صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 221

موضوع: آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

با سلام خدمت دوستان

من 15 آذر پارسال(6 ماه و چند روز پیش) یه بار واسه واکسیناسیون اقدام کرده ام، سوال اینه که اگه بخام تیرماه دوره آموزشی برم دوباره باید واسه واکسیناسیون اقدام کنم و یا نیازی نیست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Mg نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من 15 آذر پارسال(6 ماه و چند روز پیش) یه بار واسه واکسیناسیون اقدام کرده ام، سوال اینه که اگه بخام تیرماه دوره آموزشی برم دوباره باید واسه واکسیناسیون اقدام کنم و یا نیازی نیست؟؟
    سلام
    من از سرباز بنیاد شنیدم که واکسن تا یکسال معتبره. با اینحال حتما بپرسید که مشلی براتون پیش نیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliani93 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من هنوز دانشجو هستم و ممکن است به خاطر پایان نامه ام نتونم بیام دوره تیرماه رو شرکت کنم.

اگه کنسل کنم مشکلی پیش میاد؟ چطوری کنسل کنم؟ همین که 2 تیر نیام حله یا قبلش باید برم بنیاد اعلام کنم؟
    من يك پيام خصوصي براتون ارسال كردم، اگه ممكنه اونو ببينيد.
    اما در مورد سوالتون : حواستون باشه كه اگر خواستيد كنسل كنيد حتما بايد برگ آبي كه در خونتون اومده رو قبل از 2تير ببريد بديد خدمت جناب سرهنگ حاتمي و بهشون بگيد كه ميخوايد كنسل كنيد. اگه برگ آبي رو به دستشون نرسونيد و 2 تير حاضر نشيد غيبت ميخوريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط irantehran نمایش پست ها
    سلام به همگی .

اینجا کسی هست دانشجو باشه و برای تیر ثبت نام کرده باشه؟؟؟ می خواستم بپرسم کار معاینه پزشک و واکسن رو چطوری انجام دادید؟؟؟؟
    سلام من رفتم پلیس 10+ و گفتم می خوام برم آموزشی نخبگان شماره ملی رو گرفت و یه برگ معاینه برام پرینت گرفت که رفتم پیش دکتر معرفی شده و تکمیلش کردم و پیش خودم نگه داشتم و تحویل پلیس 10+ ندادم
    فرم واکسن رو هم از سایت نظام وظیفه گرفتم و رفتم واکسن زدم
    البته تا جایی که من می دونم و تو دفترچه نوشته بود واکسن رو باید حداقل 15 روز قبل می زدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Mg نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

سلام دوست عزیز

من هم مث شما همون موقع واکسن رو تزریق کردم.

دوتا واکسن یکیشون 2ساله و دیگری 10ساله ست، یعنی نیازی نیست شما مجددا اقدام کنید.
    حتی اگه بعد دوسال بخواید آموزشی برید و مجددا برای واکسن اقدام کنید فقط واکسن 2 ساله (مننژیت) رو تزریق می کنن.

سلام
    کسی میدونه 2 تبر که میریم موی سر باید چجور باشه؟ از الان باید با نمذه 4بزنیم یا بعد از اینکه رفتیم خونه و برگشتیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alisamadian87 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه 2 تبر که میریم موی سر باید چجور باشه؟ از الان باید با نمذه 4بزنیم یا بعد از اینکه رفتیم خونه و برگشتیم؟
    سلام دوست عزیز

اگه با ب ن ن م تماس گرفته باشید گفتن که موی سرتون رو فعلا لازم نیست بزنید چون مرخصی میدن، یعنی همون 2م احتمالا مرخصی میدن که کارهاتون رو انجام بدید و درین مدت می تونید موهاتونو بزنید.
    لزومی نداره فعلا موهاتونو بزنید.

سلام به همه دوستان،

من خودم از طریق نخبگان آموزشی افتادم مدرس کرج و توی برگه آبی زده ا تیر، همون جوری که می دونید سرهنگ ح گفت دوم تیر پادگان باشید.
    سوال،
    یکی از دوستان من که هیت علمی هست اونم افتاده مدرس کرج، اونا هم باید همون 2 تیر بیان یا همون 1 تیر که توی برگ ابیشون گفته؟
    ممنون از پاسخ هاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

من خودم از طریق نخبگان آموزشی افتادم مدرس کرج و توی برگه آبی زده ا تیر، همون جوری که می دونید سرهنگ ح گفت دوم تیر پادگان باشید.
    سوال،
    یکی از دوستان من که هیت علمی هست اونم افتاده مدرس کرج، اونا هم باید همون 2 تیر بیان یا همون 1 تیر که توی برگ ابیشون گفته؟
    ممنون از پاسخ هاتون
    هیات علمی ها که معمولا اعزامشون 15 مرداده...مطمئنید اعزام هیات علمی 1 تیر در پادگان مدرس هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arkanet نمایش پست ها
    هیات علمی ها که معمولا اعزامشون 15 مرداده...مطمئنید اعزام هیات علمی 1 تیر در پادگان مدرس هست؟
    آره برگه ابیشو دیدم. ا تیر، مدرس کرج

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)