن و مدارک پزشکی دارن و هم اینکه پدرشون چند تا سند دارن. این سندهای پدرشوهر و مدارم پزشکی آیا تای قوی هست برای من؟ ممنون میشم دوستان اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگید ببینم کدومارو میتونم تهیه کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)