صفحه 6 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 267

موضوع: letter of explanation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

پیش فرض پاسخ : letter of explanation

دوستان سلام
    چند تا سوال راجب فایل exp letter دارم
    1. ترتیب ارائه مدارک به گفته هرکدام از دوستان متفاوته
    فکر می‌کنید چقدر اهمیت داره؟
    2.در مورد موضوع تحقیقی که قراره کار کنم، من پروپوزال کامل (8صفحه)رو هم وارد کردم، آیا لازمه؟ یا گذاشتن abstract کافیه؟
    3. تا حدود زیادی اونچه رو که در study plan گفتم رو در cover letter هم بهش اشاره کردم
    و می‌دونم به گفته شما کارکرد هر کدوم متفاوته
    اما آیا لازمه؟ و باید کاور لتر قبل از فهرست باشه؟
    4. کسی از دوستان هست که اطلاعات کاملی داشته باشه و بعد از اینکه من مدارک رو با توجه به اطلاعات اینجا تکمیل کردم، مدارکم رو ببینه و ببینه کاستی و ضعفی داره؟
    می‌دونم درخواست زیادیه ولی میترسم ریجکت بشم و نیاز به یه منبع راهنمای خوب دارم، هزینه مشاوره رو هم اگر لازم دونستن پرداخت خواهم کرد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk12 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چند تا سوال راجب فایل exp letter دارم
    1. ترتیب ارائه مدارک به گفته هرکدام از دوستان متفاوته
    فکر می‌کنید چقدر اهمیت داره؟
    2.در مورد موضوع تحقیقی که قراره کار کنم، من پروپوزال کامل (8صفحه)رو هم وارد کردم، آیا لازمه؟ یا گذاشتن abstract کافیه؟
    3. تا حدود زیادی اونچه رو که در study plan گفتم رو در cover letter هم بهش اشاره کردم
    و می‌دونم به گفته شما کارکرد هر کدوم متفاوته
    اما آیا لازمه؟ و باید کاور لتر قبل از فهرست باشه؟
    4. کسی از دوستان هست که اطلاعات کاملی داشته باشه و بعد از اینکه من مدارک رو با توجه به اطلاعات اینجا تکمیل کردم، مدارکم رو ببینه و ببینه کاستی و ضعفی داره؟
    می‌دونم درخواست زیادیه ولی میترسم ریجکت بشم و نیاز به یه منبع راهنمای خوب دارم، هزینه مشاوره رو هم اگر لازم دونستن پرداخت خواهم کرد
    چیزی که مهمه اینه که مدارکی که سفارت می خواد نه کم و نه زیاد ارائه بشه. شما چرا پروپوزال 8 صفحه رو می ذارین؟ معمولا ارائه مدارک اضافه، توضیحات اضافه فقط پرونده تون رو پیچیده تر می کنه و زمان بررسیش رو طولانی می کنه. هر چی همه چیز ساده تر باشه بررسیش هم راحتتره. دادن اطلاعات اضافه به سفارت خونه ها لزوما نتایج مثبتی نداره.
    به نظرم لازم نیست که مطالب استادی پرمیت رو مجددا توی کاور لتر تکرار کنید، یک فهرست لازمه که ابتدای فایل exp letter باشه که بررسیش سرراست و راحت باشه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

مرسی از توضیحات خوبتون
    خب برای همون شرح پروژه تحقیقی، کافیه همون نیم صفحه چکیده پروپوزال رو بذارم؟
    کاور لتر ضروری نیست، اما یه سری توضیحاتی داخلش نوشتم که تو استادی پلن نیست.
    و باز هم ممنونم از توضیحتون، سعی می‌کنم جمع و جورترش کنم
    این نگرانی و ترس از ریجکت ما رو به وسواس انداخته
    نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    چیزی که مهمه اینه که مدارکی که سفارت می خواد نه کم و نه زیاد ارائه بشه. شما چرا پروپوزال 8 صفحه رو می ذارین؟ معمولا ارائه مدارک اضافه، توضیحات اضافه فقط پرونده تون رو پیچیده تر می کنه و زمان بررسیش رو طولانی می کنه. هر چی همه چیز ساده تر باشه بررسیش هم راحتتره. دادن اطلاعات اضافه به سفارت خونه ها لزوما نتایج مثبتی نداره.
    به نظرم لازم نیست که مطالب استادی پرمیت رو مجددا توی کاور لتر تکرار کنید، یک فهرست لازمه که ابتدای فایل exp letter باشه که بررسیش سرراست و راحت باشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk12 نمایش پست ها
    مرسی از توضیحات خوبتون
    خب برای همون شرح پروژه تحقیقی، کافیه همون نیم صفحه چکیده پروپوزال رو بذارم؟
    کاور لتر ضروری نیست، اما یه سری توضیحاتی داخلش نوشتم که تو استادی پلن نیست.
    و باز هم ممنونم از توضیحتون، سعی می‌کنم جمع و جورترش کنم
    این نگرانی و ترس از ریجکت ما رو به وسواس انداخته
    نمیدونم موضوع پروژه تون چی هست. ولی در حد دو سه خط خیلی ساده فقط موضوع رو بیان کنید اصلا وارد اصل قضیه نشین.
    بله همون طور که گفتم خیلی ساده و جمع و جور بدور از دور از پیچیدگی باشه،
    استرس نداشته باشید، سال 2014 و 2015 کانادا خیلی خوب به ایرانی ها ویزای دانشجویی داد، الان هم امیدوارم که با توجه به روی کار اومدن دولت لیبرال کانادا، شرایط برای کسایی که 2016 اقدام می کنند بهتر هم شده باشه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

سلام دوستان
    من برای ارشد دوم پذیرش دارم، دلایل خوندن ارشد دوم رو توی کاور لتر بنویسم کافیه؟ یا کلا باید یه نامه جدا براش در نظر بگیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال مهم:
    اگر رزومه ای که برای دانشگاه ارسال کردیم با رزومه ای برای سفارت ارسال می کنیم متفاوت باشه مشکلی داره؟ اصلا تطبیق میدن این دوتا رو با هم؟ به طور خاص سوالم در مورد سوابق کاری هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

سلام... احتمالش خیلی خیلی کمه تطبیق بدن... ولی باز شما سعی کن تغییراتی که توی رزومه میدید تغییرات کوچکی باشه نه خیلی تغییرات کلی وبزرگ!
    نقل قول نوشته اصلی توسط batimhr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال مهم:
    اگر رزومه ای که برای دانشگاه ارسال کردیم با رزومه ای برای سفارت ارسال می کنیم متفاوت باشه مشکلی داره؟ اصلا تطبیق میدن این دوتا رو با هم؟ به طور خاص سوالم در مورد سوابق کاری هست.

دوستان برای کاهش حجم explanation letter چه راهی رو پیشنهاد می دید؟ من هر کاری می کنم بازم بالای 4 مگ می شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    دوستان برای کاهش حجم explanation letter چه راهی رو پیشنهاد می دید؟ من هر کاری می کنم بازم بالای 4 مگ می شه
    جواب اين سوال بارها توي فروم داده شده. فكر ميكنم با استفاده از گوگل سرچ بالاي صفحه خيلي سريع تر جواب سوالاتتون رو ميگيريد. به هرحال، دو تا راه داريد:
    1- استفاده از نرم افزارهاي فشرده سازي pdf مثل Advanced PDF Compressor.
    2- استفاده از سايتهايي كه به صورت آنلاين براتون pdf رو فشرده سازي ميكنن.

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlight87 نمایش پست ها
    جواب اين سوال بارها توي فروم داده شده. فكر ميكنم با استفاده از گوگل سرچ بالاي صفحه خيلي سريع تر جواب سوالاتتون رو ميگيريد. به هرحال، دو تا راه داريد:
    1- استفاده از نرم افزارهاي فشرده سازي pdf مثل Advanced PDF Compressor.
    2- استفاده از سايتهايي كه به صورت آنلاين براتون pdf رو فشرده سازي ميكنن.

موفق باشيد
    دوست عزیز ممنون از جوابتون منتها این روش هایی که فرمودید خیلی بدیهی هستن و من همه رو امتحان کردم ولی کیفیت تصاویر رو خیلی میاره پایین و نمی شه جزییاتی مثل نمرات توی کارنامه رو دید. آیا راه دیگه ای برای کاهش حجم فایل بدون کاهش کیفیت عکس ها هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)