صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 221

موضوع: آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما باید برگه سبزتون رو حضوری ببرید ب ن ن م تا برای تمدید تاریخ اعزامتون به صورت دوره های دوماهه اقدام بشه.

تلفنی نمیشه کاری از پیش برد پس حضوری پیگیری کنید.
    ممنون از جوابتون ولی من برگه سبزم و حضوری بردم سرهنگ بمنم نشون داد که اسمم و نوشته و گفت تغییر میکنه ولی سه بار این اتفاق افتاده و هنوز تغییر نکرده

نقل قول نوشته اصلی توسط miladkeshavarz نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی من برگه سبزم و حضوری بردم سرهنگ بمنم نشون داد که اسمم و نوشته و گفت تغییر میکنه ولی سه بار این اتفاق افتاده و هنوز تغییر نکرده

خب شما یه راه دیگه دارید
    از طریق پلیس+10 درخواست تمدید بدید
    همون لحظه بهتون میگن موافقت شده.
    اینجوری برای دوماه تمدید کردید اعزامتونو
    بعد تیر ماه مجددا ب ن ن م مراجعه کنید تا براتون بازم تمدید شه و بیوفتید آبان
    برای بار سومم بازم باید از طریق ب ن ن م تاریخ رو به دیماه و آموزشی نخبگان تغییر بدید.

گاهی سیستم پاسخدهی یکم طولانی میشه ولی در هرحال به موعد اعزامتون نمیرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما باید برگه سبزتون رو حضوری ببرید ب ن ن م تا برای تمدید تاریخ اعزامتون به صورت دوره های دوماهه اقدام بشه.

تلفنی نمیشه کاری از پیش برد پس حضوری پیگیری کنید.
    سلام
    تا جايي كه بنده اطلاع دارم براي ب ن ن م نياز نيست دوماهه تمديد كرد. خود سرهنگ مستقيما درخواست تغيير تاريخ به موعد مقرر را ميدهند. مثلا خود من تاريخ اعزامم دي بود به سرهنگ گفتم مشكل دارم ميخوام تير برم نامه زد مستقميا تاريخ اعزام شد تير. به نظرم بهترين راه اينه كه بريد ب ن ن م و اون نامه اي كه زدن به نظام وظييفه براي تغيير تاريخ رو ژيگيري كنيد و حتي به سرهنگ بگيد ژيگيري كنه كه مشكلي براتون ژيش نياد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alisamadian87 نمایش پست ها
    سلام
    تا جايي كه بنده اطلاع دارم براي ب ن ن م نياز نيست دوماهه تمديد كرد. خود سرهنگ مستقيما درخواست تغيير تاريخ به موعد مقرر را ميدهند. مثلا خود من تاريخ اعزامم دي بود به سرهنگ گفتم مشكل دارم ميخوام تير برم نامه زد مستقميا تاريخ اعزام شد تير. به نظرم بهترين راه اينه كه بريد ب ن ن م و اون نامه اي كه زدن به نظام وظييفه براي تغيير تاريخ رو ژيگيري كنيد و حتي به سرهنگ بگيد ژيگيري كنه كه مشكلي براتون ژيش نياد.
    سلام
    آره نیازی به تمدید دوماهه نیست و شما برگه رو پیش جناب سرهنگ ح ببرید میتونه مستقیما به دی ماه تغییر بده. البته بهشون زنگ بزنید میتونید جواب سوالتونو بگیرید.

Junior Member

دوستان این قضیه ی مرخصی تا شنبه رو مطمئن هستید دیگه؟!!! خود بنیاد گفته؟ نریم اونجا ببینیم هیچ مرخصی درکار نیست، تمام برنامه ها به هم بخوره!

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها
    دوستان این قضیه ی مرخصی تا شنبه رو مطمئن هستید دیگه؟!!! خود بنیاد گفته؟ نریم اونجا ببینیم هیچ مرخصی درکار نیست، تمام برنامه ها به هم بخوره!
    سلام
    من شخصا اونجا رفتم و سرباز اونجا اسمم رو نگاه کرد و عینا گفت که مرخص میکنن تا شنبه. حالا اینکه بخوان بزنن زیرش دیگه الله اعلم. همچنین گفت هیچگونه وسایل شخصی رو دوم تیر نیار.

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

بله دوره های قبل هم هیمنطوری بوده.
    بعد مراجعه چند روزی مرخصی میدن.

خود بنیاد هم گفت.
    اینو من از جناب سرهنگ پرسیدم .

ولی خب احتمال اینکه مرخصی هم ندن باید در نظر گرفت که البته خیلی کمه.

Junior Member

سلام دوستان.

من هنوز دانشجو هستم و ممکن است به خاطر پایان نامه ام نتونم بیام دوره تیرماه رو شرکت کنم.

اگه کنسل کنم مشکلی پیش میاد؟ چطوری کنسل کنم؟ همین که 2 تیر نیام حله یا قبلش باید برم بنیاد اعلام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliani93 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من هنوز دانشجو هستم و ممکن است به خاطر پایان نامه ام نتونم بیام دوره تیرماه رو شرکت کنم.

اگه کنسل کنم مشکلی پیش میاد؟ چطوری کنسل کنم؟ همین که 2 تیر نیام حله یا قبلش باید برم بنیاد اعلام کنم؟
    سلام دوست عزیز

اگه برای آموزشی تیرماه ثبت نام کردید باید ب ن ن م مراجعه کنید تا آموزشی تون رو از تیر به دی ماه تغییر بدن.

چون شما دانشجو هستید غیبت نمیخورید در صورت عدم مراجعه، ولی باید هماهنگ کنید.

سلام به همگی .

اینجا کسی هست دانشجو باشه و برای تیر ثبت نام کرده باشه؟؟؟ می خواستم بپرسم کار معاینه پزشک و واکسن رو چطوری انجام دادید؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)