صفحه 8 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

دوستان. این ترجمه شناسنامه و تایید اون چقدر مهمه؟ چون من تو کامنتها خوندم بعضی از دوستان بعدا بردن و ایرادی نداشته و حتی بعضیها گفتن در سفر بعدی از ایران براتون میاریم و مشکلی نداشته.
    من ارشدمو دانمارک گرفتم و الان مستقیم برای دکترا عازم هلند هستم و نتونستم برم ایران برای تایید ترجمه شناسنامه. راستش کسی رو هم پیدا نکردم برام این کارو انجام بده.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdaddk نمایش پست ها
    دوستان. این ترجمه شناسنامه و تایید اون چقدر مهمه؟ چون من تو کامنتها خوندم بعضی از دوستان بعدا بردن و ایرادی نداشته و حتی بعضیها گفتن در سفر بعدی از ایران براتون میاریم و مشکلی نداشته.
    من ارشدمو دانمارک گرفتم و الان مستقیم برای دکترا عازم هلند هستم و نتونستم برم ایران برای تایید ترجمه شناسنامه. راستش کسی رو هم پیدا نکردم برام این کارو انجام بده.
    دوست عزیز
    به هرحال اون تاییدیه شناسنامه رو شما لازم دارید تا به عنوان دانشجوی دکترا براتون اجازه کار ضادر بشه
    تا اونجایی که من میدونم اون مدرک رو برای شهرداری و کارهای اجازه کارتون لازم دارید
    حالا برای اینکه مطمپن شید میتونید از منشی مربوطه دانشگاهتونم سوال کنید

یه حالتی هم من شنیدم اونم اینه که شما بری هلند و همونجا شناسنامه تونو ترجمه کنید و ببرید سفارت اونجا تایید کنن براتون
    توی هلند هم مترجم های رسمی ایرانی به هلندی هست

اینم باز از منشیتون بپرسید که خیالتون راحت باشه که اونا قبول میکنن تا اونموقع شناسنامه تون رو بدید یا نه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    به هرحال اون تاییدیه شناسنامه رو شما لازم دارید تا به عنوان دانشجوی دکترا براتون اجازه کار ضادر بشه
    تا اونجایی که من میدونم اون مدرک رو برای شهرداری و کارهای اجازه کارتون لازم دارید
    حالا برای اینکه مطمپن شید میتونید از منشی مربوطه دانشگاهتونم سوال کنید

یه حالتی هم من شنیدم اونم اینه که شما بری هلند و همونجا شناسنامه تونو ترجمه کنید و ببرید سفارت اونجا تایید کنن براتون
    توی هلند هم مترجم های رسمی ایرانی به هلندی هست

اینم باز از منشیتون بپرسید که خیالتون راحت باشه که اونا قبول میکنن تا اونموقع شناسنامه تون رو بدید یا نه

موفق باشید
    خیلی ممنون چون من برای هلند نیازی به ویزا نداشتم رو همین حساب منشی برای من یک نامه فوروارد کرد که از ind بود و تو اون اجازه کارم صادر شده بود. الان برای شهرداری یک وقت منشی گرفته که اونجا نوشته برای کارت اقامت شما این تاییدیه شناسنامه لازمه. آیا بن نظر شما به اون شخص میتونم بگم الان مدرکم آماده نیست و بعدا میارم؟

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون چون من برای هلند نیازی به ویزا نداشتم رو همین حساب منشی برای من یک نامه فوروارد کرد که از ind بود و تو اون اجازه کارم صادر شده بود. الان برای شهرداری یک وقت منشی گرفته که اونجا نوشته برای کارت اقامت شما این تاییدیه شناسنامه لازمه. آیا بن نظر شما به اون شخص میتونم بگم الان مدرکم آماده نیست و بعدا میارم؟
    دوست عزیز
    تا اونجایی که من میدونم لازمه و تا بهشون ندین کارت اقامتتون یا همون پرمننت رزیدنت رو صادر نمیکنن براتون چون پرونده تون کامل نمیشه
    ولی بازم نمیدونم چون ما از ایران اومدیم شاید شما ازونجا میایی فرقی بکنه

ولی چرا سختش کنید؟
    به منشی تون بگید داستان رو و بگید که میایید هلند و ترجمه ش میکنید
    همون دانمارک یعنی مترجم نیست دم دستتون؟
    به منشی بگید شاید به همین دلیل وقت ملاقات شهرداری تون رو عوض کنه و عقب بندازه براتون
    شایدم خودش با شهرداری براتون حرف بزنه و شرایط رو بگه

به نظرم حتما این مشورت رو بکنید که بدونید وضعیتتون چه مدلیه
    مترجم هلند و دانمارک رو هم بپرسید. چون کار یه روزه و چیز خاصی نیست....

موفق باشید

Junior Member

دوست عزیز
    تا اونجایی که من میدونم لازمه و تا بهشون ندین کارت اقامتتون یا همون پرمننت رزیدنت رو صادر نمیکنن براتون چون پرونده تون کامل نمیشه
    ولی بازم نمیدونم چون ما از ایران اومدیم شاید شما ازونجا میایی فرقی بکنه

ولی چرا سختش کنید؟
    به منشی تون بگید داستان رو و بگید که میایید هلند و ترجمه ش میکنید
    همون دانمارک یعنی مترجم نیست دم دستتون؟
    به منشی بگید شاید به همین دلیل وقت ملاقات شهرداری تون رو عوض کنه و عقب بندازه براتون
    شایدم خودش با شهرداری براتون حرف بزنه و شرایط رو بگه

به نظرم حتما این مشورت رو بکنید که بدونید وضعیتتون چه مدلیه
    مترجم هلند و دانمارک رو هم بپرسید. چون کار یه روزه و چیز خاصی نیست....

موفق باشید
    مرسی از راهنمایی. مشکل من اصلا ترجمه نیست. الان مدارکم دست مترجم تا 3 روز دیگه آمادست مشکل من تاییدیه سفارت هلند در ایران هست که برام مقدور نیست. من اتفاقا در مورد تایید شدن ترجمه ها در سفارت دانمارک یا هلند ازشون پرسیدم. اتفاقا گفتن امکان نداره حتما باید ترجمه ها توسط سفارت هلند در تهران تایید بشه. اما من حتما اینو با منشی در میون میذارم . بازم ممنون از راهنمایی.

ApplyAbroad Guru

مرسی از راهنمایی. مشکل من اصلا ترجمه نیست. الان مدارکم دست مترجم تا 3 روز دیگه آمادست مشکل من تاییدیه سفارت هلند در ایران هست که برام مقدور نیست. من اتفاقا در مورد تایید شدن ترجمه ها در سفارت دانمارک یا هلند ازشون پرسیدم. اتفاقا گفتن امکان نداره حتما باید ترجمه ها توسط سفارت هلند در تهران تایید بشه. اما من حتما اینو با منشی در میون میذارم . بازم ممنون از راهنمایی.

آهان پس اگه اینجوریه
    شاید بهتر باشه با پست دی اپ ال یا چیزی شبیه به این بفرستین ایران که به تایید سفارت برسونن براتون و دوباره بهتون برگردونن
    چون اگه وقت سفارت گرفته بشه برای این کار توی تهران (که چقدر طول میکشه و کی وقت میدن رو نمیدونم) ولی بعد از اون خود تایید کردن رو شاید یه روزه یا دو روزه براتون انجام بدن
    برای من یه هفته طول کشید ولی بودن کسایی که شرایط رو میگفتن و اونا با فاصله یه روز براشون تایید میکردن و مهر میزدن

حال بازم همین کارتون بهتره که از منشی میخوایید بپرسید
    که خیالتون راحت باشه

موفق باشید

Junior Member

آهان پس اگه اینجوریه
    شاید بهتر باشه با پست دی اپ ال یا چیزی شبیه به این بفرستین ایران که به تایید سفارت برسونن براتون و دوباره بهتون برگردونن
    چون اگه وقت سفارت گرفته بشه برای این کار توی تهران (که چقدر طول میکشه و کی وقت میدن رو نمیدونم) ولی بعد از اون خود تایید کردن رو شاید یه روزه یا دو روزه براتون انجام بدن
    برای من یه هفته طول کشید ولی بودن کسایی که شرایط رو میگفتن و اونا با فاصله یه روز براشون تایید میکردن و مهر میزدن

حال بازم همین کارتون بهتره که از منشی میخوایید بپرسید
    که خیالتون راحت باشه

موفق باشید
    سلام من از منشی پرسیدم. جوابشو اینجا میذارم شاید برای بقیه دوستان هم مفید باشه.
    Dear Mehrdad,

Thank you for your email.
    It is not any problem to hand in your birth certificate later on. The registration at the city hall can be done without the certificate. The city hall officer only will request you to hand in the certificate when it is available.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    می شه لینک سفارت برای مدارک مورد نیاز رو بدین
    من برای مصاحبه به هلند دعوت شدم و هیچی نمی دونم از سفر به اروپا
    بخصوص در مورد گردش حساب- آیا باید حساب به نام خودم باشه یا برای پدرمم باشه مشکلی نداره
    سند ملک چی باید در این موردم سندی ارائه بدم؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    بخصوص لینک مربوط به مدارک در سایت سفارت هلند
    چون نمی دونم کجای سایت سفارت رو باید بگردم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط unkniloo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می شه لینک سفارت برای مدارک مورد نیاز رو بدین
    من برای مصاحبه به هلند دعوت شدم و هیچی نمی دونم از سفر به اروپا
    بخصوص در مورد گردش حساب- آیا باید حساب به نام خودم باشه یا برای پدرمم باشه مشکلی نداره
    سند ملک چی باید در این موردم سندی ارائه بدم؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    بخصوص لینک مربوط به مدارک در سایت سفارت هلند
    چون نمی دونم کجای سایت سفارت رو باید بگردم
    دوست عزیز
    شما باید ببینی الان چخ تایپ ویزایی میخوایی اول
    توی این لیتک میتونی تایپ ویزاها رو ببینی لینک

اینم لینک ویزای شنگن ه لینک

توی ستون سمت چپ هم میتونید ببینید ویزای اقامت کوتاه مدت (شرت استی) و بلند مدت (لانگ استی) و ...

حالا مثلا همون ویزای اقامت کوتاه مدت یا همون شرت استی که احتمالا کیس شما هم میشه توی این لینکه

روی خط آخر این صفحه یه لینک هست که شما رو به مدارک مورد نظر میرسونه لینک

و همینجوری اگه بگردین میتونید باقی اطلاعات رو پیدا کنید
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من و همسرم برای پنج شنبه از سفارت وقت داریم برای پیکاپ mvv. دانشگاه دلفت برای ویزامون اقدام کرده بود و گفتند که تایید شده و باید وقت بگیریم از سفارت. کسی نمونه پر شده فرم mvv را دارد که در اختیار من قرار دهد.
    با تشکر.