صفحه 27 از 27 نخستنخست ... 1718192021222324252627
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 267 , از مجموع 267

موضوع: letter of explanation

Senior Member

پیش فرض پاسخ : letter of explanation

نقل قول نوشته اصلی توسط urum نمایش پست ها
    با سلام.
    نامه سو پیشینه رو توی فایل LOE باید بذاریم؟ چون من تو اپلای آنلاین ویزای دانشجویی جایی رو برای آپلود نامه سو پیشینه ندیدم
    بله توی همین فایل بذارید
    البته اسمش الآن شده client information

Junior Member

سلام
    در حال آماده کردن مدارک مورد نیاز ویزا هستم برای وینتر و هنوز جواب دانشگاه هام نیومده(که معلومه با این وضعیت نمیرسم!). اما یکم شرایطم خاصه راهنمایی میحوام ازتون. پیشاپیش ممنون.

1-برای مستر دوم اقدام کردم دقیقا همون رشته خودم توی ارشد اما چون لیسانس گرایشم فرق داشت ، پایه قوی توی گرایش ارشدم نداشتم زیرا یه سری درس های اساسی رو پاس نکرده بودم. طول دوران تحصیل لیسانس و ارشد و بعد ارشد هم شغل های مربوط به گرایش ارشدمو انجام میدادم. با این اوصاف نمیدونم دقیقا توی استادی پلن چه دلیلی بیارم واسه ارشد دوباره رشته و گرایش خودم؟! بگم رفتم کار کردم دیدم گپ زیادی بین تحصیل و کار هستش میخوام با دوره MEng جبران کنم؟

2-شرایط شرکت در اکسپرس اینتری رو دارم و میتونم 444بشم اگه نمره آیلتس جنرال ( 8 777 ) بشم اما خوب رایتینگ داستان داره، الانم آیلتس آکادمیک 7 دارم. میخوام پام با ویزای تحصیلی رسید اونجا امتحان آیلتس بدم و اقدام کنم واسه اکسپرس اینتری، اما خوب این مغایر با مدرک تای و اینکه گفتی میخوام برگردم ایران هستش. اینکارو میخوام کنم چون هزینه تحصیل خیلی زیاد شد و میشه و نمیتوتم وایسم تا فارغ التحصیل بشم بعدش اقدام کنم. حالا نمیدونم راستوش توی استادی پلن بگم که اگه اومدم خوشم اومد و شرایط مهاجرتی داشتم میخوام اقدام کنم واسه مهاجرت که حتی بعدا خانوادم هم بیارم پیش خودم و از تجربیات پدرم استفاده کنم واسه زدن شرکت؟! (یعنی دست خودمو باز بزارم که مهاجرتی وسط تحصیل اقدام کردم طرف سریع نگه مغایر هستش، ریجکت کنه) یه موضوعی دیگه هم هستش که سال 1372 خانوادگی اقدام کردیم واسه مهاجرت کانادا اما به دلیل وضعیت مالی رد شدیم. اطلاعات پرونده مارو هنوز دارن ؟! خواهرم هم میخواد واسه دکترا اپلای کنه واسه فال 2019.

انتقاد: من نمیدونم چرا دولت کانادا انقدر به تای گیر میده و حساسه و میکه حتما برگرد، اونم کشوری که برنامه های مهاجرتی داره! یه نفری که توی آنگولا ارشد داره و شرایط امتیاز اکسپرس اینتری داره بهتره واسه کشور تو یا کسی که میخواد تو کشورت و توی دانشگاه های خودت ارشد و دکترا بگیره ؟ (میدونم بعد تحصیل امتیاز مدرک و... میگیریم اما من صحبتم گیر دادن به تای هستش)

واقعا نمیدونم چی بنویسم توی استادی پلن یا توی جواب اون سوالات که یه موقع اکسپرس اینتری وسط تحصیل اقدام کردم مغایر نباشه با پرونده ویزا تحصیلی اما خوب یه سری ایالت ها مثل فکر کنم کبک توی طول تحصیل میشه واسه اقامت اقدام کرد! ممنونم میشم جواب بدین.

سلام
    من یه مورد اورژانسی برام پیش اومده که باید زودتر مدارکم رو سابمیت کنم ولی دو تا مشکل دارم. اینکه میخوام ببینم کسی تجربه ی این رو داشته که cv ارسالی برای سفارتش با مال دانشگاهش فرق کنه؟
    و اینکه TRAVEL HISTORY رو وقتی پاسپورت های قبلی رو نمیتونیم بذاریم چجوری متوجه میشن؟

خیلی خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین

Junior Member

سلام دوستان من از کالج پذیرش گرفتم میخواستم ببینم تفاوتی بین letter of explanation و study plan هست؟ چون دوستان تو سال های قبل خوندن دیدم که یکسیری سوال هست تو سایت سغثفارت که البته من الان پیداش نمیکنم یا دیگه شاید وجود نداره که باید جواب میدادن ولی الان تو توضیحات ویزا فقط letter of explanation امده میشه من یه راهنمایی بکنید.
    سپاس گزارم

دوستان من تنها میرم کانادا برای تحصیل و همراه ندارم همسرم اینجا میمونه
    به غیر از فرم 1294 و 5257 ایا باید فرم دیگه های هم پر کنم؟ اخه فامیلی فرم هم دیدم

سلام
    من برای تای کاری نوشتم چون با همسرم با هم شرکت داریم و قراره بعد از برگشت پروژه های جدید انجام بدیم که نیاز به دانش زبان و تحصیلات آکادمیک من داره. حالا به نظرتون لازمه یه business plan هم ضمیمه کنم یا فقط نوشته بشه که چه پلنی داریم کافیه؟

ممنون میشم اگر ازین فروم رد میشید راهنماییم کنید مرسی

نمونه letter of explanation که دانشگاه بریتیش کلمبیا تو سایتش گذاشته:

https://www.justforcanada.com/letter...ation-loe.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)