صفحه 386 از 402 نخستنخست ... 286336376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

سلام متاسفم برای شنیدن این خبر.
    توصیه میکنم بدون آفیسر نوت اقدام نفرمایید. تو آفیسر نوت دقیقا میفهمید چه چیزی رو ایراد گرفتن. در مورد فاینانشال عم تو این فوروم مطالب زیادی اومده و مفید هم هستن. امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

با سلام
    من برای کالج cdi رشته انمیشن پذیرش داشتم.
    متاسفانه یک ساعت پیش داخل اکانتم آپدیت اومده و ریجکت شدم.
    متن ریجکت:
    Thank you for your interest in studying in Canada. After careful review of your study permit application and supporting documentation, I have determined that your application does not meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigration and Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the following grounds:

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

من به چه روشی باید نوت آفیسر رو درخواست بدم؟
    آیا باید چند مدت بگذره از زمان ریجکت تا مجدد درخواست بدم برای بررسی مجدد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n4v4r3d نمایش پست ها
    با سلام
    من برای کالج cdi رشته انمیشن پذیرش داشتم.
    متاسفانه یک ساعت پیش داخل اکانتم آپدیت اومده و ریجکت شدم.
    متن ریجکت:
    Thank you for your interest in studying in Canada. After careful review of your study permit application and supporting documentation, I have determined that your application does not meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigration and Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the following grounds:

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

من به چه روشی باید نوت آفیسر رو درخواست بدم؟
    آیا باید چند مدت بگذره از زمان ریجکت تا مجدد درخواست بدم برای بررسی مجدد؟

سلام. خیلی متاسفم که این خبر رو ازتون میشنوم.
    برای آفیسر نوت شما باید اینکاررو از کسی که دارای اقامت کانادا هست بخواید براتون انجام بده و یا از موسسه هایی که این کار رو انجام میدن درخواست کنید براتون انجام بدن. اما تجربه نشون داده عموما اطلاعات جامع ای تو آفیسر نوت بدست نمیاد و گاها آفیسرها واقعا دلیلی جز نژادپرستی و غیره ندارن!
    شما بلافاصله بعد از ریجکت شدن میتونید برای ویزای جدید اقدام کنید اما اگه شرایط تغییر نکرده باشه و با همون اطلاعات و مدارک قبلی درخواست بدید مجددا بعد ۱۳ روز ریجکت میشید. این تجربه من پس از ۳ بار ریجکت شدنه.

لطفا کمی بیشتر از شرایط تون بگید مثلا از تمکن مالی، نوع مدرکی که بدست می آوردید، مدت زمان تحصیل، گپ تحصیلی، سن، رشته قبلی، نمره آیلتس، و تای که برای ایران معرفی کردید.

درحال حاضر میشه گفت کالج CDI در هیچکدوم از کمپس ها و هیچ رشته ای واجد شرایط PGWP برای درخواست کار پس از تحصیل نیست و شما باید پس از تحصیل کشور رو ترک کنید و این باعث میشه آفیسرها که کاملا میدونن کسی قرار نیست از ایران بیادو برگرده و حالاک شما کالج و رشته تون هم برای کار پس از تحصیل واجد شرایط نیست شمارو ریجکت کنن.
    البته همه در حد حدس و گمان هست.
    مورد بعدی تجربه کار و کارورزی هست که عموما تجربه کار به همراه تحصلی یکی دیگه از دلایل ریجکته پس سعی کنید رشته هایی رو انتخاب کنید که نیاز به کار نداشته باشه یا اصطلاحا کوآپ نباشه چون کوآپ عموما برای افراد مقیم کانادا تهیه شده و سخت پیش میاد کسی با کوآپ بتونه ویزا شه! و توجه کنید طول تحصیل کمتر از ۱ سال نباشه.
    شما میتونید برای کالج بزرگتر و یا دانشگاه اقدام کتید. و مجددا اقدام کنید.اما توصیه من این هستش که محض احتیاط برای آفیسر نوت اقدام کنید.

استادی پلن و کاور لتر تون رو خیلی تغییر بدید بطور خلاصه و از زبان خودتون کاملا به ۷ سوال معروف جواب بدید. طولانی ننویسید و اصلا اشاره ای نکنید که ممکنه بخواید برنگردید. سعی کنید از کالج یا دانشگاهی که قراره بهشون بپیوندید از اساتید توصیه نامه بگیرید. و درصورتی که برای اقدام مجدد ترس و یا شک دارید سعی کنید که برای اینکار به یه وکیل ترجیحا خارجی و بهتر اینکه کانادایی قرارداد ببندید. چون وکیل های ایرانی سابقه خوبی برای ایرانی ها باقی نذاشتن و به هر دلیل و طور که شده خواستن برای مهاجرت تحصیلی برای ویزا اقدام کنن و موکلین رو تشویق میکردن در هر کالج و رشته ای که شده فارق از تجربه تحصیل فقط اپلای کنن و آفیسرا دیدشون هم به این مسئله و وکیل های ایرانی بشدت بد شده! البته باز تضمینی برای ویزا نیست چون تو همین فروم اکه پست های قبل رو ببینید متوجه میشد دوستان با پذیرش دانشگاه هم ریجکت شدن! و بودن کسایی که با کالج و مدرک دیپلما هم ویزا شدن البته در حد بسیار کم و اخیرا یکی از دوستان ویزا شد البته ایشون ویزای توریستی داشتن قبلا

Junior Member

با سلام
    ممنون بابت پاسخ
    من ۳۵ سالم هست و متاهل
    فوق دیپلم شبکه سال ۹۵ فارغ تحصیل شدم
    ۷ سال سابقه کار دارم و مرتبط با رشته دانشگاهیم هست
    استادی پلن رو خوب نوشتم اون ۷ تا سوال رو هم پاسخ دادم
    تمکن مالی ۶۹ هزار دلار خودم گذاشتم و گفتم این هزینه رو پس انداز چند سال کار کردنم هست
    ساپورتر رو هم برادرم معرفی کردم گردش ۴ میلیارد تومن
    سند خونه وماشین رو هم روی پرونده گذاشتم
    با یکی از دوستان که کانادا هست مشورت کردم گفت استادی پلن و تمکن رو گیر اوکی بوده فقط به تای گیر داده چون اگر تمکن و استادی پلن هم اگر مشکل داشت داخل نامه مطرح میشد.
    برای تای هم فوت پدر رو مطرح کردم و اینکه همسرم ایران میمونه من بعد از پایان تحصیل برمیگردم.نامه جاب آفر از شرکت ایران هم داخل پرونده گذاشتم.
    برای قوی تر کردن تای میخوام مدارک پزشکی پدر و مادر همسرم رو ضمیمه پرونده کنم.پدر همسرم امسال عمل قلب داشتن و تحت نظارت دکتر هستن.

Junior Member

سلام یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
    شخصی متاهل با ۳۳ سال سن با مدرک دیپلم و بیش از ۱۰ سال گپ تحصیلی و فقط سه سال سابقه بیمه و دارای ویزای توریستی که قبلا یکبار به کانادا سفر داشته و برگشته به ایران .الان چقدر شانس پذیرش از کالج بدون مدرک ایلس داره؟ایا برای جبران گپ تحصیلی حتما باید کار با سابقه بیمه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadlili نمایش پست ها
    .الان چقدر شانس پذیرش از کالج بدون مدرک ایلس داره؟ایا برای جبران گپ تحصیلی حتما باید کار با سابقه بیمه داشته باشه؟
    سلام
    دوست عزیز انقدر آمار ریجکت کالج زیاد شده که حتی وکلا و مشاورین هم دیگه برای کالج اقدام نمیکنن چه برسه بدون مدرک زبان. تلاشتون را بکنید و زبان بخونید یا از راه های دیگه اقدام کنید. چون مسیری که الان شما واردش شدید را من پارسال تصمیم داشتم انجام بدم که فقط به درهای بسته میخوردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarejanyar نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز انقدر آمار ریجکت کالج زیاد شده که حتی وکلا و مشاورین هم دیگه برای کالج اقدام نمیکنن چه برسه بدون مدرک زبان. تلاشتون را بکنید و زبان بخونید یا از راه های دیگه اقدام کنید. چون مسیری که الان شما واردش شدید را من پارسال تصمیم داشتم انجام بدم که فقط به درهای بسته میخوردم.
    ممنون از پاسخ شما
    ظاهرا وکیل بهشون گفته چون نامه پذیرش کالج را داری و یکبار سابقه سفر به کانادا داشتی و برگشتی در صورتی که تمکن مالی قوی نشون بدی حتما اداره مهاجرت با ویزات مواقت میکنه جالبه که وکیل برای این کار ۴۰۰۰ دلار ازشون درخواست کرده

Junior Member

سلام دوستان ،
    من کانادا مونترال هستم و همسرم ایران هست . حدود 7 ماه پیش من ویزا گرفتم. موقعی که ایران بودم ازدواج کردم بعد اومدم کانادا. ساپورتر هم پدرم از ایران و خواهرم از کانادا بودن. من دانشجوی دکتری هستم و 15000 هزارتا هم فاند دارم شهریه هم نمیدم. الان برای همسرم میخواییم open work permit اقدام کنیم. ملکی به نامش نیست فقط ماشین. سند خونه هم به نام ماذرش هست که گذاشتیم. تو حسابش 110 میلیون پول تو بانک ایران زمین هست. به نظرتون کمه؟ اگه کمه چقدر اضافه کنیم؟ من مدارک مربوط به ساپورترهای خودمو بذارم چطور؟ من خیلی نگران قسمت مالی مدارکش هستم. ممنون میشم اگه جواب بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    McGill University - English Literature

من چیزی که حس می‌کنم اینه که مدارک مالی شما در ایران اونقدر که فکر می‌کنید مهم نیست و حتی نشون دادن مدرک دال بر مریضی پدر و مادر همسرتون هم اصلا جالب نیست! یک جورایی اضافه کاری هست و نتیجه‌ی عکس می‌ده. به نظرم به جای این کار سعی کنید از یک دانشگاه خوب پذیرش بگیرید که انشالله بهتون ویزا بدن. درسته که باید پول برای تحصیلتون تو حسابتون داشته باشید وقتی بدون فاند هستید، ولی دیگه گردش ۴ میلیاردی برادرتون به شما کمکی نمی‌کنه. همون ۶۹ هزار دلار برای دو سال تحصیل کافیه دیگه. شما روی دانشگاه بهتر و پذیرش بهتر تمرکز کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من ۷ ماه پیش اومدم کانادا و در موقعی که برای ویزا داشتم اقدام میکردم خیلی دوستان رو در جریان پروسه بستن پرونده قرار دادم. من وکیل و کارگزار نداشتم و کارهای پرونده رو خودم از اول تا آخر انجام دادم. با توجه به راهنمایی های خوبی که بچه های این فاروم داشتن و خیلی راهم روشن تر شد و با توجه به اینکه الان در کانادا مترجم پناهنده ها و ایرانی هایی که درگیرند با بیمه و کلاینتهای دفاتر وکلای مهاجرت هستم میخوام دوستان رو در جریان یک قضیه جدید قرار بدم.
    جدیدا با توجه به مشکلات اخیری که در ایران پیش اومد، آمار پناهندگی ایرانی ها در کانادا به شدت بالا رفت و حتی من چندین خانم مسن بالای ۷۰ سال که ویزیتوری اومده تا پسر ۱۸ ساله که با ویزای دانشجویی کالج سنکا اومده بودن رو جهت اخذ کمک دولتی به Ontario Works بردم. یعنی اینها همگی درخواست پناهندگی دادند.
    با توجه به این قضیه ما در دفاتر وکلا با آمار وحشتناک ریجکتی ویزای دانشجویی برخوردیم!!! ظرف چهار روز بعد از اتمام شلوغی ها، تمام کسانی که رفته بودن انگشت نگاری ریجکت شدن! طرف اصلا هیچکس رو کانادا نداشت ولی دلیل ریجکتی زده بودن تای به کانادا!
    این‌ influx ریجکتی رو جدی بگیرید و با توجه به توصیه این وکلا که کانادایی هستن و قطعا به صداقتشون شکی نیست، سعی کنید ۱ ترم دیفر کنید تا ببینیم اوضاع چجوری میشه. با این وضعیت بسیار تابلوئه دولت کانادا ترسیده و اعتمادش هم به ایرانیها بابت این همه درخواست پناهندگی از دست رفته.
    فعلا که قرار شده وکلا هیچ پرونده ای نفرستن برای انگشت نگاری تا با دولت مکاتبه کنن ببینن جریان چیه.
    سعی میکنم اخبار جدید رو بهتون اعلام کنم که بهترین تصمیم رو بگیرید
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)