صفحه 19 از 27 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 267

موضوع: letter of explanation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : letter of explanation

نه فقط شهریه تو این نامه هست، مقدار فاند تو یه نامه جداگانه است.

من اگه بخوام مدرک و ازاد کنم اول باید دکترا انصراف بدم تصویه کنمم بعد ارشد تصویه کنم واسه همین نمیخوام مدرک بگیرم
    دانشگاه مقطع ارشد به من گفتن که اگه پذیرش بگیری میتونی با پذیرش بری وزارت علوم اوناا ازت یه تعهد محضری میگرن بعد مدرکتو میدن ولی اینو نمیدونستن که دکترا باشم چه اتفاقی میافته
    من دیدم که دوستان میگن Job offer میتونه خیلی تاصیر مثبت داشته باشه واسه بحث برگشت، من گواهی تدریس گرفتم این میتونه موثر باشه؟؟ داخلش ننوشته که پوزیشن و نگه میداریم فقط گفته این مدت این دروسو اینجا تدریس کرده
    از این که وقتتون رو دراختیار من میگذارید ممنونمم

Senior Member atabey آواتار ها

شما ۳ تا نامه دارین نکیسا جان. یکیش نامه ایه که گفته ادمیت شدین Admission Letter. درسته؟ اگر نه پس چی توش نوشته شده؟
    دومیش نامه ایه که فاند رو توضیح داده Funding Status. اگر نه پس چی توش نوشته شده؟
    و نامه سومی هست که توش دکتراتون اومده Help for Study Permit. درسته؟ و توضیح اینکه ادمیشنتون کاندیشناله و مدارکی رو باید بیارین.

لطفا یکبار به صورت روشن بفرمایید توی نامه هاتون چی نوشته شده. از دادن اطلاعات اضافه بر این ۲مورد بالا (فاند و ادمیشن) لطفا خودداری کنید.

جاب آفر چیز خوبیه بله. موثره ... گواهی تدریس جاب آفر نیست. اگر براتون مقدوره بدین یه مدیر گروهی دوستی آشنایی یه چیزی بنویسه که ایشون خیلی خوب درس میده و وقتی برگشت ما برای جذب ایشون رو مد نظر خواهیم داشت. یه چیزی در همین حد. نامه خیلی آفیشیال لازم نیست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nakisa89 نمایش پست ها
    نه فقط شهریه تو این نامه هست، مقدار فاند تو یه نامه جداگانه است.

من اگه بخوام مدرک و ازاد کنم اول باید دکترا انصراف بدم تصویه کنمم بعد ارشد تصویه کنم واسه همین نمیخوام مدرک بگیرم
    دانشگاه مقطع ارشد به من گفتن که اگه پذیرش بگیری میتونی با پذیرش بری وزارت علوم اوناا ازت یه تعهد محضری میگرن بعد مدرکتو میدن ولی اینو نمیدونستن که دکترا باشم چه اتفاقی میافته
    من دیدم که دوستان میگن Job offer میتونه خیلی تاصیر مثبت داشته باشه واسه بحث برگشت، من گواهی تدریس گرفتم این میتونه موثر باشه؟؟ داخلش ننوشته که پوزیشن و نگه میداریم فقط گفته این مدت این دروسو اینجا تدریس کرده
    از این که وقتتون رو دراختیار من میگذارید ممنونمم
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    گذاشتن یک کاور لتر خوب اکیدا توصیه میشه . میتونید از این نمونه که در اینجا میبینید استفاده کنید و با توجه به مدارک خودتون از این نمونه الگوبرداری کنید(توجه نمایید برخی مدارک ممکن است با توجه به تاریخ اقدام و روش آنلاین متفاوت باشد اما الگو می تواند به کار گرفته شود):
    http://duhochoancau.edu.vn/en/find-c...rmit-in-canada

سلام
    میشه لطفا چند نمونه کاور لتر بزارید ؟
    لینک نمونه های کاور لتر که من تو فروم دیدم مربوط به سایت های خارجی بود و با چیزی که من انتظار داشتم متفاوت هست! خیلی طولانی هست و کلا استادی پلن رو هم توضیح داده!

Junior Member

سلام دوستان من سه سال سابقه کار دارم و یکسال هم بیکار بودم واسه زبان خوندن.این گپ رو تو استادی پلن توضیح بدم یا تو کاور لتر؟

Junior Member

با سلام
    در مورد موضوعی از دوستان مشاوره می خواهم. من در سال 2010 مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته شیمی گرفتم. و در سال 2015 مدرک دکتری خود را نیز در همین رشته شیمی گرفتم. در بین سال های 2014 تا 2015 به مدت ده ماه در آمریکا کار پژوهشی انجام دادم و پس از چاپ یک مقاله به ایران برگشتم.
    امسال از آلبرتا در رشته بیوشیمی پذیرش فول فاند برای مقطع دکتری گرفتم. در درخواست اپلای خود برای دانشگاه آلبرتا گفتیم که من مدرک ارشد دارم و بین سال ها 2011 تا 2014 دستیار پژوهشی در فلان دانشگاه ایران بوده ام و در این مدت تعداد5 مقاله چاپ کرده ام، و این موضوع را استاد راهنمای دکتری من و همچنین استاد راهنمای ارشدم در توصیه نامه تایید کرده اند. همچنین بین سال های 2015 تا 2017 به صورت حق التدریس در یکی از دانشگاههای دولتی مشغول به کار بودم.
    حال با توجه به مطالب بالا آیا برای پر کردن این گپ 6 ساله برای درخواست ویزا همین مطالب بالا را بگویم؟ یا حقیقت را بگویم که در این مدت مدرک دکتری در رشته شیمی گرفته ام ؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

دوستان من یه سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

من پذیرش با فاند دارم در مقطع فوق از یکی از دانشگاه های کانادا و مشغول گردآوری مدارک برای درخواست ویزا هستم.
    سال 2008 هم از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش داشتم که متاسفانه به دلایل مرسوم، سفارت کانادا در ایران درخواست من را رد کرد.

حالا با توجه به اینکه باید این نکته را در هنگام اقدام برای درخواست فعلی روادید، در فرم ها قید بکنم، به نظر شما در کاور لتر هم به این نکته اشاره بکنم که قبلا ریجکت شده ویزام به فلان علت ولی الان اون شرایط رو ندارم و ...؟

ممنون از راهنمایی تون

Junior Member Hadei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Manitoba/ Linguistics

سلام دوستان
    ممنون میشم از راهنمایتون می‌خوام زودتر سابمیت کنم
    در این مرحله که من ask شدم می‌خوام بدونم همون فرم‌ای که برامون اتچ شده باید پر بشه ؟!! (قابل پر شدن نیست!!) و یا این که در یه صفحه خودمون به سوالات پاسخ بدیم و همون رو آپلود کنیم ؟
    You might only have one match
    but
    You can make an explosion

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط m9827 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

من پذیرش با فاند دارم در مقطع فوق از یکی از دانشگاه های کانادا و مشغول گردآوری مدارک برای درخواست ویزا هستم.
    سال 2008 هم از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش داشتم که متاسفانه به دلایل مرسوم، سفارت کانادا در ایران درخواست من را رد کرد.

حالا با توجه به اینکه باید این نکته را در هنگام اقدام برای درخواست فعلی روادید، در فرم ها قید بکنم، به نظر شما در کاور لتر هم به این نکته اشاره بکنم که قبلا ریجکت شده ویزام به فلان علت ولی الان اون شرایط رو ندارم و ...؟

ممنون از راهنمایی تون
    سلام

خیر.اصلا نیازی به مطرح کردن نیست.

ارادت

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    سوال من این ست که برای توجیه گپ تحصیلی ،نامه رسمی از شرکت به مهر و سربرگ رسمی به زبان انگلیسی کافی است یا باید سوابق بیمه هم ارایه شود به صورت جریی و تعداد سنوات؟

یا تنها اینکه بیمه شرکت یاشید کافیست و نیازی به جزییا ت نیست؟ثانیا ازمایش پزشکی همزمان با درخواست استادی پرمیت باید ارسال شود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra2112 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    سوال من این ست که برای توجیه گپ تحصیلی ،نامه رسمی از شرکت به مهر و سربرگ رسمی به زبان انگلیسی کافی است یا باید سوابق بیمه هم ارایه شود به صورت جریی و تعداد سنوات؟

یا تنها اینکه بیمه شرکت یاشید کافیست و نیازی به جزییا ت نیست؟ثانیا ازمایش پزشکی همزمان با درخواست استادی پرمیت باید ارسال شود؟
    سلام،
    همون گزارش کار یا استخدام از شرکت که دارید کافیه نیازی به بیمه نیست.
    برای استادی پرمیت کسانی که از ایران اقدام میکنند و در یک سال گذشته بیش از 6 ماه متوالی در کشورهای خاصی نبودند، نیازی به آزمایش پزشکی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)