صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک

سلام دوستان. من از سفارت برای MVV وقت گرفتم. می خواستم بدونم علاوه بر پاسپورت و عکس، لازمه چیزی تحت عنوان ادمیشن لتر ببرم؟ من از آیندهوون پذیرش دارم و دانشگاه نامه ای برای من نفرستاد فقط به صورت الکترونیکی توی میل اعلام کرد.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_b نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از سفارت برای MVV وقت گرفتم. می خواستم بدونم علاوه بر پاسپورت و عکس، لازمه چیزی تحت عنوان ادمیشن لتر ببرم؟ من از آیندهوون پذیرش دارم و دانشگاه نامه ای برای من نفرستاد فقط به صورت الکترونیکی توی میل اعلام کرد.

سلام

این اطلاعات از قبل برای سفارت فرستاده شده است زیرا که ویزا تحصیلی شما از هلند صادر می شود. برای اطمینان پرینت ایمیل دانشگاه را هم ببرید.

ارادت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک- آزاد قزوین

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalis

سلام

از ترجمه ی مدارک (مهر وزارت خارجه و دادگستری)نباید بیشتر از 6 ماه گذشته باشه یا برای سفارت مهم نیست؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalis

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz001 نمایش پست ها
    سلام

از ترجمه ی مدارک (مهر وزارت خارجه و دادگستری)نباید بیشتر از 6 ماه گذشته باشه یا برای سفارت مهم نیست؟

ممنون
    سلام
    مهمه. باید کمتر از 6 ماه باشه ترجمتون

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم قصد داریم برای ویزای دیدار فامیل اقدام کنیم. دعوتنامه از طرف برادرم هست که دانشجوی ترم آخر phd است. طبق چک لیست جدیدی که در سایت سفارت قرار دارد بایستی علاوه بر دعوتنامه، فیش حقوقی و قرارداد کاری برادرم که 12 ماه معتبر باشد نیز ارائه کنم. اما قرارداد برادر من با دانشگاه تا آخر سپتامبر است. البته همسر برادرم نیز با دانشگاه قرارداد دارد که بیش از 12 ماه اعتبار دارد. کسی میتونه منو راهنمایی کنه که اگه برادرم تیک ساپورت مالی رو تو دعوتنامه نزنه آیا بازهم قرارداد لازمه؟ و اینکه کلا آیا این ساپورت مالی برای سفارت مهمه؟ از نظر گردش حساب و موجودی مشکلی نداریم و هر دو حساب با موجودی بالای 50 میلیون و یک حساب سپرده(غیرقابل برداشت) 40 میلیونی داریم. آیا قرارداد همسر برادرم میتونه مفید باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط maria64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم قصد داریم برای ویزای دیدار فامیل اقدام کنیم. دعوتنامه از طرف برادرم هست که دانشجوی ترم آخر phd است. طبق چک لیست جدیدی که در سایت سفارت قرار دارد بایستی علاوه بر دعوتنامه، فیش حقوقی و قرارداد کاری برادرم که 12 ماه معتبر باشد نیز ارائه کنم. اما قرارداد برادر من با دانشگاه تا آخر سپتامبر است. البته همسر برادرم نیز با دانشگاه قرارداد دارد که بیش از 12 ماه اعتبار دارد. کسی میتونه منو راهنمایی کنه که اگه برادرم تیک ساپورت مالی رو تو دعوتنامه نزنه آیا بازهم قرارداد لازمه؟ و اینکه کلا آیا این ساپورت مالی برای سفارت مهمه؟ از نظر گردش حساب و موجودی مشکلی نداریم و هر دو حساب با موجودی بالای 50 میلیون و یک حساب سپرده(غیرقابل برداشت) 40 میلیونی داریم. آیا قرارداد همسر برادرم میتونه مفید باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام

در صورتی که ایشان قصد دارد حامی مالی شما باشند بایستی قرارداد نشان بدهند(برای اثبات توانایی ساپورت شما). در صورتی که هزینه ها را خود شما تقبل می کنید نیازی به زدن تیک مالی نیست. ولی در بحث ویزا توریستی مکان اقامت شما مهم است و در صورت تقبل هزینه ها به صورت شخصی بایستی جای خود را از قبل رزرو نمایید و ان را به سفارت ارایه نمایید.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

در صورتی که ایشان قصد دارد حامی مالی شما باشند بایستی قرارداد نشان بدهند(برای اثبات توانایی ساپورت شما). در صورتی که هزینه ها را خود شما تقبل می کنید نیازی به زدن تیک مالی نیست. ولی در بحث ویزا توریستی مکان اقامت شما مهم است و در صورت تقبل هزینه ها به صورت شخصی بایستی جای خود را از قبل رزرو نمایید و ان را به سفارت ارایه نمایید.

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون.
    به نظر شما اگر برادرم ساپورت مالی نکند و خودمون هزینه رو تقبل کنیم از نظر سفارت آیتم منفی تلقی نمیشود؟ کدام حالت بهتر است؟

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

برای ویزای تحصیلی در مقطع ارشد لازمه اول شهریه دانشگاه واریز بشه و بعد برای ویزا اقدام کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

اگر ممکنه دوستانی که این چندماهه ویزای دانشجویی بلند مدت گرفتن در مورد مدت زمان وقت سفارت از زمان فرستادن ایمیل با IND، مدارکی که تایید کردید و باید تایید بشه و شیوه پرداخت مبلغ توی سفارت یه توضیح مختصری بدید؟ آیا اونطور که من شنیدم به اینکه یورو چاپ کی باشه گیر میدن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_24 نمایش پست ها
    اگر ممکنه دوستانی که این چندماهه ویزای دانشجویی بلند مدت گرفتن در مورد مدت زمان وقت سفارت از زمان فرستادن ایمیل با IND، مدارکی که تایید کردید و باید تایید بشه و شیوه پرداخت مبلغ توی سفارت یه توضیح مختصری بدید؟ آیا اونطور که من شنیدم به اینکه یورو چاپ کی باشه گیر میدن یا نه؟
    من پارسال ویزا گرفتم.
    برای من همه کارهای ویزا رو دانشگاه انجام داد، بعد از ارسال مدارک به IND توسط منشی گروه، حدود 3 هفته طول کشید تا ویزای ورود + کارت اقامت صادر بشه.
    بعد به سفارت ایمیل زدم و در خواست وقت ملاقات برای دریافت MVV دادم، که سفارت هم برای یک هفته بعد به من وقت داد.
    مدارکی که تایید کردم فقط ترجمه شناسنامه خودم، خانمم و سند ازدواجمون بود.
    هزینه هایی که باید پرداخت کنین رو میتونین به صورت نقدی و با یورو پرداخت کنین. من از صرافی یورو گرفتم و بردم تحویل دادم، در مورد تاریخ چاپ یورو هیچ اطلاعی ندارم! اولین باره میشنوم.