صفحه 284 از 402 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294334384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مهندس نفت از دانشگاه آزاد هستم.درسم سال 1392 تموم شد.و کارت پایان خدمتم مرداد 1395 گرفتم.بعد از اون واسه امریکا اقدام کردم که بدون نگاه کردن مدارک در سفارت در دبی بدلیل بند 214 ریجکت شدم.و بعد از اون از دانشگاهی در ونکوور واسه ی رشته 2 ساله غیر مرتبط با رشته خودم پذیرش گرفتم.اما چند روز پیش ریجکت شدم بدلیل زیر:current employment situationو یک گزینه دیگه هم علامت زده بود You have not satisfied me that you will leave Canada at the end of your authorized stay as your
    proposed studies are not reasonable in light of: your previous studies, other educational
    opportunities available locally. با توجه به اینکه توی دوره سربازی نمیشه کار دولتی انجام داد و من فقط در یک شرکت خصوصی بصورت نیمه وقت کار میکردم.وقسمت شغلی فرم کانادا رو خالی گذاشته بودم.به نظر شما برای قبولی ویزا چکار باید کنم.با تشکر
    سلام
    شما بعد چه مدتی ریجکت شدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام. می تونم بپرسم منظورش از current employment situation چی بوده؟ ایا چون گپ تحصیلی داشتید و چیزی وارد نکردید مشکوک شده؟
    ممنون میشم دوستان با تجربه تر کمک کنن چون من هم موردم مشابه هست.
    ایا کسی بوده با گپ تحصیلی بتونه ویزای دانشجویی بگیره؟
    نمیدونم منظورشون چی بوده دقیقا

Junior Member

سلام. می تونم بپرسم منظورش از current employment situation چی بوده؟ ایا چون گپ تحصیلی داشتید و چیزی وارد نکردید مشکوک شده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط korosh12 نمایش پست ها
    سلام
    شما بعد چه مدتی ریجکت شدی؟
    2روز بعد از فرستادن رزومه

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

دوستان تا حالا شده کسی که پرونده مهاجرتی داره از طریق تحصیلی ویزا بگیره؟

Senior Member atabey آواتار ها

بله!‌ با استادی پلن درست و معقول. امیدوار باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    دوستان تا حالا شده کسی که پرونده مهاجرتی داره از طریق تحصیلی ویزا بگیره؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

بله! خود من ...

ببینید دوستان عزیز،‌قضیه اینه که برای ویزای دانشجویی باید دلیل ارائه بشه که شما به قصد تحصیل میخواین وارد کانادا بشین. تحصیل دوباره در یک مقطع،‌ داشتن گپ تحصیلی،‌رشته غیر مرتبط،‌ و ... همه دلیلی بر این هست مه افسر فکر کنه ادمیشن بهانه ای هست برای ورود به کانادا و به عبارتی فرار از ایران. اما دلیل بر این نیست که کسی با این شرایط نتونه ویزا بگیره!‌ نمونه بارزش من خودم هستم! من ۲ بار پیاپی درخواست ویزای ویزیتم رد شد. همسرم دانشجو بود در کانادا،‌ خودم سربازی رفته بودم و گپ تحصیلی خوبی داشتم و برای تکرار مقطع تحصیلی می رفتم!‌ هر کدوم از اینها دلیلی هست برای ۱۰۰ بار رد شدن . اما با استادی پلن خود تونستم افسر رو قانع کنم که هدف اصلیم تحصیله و من به این تخصیل نیاز دارم. خلاصه کنم. این موارد رو باید شفاف و معقول توضیح بدید:

۱. چرا می خواین در این رشته/مقطع و ... ادامه تحصیل بدین؟ منطق چیه؟
    ۲. چرا ایران نه و کانادا؟
    ۳. این تجصیل چه امکاناتی تو ایران براتون ایجاد می کنه؟
    ۴. هزینش رو دارین یا نه؟
    ۵. چرا باید بعدش کانادا رو ترک کنید؟ چه انگیزه هایی دارین؟

همه اینها دست به دست میده تا افسر بفهمه شما دلیل خوبی برای تحصیل دارین. رو STUDY PLAN خودتون خوب کار کنید. افسر میخونه و سرنوشتتون رو مثل من تغییر میده.

شاد باشید.
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

نگران نباشید. ممکنه بپرسم واقعا چه کار می کردید؟

سلام دوستان. من سال 93 فارغ التحصیل شدم و الان برا سپتامبر پذیرش دارم. رشتم مرتبط هست( ارشد همون رشته کارشناسیم رو دارم می خونم) نمره زبانم بد نیست و مدارک مالی کافی دارم. اما خیلی نگران این گپ تحصیلی هستم. می خواستم با یک شغل پر کنم اما می بینم برخی از دوستان به دلایلی مانند current employment situation ریجکت شدن. چه کنم که بتونم از این ماجرا جون سالم به در ببرم؟ در مورد موارد مربوط به تای داشتن یک جاب افر و اینکه باید برگردم و سربازی کنم ایا کافی هست؟ اگر بخوام این گپ رو پر کنم با یک شغل باید چه ویژگی هایی داشته باشه تا ریجکت نشم؟

ایمان عزیز شما به دلیل غیر منطقی جلوه کردن تحصیل رد شدید دوست عزیز. آفیسر مسئول بررسی تحریم ها و چگونگی محل کا ر شما نیست و در ۲ روز هم کسی سکوریتی چک نمیشه. من فکر می کنم منظورش اینه که معلوم نیست چه کار می کنی. امیدوار باشید. استای پلن ردیفی بنویسید و خیلی خودتون رو مصمم و با برنامه نشون بدین. ویزا رو میگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مهندس نفت از دانشگاه آزاد هستم.درسم سال 1392 تموم شد.و کارت پایان خدمتم مرداد 1395 گرفتم.بعد از اون واسه امریکا اقدام کردم که بدون نگاه کردن مدارک در سفارت در دبی بدلیل بند 214 ریجکت شدم.و بعد از اون از دانشگاهی در ونکوور واسه ی رشته 2 ساله غیر مرتبط با رشته خودم پذیرش گرفتم.اما چند روز پیش ریجکت شدم بدلیل زیر:current employment situationو یک گزینه دیگه هم علامت زده بود You have not satisfied me that you will leave Canada at the end of your authorized stay as your
    proposed studies are not reasonable in light of: your previous studies, other educational
    opportunities available locally. با توجه به اینکه توی دوره سربازی نمیشه کار دولتی انجام داد و من فقط در یک شرکت خصوصی بصورت نیمه وقت کار میکردم.وقسمت شغلی فرم کانادا رو خالی گذاشته بودم.به نظر شما برای قبولی ویزا چکار باید کنم.با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    ایمان عزیز شما به دلیل غیر منطقی جلوه کردن تحصیل رد شدید دوست عزیز. آفیسر مسئول بررسی تحریم ها و چگونگی محل کا ر شما نیست و در ۲ روز هم کسی سکوریتی چک نمیشه. من فکر می کنم منظورش اینه که معلوم نیست چه کار می کنی. امیدوار باشید. استای پلن ردیفی بنویسید و خیلی خودتون رو مصمم و با برنامه نشون بدین. ویزا رو میگیرین.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    بله! خود من ...

ببینید دوستان عزیز،‌قضیه اینه که برای ویزای دانشجویی باید دلیل ارائه بشه که شما به قصد تحصیل میخواین وارد کانادا بشین. تحصیل دوباره در یک مقطع،‌ داشتن گپ تحصیلی،‌رشته غیر مرتبط،‌ و ... همه دلیلی بر این هست مه افسر فکر کنه ادمیشن بهانه ای هست برای ورود به کانادا و به عبارتی فرار از ایران. اما دلیل بر این نیست که کسی با این شرایط نتونه ویزا بگیره!‌ نمونه بارزش من خودم هستم! من ۲ بار پیاپی درخواست ویزای ویزیتم رد شد. همسرم دانشجو بود در کانادا،‌ خودم سربازی رفته بودم و گپ تحصیلی خوبی داشتم و برای تکرار مقطع تحصیلی می رفتم!‌ هر کدوم از اینها دلیلی هست برای ۱۰۰ بار رد شدن . اما با استادی پلن خود تونستم افسر رو قانع کنم که هدف اصلیم تحصیله و من به این تخصیل نیاز دارم. خلاصه کنم. این موارد رو باید شفاف و معقول توضیح بدید:

۱. چرا می خواین در این رشته/مقطع و ... ادامه تحصیل بدین؟ منطق چیه؟
    ۲. چرا ایران نه و کانادا؟
    ۳. این تجصیل چه امکاناتی تو ایران براتون ایجاد می کنه؟
    ۴. هزینش رو دارین یا نه؟
    ۵. چرا باید بعدش کانادا رو ترک کنید؟ چه انگیزه هایی دارین؟

همه اینها دست به دست میده تا افسر بفهمه شما دلیل خوبی برای تحصیل دارین. رو STUDY PLAN خودتون خوب کار کنید. افسر میخونه و سرنوشتتون رو مثل من تغییر میده.

شاد باشید.
    ممنونامیدوارم با نوشتن استادی پلن بتونم ویزا بگیرم:|

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)