صفحه 306 از 402 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

دوستان برای ویزای دانش آموزی ، میانگین حدودا چه قدر طول می کشه. البته یه سوال، این دانش آموزی همون تحصیلی محسوب میشه دیگه درسته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mrduke نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای دانش آموزی ، میانگین حدودا چه قدر طول می کشه. البته یه سوال، این دانش آموزی همون تحصیلی محسوب میشه دیگه درسته؟
    متوسط زمان ویزای استادی در حال حاضر 8 هفته است
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام در مورد کانادا کارت پایان خدمت اصلا و ابدا نمیخوان.روی سپاه و وزراعت دفاع شدیدا حساسن و ویزای کسایی که تو این شرکت ها کار داشتن و ممکنه دیرتر از بقیه بدن یا شاید ریجکت کنن.ما چند نفر از آشناهامون به این دلیل نتونستن بیان کانادا.البته در مورد کسایی که جای خدمتشون این جاها بوده فکر نکنم زیاد سخت گیری کنن.اگر هم کتمان کنید خودشون با استفاده از شرکت های چک امنیتی خیلی راحت میفهمن.موفق باشید
    سلام
    من کارت پایان خدمت و پاسپورت قبلیم رو ارسال نکردم چهل روز بعد سفارت خواست ترجمه مورد تایید دادگستری کارت پایان خدمت و پاسپورت قبلیم رو براشون بفرستم

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tajvidy نمایش پست ها
    سلام
    من کارت پایان خدمت و پاسپورت قبلیم رو ارسال نکردم چهل روز بعد سفارت خواست ترجمه مورد تایید دادگستری کارت پایان خدمت و پاسپورت قبلیم رو براشون بفرستم
    سلام اکثر بچه ها اصلا نمیزارن و جزو موارد الزامی هم نیست که سفارت گفته که حتما داخل مدارکتون بزارید.این اسکی که کردن بستگی به افسرتون داره بعضی از افسرا میخوان اما جزو مواردی نیست که باید حتما توی مدارک ارئه میدادید موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من از دانشگاه آلبرتا برای ژانویه رشته برق پذیرش با فاند 24k گرفتم و میخواهم اقدام کنم برای ویزا. کارت معافیت کفالت دارم. من توی شرکتی چند ساله کار میکنم که کارش تولید میکروسکوپه و یک جورایی به کار نانو مربوط میشه. میخواستم بپرسم برای اقدام برای ویزا صلاح هست که کارم رو ذکر کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

آیا برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی نفت در کانادا مشکلی هست! یعنی برای ویزا گرفتن مشکلی پیش میاد؟
    سپاس

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tapesh78 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی نفت در کانادا مشکلی هست! یعنی برای ویزا گرفتن مشکلی پیش میاد؟
    سپاس
    سلام دوست عزیز به هیچ عنوان مشکلی نداره کلا پروسه ویزا شانسیه خیلی از دوستان بنده هستن که با همسر و بچه اقدام کرذن مهندسی نفت هم بودن 40روزه هم ویزاشون اومدش.موفق و پیروز باشید.
    ویرایش توسط armita67 : September 26th, 2017 در ساعت 09:04 PM

Junior Member

سلام. من سال 2013 ریجکت شدم بدلیل اینکه تز ارشدم کاربر دوگانه داشت. بنظرتون الان دوباره اقدام کنم ریجکت میشم یا اینکه ی بار دیگه بررسی میشه مدارکم؟ کسی بوده تا حالا بعد از ی همچین ریجکتی ویزا گرفته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy. TBZMED

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar2012 نمایش پست ها
    سلام. من سال 2013 ریجکت شدم بدلیل اینکه تز ارشدم کاربر دوگانه داشت. بنظرتون الان دوباره اقدام کنم ریجکت میشم یا اینکه ی بار دیگه بررسی میشه مدارکم؟ کسی بوده تا حالا بعد از ی همچین ریجکتی ویزا گرفته باشه؟
    سلام. شما میتونین دوباره اقدام کنین با LOE قوی که توضیح کامل و قانع کننده ای از مشکل قبلیتون ارائه بده و سوالی که ذهن افیسر و مشغول میکنه پاسخ بده.... خیلیا بودن دوباره یا حتی چندباره اقدام کردن و ویزا گرفتن. موفق باشید
    Submit: 15.08.2017
    Bio: 22.08.2017
    Pass Request: 09:10:2017

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar2012 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی در هیچ کاری کلا امیدتون رو از دست ندید و هوشمندانه ادامه بدید.خیلی ها چندین بار ریجکت شدن ولی الان کانادا هستن.شما دقیق مدارکتون رو بررسی کنید اطلاعات اضافی که اصلا سفارت نخواسته ندید بهشون و استادی پلن خوب و قانع کننده بنویسید و برای سفارت اقدام بفرمایید.هر جا به مشکلی و یا سوالی برخوردید من و بقیه دوستان راهنماییتون میکنیم تا جایی که اطلاع داشته باشیم.موفق و پیروز باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)