صفحه 11 از 402 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

پیش فرض پاسخ : رد شدن ویزا بعد از آزمایشات پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes22
    من اردیبهشت رفته بودم سفارت آخر اردیبهشت بهم مدیکال دادن با عدم سوء پیشینه، نامه اشتغال به تحصیل قبلش برده بودم...آخر خرداد رفتم سفارت به هوای اینکه سفارت بهم وقت میده برم مدرک بیارم ولی ریجکتم کردن به ابن عنوان که:
    "Concerns about your definitive admission" :-\
    حالا دوباره دارم با همون پذیرش که مشروط به گرفتن مدرکه میرم سفارت با این تفاوت که این دفعه نامه دال بر اتمام تحصیل دارم. پذیرشم هم با فانده، خودم هم اینجا دانشگاه تهران درس خوندم معدلم هم 17 هستش!
    مسخره تر اینکه برام زده بودن Limited tie to Iran
    در حالیکه این ماله ریجکت بعده 3 هفته هستش نه بعده این همه مدت! :'( نظری دارین؟
    با سلام.
    یعنی شما رو به خاطر پذیرش مشروط ریجکت کردن؟اونم بعد از مدیکال؟خب چه کاریه؟؟!! معلوم نیست این آفیسره اونجا داره چیکار میکنه؟!حالا اگه درست تموم شده به دانشگاهی که پذیرش گرفتی بگو که مشروط بودن رو از نامه ات بردارن.ایشالا که ایندفعه مشکلی نباشه.......البته شاید مجبور شی ترم رو دیفر کنی.
    موفق باشی

پیش فرض پاسخ : عوامل مهم در رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي كانادا

توصیه به دوستان برای رفع بهانه از سفارت برای rejection (البته فقط رفع بهونه نه گرفتن نتیجه):
    1)اگه full fund هستید یا نیستید حتما سند خونه و املاک خودتون و حتی خا نوادتون رو جزو مدارک بدید.(BS هم باشه که چه بهتر)،خلاصه یه چیزی که ثابت کنه شما خانوادت، اقوامت،دوستانت تو ایرانن.

How can I prove that I will return to my home country when I finish my studies in the United States or Canada?
    • When you apply for your student visa, the visa officer will look for three things which "tie" you to your home country:
    o Your social ties may be called into question if you have spent a long period of time away from your country, for example, if you have been studying in another country.
    o The visa officer may ask about your family ties.
    Example: 'Do you have several relatives living abroad?'.
    o You should be able to prove strong economic ties if your family has a business or a property in your own country.
    • When you are interviewed by the visa officer, be prepared to explain the strength of all these ties and perhaps the type of job you would like to seek when you return after graduation
    .

2)اگه بین اتمام درستون و apply وقفه افتاده حتما قرارداد های کاری تون، مقاله هاتون و... رو تحویل بدید که به خاطر نبود کار یا بلا تکلیفی نمی رید کانادا و....
    به پاکستانی ها توی rejection letter می نویسن:

Due to your employment and your academic history….. you failed to satisfy me that your first intention is to study
    .

3)اگه چند سال از اتمام درستون می گذره حتما مدرک رسمی(یا موقت) فارغ التحصیلی و ریز نمرات رسمیتون رو تحویل بدبد.

When your application for a study permit for Canada is received, it is checked to make sure that is has been completed and that all the necessary documents are included. If your application is not complete, it will be returned to you without processing
    .
    3.5)یه نظر شخصی: اگه مورد عجیب غریبی ندارید، از نوشتن هر گونه نامه خودداری کنید و اجازه بدید خود officer تصمیم بگیره. فوقش یه مصاحبه می خورید. در عوض ممکنه یه چیزی تو نامه بنویسید که از نظر شما مثبت به حساب بیاد ولی مضر باشه.

فکر کنم فول فاند بودن خیلی مهم باشه.

اما در مورد حساب بانکی و سند من هر دوشو دادم و ویزام رو هم گرفتم . اما دو نفر رو میشناسم که یکیشون چند تا سند و چند تا حساب میلیاردی ارائه داد ولی ریجکت شد .اما نفر دوم تنها چیزی که اضافه بر مدارک سفارت داده بود یه حساب بانکی 10 میلیونی بود.مدرک فوقش رو هم ارائه نداده بود با وجود اینکه توی فرم نوشته بود که فوق داره ، برای فوق لیسانس هم داره میره کانادا با همه این تفاصیل مدیکال گرفت.پس نمیشه یه قانون کلی گفت.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

من بعد از یه ماه و خورده ای 15 مرداد reject شدم به دلایل همیشگی tie to Iran و genuine student . مورد دیگه هم نوشته بود: نقص مدارک original transcripts .در حالیکه من یه نامه نوشته بودم و توضیح داده بودم که مدرکم دو هفته دیگه آزاد می شه.البته مطمئنم اونقدر وقت نداشته که نامم روبخونه.
    به دانشگاه گفتم . گفتن ما مورد دوم رو شاید بتونیم رفع کنیم. اما مورد اول رو خودت باید مدرک ببری که خانواد ت !!!! به ایران وابستگی داره و من فهمیدم عجب کاری کردم که بهشون bank statement و سند خونه ندادم.

من از UWO فول فاند برای MS پذیرش داشتم. دانشگاه گفت دیفر می کنیم.
    مدارک زیر رو تحویل داده بودم:

Offer letter, acceptance letter, my M.Sc. advisor’s recommendation, supporting letter of the Graduate chair of UWO (in which the financial support was described), a job offer, provisional document of my bachelor diploma, copies of my publications and all other required documents
    .

لطفا اگر راهنمایی می تونید بکنید؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض دلایل REJECT شدن دانشجویان در سفارت کانادا

سلام دوستان عزیز

دوستانی که از سفارت کانادا نتونسته اند ویزا بگیرند و Reject شده اند حتی با داشتن فاند. لطفا دلایلی که بخاطر آن ریجکت شده اند را در این تاپیک مطرح کنند یا چیزهایی که به نظر دوستان باعث ریجکت شدن بقیه می شوند رو بگند تا کمکی به بقیه دوستان که می خواهند برای کانادا اقدام کنند کرده باشند.

پیش فرض پاسخ : دلایل REJECT شدن دانشجویان در سفارت کانادا

Hi,
    be carfull.there is the same topic exactly as what you created here.
    Please follow:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2709.0.html

پیش فرض ریجکت شده و فرم 1294 قسمت 12c -چی بنویسم؟

با آرزوی سلامتی و موفقیت.
    من دفعه اول (تابستان) برای ویزای دانشجویی رد شدم. حالا برای بار دوم با کوله باری از مدارک جدید دارم برای ترم ژانویه اقدام می کنم.
    می خواستم بدونم در فرم 1294 در قسمت 12c باید جواب مثبت بدم؟ برای توضیح چی بنویسم؟
    Have you ever been refused admission to, or ordered to leave Canada? Give details
    .

اگه دقت کنید جای سوال هم بین سوال های بدی(جرم و جنایت و ...) قرارداره.
    ممنون از راهنماییتون

پیش فرض پاسخ : ریجکت شده و فرم 1294 قسمت 12c -چی بنویسم؟

بله بايد جواب مثبت بديد و اگر دروغ به اين بزرگى بگيد ريجكت شدن تون رو گارانتى كرديد!! چون به محض ورود مشخصات شما سفارت به سوابق شما دسترسى پيدا ميكنه.
    براى ارايه توضيحات هم به ريجكشن لتر كه دفعه قبل از سفارت گرفتيد مراجعه كنيد و ببينيد علت چى بوده.
    موفق باشيد

سلام
    عید فطر مبارک
    دوستان من می خام دوباره (پس از یک بار رد شدن ویزا) اقدام کنم. کسی می دونه توی فرم 1294b قسمت 12d,12f کدوم رو باید جواب yes بدم.
    سوال ها اینها هستند:
    12d) Have you or any member of your family ever been refused admission to, or ordered to leave Canada?
    12f) Have you or any member of your family ever been refused a visa to travel to Canada?

ApplyAbroad Champion

جواب سوال 12d خیر هست و جواب سوال 12f بله.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)