صفحه 197 از 402 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

سلام
    ما برای بار دوم ریجکت شدیم. دفعه اول به دلایل مالی و purpose of visit بود. با یه وکیل مشورت کردیم و مدارکی جور کردیم و دوباره اپلای کردیم.
    من و شوهرم هر دو از دانشگاه مموریال کانادا با فاند برای مستر پذیرش داشتیم و جداگانه برای ویزا اپلای کردیم.
    این دفعه هیچ کدوم از دلایل دفعه پیش تیک نخورده و به جاش یه چیزی تیک خورده که اعصابمونو خرد کرد و ما رو تو موقعیت بدی گذاشت!
    تو فرمی که درباره اعضای خانواده باید پر بشه، جایی داره که درباره هر کدوم از اعضای خانواده می پرسه که آیا این عضو از خانواده همراه شما به کانادا میاد؟ دفعه اول ما خودمون فکر کردیم که هر کدوممون باید اون یکی رو بزنه بله! چون من دارم با همسرم می رم و همسرم هم همراه من میاد.
    دفعه دوم وکیل گفت که اینو باید خیر بزنین واسه همدیگه، چون اپلیکیشن ها جداست و اصلا ممکنه به یکیتون ویزا ندن. بنابراین همراه هم نمی رین و جدایین. همونجا ازش پرسیدم نکنه بگن صادق نیستین و در واقع با هم می رین؟ گفت نه شما جدایین و همراه هم نمی رین.
    حالا به این دلیل که افسر فکر کرده تو فرم مربوط به اطلاعات خانواده صادق نبودیم ما رو رد کردن! هر دومون به همین دلیل و همزمان.
    الان موندیم واقعا! نمی دونیم چی کار کنیم. نمی دونیم اگه دوباره اپلای کنیم و اینو برطرف کنیم درست میشه؟ نمی دونیم باید این کار رو دوباره بکنیم یا نه. اگه همون دلایل قبلی رو تیک میزد یا حتی دلایل بیشتری بود راحت بی خیال می شدیم. اما حالا موندیم چیکار کنیم.
    امروز با وکیل صحبت کردیم. اون همچنان معتقد بود که درست گفته و ما باید اون گزینه رو خیر می زدیم چون در واقع همراه هم نمی ریم و اپلیکیشن جداست. میگه به دلایل اینا نباید توجه کرد، چون وقتی می خوان رد کنن یه چیزی رو تیک میزنن همینجوری. گفت که دیگه اپلای نکنین و برای آمریکا اقدام کنین. زن و شوهرین و کانادا نمیده دیگه ویزا.
    اما من همش فکر میکنم که مشکل همون گزینه بوده، چون اون فرم هیچ چیز دیگه ای نداره و فقط اسم و تاریخ تولد اعضای خانوادست. و دفعه اول که ما اون گزینه رو برای هم بله زدیم، مشکلی نبود. از طرفی این درسته که به هر دلیلی می تونن رد کنن، اما اگه می خواستن همینجوری رد کنن هم حتی می تونست گزینه های دیگه ای بزنه! مثه purpose of visit و travel history که خیلی هم مبهم هستن. یا حتی خیلی راحت می تونست کلی از موارد رو تیک زنه اما نزده.
    از طرفی میشه این احتمال رو هم داد که افسر به این فرم که رسیده و اینو که دیده دیگه باقی مدارکو چک نکرده و مشکلات دیگه رو ندیده. اما خیلی ها هستن که تمام موارد یا بیشترش براشون تیک خورده.از طرف دیگه اگه لازم باشه برای اقدام دوباره، مانده حساب جدید جور کنیم که دیگه کنسله . چون دیگه نمی تونیم اون پولو جور کنیم. اما اگه مانده حساب جدید نخوایم دیگه نمی دونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdeyhim نمایش پست ها
    سلام
    ما برای بار دوم ریجکت شدیم. دفعه اول به دلایل مالی و purpose of visit بود. با یه وکیل مشورت کردیم و مدارکی جور کردیم و دوباره اپلای کردیم.
    من و شوهرم هر دو از دانشگاه مموریال کانادا با فاند برای مستر پذیرش داشتیم و جداگانه برای ویزا اپلای کردیم.
    این دفعه هیچ کدوم از دلایل دفعه پیش تیک نخورده و به جاش یه چیزی تیک خورده که اعصابمونو خرد کرد و ما رو تو موقعیت بدی گذاشت!
    تو فرمی که درباره اعضای خانواده باید پر بشه، جایی داره که درباره هر کدوم از اعضای خانواده می پرسه که آیا این عضو از خانواده همراه شما به کانادا میاد؟ دفعه اول ما خودمون فکر کردیم که هر کدوممون باید اون یکی رو بزنه بله! چون من دارم با همسرم می رم و همسرم هم همراه من میاد.
    دفعه دوم وکیل گفت که اینو باید خیر بزنین واسه همدیگه، چون اپلیکیشن ها جداست و اصلا ممکنه به یکیتون ویزا ندن. بنابراین همراه هم نمی رین و جدایین. همونجا ازش پرسیدم نکنه بگن صادق نیستین و در واقع با هم می رین؟ گفت نه شما جدایین و همراه هم نمی رین.
    حالا به این دلیل که افسر فکر کرده تو فرم مربوط به اطلاعات خانواده صادق نبودیم ما رو رد کردن! هر دومون به همین دلیل و همزمان.
    الان موندیم واقعا! نمی دونیم چی کار کنیم. نمی دونیم اگه دوباره اپلای کنیم و اینو برطرف کنیم درست میشه؟ نمی دونیم باید این کار رو دوباره بکنیم یا نه. اگه همون دلایل قبلی رو تیک میزد یا حتی دلایل بیشتری بود راحت بی خیال می شدیم. اما حالا موندیم چیکار کنیم.
    امروز با وکیل صحبت کردیم. اون همچنان معتقد بود که درست گفته و ما باید اون گزینه رو خیر می زدیم چون در واقع همراه هم نمی ریم و اپلیکیشن جداست. میگه به دلایل اینا نباید توجه کرد، چون وقتی می خوان رد کنن یه چیزی رو تیک میزنن همینجوری. گفت که دیگه اپلای نکنین و برای آمریکا اقدام کنین. زن و شوهرین و کانادا نمیده دیگه ویزا.
    اما من همش فکر میکنم که مشکل همون گزینه بوده، چون اون فرم هیچ چیز دیگه ای نداره و فقط اسم و تاریخ تولد اعضای خانوادست. و دفعه اول که ما اون گزینه رو برای هم بله زدیم، مشکلی نبود. از طرفی این درسته که به هر دلیلی می تونن رد کنن، اما اگه می خواستن همینجوری رد کنن هم حتی می تونست گزینه های دیگه ای بزنه! مثه purpose of visit و travel history که خیلی هم مبهم هستن. یا حتی خیلی راحت می تونست کلی از موارد رو تیک زنه اما نزده.
    از طرفی میشه این احتمال رو هم داد که افسر به این فرم که رسیده و اینو که دیده دیگه باقی مدارکو چک نکرده و مشکلات دیگه رو ندیده. اما خیلی ها هستن که تمام موارد یا بیشترش براشون تیک خورده.از طرف دیگه اگه لازم باشه برای اقدام دوباره، مانده حساب جدید جور کنیم که دیگه کنسله . چون دیگه نمی تونیم اون پولو جور کنیم. اما اگه مانده حساب جدید نخوایم دیگه نمی دونم.

برای اتفاقی که براتون افتاده واقعا متاسفم. تو فروم بارها توصیه شده وکیل نگیرید و خودتون کارهاتون رو انجام بدید. نامه بانکی تا یکماه اعتبار داره. اگه اعتبارش تموم نشده زودتر اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdeyhim نمایش پست ها
    سلام

فقط و فقط مشکل همین بوده تو این سایت بارها تاکید شده از وکیل استفاده نکنید چون اطلاعاتشون به روز نیست
    حتما همین فردا سریع دوباره اقدام کنید تو کاور لتر هم توضیح بدید بر خلاف بار اول از راهنمایی یک وکیل استفاده کردیم که زدیم جدا داریم میاییم واسه همینم اینجوری شده .اگر توضیحاتتون رو کامل و درست بدید مشکل عدم صداقت حل میشه و درست میشه ویزاتون
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد شیمی خواجه نصیر

سلام دوستان.سفارت کانادا در ترکیه من رو به دلیل عدم ارائه ضمانت مالی ديروز ريجکت کرده.حالا من دوباره تصمیم دارم مدارک کامل تری بفرستم. فقط نمیدونم هر زمان میتونم این کار رو بکنم يابايد مدت زمان خاصی بگذره؟ دیگه این که آیا باید دوباره برای بيومتريک به ترکیه برم یا همون یک بار کافی بوده؟ بسیار ممنونم از راهنمايتون.

بچه ها ممکنه کسی که سو پیشینه رو مهر دادگستری نزده ریجکت بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط memol60 نمایش پست ها
    سلام دوستان.سفارت کانادا در ترکیه من رو به دلیل عدم ارائه ضمانت مالی ديروز ريجکت کرده.حالا من دوباره تصمیم دارم مدارک کامل تری بفرستم. فقط نمیدونم هر زمان میتونم این کار رو بکنم يابايد مدت زمان خاصی بگذره؟ دیگه این که آیا باید دوباره برای بيومتريک به ترکیه برم یا همون یک بار کافی بوده؟ بسیار ممنونم از راهنمايتون.
    نیازی نیست زمان بگذره. هر زمان بخوای می تونی اقدام مجدد کنی. و هر بار که پرونده جدید باز می کنی باید مجدد بیومتریک بدی چون پرونده قبلیت دیگه بسته شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadtaheran نمایش پست ها
    بچه ها ممکنه کسی که سو پیشینه رو مهر دادگستری نزده ریجکت بشه؟
    احتمالش کمه ولی بهتره این کار انجام بشه. چون که گفتن که باید مهر بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naeeme نمایش پست ها
    [/FONT]برای اتفاقی که براتون افتاده واقعا متاسفم. تو فروم بارها توصیه شده وکیل نگیرید و خودتون کارهاتون رو انجام بدید. نامه بانکی تا یکماه اعتبار داره. اگه اعتبارش تموم نشده زودتر اقدام کنید.
    ممنون از جوابتون دقیقا یک ماه گذشته از زمانی که مانده حساب گرفتیم اینام که دنبال بهانه میگردن.

Junior Member

سلام.من با داشتن 18هزار تا فاند(تویشن 6هزارتا) متاسفانه بدلیل عدم ارائه ضمانت مالی ریجکت شدم.حالا چندتا سوال دارم.
    1-برای بار دوم که حتما حساس تر میشن کسی میدونه که 1روزه پول بریزم به حساب فایده داره یا گردش مالی میخواد؟
    2-مشکل اینجاست که پدرم با یه حساب قرض الحسنه تو یه موسسه کار میکنه همیشه نه بانک، کسی میدونه گردش مالی از قرض الحسنه بگیرم فایده داره یا حتما باید یه بانک معتبر باشه؟
    3-شرایط اسپانسر شدن چیه؟آیا یکی که نسبت خونوادگی نداریم و آشناست میتونه اسپانس کنه؟باید حتما ثابت کنم امپلویر بوده؟؟؟
    4-فاند من کاندیشنال بوده به تافلم که 4نمره از حداقل کمتر بوده.فکرمیکنین اگه الان دوباره بدون تافل اپلای کنم مشکلی ایجاد میکنه؟ من یکیو دیدم تو همین دانشگاه که کاندیشنال به تافل بوده ولی ویزا گرفته 2سال پیش و فکرکردم ویزا ربطی به تافل نداره و چون خیلی سرم شلوغ بود هنوز تافل ندادم .الان باید حتما تافل بدم قبل اینکه دوباره ویزا اپلای کنم؟
    مرسی دوستان،منتظر راهنماییتون هستم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام، من برای ویزای تحصلی درخواست داده بودم، پذیرش مستر از اتاوا داشتم، نامه فاند و حساب بانکی گذاشته بودم. ریجکت شدم به این دلیل که آفیسر قانع نشده که بعد از اتمام تحصیل میخوام برگردم و منابع مالی من هم براش قانع کننده نبوده. میخواستم بدونم آیا دوباره درخواست بدم؟ آیا درسته که الان فقط برای مقطع دکترا ویزا میدهو کسی تازگی برای مستر ویزا گرفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)