صفحه 18 از 27 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 267

موضوع: letter of explanation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : letter of explanation

سلام مجدد ممنونم از توضحیات تمام دوستان خیلی لطف کردین کلی از نگرانیم کم شد

چون با ریزنمرات دکترا اپلای کردم و تو نامه پذیرش ذکر شده واسه همین باید بگم (مگه دوستانی که واسه مستر مجدد اپلای میکنن و با مستر قبلی اپلای کردن میتونن نگن؟؟؟ ) میشه به سفارت نگفت اصلااا ؟؟؟؟؟

من سند به نام خودم ندارم سند به اسم والدین دارم فیش حقوقی هم برای پدر مادرم هستش اینکه به اسم خودم نباشه مشکل ایجاد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member atabey آواتار ها

سلام بر شما:

۱. خیلی جدی نگیرید. همین مطالب رو برای افسر توضیح بدین.
    ۲. من فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه. اما خیلی دلایل جالبی نیستند اگر دلیل دیگری ندارید. به هر حال تعداد زیاد دانشجوی ایرانی می تونه دلیلی عدم بارگشت شما باشه و اصطلاخا کاربرد دوگانه داره! شاید اگر امکان ویزای مالتیپل و امکان بازگشت به مام میهن و دیدار والدین رو بگین ایده بهتریه. به هر حال توصیه من اینه که کلا همه ادله و هدفها علمی باشه مثل یه دانشجوی خفن.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_esp نمایش پست ها
    دوستان سلام. وقت همگی بخیر. من تمام مدارک لازم برای استادی پرمیت رو آماده کردم و دو تا سؤال برام پیش اومده که ممنون میشم اگه لطف کنید و جواب بدید.

1- من توی یه پست دیگه هم اشاره کرده بودم که سه سال از فارغ التحصیلی فوق لیسانسم میگذره و در این مدت به دلیل اینکه به زمان زیادی برای مطالعه برای امتحانا و ... نیاز داشتم و نمیتونستم کار تمام وقت انجام بدم به تدریس خصوصی در رشته ی خودم مشغول بودم. حالا توی اون چک لیست آنکارا نوشته که:

If you have worked within the last 3 years: detailed employment letter stating the period of employment, and your position, salary and job responsibilities. If self-employed: income statements, proof of business, trade license, business activities and contracts, etc.

سؤال من اینه که با توجه به اینکه تدریس خصوصی بصورت کاملاً مرامی و بر مبنای اعتماد بین طرفین انجام میشه و قرارداد و مدرکی براش در کار نیست، من در این مورد چی بگم؟ آیا همین توضیحات رو ارائه بدم که اینجا تدریس خصوصی بدون قرارداد انجام میشه؟ یا اینکه اصلا توضیحی ندم و آفیسر مبنا رو بر صداقت میگذاره؟

2- در پاسخ به این سؤال که چرا میخواید برید دانشگاهی که تو کانادا ازش پذیرش گرفتید درس بخونید، من proper financial support و تعداد زیاد دانشجوهای ایرانی که اونجا هستن رو هم جزو دلایلم آوردم. بنظرتون اینا ممکنه ایجاد حساسیت کنه؟

ممنون.
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

سلام:

اینکه به دانشگاه چی دادین خیلی مهم نیست دوست عزیز. اما اینکه تو ادمیشن شما اومده رو نمی فهمم. چی نوشتن مگه؟ نوشتن شما دانشجوی دکترا بودین تو ایران؟ (اگر چیزی رو نگین تا ابد نباید بگین چون سیستم متمرکز هست). سند به نام خودتون ندارین کاملا طبیعیه. گذاشتن سند والدین هم واجب کفاییه. نشون میده اونها پشتیبان شما هستند و رابطه ردیفه و از این حرفها. مگر چند درصد مردم تو ایران توانایی دارن سند به نام خودشون داشته باشند؟‌ من اگر داشتم برای چی میومدم کانادا .

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nakisa89 نمایش پست ها
    سلام مجدد ممنونم از توضحیات تمام دوستان خیلی لطف کردین کلی از نگرانیم کم شد

چون با ریزنمرات دکترا اپلای کردم و تو نامه پذیرش ذکر شده واسه همین باید بگم (مگه دوستانی که واسه مستر مجدد اپلای میکنن و با مستر قبلی اپلای کردن میتونن نگن؟؟؟ ) میشه به سفارت نگفت اصلااا ؟؟؟؟؟

من سند به نام خودم ندارم سند به اسم والدین دارم فیش حقوقی هم برای پدر مادرم هستش اینکه به اسم خودم نباشه مشکل ایجاد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Junior Member

دوستان ممنون از اینکه وقت میذارید و جواب میدید.

یه سؤال دیگه هم من داشتم. بنظرتون اینکه به من گفتن 70 درصد international tuition fee differential رو بهم بر میگردونن، من باید بشینم برا آفیسر حساب کتاب و جمع و تفریق کنم و نشونش بدم مقدار دقیق اون 70 درصد و نحوه ی بدست اومدنش رو؟ یا اینکه اون عدد نهایی رو بنویسم کافیه؟ (این رو هم اضافه کنم که مقدار دقیق هزینه ها رو تو نامه ی فاند برا من زده 14000 تا و مشخصا ذکر شده که اون 70 درصد بصورت پولی به من برگردونده میشه. یعنی گمون نکنم بتونم عدد هزینه هارو عوض کنم و این 70 درصد رو از هزینه ها کم کنم. پس طبق برداشتی که دارم باید جزو فاندها بیارمش).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

سلام ممنونمم از توضیحات شما
    من با ریز نمرات دکترا اپلای کردم الان تو فرم student information for study permit نوشته که پذیرش کاندیشنال و باید ریز نمرات کارشناسی، ارشد، دکترا رو ببرم برای دانشگاه

یعنی من میتونم به سفارت نگم که دکترام؟؟ مدرک ارشدم رو تو نامه توضیحات بذارم؟؟؟ من الان سه تا نامه دارم از دانشگاه یکی افره که نوشته پذیرش گرفتم یکی نامه فاند یکی هم student information for study permit

و فقط تو student information for study permit مشخص میشه که من ایران دانشجو دکترا بودم و الان پذیرش برای ارشد دارم

میتونم این فرم رو نذارم؟؟ سفارت استعلام نمیکنه دانشگاه کانادا؟؟؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    سلام:

اینکه به دانشگاه چی دادین خیلی مهم نیست دوست عزیز. اما اینکه تو ادمیشن شما اومده رو نمی فهمم. چی نوشتن مگه؟ نوشتن شما دانشجوی دکترا بودین تو ایران؟ (اگر چیزی رو نگین تا ابد نباید بگین چون سیستم متمرکز هست). سند به نام خودتون ندارین کاملا طبیعیه. گذاشتن سند والدین هم واجب کفاییه. نشون میده اونها پشتیبان شما هستند و رابطه ردیفه و از این حرفها. مگر چند درصد مردم تو ایران توانایی دارن سند به نام خودشون داشته باشند؟‌ من اگر داشتم برای چی میومدم کانادا .

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ارشد هستم و تا تیر ماه فارغ التحصیل نمیشم .تو قسمتی که اصل دانشنامه رو خواسته باید چی رو آپلود کنم و اینکه چطور و کجا باید برای افیسر توضیح بدم که من مدارک نهاییم دیرتر اماده میشه ؟ بنظرتون این میتونه مشکل ساز باشه ؟ آیا بعدا میتونم اصل دانشنامه رو به پروفایلم اضافه کنم؟

حیلی هم خوبه که سوالاتتون زیاده. اصولا برای کمک به شما برای یافتن پاسخ اینها ما داریم مینویسیم. خوب ... ممکنه در مورد اینکه این فرم
    student information for study permit چی هست توضیح بدین. از کجا آوردین؟
    ببینید شما برای استادی پرمیت باید یک نامه از دانشگاه نشون بدین که توش نوشته شما ادمیت شدین (ادمیشن لتر). اگر شرایط مالی تو اون نامه نیست یه نامه دیگر هم باید نشون بدین که فاند و اینا رو مشخص می کنه. تا اینجاش رو شما دارید و سفارت هم اینا رو میخواد. آیا تو ادمیشن لتر شما اشاره شده به ریزنمرات دکترا؟

نامه سومی که براتون ارائه شده فقط برای شما ارائه شده و راهنمای گرفتن استادی پرمیته. دلیلی ندارین شما اون رو بفرستید برای سفارت. مدرک وریزنمرات ارشدتون تو قسمت توضیحات ارائه میشه همونطور که خودتون فرمودید.

سلام ممنونمم از توضیحات شما
    من با ریز نمرات دکترا اپلای کردم الان تو فرم student information for study permit نوشته که پذیرش کاندیشنال و باید ریز نمرات کارشناسی، ارشد، دکترا رو ببرم برای دانشگاه

یعنی من میتونم به سفارت نگم که دکترام؟؟ مدرک ارشدم رو تو نامه توضیحات بذارم؟؟؟ من الان سه تا نامه دارم از دانشگاه یکی افره که نوشته پذیرش گرفتم یکی نامه فاند یکی هم student information for study permit

و فقط تو student information for study permit مشخص میشه که من ایران دانشجو دکترا بودم و الان پذیرش برای ارشد دارم

میتونم این فرم رو نذارم؟؟ سفارت استعلام نمیکنه دانشگاه کانادا؟؟؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد

سلام بر شما شیمای عزیز:

ببینید سفارت کلا خیلی درگیر بررسی صلاحیت علمی شما نیست. در موارد نادری زمانی که تهران باز بود میخواست که اصل مدرک رو ببرن و نشون بدن. بعدش چنین چیزی رو من نشنیدم. کاری که توصیه می کنم شما بکنید اینه که با هموان ریزنمرات که ادمیشن گرفتین اقدام کنید و اگر خواستین پشت بندش یه توصیحی رو بنویسید (تو همون پی دی اف بعد از ریزنمره) که شما فعلا دانشجو هستید و تا زمان فارغ التحصیلی مدرک نخواهید داشت.

این اتفاق روتینیه و شما نفر اول نیستید که همچین شرایطی داره. نگران نباشید. بعدا اگر از شما خواسته بشه میتونین ادد کنین وگرنه نیازی نیست. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی ارشد هستم و تا تیر ماه فارغ التحصیل نمیشم .تو قسمتی که اصل دانشنامه رو خواسته باید چی رو آپلود کنم و اینکه چطور و کجا باید برای افیسر توضیح بدم که من مدارک نهاییم دیرتر اماده میشه ؟ بنظرتون این میتونه مشکل ساز باشه ؟ آیا بعدا میتونم اصل دانشنامه رو به پروفایلم اضافه کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

سلام مجدد
    از اینکه وقتتون رو دراختیار ما میذارید و راهنمایی میکنید بی نهایت سپاس گزارم

تو این فرم student information for the study permit، نوشته As per the Offer of Admission sent to the student on:28 March بعد یه جدول گذاشته دوستونه که اسمم، تاریخ تولد و ادرس دانشگاه ادرس من تو ایران، شزوع ترم که سپتامبره، رشته ، فول تایم بودن، طول تحصیل و condition of acceptance که این قسمت نوشته ریز نمرات کارشناسی، ارشد و دکترا رو باید ارائه بدم و سطر اخر هم شهریه 16 تا 18 هزار تا

اگه این نامه رو نذارم جای دیگه اشاره ای نکرده به این که با ریز نمرات دکترا اپلای کردم

من میتونم الان فقط با ریز نمرات کارشناسی و ارشد و بزارم و با توجه به توضیحاتی که تو خود سایت دپارتمان هستش که هر کسی که ارشد هم داره اول باید ارشد اپلای کنه بعد ترنسفر کنه توجیح کنم که من ارشد نمیخوام بخونم و طبق روند این دپارتمان بایستی اول ارشد اپلای میکردم؟؟؟

و اینکه من مدرک ارشدمو نمیتونم ازاد کنم الان چون دانشجو دکترام؛ میتونم توضیح بدم که چون تعهد دارم باید برگردم (به عنوان دلیل که برمیگردم ایران)

بازم ممنونم که راهنمایی میکنید خیلی خیلی لطف میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    حیلی هم خوبه که سوالاتتون زیاده. اصولا برای کمک به شما برای یافتن پاسخ اینها ما داریم مینویسیم. خوب ... ممکنه در مورد اینکه این فرم
    student information for study permit چی هست توضیح بدین. از کجا آوردین؟
    ببینید شما برای استادی پرمیت باید یک نامه از دانشگاه نشون بدین که توش نوشته شما ادمیت شدین (ادمیشن لتر). اگر شرایط مالی تو اون نامه نیست یه نامه دیگر هم باید نشون بدین که فاند و اینا رو مشخص می کنه. تا اینجاش رو شما دارید و سفارت هم اینا رو میخواد. آیا تو ادمیشن لتر شما اشاره شده به ریزنمرات دکترا؟

نامه سومی که براتون ارائه شده فقط برای شما ارائه شده و راهنمای گرفتن استادی پرمیته. دلیلی ندارین شما اون رو بفرستید برای سفارت. مدرک وریزنمرات ارشدتون تو قسمت توضیحات ارائه میشه همونطور که خودتون فرمودید.

سلام دوباره:

آیا فاندتون در نامه فاندی که فرمودید ذکر شده؟ هیج اطلاعات جدیدی علاوه بر اون ۲ تا نامه قبلی تو این سومیه هست؟ اگر نه دلیلی نداره بذارید.

در مورد علت فوق دوباره حتما و حتما و حتما باید این کار رو بکنید. اصولا استادی پلن شما همینه دیگه دوست من. افسر رو آگاه کنید از برنامه و لازم بود پرینت اسکرینی چیزی از سایت یا ایمیل استاد بگیرید و ضمیمه کنید. کار روتینیه. نگران نباشید.

مدرک فوقتون رو فکر می کنم باید نهایتا آزاد کنید. به گمانم نمیشه که چنین ادعایی بکنید. چرا که می دونن حتی با داشتن تعهد اگر در مقطع بالا تحصیل می کنید می تونین مدرک رو بگیرید. شما برای چی نمیخواین مدرک رو بگیرید؟

شاد باشید.

سلام مجدد
    از اینکه وقتتون رو دراختیار ما میذارید و راهنمایی میکنید بی نهایت سپاس گزارم

تو این فرم student information for the study permit، نوشته As per the Offer of Admission sent to the student on:28 March بعد یه جدول گذاشته دوستونه که اسمم، تاریخ تولد و ادرس دانشگاه ادرس من تو ایران، شزوع ترم که سپتامبره، رشته ، فول تایم بودن، طول تحصیل و condition of acceptance که این قسمت نوشته ریز نمرات کارشناسی، ارشد و دکترا رو باید ارائه بدم و سطر اخر هم شهریه 16 تا 18 هزار تا

اگه این نامه رو نذارم جای دیگه اشاره ای نکرده به این که با ریز نمرات دکترا اپلای کردم

من میتونم الان فقط با ریز نمرات کارشناسی و ارشد و بزارم و با توجه به توضیحاتی که تو خود سایت دپارتمان هستش که هر کسی که ارشد هم داره اول باید ارشد اپلای کنه بعد ترنسفر کنه توجیح کنم که من ارشد نمیخوام بخونم و طبق روند این دپارتمان بایستی اول ارشد اپلای میکردم؟؟؟

و اینکه من مدرک ارشدمو نمیتونم ازاد کنم الان چون دانشجو دکترام؛ میتونم توضیح بدم که چون تعهد دارم باید برگردم (به عنوان دلیل که برمیگردم ایران)

بازم ممنونم که راهنمایی میکنید خیلی خیلی لطف میکنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)