صفحه 24 از 27 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 267

موضوع: letter of explanation

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

پیش فرض پاسخ : letter of explanation

نقل قول نوشته اصلی توسط proshat20177 نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من یه سوال داشتم و به راهنماییتون نیاز دارم

واسه کالج ترم زمستون (2ژانویه ) پذیرش گرفتم و الان دارم مدارک ویزامو آماده می کنم، می دونم خیلی دیر شده ولی به کمکتون نیاز دارم هرچه سریعتر مدارکمو کامل کنم.

1- جایی توی چک لیست ندیدم ازم گواهی سوء پیشینه بخواد، آیا مطمئنا نیاز هست ؟ از کجا باید بگیرم گواهی عدم سوء پیشینه رو؟
    2- و اینکه انجام آزمایش ضروری هست؟ برای تکمیل مدارکم نیاز به انجام آزمایش دارم؟ هیچ بیماری ندارم.
    سلام نه دیر نیست استرس نداشته باشید.برای سفارت کانادا احتیاج به هیچ گونه آزمایش و یا مراجعه به پزشک نیستش.در مورد گواهی عدم سو پیشینه به پلیس به اضافه ده میتونید مراجعه کنید 1 هفته ای براتون با پست میارن.موفق باشید

سلام. میخواستم بپرسم برای پر کردن فاصله تحصیلی حدودا 3 ساله که 2 سالش به خاطر سربازی بوده آیا درسته که توی نامه letter of explanation این موضوع ذکر بشه که 2 سال سربازی اجباری بوده؟ برای بقیش هم دارم نامه کار میگیرم (البته میتونم مدت زمان این رو طولانی تر هم بگیرم مثلا برای 2 سال). به نظرتون کم ریسک ترین کار چی میتونه باشه برای توضیح این گپ تحصیلی؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بپرسم برای پر کردن فاصله تحصیلی حدودا 3 ساله که 2 سالش به خاطر سربازی بوده آیا درسته که توی نامه letter of explanation این موضوع ذکر بشه که 2 سال سربازی اجباری بوده؟ برای بقیش هم دارم نامه کار میگیرم (البته میتونم مدت زمان این رو طولانی تر هم بگیرم مثلا برای 2 سال). به نظرتون کم ریسک ترین کار چی میتونه باشه برای توضیح این گپ تحصیلی؟
    با تشکر
    سلام این فاصله تحصیلتون یا همون گپ چیزی نیست که باید حتما تمام روزهاش رو گزارش کنید بالاخره گرفتن پذیرش از خارج از کشور مراحل خاص خودش رو داره و پروسه کاملا زمان بری هست.خود افسر ها خودشون واقف هستن که وقت گیر هست این پروسه.
    شما میتونید بگید داشتم زبان میخوندم این مدت و یا کار میکردید و یا عنوان کنید که سربازی بودم به تمام مراحل آشنا هستن افسرهای آنکارا.موفق باشید.

من میتونم در این قسمت بگم میرم خونه برادرم؟ چون ساکن هم.ن شهر هست ومشکلی از این بابت ندارم. یا اینکه اصلا اشاره نکنم به این موضوع؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام proof of accommodation کلا یعنی اینکه وقتی دارید وارد خاک کانادا میشید کجا میخواید ساکن بشید اجاره نامه یا رسید خوابگاه یا رسید رزرو هتل رو باید در این قسمت ارائه بدید.حالا اگه خونه و خوابگاه و هتل فعلا نگرفتید میرید سایت booking.com اونجا یه هتل نزدیک دانشگاهتون رزرو میکنید مثلا چند روز و توضیح هم میدید که این رسید رزرو هتل هست چند روز هتل گرفتم که برم خونه اجاره کنم. در ضمن این سایت اکثرا هتل رو بدون پرداخت هزینه رزرو میکنه براتون که رسیدش به ایمیلتون میادش همون رسیدو میزارید توی مدارکتون و توضیحی هم که دادم رو میدید.
    در مورد سوال دومتون شما باید از حساب بانکیتون یه نامه تمکن مالی از بانکتون بگیرید البته مقدار پولی که توی حسابتون هست خیلی زیاد نباید باشه اگر خیلی زیاد هست به حساب والدین انتقال بدین و از اون هم نامه تمکن مالی از بانک میگیرید.میرید بانک و میگید نامه تمکن مالی برای سفارت کانادا میخوام اونا خودشون فرمت مربوطه رو دارن به لاتین هست مقدار پولی که توی حساب هست رو به دلار کانادا حساب میکنن و مهرو امضا میکنن و تحویلتون میدن. گردش حساب هم اگه باشه بد نیست البته زیاد لازم هم نیست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.h.87 نمایش پست ها
    من میتونم در این قسمت بگم میرم خونه برادرم؟ چون ساکن هم.ن شهر هست ومشکلی از این بابت ندارم. یا اینکه اصلا اشاره نکنم به این موضوع؟
    فکر میکنم بهتره اصلا به این موضوع اشاره نکنید چون یک Tie برای شما به حساب میاد در کانادا که میتونه تاثیر منفی داشته باشه برای ویزا تحصیلی کانادا. حالا اینکه اونا خودشون توی دیتابیسشون بفهمن شما اونجا فامیل نزدیک داری خودش یک بحث جداست.
    این نظر شخصی من بود حالا افراد با تجربه تر حتما بهتر میتونن کمک کنن. موفق باشید.

سلام دوستان،
    من در رزومم دو تا پروژه هایی که کار کردم برای یک شرکت رو مدرکی ندارم دال بر کار کردن. برای رزومه دانشگاه فرستادم. الان که ادمیشن دادن آیا برای سفارت بزارم باشه یا صرفا همون کارهایی رو بنویسم که دقیقا مدرک برارم براشون. آیا چک میکنن؟
    ممنون

Junior Member

با سلام؛
    من یه مشکل دارم!!
    1 - اولا قسمت explanation letter را خالی گذاشتم و پرونده را سابمیت کردم و پرداخت را انجام دادم!
    الان می خوام از وب فرم مدارک را ارسال کنم
    فقط حجم دریافتی 2 مگابایت است که هر کاری می کنم این حجم نمیشه و یا کیفیت به شدت کم میشه!
    چیکار کنم!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.h.87 نمایش پست ها
    اشاره نکنید بهتره.اگه فامیل درجه یک در کانادا دارید و مطرح کنید فکر کنم زیاد حساس بشن و شاید کاملا مطمئن بشن که حتما اومدید که بمونید و ویزا رو ریجکت کنن خیلی راحت.پس بهتره نگید.

سلام خدمت دوستان عزیز
    من تازه کارشناسیم رو تموم کردم و برای ارشد پذیرش گرفتم، 2 تا سوال داشتم در مورد پرکردن فرم (Application for study permit (IMM1294E
    1- تو جواب به سوال
    Have you taken a test from a designated testing agency to assess your proficiency in English or French
    ظاهرا TOEFL رو قبول ندارن و فقط IELTS رو designated testing agency می دونند.
    من که فقط امتحان TOEFL رو دادم چه جوابی به این سوال بدم بهتره؟
    2- برای پر کردن قسمت Employment، من سابقه تدریس تو دبیرستان (با حقوق) و هم چنین انجام کارآموزی و پروژه ی کارشناسیم رو تو پژوهشکده دانشگاه (بدون حقوق) در ضمن تحصیل داشتم. به نظرتون باید ذکر کنم این موارد رو تحت عنوان Instructor و Researcher یا این که ممکنه بعدا مدارکی جهت تایید بخوان و دردسر بشه؟

پیشاپیش از لطف دوستان ممنونم

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    از بچه های با تجربه کسی هست که وقتش رو داشته باشه یه کمکی به من بکنه من LOE خودم که پذیرش دارم و خانمم که به عنوان همراه اپن ورک میخوایم اقدام کنیم رو نوشتم، حالا میخواستم فقط یکی دو نفر دیگه بخونن و نظرشونو بهم بگن چون یه بار ریجکت شدم میخواستم مطمئن بشم که این دفعه چیز خوبی نوشته باشم . تشکر از راهنمایی و کمکهاتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)