صفحه 390 از 402 نخستنخست ... 290340380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

سلام همسرم برای مستر پذریش مشروط از یک دانشگاه معتبر در ونکورر گرفته است. البته ایلتس 6 دارد و چون یک اسکیل 5.5 بود ، گفتن باید یک ترم esl بخواند. هزینه ترم اول و دوره زبان رو هم واریز کرده است(حدود 6 هراز دلار کانادا). حالا می خواهیم درخواست ویزا بدیم. من هم می خوام درخواست ویزای owp همزمان بدم به همراه پسرام که دوساله و 5 ساله هستند. مدارک مالی کامل است. سابفه سفر کم است به کشورهای اطراف ایران. ملک به اسم خودم و همسرم به صورت جدا هست. سابقه بیمه کامل و دارای شرکت ساختمانی فعال در ایران.
    چند تا سوال دارم:
    1. به نظر شما درخواست همزمان ما ، احتمال ریجکتی دارد؟ ما می خواهیم بگوییم که بچه ها بدون مادر نمی توانند زندگی کنند و پدر هم بیاید که مراقب بچه ها باشد. یا اینکه اول درخواست برای همسرم دهم و در صورت تایید و قبل از رفتن همسرم برای خودم و پسرام درخواست دهم.
    2. من یک برادر در کانادا دارم که سیتیزن است. اعلام این موضوع به عنوان اسپانسر مالی مفید است یا ریسک دارد.
    3. من چه چیزهایی می تونم بگم که باعث تاثیر افیسر در همراهی همسرم شود مخصوصا با دو بچه کوچک. زیرا اگر ویزای همسرم بیاید و مال من نیا، قطعا امکان رفتن او نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monam1380 نمایش پست ها
    سلام همسرم برای مستر پذریش مشروط از یک دانشگاه معتبر در ونکورر گرفته است. البته ایلتس 6 دارد و چون یک اسکیل 5.5 بود ، گفتن باید یک ترم esl بخواند. هزینه ترم اول و دوره زبان رو هم واریز کرده است(حدود 6 هراز دلار کانادا). حالا می خواهیم درخواست ویزا بدیم. من هم می خوام درخواست ویزای owp همزمان بدم به همراه پسرام که دوساله و 5 ساله هستند. مدارک مالی کامل است. سابفه سفر کم است به کشورهای اطراف ایران. ملک به اسم خودم و همسرم به صورت جدا هست. سابقه بیمه کامل و دارای شرکت ساختمانی فعال در ایران.
    چند تا سوال دارم:
    1. به نظر شما درخواست همزمان ما ، احتمال ریجکتی دارد؟ ما می خواهیم بگوییم که بچه ها بدون مادر نمی توانند زندگی کنند و پدر هم بیاید که مراقب بچه ها باشد. یا اینکه اول درخواست برای همسرم دهم و در صورت تایید و قبل از رفتن همسرم برای خودم و پسرام درخواست دهم.
    2. من یک برادر در کانادا دارم که سیتیزن است. اعلام این موضوع به عنوان اسپانسر مالی مفید است یا ریسک دارد.
    3. من چه چیزهایی می تونم بگم که باعث تاثیر افیسر در همراهی همسرم شود مخصوصا با دو بچه کوچک. زیرا اگر ویزای همسرم بیاید و مال من نیا، قطعا امکان رفتن او نیست.
    پرونده ها سلیقه ای بررسی میشه . اینکه همزمان درخواست بدین یا نه خیلی متاهل ها همزمان درخواست نمیدن و این روال رو پیش گرفتن که بعد ویزا شدن واسه همسرشون درخواست میدن . احتمال داره دیگه کانادا هم با این روش اشنا باشه و تاثیر منفی بزاره یا اینکه بعدش ویزا ندن به همسرتون احتمالش هست ولی چیز کلی نمیشه گفت. اینکه برادرتون اسپانسرتون بشه خیلی مثبته. با توجه به اینکه در هر صورت کانادا میدونه برادرتون اونجاست حتی اگه نگین که توصیه نمی کنم چون به محض اینکه بفهمن پنهان کاری یا دروغ گفتین 5 سال محرومتون می کنن. این که چه چیزایی میتونین بگین چون میخواین با همسرتون برین زندگی شخصی خودتونه نمیشه چیز خاصی گفت.

Junior Member

ممنون بابت پاسخ فقط یک نکته شرایط مشزوط تا چه حد بر دریافت ویزا موثر است؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    پرونده ها سلیقه ای بررسی میشه . اینکه همزمان درخواست بدین یا نه خیلی متاهل ها همزمان درخواست نمیدن و این روال رو پیش گرفتن که بعد ویزا شدن واسه همسرشون درخواست میدن . احتمال داره دیگه کانادا هم با این روش اشنا باشه و تاثیر منفی بزاره یا اینکه بعدش ویزا ندن به همسرتون احتمالش هست ولی چیز کلی نمیشه گفت. اینکه برادرتون اسپانسرتون بشه خیلی مثبته. با توجه به اینکه در هر صورت کانادا میدونه برادرتون اونجاست حتی اگه نگین که توصیه نمی کنم چون به محض اینکه بفهمن پنهان کاری یا دروغ گفتین 5 سال محرومتون می کنن. این که چه چیزایی میتونین بگین چون میخواین با همسرتون برین زندگی شخصی خودتونه نمیشه چیز خاصی گفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monam1380 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ فقط یک نکته شرایط مشزوط تا چه حد بر دریافت ویزا موثر است؟
    من خودم هم شرایطم شبیه شماس با این تفاوت که مجردم ایلتسم کمه و باید یه دوره سه ماهه قبلش بگذرونم. اتفاقا پذیرشمم از همین ونکوور هست. نمیدونم والا انقدر هرکس یه چیزی گفته که اصلا نمیشه حساب باز کرد وفقط امیدم اینه که حداقل افیسر پرونده رو درست بخونه و اینکه میگن با دلیل الکی رد می کنن درست نباشه.با توجه به اینکه هزینه های زیادی باید بابت شهریه ها باید پرداخت بشه حالا شما باز برادرتون اونجاس تو فرایند پرداخت ها خیلی خوبه. البته چیزی که تو ماه های اخیر بوده خیلی ها رو الکی رد کردند. حالا باید دید این جریان هواپیما باز تاثیر منفی میزاره یا شرایط ممکنه بهتر بشه.

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    می خواستم بپرسم خبری از پاس شدن یا ریجکت شدن تو سال جدید ندارید؟
    با ینکه پروسسنگ تایم تو هفته های اخیر ۴ و ۵ هفته بوده ولی نمیدونم چرا جواب نمیدن...من الان در هفته ۹ام هستم و امروز ایمیل ۲امین ماهگرد رو دریافت کردم...قبل سال جدید چند اپدیت داشتم ۱.بایو ۲.اسک(CV و ۷سوال) ۳.دریافت جواب اسک. همه با ایمیل بجز اخرین مورد که 19دسامبر و بدون ایمیل بود و دیگه هیچ خبری نیست. می خواستم بپرسم بخاطر طولانی شدن وب فرم بفرستم یا نه؟ ممنونم
    پذیرشم برای ترم می و دکترا هست.

Junior Member

سلام دوستان،ممنون میشم سوالمو جواب بدید،اگر پذیرش از کالج باشه احتمال ریجکت شدن چقدر هست؟با توجه به داشتن ۱۰ سال گپ تحصیلی همراه با سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان،ممنون میشم سوالمو جواب بدید،اگر پذیرش از کالج باشه احتمال ریجکت شدن چقدر هست؟با توجه به داشتن ۱۰ سال گپ تحصیلی همراه با سابقه کار
    جواب قطعی نمیشه داد، اما با توجه به سابقه چند سال گذشته ریجکتی انقدر بالا بوده که بهتره وقت و سرمایه رو برای فرآیند پذیرش کالج و ویزا هدر نداد.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" رو بزنید.

Junior Member

سلام دوستان
    منتظر ویزای دانشجویی هستم( برای کالج اقدام کردم) ، یکبار هم چند وقت پیش ریجکت شد.
    اگه ممکنه دوستانی که جدیدا ویزای دانشجویی اقدام کردن بگن که چقدر طول کشید تا قبولی یا ردی ویزاشون اومد؟
    این درسته که میگن اگه یک ماه گذشت و خبری نشد یعنی دیگه قبولی ؟!
    ممنون

سلام،
    دوستان خبر دارید اخیرا سفارت کانادا برای دوره لیسانس درصد ریجکتیش بالاست یا پایین؟ (با فرض داشتن پذیرش مستقیم از دانشگاه و داشتن نمره زبان بالای 6)

Junior Member

سلام دوستان

من 27 سال دارم.
    لیسانس مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
    5 سال گپ تحصیلی: با سربازی و سابقه کار ردیفش کردم.
    تو شرکت مخابرات کار میکنم سه سال - واحد فروش و مارکتینگ اینترنت
    علت تغییر رشته هم موارد بالا که واقعا دارم کار میکنم.
    از شرکت مخابرات یه نامه جاب آفر گرفتم که توش ذکر شده یک فرصت مطالعاتی 2 ساله به کارمندان ممتاز داده میشه و شرایط بعد تحصیل و حقوق و مزایایم توش ذکر شد.
    برای دوره دوساله کالج سنکا-بیزنس مارکتینگ اقدام کردم
    برای تای : سن بالای پدر +دیابت ایشون - جاب آفر - املاک خودم و خانوادم در ایران - نداشتن هیچ فامیلی در خارج از کشور

تاریخ 6 فوریه بایو دادم.
    کارسپاند اول 11 فوریه
    کارسپاند دوم 12 فوریه و متاسفانه حاوی پیغام ریجکتی!!!

دلایل: purpose of visit و family ties

واقعا عجیبه من و دوستم با هم اقدام کردیم تمام مدارک (تقریبا 99 درصد) شبیه هم آماده کردیم اون دیشب ویزا شد و من ریجکت!!!
    اونم همکار خودمه-کالج سنکا همون دوره خودم و خلاصه اکثر موارد مشابه هم بودیم...

آخه چرا آفیسر با دقت چک نمیکنه و دوستان الان باید چیکار کنم؟
    من تمکن مالیم یک هفته بیشتر اعتبار نداره و پول و از 2 نفر قرض کرده بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)