صفحه 16 از 402 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانیکه سپتامبر درخواست ویزاشون رد شده و دوباره اقدام کردند.

سلام دوستان
    من برای بار دوم ریجکت شدم البته نه از تهران بلکه از لندن.
    من که دیگه برای همیشه از فکر کانادا افتادم ولی این پستو میزنم تا اونایی که از ایران رد میشن زیاد ناراحت نشن.
    من برای سپتامبر از کنکوردیا برای meng پذیرش داشتم که متاسفانه تهران ریجکت شدم.بعد با پذیرش از انگلیس اومدم اینجا و همزمان پذیرشم از دانشگاه آلبرتا برای مستر اومد که فاند هم داشتم که دوباره از طریق سفارت کانادا تو لندن ریجکت شدم.
    من واقعا به این نتیجه رسیدم که سفارت کانادا بینهایت با ایرانیا مشکل داره و حالا فرق نمیکنه تهران باشه یا هر جای دیگه.و واقعا هیچ دلیل خاصی برای ریجکت کردن ننوشتن.
    واقعا خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!؟؟؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

منم خیلی میشونم دوستانی که برای کانادا apply کردند به سختی گاهیم اصلا نمیتونن ویسا بگیرن،دلایل پشت پرده این سفارت چیه؟ آیا واقعا با ایرانیا مشکل دارن یا با همه؟؟

دوستانی که ویسا از کانادا گرفتن شرایطی که داشتن اعم از رزومه ، فاند و... و مصاحبشون(تا جایی که یادشون هست) رو بگن تا شاید چیزی دسگیرمون بشه.

من فکر میکنم یکی از دلایل اصلی اینه که مثلا سفارت دوست نداره دانشجوها بعد از اتمام تحصیل اونجا بمونن و بچه ها نمیتونن اثبات کنند که به فلان دلیل بر میگردم ویا حتی برعکس
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

پیش فرض پاسخ : عوامل مهم در رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي كانادا

دوست عزیز بستگی به موشکش داره . البته یه وقت به طرفدارای کانادا بر نخوره ،ولی این کانادایی ها کلا یکمی نسبت به آمریکایی ها بیشعورترند. البته آدم های نسبتا زبون نفهمی هم هستند که طبیعیه. چرا که فارسی نمی فهمن.
    حال با در نظر گرفتن این فرضیات، اگه موشکی که ایشون روش کار می کنه ثابت بشه که تو سر اسراییل نمی خوره و نیت ایشون صرفا تحصیل و جستجوی علم در کانادا ست و نه سا خت موشک، بازم باید بررسی بشه. ممکنه ویزا بدن یا ندن. البته من توصیه ی خاصی نمی کنم. فقط حساب دوستتون رو پر پول نشون بدین.

دوستان کسی از ریجکتیهای سال 2008 دوباره قصد اپلای واسه ویزا داره؟ هیج امیدی هست که بشه ویزا گرفت؟
    ممنون

از mhs عزیز واقعا ممنونم.
    من نسخه جدید فایلی که ایشون گذاشته بودن رو پیدا کردم که براتون آپلود میکنم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pnouri
    سلام
    توی تمام این دلایلی که گفتید حرفی از رشته یا موضوع پایان نامه نزدید. من یکی از دوستام رشته مکانیک می خونه و پایان نامه فوقش راجه به یه چیزی تو ساخت موشکه از یه کشور روسی. می خوام بدونم آیا بهش ویزا می دن یا نه؟
    ممنون
    اصولا کانادا زیاد رو این چیزا حساسیت نشون نمیده، من کسی‌ رو ندیدم که به خاطر این چیزا از کانادا ریجکت شده باشه، مگه اینکه خیلی‌ مسالش حاد باشه.

سلام. دوستانی که تجربه دارن لطفا بگن چه موقع سفارت کانادا بدلیل genuine student ریجکت میکنه؟
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrock
    سلام. دوستانی که تجربه دارن لطفا بگن چه موقع سفارت کانادا بدلیل genuine student ریجکت میکنه؟
    1-نداشتن فاند
    2-فاصله بين اتمام تحصيل و اقدام براى ويزا
    3-پايين بودن معدل
    4-داشتن پذيرش از دانشگاه هاى رنك پايين (مخصوصا دانشگاه هاى فرانسه زبان كبك)

موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    1-نداشتن فاند
    2-فاصله بين اتمام تحصيل و اقدام براى ويزا
    3-پايين بودن معدل
    4-داشتن پذيرش از دانشگاه هاى رنك پايين (مخصوصا دانشگاه هاى فرانسه زبان كبك)

موفق باشيد
    پذیرش مشروط چطور؟ اون هم می تونه دلیلی برای ریجکت باشه؟ البته فاند کامل داره.

Junior Member

سلام

بستگی به شروط پذيرش دارد. مثلاً بچه هايي که در حين تحصيل برای مقطع بالاتر پذيرش می گيرند پذيرش آنها مشروط به اتمام موفقيت آميز دوره تحصيلی فعلی است که حتماً بايد زمانی که مدارک نهايي را برای تصميم نهايي (بعد از مديکال) به سفارت می دهند از مقطع مورد نظر فارغ التحصيل شده باشند.

بای

نقل قول نوشته اصلی توسط azam
    پذیرش مشروط چطور؟ اون هم می تونه دلیلی برای ریجکت باشه؟ البته فاند کامل داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)