صفحه 286 از 402 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296336386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

سلام دوستان. ببخشید یک سوالی. اگر شما برای دکترا در ابتدا فاند نداشته باشید آیا نشان دادن حساب بانکی برای یک سال هزینه کافی است یا باید برای 4 سال حساب بانکی ارائه کنیم ؟

Junior Member

دوستان سلام
    تنها موردی که فکر میکنم برای گرفتن ویزا مشکل ساز بشه داشتن گپ تخصیلی 4 سالی هست که دارم.
    به نظر شما اگر از کسی بخوام که برام بنویسه توی این مدت توی شرکتش کار میکردم مشکلی پیش نمیاد؟
    خالا اگر طرف زیر بار نرفت که این را برای من بنویسه چی بگم؟؟ البته تو این مدت من تدریس خصوصی داشتم و در یک سالی هم تدریس در یک دبیرستان را داشتم
    پیشاپیش ممنون

Senior Member atabey آواتار ها

سلام:

در مورد سوال اولتون باید بگم که منطقی ترین جمله ای که میشه نوشت همینه. حتی شما با داشتن دکترا تضمینی برای استخدامتون تو دانشگاه وجود نداره. با گرفتن این مدرک هم تضمینی برای ارتقا وجود نداره. تناقضی در کار نیست. اما شما می تونین بگین پیشنیاز ارتقاس و قانع کننده هستش.

در مورد سوال دومتون بیاین نگاه دیگری داشته باشیم. اون چیزی که فعلا میسره همین موجودیه! کسانی هم بودند که با همین ویزا گرفتند (بدون فاند). اما این گزینه که صبر کنین تا ۴ ماه بگذره منطقی نیست. شما اپلای کنید و از اون طرف پول رو هم تو حساب نگهدارید. شاید ازتون خواسته شد. اگر خدای نکرده رد هم شدید می تونین بعدا توضیح بدین که پول نقد رو تو حساب نگه داشتین تا افسر ببینه مال خودتونه. نکران نباشید. روی پلنتون کار کنید. پذیرش های بدون فاند و دوره های کوتاه در مرز شک افسر هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_pu نمایش پست ها
    سلام

دوستان من برای تای یه نامهٔ مرخصیه ۱ ساله [طول مدت تحصیل] از شرکتی که توش کار می‌کردم گرفتم توی این نامه ۴ تا بند ذکر شده
    ۱) تو این مدت مرخصی پولی‌ دریافت نمیکنم

۲) شرکت هیچ مسئولیتی در قبال هزینهٔ تحصیل نداره
    ۳) فرغ التحصیل شدن به معنی کارنتی ارتقأ شغلی‌ نیست و ارتقأ شغلی‌ وابسته به وجود شرایط

۴) طول مدت مرخصی میتونه افزایش پیدا کنه تحت شرایط خاص ولی‌ نباید بیشتر از ۴ ماه باشه

مورد سوم یکم نگرانم میکنه، چون من تواین استادی پلن نوشتم که اگه درسم تموم بشه ، برای آیندهٔ شغلیمو پیشرفت اینا خوبه [همین چیز‌های روتینی که هست] ممکن آفیسر و قانع نکنه ؟!
    تای دیگه یی هم ندارم ، چند تا سند ملکی والدین ، و اینکه هیچ خانواده ای تو کانادا ندارم.

مورد دیگه هم اینکه من سلف فاند هستم و چون پول همین 3-4 روز پیش تو حساب خودم و ساپورترم ریخته شده فقط میخوام مانده از خودم و ساپورترم ارایه بدم، این مشکل ساز نباشه ؟ البته پولی که تو حساب ساپورترم هست به تنهایی هزینه هام رو کاور میکنه.
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

سلام دوست من:

به صراحت تو سایت سی آی سی بیان شده که هزینه فقط برای یکسال باید نشون داده بشه. از شما دعوت می کنم خط به خط و گام به گام با سایت سی آی سی پیش برین. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsangerman نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید یک سوالی. اگر شما برای دکترا در ابتدا فاند نداشته باشید آیا نشان دادن حساب بانکی برای یک سال هزینه کافی است یا باید برای 4 سال حساب بانکی ارائه کنیم ؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

سلام بر شما:

صد البته گپ تحصیلی دلیلی هست برای یک خطر بزرگتر و اون هم اینه که افسر قانع نشه هدف شما تحصیله و می خواین بپیچونین بیاین کانادا. لذا تمرکزتون روی با معنی نشون دادن و اوریجینال بودن نیت تحصیلیتون باشه.

اگر کسی گواهی ای به این مضمون داد چه بهتر. اگر نبود همین ها رو بنویسید. نیازی نیست حتما سند رو کنید! بنویسید تدریس خصوصی برای تامین هزینه های اپلای و مسافرتم! خیلی هم منطقیه و شیک. نگران نباشید. روی استادی پلنتون کار کنید.

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تنها موردی که فکر میکنم برای گرفتن ویزا مشکل ساز بشه داشتن گپ تخصیلی 4 سالی هست که دارم.
    به نظر شما اگر از کسی بخوام که برام بنویسه توی این مدت توی شرکتش کار میکردم مشکلی پیش نمیاد؟
    خالا اگر طرف زیر بار نرفت که این را برای من بنویسه چی بگم؟؟ البته تو این مدت من تدریس خصوصی داشتم و در یک سالی هم تدریس در یک دبیرستان را داشتم
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام، من برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم ولی بعد از 4 هفته نامه refusal اومد. من در حال حاضر در امریکا هستم روی ویزا f1 و دارم ترم اخر فوقم رو تموم میکنم و قصد داشتم دکترام رو از سپتامبر شروع کنم. دلایلی که برای رد شدن ویزام اومده رو پایین میذارم و مدارکی که قصد دارم به پرونده اضافه کنم . اگر کسی بتونه من راهنمایی بکنه ممنون میشم که ایا این مدارک جدید کافی هست یا خیر. و سوال دوم اینکه ایا برای اپلای دوباره مجبورم همه گام هایی که برای اپلای در دفعه اول طی کردم رو رو بگذرونم یا خیر. ممنون میشم اگر راهنماییم بکنید.

You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay. In reaching thisdecision, I considered several factors, including
    immigration status in country of residence
    برای این مورد کپی I20 فعلیم بعلاوه گواهی اشتغال به تحصیل
    purpose of visit
    مطمئن نیستم برای این مورد چی میخواد
    current employment situation
    من در حال حاضر دانشجو هستم. ایا گواهی اشتغال به تحصیل کفایت میکنه یا چیز دیگه ای لازمه
    personal assets and financial status.
    من فول فاند بودم از ubc و به همین خاطر باک استیمت اتچ نکردم. برای این بار بانک استیمنت رو اتچ میکنم
    Insufficient evidence of valid U.S. immigration status and ongoing study in the U.S. such as currentenrolment, academic standing, and valid and endorsed I-20.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdbw نمایش پست ها
    سلام، من برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم ولی بعد از 4 هفته نامه refusal اومد. من در حال حاضر در امریکا هستم روی ویزا f1 و دارم ترم اخر فوقم رو تموم میکنم و قصد داشتم دکترام رو از سپتامبر شروع کنم. دلایلی که برای رد شدن ویزام اومده رو پایین میذارم و مدارکی که قصد دارم به پرونده اضافه کنم . اگر کسی بتونه من راهنمایی بکنه ممنون میشم که ایا این مدارک جدید کافی هست یا خیر. و سوال دوم اینکه ایا برای اپلای دوباره مجبورم همه گام هایی که برای اپلای در دفعه اول طی کردم رو رو بگذرونم یا خیر. ممنون میشم اگر راهنماییم بکنید.

You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay. In reaching thisdecision, I considered several factors, including
    purpose of visit
    من در حال حاضر دانشجو هستم. ایا گواهی اشتغال به تحصیل کفایت میکنه یا چیز دیگه ای لازمه
    من فول فاند بودم از ubc و به همین خاطر باک استیمت اتچ نکردم. برای این بار بانک استیمنت رو اتچ میکنم
    Insufficient evidence of valid U.S. immigration status and ongoing study in the U.S. such as currentenrolment, academic standing, and valid and endorsed I-20.
    سلام جالب هست که بعد از چهار هفته ریجکت کردند شما بیومتریک را داخل لوسانجلس انجام دادید>؟؟
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    سلام جالب هست که بعد از چهار هفته ریجکت کردند شما بیومتریک را داخل لوسانجلس انجام دادید>؟؟
    خیر، من به دفتر USCIS که توی شهر خودم بودم مراجعه کردم. اونا بیومتریک کانادا و انگلیس رو انجام میدند.

سلام بر شما:

ناامید نباشید دوست عزیز. برای راهنمایی بهتر لطفا شرایط پذیرش و مدارکی که ضمیمه کردین رو بفرمایید تا حد امکان هم فکری کنیم. دلایل افسر به نظرم کلی هستند و دلیل بر چیزی نیستند. فکر می کنم بد اپلای کردین. آیا شما نشون دادین که اقامت قانونی تو آمریکا دارین؟ استادی پلنتون چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdbw نمایش پست ها

purpose of visit

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    سلام بر شما:

ناامید نباشید دوست عزیز. برای راهنمایی بهتر لطفا شرایط پذیرش و مدارکی که ضمیمه کردین رو بفرمایید تا حد امکان هم فکری کنیم. دلایل افسر به نظرم کلی هستند و دلیل بر چیزی نیستند. فکر می کنم بد اپلای کردین. آیا شما نشون دادین که اقامت قانونی تو آمریکا دارین؟ استادی پلنتون چی بوده؟
    مرسی از جوابتون. خودمم قبول دارم بد اپلای کردم . من مدرکی بابت اقامت قانونیم تو امریکا ارائه نکردم. حتی فراموش کردم از صفحه ویزام رو اسکن کنم. حتی به ذهنم خطور نکرد که فرم i-20 رو اپلود کنم. بعد از تجربه ای که در سفارت امریکا 2 سال پیش داشتم که تنها در مورد معافیت تحصیلیم و نامه پذیرش دانشگاه پرسید تمرکزم رو اونا گذاشتم و از خیلی موارد سرسری گذشتم
    مدارکی که من ارائه دادم پاسپورت + نامه پذیرش دانشگاه+نامه کمک مالی دانشگاه(فول فاند)+ فرم های لازم سفارت + عکس بود.
    استادی پلن من برای دکترای IT در دانشگاه British Columbia است.
    برای اپلای دوباره مدارک زیر رو میخوام اضافه کنم
    ویزای تحصیلی امریکا+فرم ای 20+گواهی اشتغال به تحصیل و کار در دانشگاه
    بانک استیمتنت خودم و پدرم
    نامه از یک شرکت توی ایران که بعد از فارغ التحصیلی قصد دارند من رو استخدام کنند.

بنظر شما اینها کفایت میکنه و یا لازمه چیز دیگه ای رو هم اضافه کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)