صفحه 9 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 267

موضوع: letter of explanation

Senior Member

پیش فرض پاسخ : letter of explanation

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    این سوالا رو همین الان قبل از سابمیت باید ج بدیم یا بزاریم اگه یه موقع اسک شدیم ؟
    و اینکه اگه بخایم جواب بدیم الان ! باید بنویسیم که این جوابهامون در رابطه با چه سوالایی هس ؟ یعنی باید سوالا رو هم ضمیمه کنیم ؟
    سلام
    راستش تا جایی که من دیدم همه هم موقع اپلای برای ویزا این سوالها رو جواب میدن چون به هر حال توی لیست سفارت کانادا هست و باید جواب بدیم، بعد هم دوباره موقع اسک از همه جواب این سوالها رو دوباره می خوان!
    بله خود سوالها رو هم بنویسید.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم چند روز هست دارم تلاش می کنم مدارکمو برای سابمیت آماده کنم، اما هرکاری می کنم explanation letter م کمتر از 4 مگ نمیشه
    خواستم بپرسم با اینکه در ترجمه ی مدارک یک کپی از مدرک ترجمه شده که مهر کپی برابر اصل زده شده، بهش پانچ شده، لازمه اصلش هم تو explanation letter باشه؟ یا همون کپی برابر اصل کافیه؟
    چون اگه اونا رو بردارم فک کنم تا حدی حجم کم بشه
    خیلی لطف می کنین اگه زودی جواب بدین، حس می کنم خیلی دیر شده، استرس دارم

Junior Member KiteRunner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    بله کپی برابر اصل کافیه. چون نشون میده که همین مدرک ترجمه شده.

با نرم افزار foxit phantom pdf اگه حجم رو کم کنید خیلی کمک میکنه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaale نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم چند روز هست دارم تلاش می کنم مدارکمو برای سابمیت آماده کنم، اما هرکاری می کنم explanation letter م کمتر از 4 مگ نمیشه
    خواستم بپرسم با اینکه در ترجمه ی مدارک یک کپی از مدرک ترجمه شده که مهر کپی برابر اصل زده شده، بهش پانچ شده، لازمه اصلش هم تو explanation letter باشه؟ یا همون کپی برابر اصل کافیه؟
    چون اگه اونا رو بردارم فک کنم تا حدی حجم کم بشه
    خیلی لطف می کنین اگه زودی جواب بدین، حس می کنم خیلی دیر شده، استرس دارم
    زاستش دقیقا متوجه نشدم که چی رو می خواین حذف بکنید
    ولی این رو می دونم که این کپی برابر اصل لازم نیست، مدرک شما رو یک مترجم رسمی دادگستری امضا کرده که تعهد حرفه ای داره که صداقت و امانت رو در ترجمه رعایت کنه و سفارت هم قبول داره. اصلا این کپی برابر اصل کار اضافه ای هست و میشه حذف کرد. اگه منظورتون اینه که کپی برابر اصل رو حذف کنید بله میشه.
    چیزهایی که باید آپلود بشن اسکن اصل مدرک (فارسی) و ترجمه رسمی هست، غیر از اینها دارین اضافه کاری بی دلیل انجام میدین.
    پ ن: من متوجه نشدم که دوستمون جناب KiteRunner پاسخ دادند، متاسفانه نتونستم پست رو حذف کنم پاسخ ایشون کاملا درسته
    ویرایش توسط AFTER : June 3rd, 2016 در ساعت 06:24 PM دلیل: ؟

Junior Member

سلام
    با وجود اینکه فایل زیپ مورد قبول سایت سفارت نیس، فایل های مثل explanation letter و proof of means of financial support که شامل فهرستی و چندتا فایل پی دی اف هستند چطور آپلود کنیم؟ اگه همه رو یه پی دی اف کنیم خیلی شلوغ و نامرتب میشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaale نمایش پست ها
    سلام
    با وجود اینکه فایل زیپ مورد قبول سایت سفارت نیس، فایل های مثل explanation letter و proof of means of financial support که شامل فهرستی و چندتا فایل پی دی اف هستند چطور آپلود کنیم؟ اگه همه رو یه پی دی اف کنیم خیلی شلوغ و نامرتب میشه
    نه لزوما نا مرتب نمیشه،
    یک فهرست صفحه اول هر کدوم از پی دی اف ها بگذارید. برای هر صفحه هم عنوان بگذارید ( مثلا کارنامه لیسانس به فارسی و.....). اون عنوانها رو هم در فهرست بگذارید، آفیسر هم می تونه از صفحه اول ببینه چیها رو گذاشتین و هر کدوم رو خواست که چک بکنه بره صفحه مورد رو نظر نگاه کنه.

سلام. من چند تا سوال دارم.
    1- بعضی دوستان میگن اصل مدارک هم (نسخه فارسی) باید اپلود بشه. با توجه به اینکه حجم فایل زیاد میشه، ایا اسکن اصلشون ضروریه؟
    2- من تافلم فایلش اصلش برام نیومده. همون نسخه اینترنتی کافیه؟
    3- نوشته عنوان و محتوای تز رو بنویسیم. ولی هنوز مشخص نیست برای من. باید چکار کنم؟
    4- نامه پذیرش دارای ددلاین ثبت نام و تاریخ دقیق شروع ترم نیست. همون رو میشه فرستاد؟
    سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    1- بعضی دوستان میگن اصل مدارک هم (نسخه فارسی) باید اپلود بشه. با توجه به اینکه حجم فایل زیاد میشه، ایا اسکن اصلشون ضروریه؟
    3- نوشته عنوان و محتوای تز رو بنویسیم. ولی هنوز مشخص نیست برای من. باید چکار کنم؟
    4- نامه پذیرش دارای ددلاین ثبت نام و تاریخ دقیق شروع ترم نیست. همون رو میشه فرستاد؟
    سپاس فراوان

1.دوست عزیز تمامی مدارک را باید به همراه اصلش آپلود کرد با نرم افزار PDF COMPRESSOR کم کردن حجم به راحتی امکان پذیر خواهد بود
    2.اگر زمان دارید صبر کنید تا فایل اورجینال برسه دستتون در غیر این صورت اگر تمامی جزییات شامل شماره سنتر و ... در اون قید شده همون کافی هستش.
    3.شما میتونید بنویسید که هنوز تصمیم نگرفتید روی چه زمینه ای کار کنید ولی تعدادی از علایق خودتون رو بنویسید (مورد حساس داخلش نباشه) و ذکر کنید که قصد دارید روی یکی از این موضوع ها به انتخاب سوپروایز کار کنید.
    4.هر نامه ای که دانشگاه تحت عنوان Letter of acceptance براتون ایمیل کرده همون رو بفرستین.
    در مورد قسمت 2 بازم از دوستان دیگه هم مشورت بگیرید چون از مدرک ارسالی تافل اطلاع ندارم که چه جزییاتی داخلش قید شده.شماره سنتر تاریخ امتحان نام اگزمینرها شماره پاسپورت و ... حداقل باید در اون ایمیل ذکر شده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    سپاس فراوان
    سلام. در مورد سؤال اولتون من اصل مدارک رو گذاشتم اما کپی برابر اصلش که مترجم الصاق کرده بود به ترجمه رو دیگه اسکن نکردم. در مورد سؤال دوم، من اصلا کارنامه تافل رو جزو مدارک نذاشتم و مشکلی هم پیش نیومد. اگر می خواید بذارید، کارنامه کاغذی پرینت همون پی دی افی هست که از سایت ETS گرفتید، تازه فایل پی دی اف رنگیه اما کارنامه کاغذی سیاه سفید. اما مشکل مهم تر اینه که فایلی که از سایت ای تی اس دانلود می کنید رمزگذاری شده و شما کاریش نمی تونید بکنید. یا باید رمزشو با نرم افزار بشکنید و بردارید یا باید با پرینتر پی دی اف ازش پرینت بگیرید. در مورد سؤال سومتون نظری ندارم و در مورد سؤال چهارم همون طور که دوستمون گفتند نامه پذیرشتون هر چی که هست رو بذارید.

سلام. در مورد اینکه در کاور لتر چی باید بنویسیم دوستان لطف کنند راهنمایی کنن. اگر نمونه ای هم داشته باشند منون میشم برام بفرستید.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)