صفحه 7 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 267

موضوع: letter of explanation

Junior Member

پیش فرض پاسخ : letter of explanation

سلام
    من خودم پذیرش گرفتم و همزمان برای همسرم هم میخوام درخواست ویزای ویزیتوری بدم
    در قسمت آپلود مدارک برای همسر، letter of explanation هم هست، آیا باید تمام مدارک-ازجمله مدرک تحصیلی و ریزنمرات- و پاسخ به همه سوالات- اون شش تا سوال معروف- برای همسر هم گذاشته بشه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز

این : "من خودم پذیرش گرفتم و همزمان برای همسرم هم میخوام درخواست ویزای ویزیتوری بدم
    در قسمت آپلود مدارک برای همسر، letter of explanation هم هست، آیا باید تمام مدارک-ازجمله مدرک تحصیلی و ریزنمرات- و پاسخ به همه سوالات- اون شش تا سوال معروف- برای همسر هم گذاشته بشه؟" سوال منم هست. ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید.

Junior Member

اگه برای منج ادمیشن داشته باشیم (و در نتیجه تز و استادی در کار نباشه) لازمه که توضیح خاصی بدیم؟ یا اینکه فقط بگیم منج هستیم کافی هست؟
    مررسی

Junior Member

:Additional documentary requirements for Master’s and PhD students

Online application

Iranian students and students residing in Iran who are intending to attend Master’s or PhD
    programs in Canada must submit with their applications the following documents in
    :addition to supporting documentation indicated on our website

(A detailed Curriculum Vitae (CV 1
    Intended field of Study in Canada 2
    Title and description of the thesis you are going to work on in Canada 3
    Name and contact information of your intended supervisor in Canada 4
    Name and contact information of your supervisor in Iran for previous studies 5
    List of publications and research papers 6
    Source of funding for studies in Canada (please submit detailed information
    (regarding the person/organization funding your studies
    7

Paper application

Those who choose to submit paper applications will later be also asked to submit the above
    documents in an electronic format. In order to prevent further delays, be sure to have this
    .documentation in an electronic format ready for submission when it is requested

تو این قسمت منظورم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaale نمایش پست ها
    اگه برای منج ادمیشن داشته باشیم (و در نتیجه تز و استادی در کار نباشه) لازمه که توضیح خاصی بدیم؟ یا اینکه فقط بگیم منج هستیم کافی هست؟
    مررسی
    دوست عزیز اگر مستر بدون تز دارید فقط توضیح مختصری بدین که علاقه دارین روی چه موضوعی تحقیق کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mazisound نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

این : "من خودم پذیرش گرفتم و همزمان برای همسرم هم میخوام درخواست ویزای ویزیتوری بدم
    در قسمت آپلود مدارک برای همسر، letter of explanation هم هست، آیا باید تمام مدارک-ازجمله مدرک تحصیلی و ریزنمرات- و پاسخ به همه سوالات- اون شش تا سوال معروف- برای همسر هم گذاشته بشه؟" سوال منم هست. ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید.
    همین جور که می بینید این شش سوال برای ویزای استادی هست

Iranian students and students residing in Iran who are intending to attend Master’s or PhD
    programs in Canada must submit with their applications the following documents in
    :addition to supporting documentation indicated on our website

برای همسرتون باید با توجه به نوع ویزای که درخواست می دید اطلاعات ارائه کنید

​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام.
    من از UofC برای لیسانس ادمیشن گرفتم و نه هیچ گپ تحصیلی دارم نه مورد ویژه ای که لازم به ذکر باشه. دارم آنلاین اپلای میکنم برای ویزای دانشجویی و چیزی درمورد این که دقیقا توی کدوم آفیس بررسی میشه ننوشته بود توی CIC. فقط گفته بود ایرانیا برای Biometrics باید برن آنکارا. اما نگفته بود سفارت آنکارا مدارک بیشتری میخواد.
    فروم رو خوندم ولی همه‌ش درمورد مستر و پی‌اچ‌دی و اینا بود که مسلما آدما در اون مقطع شرایط پیچیده تری دارن و نیاز به توضیح شرایطشون دارن.
    الان لازمه که من Letter of Explanation بنویسم؟
    اگر بخوام بنویسم یه سوال دیگه پیش میاد.
    دخترخاله ی من اونجا خونه داره و من قراره اونجا زندگی کنم (حداقل سال اول تحصیلم رو) و برای همین خوابگاه نگرفتم. حالا من توی کاور لتر باید ذکر کنم این رو یا این که ممکنه باعث شه فکر کنن اونجا میمونم و بر نمیگردم؟

بعد این tie رو باید مستقیما ارائه کنیم یا این که پدر، مادر و خواهرم این جا هستن و من سنم کمه و دوتا سند خونه (که وارثشون حساب میشم) رو خودشون برداشت میکنن از روی مدارک دیگه مثل فرمی که درباره ی خانواده پر کردم و اثبات تمکن مالی و اینا؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rdahl_kn نمایش پست ها
    سلام.
    من از UofC برای لیسانس ادمیشن گرفتم و نه هیچ گپ تحصیلی دارم نه مورد ویژه ای که لازم به ذکر باشه. دارم آنلاین اپلای میکنم برای ویزای دانشجویی و چیزی درمورد این که دقیقا توی کدوم آفیس بررسی میشه ننوشته بود توی CIC. فقط گفته بود ایرانیا برای Biometrics باید برن آنکارا. اما نگفته بود سفارت آنکارا مدارک بیشتری میخواد.
    فروم رو خوندم ولی همه‌ش درمورد مستر و پی‌اچ‌دی و اینا بود که مسلما آدما در اون مقطع شرایط پیچیده تری دارن و نیاز به توضیح شرایطشون دارن.
    الان لازمه که من Letter of Explanation بنویسم؟
    اگر بخوام بنویسم یه سوال دیگه پیش میاد.
    دخترخاله ی من اونجا خونه داره و من قراره اونجا زندگی کنم (حداقل سال اول تحصیلم رو) و برای همین خوابگاه نگرفتم. حالا من توی کاور لتر باید ذکر کنم این رو یا این که ممکنه باعث شه فکر کنن اونجا میمونم و بر نمیگردم؟

بعد این tie رو باید مستقیما ارائه کنیم یا این که پدر، مادر و خواهرم این جا هستن و من سنم کمه و دوتا سند خونه (که وارثشون حساب میشم) رو خودشون برداشت میکنن از روی مدارک دیگه مثل فرمی که درباره ی خانواده پر کردم و اثبات تمکن مالی و اینا؟
    سلام، بله شما باید حتما این نامه را بنویسید، اره خوب هست که ذکر کنید که خونه ایشون زندگی می کنید چون لیسانس فاند نمی دن حتی ایشون هم می توانن ساپورتر شما بشوند، ولی باید تای خیلی قوی داشته باشید، که با این شرایط امکان بازگشت شما کم می شود، دلبستگی خانواده فرزند تک ، مریضی خدایی نکرده اعضای خانواده، جاب افر و غیره

بهتر اول به این لینک مراجعه کنید و دقیق بخونید

Junior Member

مرسی. :‌د‌ی
    اون رو هم کامل خوندم ولی توی سایت http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng دیگه هیچ سوالی وجود نداره که توی کاور لتر باید پاسخ داده بشه. البته یه سری سمپل لتر سرچ کردم و فکر کنم فهمیدم باید چی بنویسم.
    برای لیسانس هم یه فاند مختصر و کوچیکی خودشون بهم دادن. حدود یک پنجم هزینه هام رو کاور میکنه! :‌)‌)
    ساپورترم هم مادر و پدرم هستن، تعهد محضری دادن آلردی ولی من تای قوی ندارم. فرزند دوم هستم، پدر و مادرم هر دو در سلامت کامل به سر می‌برن و هیچی ندارم خلاصه. با این اوصاف فکر کنم بهتره بدون ذکر رابطه ی خانوادگی، دخترخاله‌م بنویسه که برای چهارسال با یه مقداری رنت یه اتاق به من میده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rdahl_kn نمایش پست ها
    مرسی. :‌د‌ی
    اون رو هم کامل خوندم ولی توی سایت http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng دیگه هیچ سوالی وجود نداره که توی کاور لتر باید پاسخ داده بشه. البته یه سری سمپل لتر سرچ کردم و فکر کنم فهمیدم باید چی بنویسم.
    برای لیسانس هم یه فاند مختصر و کوچیکی خودشون بهم دادن. حدود یک پنجم هزینه هام رو کاور میکنه! :‌)‌)
    ساپورترم هم مادر و پدرم هستن، تعهد محضری دادن آلردی ولی من تای قوی ندارم. فرزند دوم هستم، پدر و مادرم هر دو در سلامت کامل به سر می‌برن و هیچی ندارم خلاصه. با این اوصاف فکر کنم بهتره بدون ذکر رابطه ی خانوادگی، دخترخاله‌م بنویسه که برای چهارسال با یه مقداری رنت یه اتاق به من میده.
    چون ویزای ایران به سفارت کانادا در انکارا سپرده شده است شما می توانید قوانین را از این لینک پیدا کنید که من اینجا نوشتم، موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)