صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 221

موضوع: آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی ماه 1394- فقط برای (((ن ن م)))

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    برای اطمینان دوستان، نیازی به مراجعه به سازمان نظام وظیفه نیست. من از نظام وظیفه استان پرسیدم خودشون در جریان همه چی بودن و تاریخ 2 تیر رو هم می دونستند و گفتند هیچ مشکلی پیش نمیاد و خودتون مراجعه کنید محل آموزشی.
    امیدواریم که همه چی خوب پیش بره.
    سلام
    یکی از دوستانی که با سرهنگ ح تماس گرفته بود گفت که جناب سرهنگ گفتن که نیاز نیست برید نظام وظیفه استان و مستقیما دوم بیاید مدرس.

سلام دوستان

برای روز مراجعه یعنی 2م تیرماه مدارک فراموش نشه
    1.برگ سبز
    2. برگ آبی
    3.کپی شناسنامه
    4.کپی کارت ملی

هیچ وسیله دیگه ای هم نیاز نیست ببرید.

موی سرتونم نیازی نیست بزنید.

موفق باشید همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای روز مراجعه یعنی 2م تیرماه مدارک فراموش نشه
    1.برگ سبز
    2. برگ آبی
    3.کپی شناسنامه
    4.کپی کارت ملی

هیچ وسیله دیگه ای هم نیاز نیست ببرید.

موی سرتونم نیازی نیست بزنید.

موفق باشید همگی
    و برگ واكسن (مخصوصا دوستاني كه هنوز دانشجو هستند و برگ سبز ندارند)

فکر کنم اصل شناسنامه و کارت ملی هم لازمه. همچنین عکس هم چند تایی همراه تون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    فکر کنم اصل شناسنامه و کارت ملی هم لازمه. همچنین عکس هم چند تایی همراه تون باشه.
    نه اصل شناسنامه و کارت ملی لازم نیست.
    در موارد خاص هم خواسته میشه که مدارک برابر اصل بشه ولی در کل نیازی نیست اصلشو همراه بیارید.

عکس ولی همراه داشته باشید.

دوستان من فارغ التحصیل هستم و اسفند از ب.م.ن من رو به ب.ن.ن.م معرفی کردن و من در اردیبهشت ماه ثبت نام خدمت هم از پلیس +10 انجام دادم و برای 1 تیر برگه سبز گرفتم و برگه رو به سرهنگ ح دادم که ایشون گفتن بعد 2 هفته چک کن که جای درست افتاده باشی. من دیگه چک نکردم و 2 هفته پیش برام برگه آبی اومد که 01 نزاجا افتادم و من تعجب کردم، چون باید پادگان مدرس میافتم و پیش خودم گفتم که حتما چون درخواستی زیاد بوده شاید برای 01 نزاجا 1 تیر هم یگان نخبگی باز کردن. اما امروز (ا تیر) که من به 01 نزاجا رفتم دیدم فقط بنده اونجا تک و تنها نخبه هستم و بهم گفتن که اصلا برای نخبه ها ظرفیت باز نشده و با من مثل سربازهای عادی برخورد خواهد شد و از شانس بد هم با بدترین گروهان اونجا افتادم و گفتن که انتظار مرخصی و شرایط نخبگی هم نداشته باش و ... حتی برای 5 شنبه هم برام نگهبانی زدن و رحم نکردن که بفرستن که برم و شنبه بیام.
    هرچی خواستم با این موضوع کنار بیام که حالا که تو پاچم رفته، باهاش کنار بیام، دیدم که نمیشه، چون بنده بیرون کار میکنم و به مرخصی بعد از ظهر 4 شنبه تا شنبه خفته بعد نیاز دارم....
    خواستم ببینم که دوستان میدونن من باید چیکار کنم؟!
    آیا اصلا من با وجود اینکه 01 نزاجا معرفی شده بودم، باید همونجا میرفتم، یا یکراست میرفتم همون پادگان مدرس که شاید اونجا کارم رو راه بندازن؟! بدبختی فقط من یکی اونجا تک و تنها بودم ....عجب شانسی داریم ما....دوستان این شماره منه: ######### لطفا هرکی میتونه راهنمایی کنه ...
    ویرایش توسط nima_as : June 23rd, 2015 در ساعت 11:45 AM دلیل: قرار دادن شماره تلفن

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط nobsalboot نمایش پست ها
    دوستان من فارغ التحصیل هستم و اسفند از ب.م.ن من رو به ب.ن.ن.م معرفی کردن و من در اردیبهشت ماه ثبت نام خدمت هم از پلیس +10 انجام دادم و برای 1 تیر برگه سبز گرفتم و برگه رو به سرهنگ ح دادم که ایشون گفتن بعد 2 هفته چک کن که جای درست افتاده باشی. من دیگه چک نکردم و 2 هفته پیش برام برگه آبی اومد که 01 نزاجا افتادم و من تعجب کردم، چون باید پادگان مدرس میافتم و پیش خودم گفتم که حتما چون درخواستی زیاد بوده شاید برای 01 نزاجا 1 تیر هم یگان نخبگی باز کردن. اما امروز (ا تیر) که من به 01 نزاجا رفتم دیدم فقط بنده اونجا تک و تنها نخبه هستم و بهم گفتن که اصلا برای نخبه ها ظرفیت باز نشده و با من مثل سربازهای عادی برخورد خواهد شد و از شانس بد هم با بدترین گروهان اونجا افتادم و گفتن که انتظار مرخصی و شرایط نخبگی هم نداشته باش و ... حتی برای 5 شنبه هم برام نگهبانی زدن و رحم نکردن که بفرستن که برم و شنبه بیام.
    هرچی خواستم با این موضوع کنار بیام که حالا که تو پاچم رفته، باهاش کنار بیام، دیدم که نمیشه، چون بنده بیرون کار میکنم و به مرخصی بعد از ظهر 4 شنبه تا شنبه خفته بعد نیاز دارم....
    خواستم ببینم که دوستان میدونن من باید چیکار کنم؟!
    آیا اصلا من با وجود اینکه 01 نزاجا معرفی شده بودم، باید همونجا میرفتم، یا یکراست میرفتم همون پادگان مدرس که شاید اونجا کارم رو راه بندازن؟! بدبختی فقط من یکی اونجا تک و تنها بودم ....عجب شانسی داریم ما....دوستان این شماره منه: ######### لطفا هرکی میتونه راهنمایی کنه ...
    شما باید یک هفته مانده به اعزام یعنی تا 25 خرداد خودتون رو به سرهنگ حاتمی معرفی میکردید و ایشون براتون درخواست اعزام نخبگی میکرد. کاری که برای خیلی ها اون روز انجام داد.
    الان هم فکر کنم بهتره حظوری برید پیش سرهنگ و شرایط تون ر و توضیح بدید والا باید تا اخر آموزش رو همین جوری طی کنید و بره.
    البته فکر کنم لیست پادگان مدرس از اول خرداد بسته شده بود و چون شما ثبت نام نکرده بودید اسمتون رو زدن به 01 ارتش.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    شما باید یک هفته مانده به اعزام یعنی تا 25 خرداد خودتون رو به سرهنگ حاتمی معرفی میکردید و ایشون براتون درخواست اعزام نخبگی میکرد. کاری که برای خیلی ها اون روز انجام داد.
    الان هم فکر کنم بهتره حظوری برید پیش سرهنگ و شرایط تون ر و توضیح بدید والا باید تا اخر آموزش رو همین جوری طی کنید و بره.
    البته فکر کنم لیست پادگان مدرس از اول خرداد بسته شده بود و چون شما ثبت نام نکرده بودید اسمتون رو زدن به 01 ارتش.
    فردا قراره که برم تهران ببینم داستان چیه...برگه سبزم دست سرهنگ ح بود دیگه. خودش گفته بود درست میکنم....

Junior Member

با سلام

اونایی که امروز رفتن آموزشگاه شهید مدرس کرج، اگه زحمتی نیست یه گزارشی ارائه بدن.(اینکه لباس دادن و......)

خبر موثق از دوستام دارم که امروز بچه ها رو شدیدا اذیت کردن، مرخصی ندادن(قرار بود تا شنبه بدن)، و مستقیما فرستادنشون قم(برای کلاسای عقیدتی سیاسی) !!!!!! طفلیا تا ساعت 5 و 6 با زبون روزه تو اون گرما تو فضای باز یه لنگه پا وایستادن که مرخصی بدین ما وسایل نیاوردیم که بالاخره یه روز مرخصی دادن گفتن تا فردا خودتون رو به پادگان قم معرفی کنید(یعنی خودشون با ÷ای خودشون باید برن) وسایلی هم که دادن ناقص بوده(فقط یه دست لباس با یه کلاه). خلاصه اوضاع اصلا در خور نخبه ها نبوده متأسفانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)