صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 221

موضوع: آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/University of Tehran

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

نقل قول نوشته اصلی توسط M_s_A نمایش پست ها
    یعنی آموزشی دی ماه تو پادگان مدرس کرج نیست؟
    اونقدر که من پرس و جو کردم و تا الان رسم بوده دوره آموزشی دی ماه توی 01 هست که مال ارتشه.
    جمعیت یه کم بیشتره و ممکنه بعضیا انتظاراتشون برآورده نشه.
    من به شخصه خودم را برای هر گونه شرایطی آماده کرده ام.
    آمادگی جسمانی و روحی خیلی مهمه. مخصوصا که توی فصل سرما هستیم با سرمای بی سابقه امسال.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/University of Tehran

تجربیات یکی از دوستان از آموزشی تیر کرج:
    سلام دکتر جان
    قبول دارم که 01 سخت گیرن. ولی مدرس هم مشکلات خودشو داشت. اولا تا میدون آزادی فقط 30-40 دقیقه راه بود و تازه از اونجا تو ترافیک می افتادی که بری خونه. من شخصا تو ده روز قم یه بار خودمو به مریضی زدم و مرخصی گرفتم ولی تو خود مدرس هربار رفتم بگیرم حتی نامه مصاحبه داشتم مرخصی ندادن!
    دی ماه واسه همه سرده. تقصیر مدرس و 01 که نیست. عوضش ما هم گرممون بود. به حدی که من لباسمو خیس میکردم میرفتم سرکلاسا وگرنه نمیشد بشینم. همش هم زیر افتاب باید به خط میشدیم. تربیت بدنی و همه کارا زیر افتاب. تو میدون تیر اینقدر عرق کردیم از ساعت 8 تا 2 بعدازظهر. نه اب نه دستشویی. ماه رمضونش که جای خود. اگه کسی هم آب میاورد همراش فورا تموم میشد. یادمه پیاده روی عصر گفتن 40 نفر، از جمله یکی از افسران کادر از گرما حالشون بد شد با آمبولانس بردنشون. اینقدر زمین داغ بود که اگه میگفتن بشینید بچه ها التماس میکردن که 10 ساعت هم شده وایمیستیم ولی نمیشینیم. کولر اسایشگاه ما که خراب بود. من شخصا تا صبح به زور یکی دوساعت میخابیدم.
    من یک وعده غذای قم رو نتونستم بخورم جز لوبیا و کنسرویاشو. غذای پادگان هم تعریفی نداشت. حالا اینا رو بذار کنار ماه رمضون که کلا غذا گیر نمیاد موقع دیگه تو پادگان.
    در مجموع تعداد نخبه ها خیلی زیاد بود و سرباز غیر نخبه شاید به 30 تا نمیرسیدن. همه مثل هم. نخبه بودن معنی نداشت دیگه. نگهبانی حتما هفته ای یه شب بهت میخورد. تمیز کردن سلف و محوطه و اسایشگاه و دستشویی هم هفته ای دوسه بار.
    نشستن ماهم تو سخنرانی خب تو حسینیه بود. یه بار سعی کن تو یه فضای کوچیک (چون زیاد بودیم همه جا، جا کم میومد) بدون اینکه تکیه بدی مثلا 2-3 ساعت بشین. ببین کمرت چطوره حالش.
    ولی انصافا برخورد پرسنل خوب یود. من کوچکترین بی احترامی ندیدم. نهایتش هم، وقتی دوره تموم شد، فقط خوشیاش تو ذهن ما بود.
    اینا رو نمیگم که بگم سخت بوده ها...نه. میخام کسی که این متن هارو میخونه خوب بتونه تصمیم بگیره.

Junior Member

سلام بچه ها.
    من فارغ التحصیل شدم و برای آموزشی دی ماه ثبت نام کردم. فقط نمیدونم فرق برگ سبز یا کارت واکسیناسیون و معاینه پزشکی اولیه چیه ؟
    الان من باید برم دنبال برگ سبز یا واکسیناسیون و معاینه پزشکی؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snak317 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    من فارغ التحصیل شدم و برای آموزشی دی ماه ثبت نام کردم. فقط نمیدونم فرق برگ سبز یا کارت واکسیناسیون و معاینه پزشکی اولیه چیه ؟
    الان من باید برم دنبال برگ سبز یا واکسیناسیون و معاینه پزشکی؟
    ممنون
    سلام
    باید برگ سبز داشته باشی
    باید بری پلیس +10 ، اونجا یه سری فرم باید پر کنی، مدارک شناسایی و فارغ التحصیلی و یه شماره حساب سپه ازت میخواند. بعد از اونجا باید بری معاینه کنی و واکسن بزنی که خودشون میگند باید کجا بری. بعدش برگه واکسن و معاینه رو با مدارک دیگه میبری براشون و برگه سبز رو میگیری

Junior Member

سلام
    من امروز زنگ زدم بنیاد که بپرسم دوره آموزشی دی کجا برگزار میشه. گفتند هنوز مشخص نشده و 24م زنگ بزنید.
    کسی اطلاعات دیگه ای نداره؟

سلام
    من امروز زنگ زدم بنیاد که بپرسم دوره آموزشی دی کجا برگزار میشه. گفتند هنوز مشخص نشده و 24م زنگ بزنید.
    کسی اطلاعات دیگه ای نداره؟
    سلام دوست عزيز
    شما چه ساعتي زنگ زدين و به چه شماره اي زنگ زدين من هرچي تماس ميگيرم يا اشغاله يا بر نميدارن!!!!
    من يك ماه پيش براي آموزشي دي ثبت نام كردم و الان نميدونم كه آيا همون كافيه يا بايد كار ديگه اي انجام بدم؟!؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladkeshavarz نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما چه ساعتي زنگ زدين و به چه شماره اي زنگ زدين من هرچي تماس ميگيرم يا اشغاله يا بر نميدارن!!!!
    من يك ماه پيش براي آموزشي دي ثبت نام كردم و الان نميدونم كه آيا همون كافيه يا بايد كار ديگه اي انجام بدم؟!؟!
    من با همون شماره که آخرش 2786 ه زنگ زدم. بیشتر مواقع برنمیدارند. منم شاید بیش از صدبار زنگ زدم تا جواب دادند. اگه خواستید تماس بگیرید بعد ساعت 12 فکر کنم احتمال اینکه جواب بدند بیشتره.
    منم فقط همون ثبت نام رو انجام دادم. البته تاریخ اعزام من تو برگ سبز همون 1/10 بود. چند روز پیشم رفتم پلیس+10 برگه معرفی نامه رو گرفتم که توش جلوی مرکز آموزشی نوشته "مرکز آموزش نخبگان"

Junior Member

منم مثه شما فقط ثبت نام کردم،نمیدونم آیا کاره دیگه ای هم باید بکنیم یا نه..
    در ضمن من رفتم پلیش +10 تو سیستم برا من هیچی نبود.،ه البته من فارغ التحصیل نیستم..کسی میدونه چیکار باید بکنیم؟

Junior Member

من با همون شماره که آخرش 2786 ه زنگ زدم. بیشتر مواقع برنمیدارند. منم شاید بیش از صدبار زنگ زدم تا جواب دادند. اگه خواستید تماس بگیرید بعد ساعت 12 فکر کنم احتمال اینکه جواب بدند بیشتره.
    منم فقط همون ثبت نام رو انجام دادم. البته تاریخ اعزام من تو برگ سبز همون 1/10 بود. چند روز پیشم رفتم پلیس+10 برگه معرفی نامه رو گرفتم که توش جلوی مرکز آموزشی نوشته "مرکز آموزش نخبگان"
    سلام دوست عزیز، شما فارغ التحصیل هستین؟واسه من هیچ برگی صادر نشده...

Junior Member

من برای مدارک از سرهنگ پرسیدم.
    کسانی که دانشجو هستند:
    یک عدد دفترچه می خرید. تو دفترچه دو تا فرم هست. یکی معاینه پزشکی که پیش یک پزشک میبرید و دیگری برگ واکسن که میبرید یک مرکز واکسیناسیون.
    همین و بس.
    برای غیر دانشجو (فارغ التحصیل) رو نمیدونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)