صفحه 381 از 402 نخستنخست ... 281331371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,801 تا 3,810 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    آفیسرای کانادا تو آنکارا واقعا دارن سلیقه ای عمل میکنن!
    منم ویزام ماه قبل ریجکت شد به دلایل نامعلوم.
    آفیسر هدف از سفر رو نمیدونست!
    ۳ صفحه استادی پلن با مدرک!

اینبار همچیو تغییر دادم. حدود دو هفتست دارم استادی پلن مینویسم، تمکن مالی رو به ۱۲۰ هزار دلار البته به نرخ دولتی با سورس افزایش دادم.
    شرایط کاندیشنال بودن پذیرش رو کم کردم.
    سند خونه به نام خودم رو کردم
    ۲۲ سالمه و کامل توضیح دادم چرا میخوام برگردم.

بنظر من فقط سر ویزای دانشجویی گیرن اینا! ما باید توریستی اقدام کنیم بعد تبدیل به دانشجویی کنیم.
    طرف با مدرک فوق دیپلم داره اکسپرس انتری میره بعد اینجا با مدرک لیسانس رو گیر میدن!
    برنامه افزایش مهاجرت هم دارن!

آدم عقده ای همه جا هست و وقتی مینن نمیدونن چطور ریجکت کنن میگن هدفت از سفر مشخص نیست!
    ولی یچیز مثل روز روشنه اونم اینکه میدونن دلار آزاد چقدره تو ایران. پس باید خودمون محاسبه کنیم کلشو و همونقدر تو حساب بزاریم که البته به دولتی بیشتر میشه و تهش لینک سایتهایی که دلار آزاد رو اعلام میکنن عنوان کنیم که خودشون بررسی کنن.

مشکل اینا فقط پوله. سفارت کانادا خیلی پولکی شده!
    علاوه بر توضيحات دوستمون در پست قبلي كه خيلي جامع و كامل بود، بهتون پيشنهاد ميكنم با توجه به سنتون كه اين مقدار پول در حساب شما رو غير منطقي نشون ميده پول رو به جاي حساب خودتون در حساب يكي از والدين قرار بديد و اونا رو به عنوان ساپورتر خودتون معرفي كنيد. البته نوع پذيرش اينكه از كالج يا دانشگاه باشه و كانديشنال بودنش و ... همه مهم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    آفیسرای کانادا تو آنکارا واقعا دارن سلیقه ای عمل میکنن!
    منم ویزام ماه قبل ریجکت شد به دلایل نامعلوم.
    آفیسر هدف از سفر رو نمیدونست!
    ۳ صفحه استادی پلن با مدرک!

اینبار همچیو تغییر دادم. حدود دو هفتست دارم استادی پلن مینویسم، تمکن مالی رو به ۱۲۰ هزار دلار البته به نرخ دولتی با سورس افزایش دادم.
    شرایط کاندیشنال بودن پذیرش رو کم کردم.
    سند خونه به نام خودم رو کردم
    ۲۲ سالمه و کامل توضیح دادم چرا میخوام برگردم.

بنظر من فقط سر ویزای دانشجویی گیرن اینا! ما باید توریستی اقدام کنیم بعد تبدیل به دانشجویی کنیم.
    طرف با مدرک فوق دیپلم داره اکسپرس انتری میره بعد اینجا با مدرک لیسانس رو گیر میدن!
    برنامه افزایش مهاجرت هم دارن!

آدم عقده ای همه جا هست و وقتی مینن نمیدونن چطور ریجکت کنن میگن هدفت از سفر مشخص نیست!
    ولی یچیز مثل روز روشنه اونم اینکه میدونن دلار آزاد چقدره تو ایران. پس باید خودمون محاسبه کنیم کلشو و همونقدر تو حساب بزاریم که البته به دولتی بیشتر میشه و تهش لینک سایتهایی که دلار آزاد رو اعلام میکنن عنوان کنیم که خودشون بررسی کنن.

مشکل اینا فقط پوله. سفارت کانادا خیلی پولکی شده!
    باز اگه فقط پول باشه شده یه روزه تمکن ادم جور میکنه به نحوی

معلوم نیس ایراد کار چیه, یه عده میگن چون انتخابات در پیش هست فعلا به اصطلاح خر تو خره و یلخی ریجکت میکنن تا تکلیف مشخص شه

ولی بهر حال ماکه نمیتونیم رو این مبنا ها حساب کنیم

کاری که از دست ما بر میاد اینه که اون افیسری که در واقع خودشم میدونه داستان چیه رو صوری متقاعد کنیم که برمیگردیم و هدفمون تحصیله و ....

والا جاب افر واسه 2 سال دیگه عموما چیز منطقی نیس بجز واس یه سری ادم های نخبه که خب همه اینو ارائه میدیم
    سند هم بسته به سن خودش نکته داره, پس همین که اونجا مثلا فامیل نداریم و همشون اینجان خودش tie حساب میشه
    ولی باز ممکنه راضی نشه و یه بهونه دیگه بزنه پرونده رو ریجکت کنه

حالا افیسر نوت خودش کی بیاد هم معلوم نیس

یکی میگه 60 روز معطل شدم یکی 20 روز

در هر صورت تنها کاری که از دست ما برمیاد اینه که پرونده رو رو نقاط ضعفش ذکر شده بررسی کنیم و سعی کنیم قویش کنیم دیگه اینکه بعدش چی بشه دست ما نیس
    I Love FCB

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    چند مورد در خصوص کیس شما :
    اول اینکه استادی پلن شما خیلی طولانی هست ۳ صفحه آفیسر حوصله خوندن ۳ صفحه استادی پلن نداره. باید خلاصه توی یک صفحه به صورت تیتر وار بتونید دلیلتون رو بگید و متقاعد کنید

دوم اینکه موجودی حساب شما خیلی زیاد هست ۱۲۰ هزار دلار با سنی که شما دارید مشکوک هست که این پول از کجا در اومده
    موجودی شما باید به اندازه هزینه تحصیل + هزینه یک سال زندگی در کانادا (۱۰ هزار دلار)‌ باشه

سوم اینکه با سن شما از ۱۰ سالگی کار کردید که ۱۲۰ هزار دلار + خونه به نامتون هست که رو کردید؟ مطمعنا افیسر هم میفهمه که کاسه ای زیر نیم کاسه هست

بهتره مدارکتون منطقی و قابل قبول ارایه کنید. همیشه زیاد ارایه کردن مدارک خوب نیست.

با تشکر از راهنمایی شما.
    درسته مشکل من این بود که استادی پلن و کاور لتر رو همه رو تو یه نامه ۳ صفحه ای نگارش کردم و به اصطلاح دیلی اسپیچ بود
    اینبار یک صفحه استادی پلن و یک صفحه هم کاور لتر بطور مجزا قرار دادم.

در مورد دوم باید بگم که این مبلغ رو با منبع فروشنامه زمین و بخشی از اون پول رو که پدرم برای تحصیل به من اهدا کرده توجیه میکنم. از طرفی، همونطور که میدونید آفیسرا کلا با قیمت ارز آزاد در کشور آشنا هستند و از نظر دلار آزاد شهریه و هزینه زندگی من رو کامل پوشش میده که برای آفیسر چند لینک از سایت هایی که قیمت ارز آزاد رو بصورت زنده اعلام میکنن گذاشتم که آفیسر قان شه.

مورد سوم من ۳ سال اول از زمانی که بصورت پارت تایم کار میکردم رو عنوان کردم که در اینصورت کامل نشون میده بصورت کارورزی و مرتبط به رشته تحصیلی هستش. مابقی سابقه کاری هم مرتبط و بصورت پاره تایم هست که همچنان مرتبط به رشتمه.
    و اما سند خونه، از اونجایی که تازه تغییر مالکیت پیدا کرده نمیدونم ترجمه رو قرار بدم یا خیر، چون اون هم در واقع میتونه هدیه پدر بنده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zsudi نمایش پست ها
    علاوه بر توضيحات دوستمون در پست قبلي كه خيلي جامع و كامل بود، بهتون پيشنهاد ميكنم با توجه به سنتون كه اين مقدار پول در حساب شما رو غير منطقي نشون ميده پول رو به جاي حساب خودتون در حساب يكي از والدين قرار بديد و اونا رو به عنوان ساپورتر خودتون معرفي كنيد. البته نوع پذيرش اينكه از كالج يا دانشگاه باشه و كانديشنال بودنش و ... همه مهم هست.

دوست عزیز بله میدونم میتونه نکته منفی باشه، اما من ۹۰۰۰ دلار دیگه شهریه تا تصویه حساب با کالج دارم و از طرفی یه آپارتمان اجاره یکساله کردم که تو اجاره نامه هم عنوان شده هزینه اجاره ۲۰۰۰ دلار در ماه هست که با احتساب شهریه مانده و هزینه اجاره آپرتمان حدود ۳۳۰۰۰ دلار میشه و طبق منطقی که من برای آفیسر عنوان داشتم، حتی بدون اجازه کار هم میتونم با سرمایه ای که دارم هزینه هامو بطور کامل با دلار ۹ هزارو خورده ای در طی کل مدت تحصیل کاور کنم.

اما کاندیشنال بودن پذیرش قبل دو پیش شرط مقاله و مصاحبه و یک پیش شرط کورس زبان بود که بنده دو پیش شرط اول رو در پذیرش آخرم کامل حذف کردم و نتیجه آزمون زبان هم تونستم با آزمون مجدد تغییر بدم، مشکل من اینه که اگه آزمون زبان رو رو کنم و شرط پیش دوره زبان حذف شه من مجبورم تا شروع ترم اصلی که اواخر ماه فوریه هست صبر کنم و بعد برای ورود به کانادا اقدام کنم. منتها این برای من مقدور نیست و از طرفی نمیخوام شانس استفاده از کورس زبان رو از خودم بگیرم چون هزینه بطور کامل پرداخت شده و قابل ریفاند نیست برای بنده. از طرف دیگه طول دوره حدود ۴ ماه هست که بلافاصله پس از پایان اون، کورس اصلی شروع میشه و اختلاف بین امتیاز مورد نیاز کالج و مدت زمان طول دوره زبان ۱ نمره هست که اگه تو پست های این فروم نگاه کنید خیلی از دوستان ویزا شدن با همین شرایط.

بزرگ ترین مشکل من تو دوتا اپلای قبلی استادی پلن من بود که بشدت دارای ابهام بود، اما اینبار همه رفع شده.

منم میمونم انتخابات کانادا تموم شه و بعد اقدام برای اپلای مجدد میکنم و امیدوارم که جاستین باز رای بیاره و طی اون بتونیم اقدام کنیم. چون شنیدم کاندیدای مقابل طرح های ضد مهاجرتی دارن!

سلام دوستان
    به پيشنهاد وكيل براي همسرم پذيرش كالج گرفتم و براي خودم OWP ، اما متاسفانه با مدرك كافي و تمكن بسيار قوي همسرم رو ريجكت كردند ، بعد از وكيل درخواست كرديم درخواست كيس نوت كند ، كه ايشان اينكار رو انجام دادند ولي تا الان 75 روز ميگذره و هنوز جواب كيس نوت نيومده ، آيا به نظر شما اين طبيعي است؟ و چرا اينقدر زمان برده؟
    آيا ممكنه در زمان تهيه و ارسال كيس نوت ، پرونده مجدد بررسي بشه و پاس رك بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_cj نمایش پست ها
    باز اگه فقط پول باشه شده یه روزه تمکن ادم جور میکنه به نحوی
    باز داری اشتباه میری هان؟
    شما مشکلت عدم صداقت و جعل اسناد و مدارک و انواع نامه هاست.

شما باید از دید افسر ببینی که داره پرونده ات رو میخونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_cj نمایش پست ها
    والا جاب افر واسه 2 سال دیگه عموما چیز منطقی نیس بجز واس یه سری ادم های نخبه که خب همه اینو ارائه میدیم
    کاملا منطقیه برای کسی که سالها کار کرده نکه کسی مثل شما که یک سال دو سال کار کرده بعد میخواد برگرده. مگه شرکت عاشق چشم و ابروی کارمند یک الی 2 ساله کارش هست. اگر 8 سال کار کردی کاملا منطقیه .

اگر همینجوری جعلی بدی 10 بار هم اقدام کنی باز نمیشه.

Junior Member

سلام
    من برای دوره یکساله (سه ترم) کالج جورج بروان اقدام کرده بودم. امروز ریجکت شدم. دلایل رو اینا نوشته بودن.
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.
    منظور از گزینه اول چیه؟من هیچ فامیلی داخل کانادا ندارم.
    مدارک رو خودم سابمیت کرده بودم. 140م تمکن از حساب خودم نشون داده بودم. نوشته بودم از طریق کارد کردن و سرمایه گذاری شخصی به دست آورده بودم.
    داخل کلاینت اینفو توضیح داده بودم تو این حوزه تو دوره کارشناسی تحقیق کردم و این دوره خیلی کم ارایه میشه تو دنیا(کلا شاید پنج تا موسسه هم ارایه نمیدن این دوره رو تو دنیا). برای برگشتن نوشته بودم چند ساله که کار میکنم و همین کاری که الان انجام میدم رو برمیگردم ادامه میدم (ولی نامه جاب آفر نگذاشته بودم)، و حقوق بیشتری میگیرم. نوشته بودم موقعیت شغلی زیادی هست تو ایران برام وقتی برگردم. نوشته بودم خانوادم ایران زندگی میکنن. حتی نوشته بودم اگر تصمیم بگیرم بمونم کانادا از طریق قانونی اقدام میکنم.
    ایلتس 7.5
    لیسانس علوم کامپیوتر امیرکبیر دارم با گپ یک ساله.
    25 سالم هم هست. تراول هیستوری هم دو بار ترکیه دارم با ویزای شینگن 90 روزه حتی.
    چه تغییری باید اعمال کنم برای دوبار درخواست دادن؟ مشکل به نظرتون از کجا بوده؟
    دوره ای که انتخاب کرده بودم برای ترم سومش work permit نیاز داشت، ممکنه به خاطر این باشه؟
    ویرایش توسط FMS : October 20th, 2019 در ساعت 04:44 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط FMS نمایش پست ها
    سلام
    من برای دوره یکساله (سه ترم) کالج جورج بروان اقدام کرده بودم. امروز ریجکت شدم. دلایل رو اینا نوشته بودن.
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.
    منظور از گزینه اول چیه؟من هیچ فامیلی داخل کانادا ندارم.
    مدارک رو خودم سابمیت کرده بودم. 140م تمکن از حساب خودم نشون داده بودم. نوشته بودم از طریق کارد کردن و سرمایه گذاری شخصی به دست آورده بودم.
    داخل کلاینت اینفو توضیح داده بودم تو این حوزه تو دوره کارشناسی تحقیق کردم و این دوره خیلی کم ارایه میشه تو دنیا(کلا شاید پنج تا موسسه هم ارایه نمیدن این دوره رو تو دنیا). برای برگشتن نوشته بودم چند ساله که کار میکنم و همین کاری که الان انجام میدم رو برمیگردم ادامه میدم (ولی نامه جاب آفر نگذاشته بودم)، و حقوق بیشتری میگیرم. نوشته بودم موقعیت شغلی زیادی هست تو ایران برام وقتی برگردم. نوشته بودم خانوادم ایران زندگی میکنن. حتی نوشته بودم اگر تصمیم بگیرم بمونم کانادا از طریق قانونی اقدام میکنم.
    ایلتس 7.5
    لیسانس علوم کامپیوتر امیرکبیر دارم با گپ یک ساله.
    25 سالم هم هست. تراول هیستوری هم دو بار ترکیه دارم با ویزای شینگن 90 روزه حتی.
    چه تغییری باید اعمال کنم برای دوبار درخواست دادن؟ مشکل به نظرتون از کجا بوده؟
    دوره ای که انتخاب کرده بودم برای ترم سومش work permit نیاز داشت، ممکنه به خاطر این باشه؟
    خوب شما پرداخت شهریه رو هم کردید؟
    بعد تمکن شما پایین هست باید دو برابر باشه. (با صرف حدس دانستن ارز آزاد بازار ایران که سفارت میدونه)
    بعد نامه اشتغال روی سربرگ شرکت محل کار ندارید.
    بعد دوره یکساله سه ترمه کمه چون جورج براون فشرده تموم میکنه با ترم تابستان
    مورد ارتباطات کانادا بصورت کلی هست و منظور ارتباط و تای ایران و کاناداست که شاید تای ایران رو خوب توضیح ندادید.
    بله work permit هم دخیل هست. به خصوص اشتباه فاحشی داشتید این هست که توضیح موندن قانونی در صورت تغییر نظر نوشتید که بسیار کار افیسر را راحت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    خوب شما پرداخت شهریه رو هم کردید؟
    بعد تمکن شما پایین هست باید دو برابر باشه. (با صرف حدس دانستن ارز آزاد بازار ایران که سفارت میدونه)
    بعد نامه اشتغال روی سربرگ شرکت محل کار ندارید.
    بعد دوره یکساله سه ترمه کمه چون جورج براون فشرده تموم میکنه با ترم تابستان
    مورد ارتباطات کانادا بصورت کلی هست و منظور ارتباط و تای ایران و کاناداست که شاید تای ایران رو خوب توضیح ندادید.
    بله work permit هم دخیل هست. به خصوص اشتباه فاحشی داشتید این هست که توضیح موندن قانونی در صورت تغییر نظر نوشتید که بسیار کار افیسر را راحت میکنه.
    اره شهریه ترم اول رو پرداخت کرده بودم. ترم اخر هم هزینه ای نداره. دورش هم ولی دقیقا یکسال طول میکشه فشرده برگزار نمیشه.

حالا من واقعا میخواستم این دوره رو بخونم و نوشته بودم دلیل اینکه مستر نمیرم اینه که این دوره روی حوزه ای که من میخوام فقط تمرکز کرده و برای پروژه کارشناسی هم تحقیق کردم. حتی نوشته بودم این دوره جای دیگه ای ارایه نمیشه و خارج کانادا هم تقریبا خیلی کم هستش و هنوز ارایه نمیشه اینطوری.
    اگر نامه جاب افر از شرکت بگیرم و پدرم رو هم به عنوان ساپورتر اضافه کنم و دوتا سند خونه و کارگاه که به اسمشه رو ترجمه کنم بذارم، ممکنه نظرشون رو تغییر بدن؟ برای قویتر کردن تای چه مدارکی میشه فرستاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FMS نمایش پست ها
    اره شهریه ترم اول رو پرداخت کرده بودم. ترم اخر هم هزینه ای نداره. دورش هم ولی دقیقا یکسال طول میکشه فشرده برگزار نمیشه.

حالا من واقعا میخواستم این دوره رو بخونم و نوشته بودم دلیل اینکه مستر نمیرم اینه که این دوره روی حوزه ای که من میخوام فقط تمرکز کرده و برای پروژه کارشناسی هم تحقیق کردم. حتی نوشته بودم این دوره جای دیگه ای ارایه نمیشه و خارج کانادا هم تقریبا خیلی کم هستش و هنوز ارایه نمیشه اینطوری.
    اگر نامه جاب افر از شرکت بگیرم و پدرم رو هم به عنوان ساپورتر اضافه کنم و دوتا سند خونه و کارگاه که به اسمشه رو ترجمه کنم بذارم، ممکنه نظرشون رو تغییر بدن؟ برای قویتر کردن تای چه مدارکی میشه فرستاد؟
    ابتدا درخواست افیسر نوت بدید که ببینید چی نوشته بعد دقیقا همون موارد مغایرت ایشان را تامین و اضافه نمایید. مثلا اگر مبلغ کلی کم هست بله اسپانسر و تمکن و دارایی او را هم بگذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)