صفحه 3 از 402 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض اوضاع سفارت

سلام،

من یکی از دوستانم که پارسال رفت کانادا به عنوان یک خبر خوشحال کننده بهم گفته که نماینده استان Ontario در پارلمان کانادا که یک ایرانی هستش تونسته officer سفارت کانادا تو ایران را که مثل اینکه خیلی اذیت میکرده ملت را عوض کنه. لذا پیشبینی کرده بود که فرآیند ویزا دادن باید از 1-2 سال پیش بهتر بشه. اینکه این کسی که عوض شده اسمش چیه و اینا را نمیدونم. فقط کسی همچین چیزی را شنیده؟ و آیا کلاً خیلی الکی گیر میدادن قبلاً؟ الان به نسبت گذشته اوضا چه جوریه؟

ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

پیش فرض مهر قرمز و نتیجه منفی برای گرفتن ویزای کنفرانس

سلام دوستان من واسه ارائه مقاله ام می خواستم ویزای temp از کانادا بگیرم ،
    ولی چون زمان کافی نداشتم تا مدارک رو کامل کنم رد شدم و دلایل آن :
    Travel History
    Support مالی بود.

من اگر سال آینده از یکی از دانشگاههای کانادا بتونم پذیرش بگیرم این مهر قرمز چقدر می تونه تاثیر منفی داشته باشه واسه ویزا؟
    برای رفع مشکل Travel بین مالزی و اسپانیا برای ارائه مقاله با داشتن شرایط من و با محاسبه احتمال ندادن ویزای اسپانیا به خاطر مهر قرمز کدوم یکیو انتخاب می کنید؟
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهر قرمز و نتیجه منفی برای گرفتن ویزا

مالزی که مشکلی نداره! چون شما توی فرودگاه یه ویزای توریستی 3 ماهه میگیرید.و نیازی به رفتن سفارت برای گرفتن ویزا ندارید.
    بهتره در مورد اسپانیا تحقیق کنید و اگه از بچه ها کسی اطلاعاتی داره اینجا بذاره.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سوالتون اینقدر فاکتور برای تصمیم گیری داره و اینقدر خودتون شرایط اندر شرایط کردین که آدم می مونه چی بگه . ;D.. یعنی می ترسه یه چیزی بگه و بعد ببینه نه فاکتور یکی مونده به آخر مهمتر بوده ... پیشنهاد می کنم اینقدر مسائل رو بهم به این شدت ربط ندین و وسواس به خرج ندین ... اقدام کنین فوقش نمی شه .. اگه نشد که چیزی از دست ندادین و اگه هم شد چه بهتر ! ...

سخت نگیر مهندس !!

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

مرسی
    حق با شماست
    توکل به خدا
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

khazar
    Guest

چرا مهر قرمز ؟ نوشته توش reject ؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مهر قرمز و نتیجه منفی برای گرفتن ویزای کنفرانس

تجربه نشون داده که نگرفتن ویزا برای کنفرانس معمولا تاثیر زیادی در گرفتن ویزای دانشجویی نداره و زیاد بوده‌اند کسانی که ویزای کنفرانس نگرفته‌اند ولی بعدا به راحتی ویزای دانشجویی گرفته‌اند.
    در مورد ایجاد پیشینه‌ی سفر هم، چیزی یک بار کنسول‌گری آمریکا از من ایراد گرفت این بود که من پیشینه‌ی سفر به کشورهای غربی رو نداشتم. صرف نظر از این موضوع که به نظر من گیر دادن به پیشینه‌ی سفر صرفاً بهانه‌ای است برای رد کردن متقاضیان ویزا، اگر سفارت کانادا هم سیاستی مشابه به سفارت آمریکا داشته باشه و سفر به کشورهای غربی مدنظرشون باشه، سفر به اسپانیا شاید مفیدتر باشه، اما قبلش تحقیق بکنید که آیا سفارت اسپانیا ویزا برای کنفرانس می‌ده یا خیر و اگر نمی‌ده بی‌جهت دنبالش نرید. داشتن تعداد زیادی مهر رد شدن ویزا در گذرنامه زیاد جالب نیست.

negar85
    Guest

پیش فرض اگه سفارت ويزا را رد كند چه كار ميشه كرد

من از يه دانشگاه توي مونترال پذيرش گرفتم و مداركم هم براي سفارت كامل بود ولي سفارت ويزا نداد چيكار ميشه كرد؟ ( دلايل رد: اثبات برگشت به ايران) . مي خواستم بدونم مي شه اعتراض داد و رسيدگي مي كنند و براي رفع اثبات برگشت به ايران چه مداركي لازم است؟ >

پیش فرض پاسخ : اگه سفارت ويزا را رد كند چه كار ميشه كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط negar85
    من از يه دانشگاه توي مونترال پذيرش گرفتم و مداركم هم براي سفارت كامل بود ولي سفارت ويزا نداد چيكار ميشه كرد؟ ( دلايل رد: اثبات برگشت به ايران) . مي خواستم بدونم مي شه اعتراض داد و رسيدگي مي كنند و براي رفع اثبات برگشت به ايران چه مداركي لازم است؟ >
    با سلام
    شما ميتونيد مجددا اقدام كنيد. ولى چون پرونده از مسير اصلى خارج شده و يك بار رد شده با ديده منفى ترى برسى ميشه. اما افراد زيادى بودند كه بار دوم ويزا گرفتند.
    اما در مورد كيس شما:
    1-غير از نداشتن چه گزينه هايى رو علامت زدند؟

(من تمام تلاشم رو براى كمك به شما انجام خواهم داد.فقط اميدوارم پذيرشتون كورس اپشن بدون فاند نباشه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگه سفارت ويزا را رد كند چه كار ميشه كرد

Salam
    Excuse me I don’t know the answer off your question, and I am so sorry for you, but May you please tell me, where you went to get visa and when? Do you have fund?
    Thanks

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)