صفحه 355 از 402 نخستنخست ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,541 تا 3,550 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

بهتون تبریک می گم....می شه بگید برای PhD پذیرش داشتید یا مستر و اینکه ادمیشنتون واسه چه تاریخی بود؟...ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط FARDINLBB نمایش پست ها
    سلام خیلی متشکرم. انلاین سابمیشن 15 ژانویه و 6 فبریه PASS REQUEST شدم. کلا 30 میلیون تومن داشتم تو حسابم ، یه سند ماشین و سند رهن خونه.

Junior Member

سلام
    من یه آپدیت ساعت 10 شب داشتم میدونید این موقع آپدیت یعنی چی؟

دوستان یه مشورت میخواستم این شرایط من هستش:
    من 24 سالمه لیسانس ادبیات انگلیسی دارم . دو سال هم هست موسسه ای با مجوز رسمی از یکی از وزارت خونه ها دارم.
    1.بخوام برای کالح ثبت نام کنم ایراد میگیرن واسه ویزا؟ اگه نگم لیسانس دارم چی ؟
    2. اگه بخوام لیسانس مجدد و در دانشگاه اقدام کنم چی؟ اگر بتونم دلیل خوبی بیارم که چرا دوباره میخوام لیسانس بگیرم اوکیه به نظرتون؟
    3.اگه بخوام برای تمکن مالی مجوز موسسه رو ببرم و سند خونه به اسم پدرم کافیه یا حساب بانکی هم باید برد؟ حساب های موسسه شخصی هستش و توی سایت نوشته بود که علاوه بر مجوز مثل این که صورت حساب و نمونه قرار داد هم میخوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
    دوستان یه مشورت میخواستم این شرایط من هستش:
    من 24 سالمه لیسانس ادبیات انگلیسی دارم . دو سال هم هست موسسه ای با مجوز رسمی از یکی از وزارت خونه ها دارم.
    1.بخوام برای کالح ثبت نام کنم ایراد میگیرن واسه ویزا؟ اگه نگم لیسانس دارم چی ؟
    2. اگه بخوام لیسانس مجدد و در دانشگاه اقدام کنم چی؟ اگر بتونم دلیل خوبی بیارم که چرا دوباره میخوام لیسانس بگیرم اوکیه به نظرتون؟
    3.اگه بخوام برای تمکن مالی مجوز موسسه رو ببرم و سند خونه به اسم پدرم کافیه یا حساب بانکی هم باید برد؟ حساب های موسسه شخصی هستش و توی سایت نوشته بود که علاوه بر مجوز مثل این که صورت حساب و نمونه قرار داد هم میخوان
    اگر مجوز از آموزشگاه از آموزش و پرورش دارید اثبات تای برای برگشت شما کار راحتی هست.
    1. بگید لیسانس دارید یا خیر فرقی در پروسه نداره چون برای کالج احتمال ویزا دادن بسیار ضعیفه
    .2 به نظر من اگه دلیل قانع کننده ای برای ((گرفتن لیسانس مجدد)) داشته باشید ویزا میدن مشکلی نیست ولی ترجیحا مربوط باشه به کاری که بعدا میخواید با مدرک انجام بدید و در نامه Study Plan خیلی قانع کننده اعلام کنید برمیگردید و مدرک کارشناسی ای که میگیرید بدرد فلان قصدتون در ایران میخوره. (خیلی به این مورد که گفتم دقت کنید و مدارک لازم رو ضمیمه کنید)
    3. حساب بانکی مخصوص خودتون باید داشته باشید و کسی که شاغل هست پشتیبانی پدر براش معنی پیدا نمیکنه چون در فرم مربوطه استادی پرمیت (فرم شماره 1294) قسمت who pays for my expenses in canada یا باید پدرتون رو معرفی کنید که منطقی نیست یا خودتون! یعنی هردوش ممکن نیست! صورت حساب و نمونه قرارداد مهم نیست ولی ضمیمه کنید خالی از لطف نیست.

سلام من اين هفته ويزام ريجكت شد بعد از ١٠ روز.
    دانشجو سال اول phd آمریکا هستم ، واسه مستر فول فاند ويكتوريا پذيرش داشتم
    از امريكا اپلاي كردم.

يكي از علت هايي كه اوردن ، تمكن مالي هست ،ولي پدرم گواهي حساب سپرده ارائه داد و خودمم كه فول فاندم

يكي اينكه گفتن ميخواي اينجا بموني !

يكيم گفتن نامه ادميشنت كانديشنال هست! كه فكر كنم همه ادميشن ها كانديشن دارن ! كانديشن هم بر مي گرده به معدل ارشد كه گفتن پس از دريافت ريز نمره رسمي و تطابق با اون چيزي كه فرستادي و بررسي معدل بدون كانديشن قبول ميشي.

اگه كسي چيزي مي دونه ممنون مي شم كمك كنه ، من دوباره اپلاي كنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_shaeri نمایش پست ها
    سلام من اين هفته ويزام ريجكت شد بعد از ١٠ روز.
    دانشجو سال اول phd آمریکا هستم ، واسه مستر فول فاند ويكتوريا پذيرش داشتم
    از امريكا اپلاي كردم.

يكي از علت هايي كه اوردن ، تمكن مالي هست ،ولي پدرم گواهي حساب سپرده ارائه داد و خودمم كه فول فاندم

يكي اينكه گفتن ميخواي اينجا بموني !

يكيم گفتن نامه ادميشنت كانديشنال هست! كه فكر كنم همه ادميشن ها كانديشن دارن ! كانديشن هم بر مي گرده به معدل ارشد كه گفتن پس از دريافت ريز نمره رسمي و تطابق با اون چيزي كه فرستادي و بررسي معدل بدون كانديشن قبول ميشي.

اگه كسي چيزي مي دونه ممنون مي شم كمك كنه ، من دوباره اپلاي كنم

سلام بایدصبر میکردی پذیرش نهایی بیاد بعد اقدام میکردی برا ویزا. همه قبل تایید مدرک و ریز نمرات پذیرش موقت میگیرن.
    در مورد تمکن مالی هم ، فکر کنم خیلی موضوعیت نداره وقتی فول فاند هستی. به نظر شخصی من بعد پذیرش نهایی دوباره اقدام کن، خیلی پول عجیب غریبی تو حساب نذار یا اگر میزاری خیلی رو مبع پول تو کاور لتر کار کن. رو این موضوع حساس شدن اخیرا.
    ایشاله موفق میشی

Junior Member

دوستان سلام
    من از دانشگاهی در کانادا پذیرش فول فاند برای PhD گرفتم، استاد هم میدونست مدرک دکتری از ایران دارم. الان برای سفارت موندم چیکار کنم. بگم PhD دارم یا با مستر؟ اگه بگک PhD دارم امکان رد شدن ویزا هست. کسی اگه تجربه مشابه داره یا کسیو میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان.

اگر من و خانومم خودمون همچین حساب بانکی بزرگی نداشته باشیم (فقط گردش چهار ماهه حساب خانومم که کارمند هست) ولی دوتا ساپورتر مالی خوب با موجودی مناسب و گردش بالا و اسناد ملکی داشته باشیم علاوه بر فاندینگ دانشگاه بنظرتون مشکلی درست میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RResearch نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از دانشگاهی در کانادا پذیرش فول فاند برای PhD گرفتم، استاد هم میدونست مدرک دکتری از ایران دارم. الان برای سفارت موندم چیکار کنم. بگم PhD دارم یا با مستر؟ اگه بگک PhD دارم امکان رد شدن ویزا هست. کسی اگه تجربه مشابه داره یا کسیو میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنه.
    خیلی ها هستن که برای مستر مجدد حتی اقدام کردن و ویزا گرفتن. فکر میکنم اگر به تاپیک مربوطه مراجعه کنید اطلاعات خوبی کسب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط astaragg نمایش پست ها
    سلام دوستان.

اگر من و خانومم خودمون همچین حساب بانکی بزرگی نداشته باشیم (فقط گردش چهار ماهه حساب خانومم که کارمند هست) ولی دوتا ساپورتر مالی خوب با موجودی مناسب و گردش بالا و اسناد ملکی داشته باشیم علاوه بر فاندینگ دانشگاه بنظرتون مشکلی درست میشه؟
    نه مشکلی نیست. فقط اگه ساپورتر معرفی میکنید دیگه از خودتون حساب بانکی نزارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)