نقل قول نوشته اصلی توسط h_naeime نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان عزیز
من 20 روز قبل برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم با شرایط زیر:
1- پذیرش کالج cdi در رشته مدیریت بازرگانی با پرداخت قسمتی از شهریه که نامه پذیرش و رسید پرداخت ضمیمه مدارک ارسال کردم.
2- سن خودم 40 سال و 10 سال سابقه با بیمه در زمینه نرم افزار دارای مدرک لیسانس نرم افزار
3- نامه اشتغال به کار خودم و مرخصی 14 ماهه به همراه پراخت حقوق در زمان مرخصی با تائیدیه شرکت
4- نامه اشتغال به کار خانمم به همراه فیش حقوقی و 10 سال بیمه
5- نامه بانک حداقل موجودی 130 ملیون
6- سند منزل به نام خانمم.
و ضمننا اینکه من به تنهایی اقدام کردم و همسرم و پسر 7 ساله من در ایران هستند به خاطر اطمینان از وابستگی عاطفی برای برگشت.
هفته قبل برای انگشت نگاری به استانبول رفتم و سه روز بعد متاسفانه درخواست ویزای من ریجکت شد و دلیل ذکر شده این بود purpose of visit.
لطفا میشه راهنمایی کنید . مشکل مدارک من کجا بوده و اینکه مجدد با همین مدارک اقدام کنم و یا اینکه کدوم مدرک رو باید تقویت کنم.
و اینکه آیا در این مرحله می شه نامه درخواست تجدید نظر داد یا نه دیگه تمومه و باید دوباره اقدام کرد(appeal letter)
ممنون و سپاسگذارم
احتمالا به دلیل عدم همخوانی سن شما و مقطع تحصیلی که پذیرش گرفتید. ظاهرا برای کالج در کل به سختی ویزا داده میشه و اگر که سن شما برای این مقطع خیلی بالا باشه احتمال خیلی کمی هست که ویزا بگیرید. در ضمن شما رشته‌تون رو هم عوض کردید که اگر دلیلش رو در نامه توضیح نداده باشید میتونه دلیل ریجکت پروندتون باشه. سعی کنید در مقطع بالاتری پذیرش بگیرید تا کارتون آسان‌تر بشه. حالا نظر بقیه رو هم بپرسید.