صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان من برای ۲۰ روز آینده وقت سفارت هلند دارم برای ویزای توریستی . اگر مدارکم رو ترجمه و آماده کردم بعدش وقت تعیین شده میرم سفارت و بهشون میدم . منظورتون از تایید مدارک چیه دیگه؟ من از تایید مدارک سر در نمی آرم.

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

نقل قول نوشته اصلی توسط denbr نمایش پست ها
    دوستان من جواب سوالمو گرفتم. گفتم اینجا هم بذارم، شاید یه روزی به درد شما هم بخوره.
    سفارت گفت که میشه کسه دیگه ای به جای شما بیاد و مدارکتون رو تایید کنه.فقط کافیه به همون میلی که بهتون وقت داده یه ایمیل دیگه بزنید و مشخصات اون فرد رو براشون بنویسید. من هم این کار رو کردم و تو ایمیلم هم توضیح دادم شرایطو و اونا هم یه ایمیل دیگه برام فرستادن و اپوینتمنتمو به اسم اون طرف کردن و تایمشم عوض کردن.
    دوست عزیز من برای توریستی اقدام میکنم \ایا باید چه مدارکی رو تاید کنم و کی باید ببرم تاید کنم روز مصاحبه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    بله همون ترجمه ست
    ولی سفارت هلند توی تهران شناسنامه رو هم ازتون میگیره و اسکنش میکنه فکر کنم
    بعد بهتون یه رسید میدن و برای یه هفته بعدش اماده میشه که مهر برجسته سفارت هلند روی ترجمه شناسنامه تون میخوره
    منظورم اینه اصل شناسنامه هم نیازه همون روز اول
    یادم نییست که سفارت شناسنامه رو منظورم اصلشه نگه داشت توی اون یه هفته یا نه

۲۰ تا ۲۵ یورو هم باید نقدا به سفارت بدین. نقدی فقط.

حالا باز توی سایت سفارت چک کنید

موفق باشید
    سلام علی آقای گل
    اولا ممنون از کامنت هات
    دوما آیا من که برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم و ۱۳ فوریه بهم وقت دادن همون روز شناسنامه ترجمه شده رو ببرم با خودم + ۲۵ یورو هزینش برای تایید؟
    سوما توی چک لیست نوشته : a copy of your Shenasnameh این ینی فقط یه کپی و بس.( حتی بدون ترجمه).
    ممنونم بازم

Junior Member

سلام دوستان،
    آیا امکان تایید مدارک ترجمه شده (که تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه داره) در سفارت ایران در هلند وجود داره؟ اگه بله آیا این تایید مورد قبول ادارات رسمی در هلند هست؟ من امکان سفر به ایران برام وجود نداره.

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک

سلام دوستان،

برای گرفتن ویزای هلند به اصل دانشنامه نیاز هست یا مدرک موقت رو هم قبول می کنند؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید، نیاز به پاسخ سریع دارم.

پیشاپیش ممنون از پاسختان

منظور چیز خاصی نیست. مهم ترجمه همه مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای ویزای توریستی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mech نمایش پست ها
    سلام دوستان،

برای گرفتن ویزای هلند به اصل دانشنامه نیاز هست یا مدرک موقت رو هم قبول می کنند؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید، نیاز به پاسخ سریع دارم.

پیشاپیش ممنون از پاسختان
    نیاز به اصل دانشنامه ندارید.با ریز نمرات ترجمه شده و مدرک موقت امکان دریافت پذیرش و سپس ویزا وجود دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط NasimSN نمایش پست ها
    با سلام، کسی اینجا هست که ویزای an orientation year as a highly educated person رو گرفته باشه؟ میخوام بدونم باید اول برای MVV اقدام کرد یا لازم نیست
    اگر مدت اقامت شما بیشتر از سه ماه است باید ویزای mvv اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط HPF نمایش پست ها
    سلام.
    من برای شرکت در یک کنفرانس در هلند پذیرفتته شده ام. در چک لیست مربوطه آمده است که برای اثبات بازگشت به کشور خودتان باید مدارکی را ارئه نمایید، مانند سند ملکی و غیره. متاسفانه به غیر از نامه اشتغال به کار مدرک دیگری برای ارائه ندارم. آیا سند ملکی حتما باید به نام خودم باشد؟ یا اینکه خانواده ام می توانند تعهد بدهند؟ برای گردش حساب چطور؟ ممنون.
    نمیشه به راحتی نظر داد.اما حساب بانکی، فیش حقوقی و یا اقامت خانواده در ایران تا حدی نبود سند ملکی رو برطرف میکنه. و شانسش رو دارید. اما هیچ چیز قطعی نیست

با سلام و خسته نباشید،

در مورد تمکن مالی برای مقطع دکترا و با توجه به اینکه هزینه تحصیل رو تقبل کرده ام و مبلغ آن در حدود ۵۰ هزار یورو هست، می خواستم بدونم که میشه هزینه یکسال رو تو حسابم داشته باشم و بقیشو سند ملکی بزارم؟
    و اینکه این مبلغ چقدر باید در حسابم باشه؟، و در کدام مرحله از من گواهی تمکن مالی می خواهند؟

سوال دیگه، در مورد عدم سو پیشینه آیا باید از پلیس +۱۰ بگیرم و Legalized کنم؟

ممنون از جوابتون