صفحه 281 از 402 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291331381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    اگر در حال تحصیل هستید اتفاقا یک نکته مثبت دارید. شما میتونید از این موضوع استفاده کنید و به آفیسر نشون بدید که هدفتون ادامه تحصیل هست و در این مورد جدی هستید و چون‌که شرایط مناسب ندارید تمایل دارید به یک کشور دیگه. یکی از کاربرها ایتالیا درس میخوندن و برای کانادا ویزا گرفتن. تا جایی که یادم هست از ایتالیا اقدام کردن. صفحات قبل رو بگردید.
    ممنون از راهنماییتون. متاسفانه پیداشون نکردم. فکر کنم چون اینجا بیشتر رد شدن رو بررسی میکنن هست. میشه لطف کنید بگید آیا تو همین تاپیک بودن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط acron نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. متاسفانه پیداشون نکردم. فکر کنم چون اینجا بیشتر رد شدن رو بررسی میکنن هست. میشه لطف کنید بگید آیا تو همین تاپیک بودن؟
    ببخشید. اینجا نبودن. باید در موضوعات دیگه باشن. ولی یادم نمیاد کدوم یکی.

Junior Member

دوستان سلام، بنده ديروز pass request شدم ويزاي تحصيلي براي خودم و ويزاي موقت براي خانم و بچه. يعني با نامه pass request ويزاهاي ما اوكي هست؟

Junior Member

سلام من رشته تحصیلی لیسانس و ارشد و سابقه کارم حقوق هست اما بعد از ارشد یک سال سابقه کار تو کیترینگ رو دارم. حالا می خوام در رشته hospitality management دیپلم 2 ساله بگیرم. جاب آفر واسه تضمین و سایر شرایط tie رو هم دارم.چقدر احتمال داره بهم گیر بدن سر رشته تحصیلی متفاوت در دانشگاه؟

سلام، من در حال حاضر یک ارشد دارم و میخام برای ارشد دیگه دقیقا با همون عنوان ارشد قبلیم اپلای کنم برای کانادا. امکان ریجکت شدن از طرف سفارت وجود داره؟ و اگر جواب مثبت هست چه راهکاری وجود داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من فوق دیپلم نرم افزار از داشگاه آزاد دارم
    جز آیلتس چه شرایطی باید داشته باشم که رد نشم؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من 20 روز قبل برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم با شرایط زیر:
    1- پذیرش کالج cdi در رشته مدیریت بازرگانی با پرداخت قسمتی از شهریه که نامه پذیرش و رسید پرداخت ضمیمه مدارک ارسال کردم.
    2- سن خودم 40 سال و 10 سال سابقه با بیمه در زمینه نرم افزار دارای مدرک لیسانس نرم افزار
    3- نامه اشتغال به کار خودم و مرخصی 14 ماهه به همراه پراخت حقوق در زمان مرخصی با تائیدیه شرکت
    4- نامه اشتغال به کار خانمم به همراه فیش حقوقی و 10 سال بیمه
    5- نامه بانک حداقل موجودی 130 ملیون
    6- سند منزل به نام خانمم.
    و ضمننا اینکه من به تنهایی اقدام کردم و همسرم و پسر 7 ساله من در ایران هستند به خاطر اطمینان از وابستگی عاطفی برای برگشت.
    هفته قبل برای انگشت نگاری به استانبول رفتم و سه روز بعد متاسفانه درخواست ویزای من ریجکت شد و دلیل ذکر شده این بود purpose of visit.
    لطفا میشه راهنمایی کنید . مشکل مدارک من کجا بوده و اینکه مجدد با همین مدارک اقدام کنم و یا اینکه کدوم مدرک رو باید تقویت کنم.
    و اینکه آیا در این مرحله می شه نامه درخواست تجدید نظر داد یا نه دیگه تمومه و باید دوباره اقدام کرد(appeal letter)
    ممنون و سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط h_naeime نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من 20 روز قبل برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کردم با شرایط زیر:
    1- پذیرش کالج cdi در رشته مدیریت بازرگانی با پرداخت قسمتی از شهریه که نامه پذیرش و رسید پرداخت ضمیمه مدارک ارسال کردم.
    2- سن خودم 40 سال و 10 سال سابقه با بیمه در زمینه نرم افزار دارای مدرک لیسانس نرم افزار
    3- نامه اشتغال به کار خودم و مرخصی 14 ماهه به همراه پراخت حقوق در زمان مرخصی با تائیدیه شرکت
    4- نامه اشتغال به کار خانمم به همراه فیش حقوقی و 10 سال بیمه
    5- نامه بانک حداقل موجودی 130 ملیون
    6- سند منزل به نام خانمم.
    و ضمننا اینکه من به تنهایی اقدام کردم و همسرم و پسر 7 ساله من در ایران هستند به خاطر اطمینان از وابستگی عاطفی برای برگشت.
    هفته قبل برای انگشت نگاری به استانبول رفتم و سه روز بعد متاسفانه درخواست ویزای من ریجکت شد و دلیل ذکر شده این بود purpose of visit.
    لطفا میشه راهنمایی کنید . مشکل مدارک من کجا بوده و اینکه مجدد با همین مدارک اقدام کنم و یا اینکه کدوم مدرک رو باید تقویت کنم.
    و اینکه آیا در این مرحله می شه نامه درخواست تجدید نظر داد یا نه دیگه تمومه و باید دوباره اقدام کرد(appeal letter)
    ممنون و سپاسگذارم
    احتمالا به دلیل عدم همخوانی سن شما و مقطع تحصیلی که پذیرش گرفتید. ظاهرا برای کالج در کل به سختی ویزا داده میشه و اگر که سن شما برای این مقطع خیلی بالا باشه احتمال خیلی کمی هست که ویزا بگیرید. در ضمن شما رشته‌تون رو هم عوض کردید که اگر دلیلش رو در نامه توضیح نداده باشید میتونه دلیل ریجکت پروندتون باشه. سعی کنید در مقطع بالاتری پذیرش بگیرید تا کارتون آسان‌تر بشه. حالا نظر بقیه رو هم بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    احتمالا به دلیل عدم همخوانی سن شما و مقطع تحصیلی که پذیرش گرفتید. ظاهرا برای کالج در کل به سختی ویزا داده میشه و اگر که سن شما برای این مقطع خیلی بالا باشه احتمال خیلی کمی هست که ویزا بگیرید. در ضمن شما رشته‌تون رو هم عوض کردید که اگر دلیلش رو در نامه توضیح نداده باشید میتونه دلیل ریجکت پروندتون باشه. سعی کنید در مقطع بالاتری پذیرش بگیرید تا کارتون آسان‌تر بشه. حالا نظر بقیه رو هم بپرسید.
    با سلام و تشکر
    درسته می فرمایید برای تغییر رشته ولی من در نامه استادی پلن خودم توضیح دادم که دلیل تغییر در رشته کسب دانش در زمینه بازرگانی برای گسترش کارم که تقریبا مربوط به رشته تحصیلی و کاریم هست.
    ولی در زمینه ارتباط سن با کالج فکر می کنم درست می فرمایید .
    البته اگر کس دیگری نظری داره لطفا راهنمایی کنید که با کالج بازم امتحان کنم یا برم سراغ دانشگاه
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

من سال 90 کارشناسی رو اخذ کردم و بعد از اون تا همین لحظه رزومه کاری مرتبط با رشته دارم
    البته در همین حین ارشد هم قبول شدم و 2 ترم خوندم و چند ماه پیش انصراف دادم.

حالا از کانادا پذیرش بدون فاند گرفتم و برای دریافت ویزا سوالاتی دارم :

1- آیابرای نوجیه این گپ 5 تا 6 ساله راهی هست؟ چه دلایلی مناسبه؟

2- آیا عنوان کنم که ارشد میخوندم و انصراف دادم؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارند من رو راهنمایی کنند
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)