صفحه 308 از 402 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatolahzadeh نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. خب اگر من در فرم ها UCI قدیم رو بزنم، چون از اکانت جدید اقدام می کنم UCI جدید بهم اختصاص نمیدن؟
    چون در تعریف UCI نوشته برای هر فرد یکتا هست می ترسم دو تا صادر کنن و مشکل ساز بشه.
    خواهش میکنم. این نظر منه و ممکنه درست نباشه. فک میکنم UCI ثابت میمونه ولی شماره پرونده ی جدید بهتون میدن چون شما به عنوان اپلینکت یا Client که عوض نشدین پرونده تون تغییر کرده پس شماره ی پرونده عوض میشه.
    Six Months From Now You Can Be In A Completely Different Space, Mentally, Spiritually and Financially. Keep Working & Believing In Yourself

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazdst نمایش پست ها
    سلام

فقط اومدم که بگم به حرفای منفی افراد گوش ندید، به گفته خیلیا از جمله حتی وکیلا، گرفتن ویزای من شانسش حتی ۱۰ درصد هم نبود و می گفتن اصلا اقدام نکن چون واضحه که ریجکتی، چون بیش از ۶ سال گپ تحصیلی داشتم، بیش از ۱۰ سال ایران نبودم و ثابت کردن تای برام غیر ممکن بود، متاهل بودم، ۳۰ ساله، پذیرش از کالج، همسرم هم اپن ورک پرمیت. ولی برخلاف گفته همه، کمتر از ۱ ماه ویزای من و همسرم اومد و بار اول بود که اقدام می کردیم. به نظرم همه چیز برمیگرده به استادی پلن قوی که اونم خودم نوشتم. امیدوارم ویزای همه شما بیاد
    چقدرر خوشحال شدم خوندم پیامتونو،منم میخوام برای کالج اقدام کنم.22 سالمه بلافاصله بعد از لیسانس معماریم میخوام این کار رو بکنم. بدون گپ تحصیلی برای دوره های طراحی داخلی و مدبربت پروژه.ولی خیلیی ها منو از گرفتن ویزا میترسونن و حتی بعضی از دفاتر میگن بدلیل شانس کم گرفتن ویزاتون ما پرومدتون رو قبول نمیکنیم.... بلکل نا امید شده بودم.

ممنونمتون میشم اگر نکته ی مهمی هست توی این راه بهم گوش زد کنین .

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zenab1995 نمایش پست ها
    چقدرر خوشحال شدم خوندم پیامتونو،منم میخوام برای کالج اقدام کنم.22 سالمه بلافاصله بعد از لیسانس معماریم میخوام این کار رو بکنم. بدون گپ تحصیلی برای دوره های طراحی داخلی و مدبربت پروژه.ولی خیلیی ها منو از گرفتن ویزا میترسونن و حتی بعضی از دفاتر میگن بدلیل شانس کم گرفتن ویزاتون ما پرومدتون رو قبول نمیکنیم.... بلکل نا امید شده بودم.

ممنونمتون میشم اگر نکته ی مهمی هست توی این راه بهم گوش زد کنین .
    سلام دوست عزیز من خودم به شخصه خیلی از بچه ها رو دیدم با سن 39 و 40 سال برای کالج اقدام کردن و ویزا رو گرفتن در مورد اینکه ویزا میگیرید یا نه از هیچ وکیلی پرس و جو نکنید که جز اینکه پول بگیرین و نا امیدتون کنن هیچ کار دیگه ای متاسفانه بلد نیستن با خوندن مطالب این سایت خودتون خیلی راحت میتونید برای کالج اقدام کنید.شاد و پیروز باشید.

Junior Member

سلام, این درسته که جواب ریجکتی ها رو ۲/۳ هفته بعد از انگشت نگاری میدهند و هرچی پروسه ویزا طول بکشه احتمال گرفتن ویزا بیشتر هست ؟ من الان ۸ هفته از سابمیت پرونده ام برای مستر گذشته و همچنان با استرس منتظر جواب هستم .

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

دوستان اگر کسی 5 سال گپ تحصیلی داشته باشه و توی این مدت کار فول تایم با بیمه مرتبط با رشته داشته باشه ؛ و همچنین به صورت پاره وقت (آنلاین) ارشد خونده باشه ولی انصراف داده ؛ به نظرتون ارشد رو اشاره بکنه یا نه ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nedati نمایش پست ها
    سلام, این درسته که جواب ریجکتی ها رو ۲/۳ هفته بعد از انگشت نگاری میدهند و هرچی پروسه ویزا طول بکشه احتمال گرفتن ویزا بیشتر هست ؟ من الان ۸ هفته از سابمیت پرونده ام برای مستر گذشته و همچنان با استرس منتظر جواب هستم .
    سلام معمولا همون 2 یا 3 هفته اول جواب ریجکتی میادش.اما خوب ریجکتی کانادا خیلی کمه در کل وقتی ریجکت میکنن که خیلی مدارکتون نواقص داشته باشه و یا افسر متقاعد نشده باشه.هر چه زمان بیشتر بگذره احتمال ریجکتی کم میشه ولی هیچ وقت به صفر نمیرسه.استرس نداشته باشید استرس داشتن سر ویزا خیلی کار بی اساسیه چون کاملا دست افسره و افسر هر وقت که صلاح بدونه ویزا رو میده.موفق و پیروز باشید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی 5 سال گپ تحصیلی داشته باشه و توی این مدت کار فول تایم با بیمه مرتبط با رشته داشته باشه ؛ و همچنین به صورت پاره وقت (آنلاین) ارشد خونده باشه ولی انصراف داده ؛ به نظرتون ارشد رو اشاره بکنه یا نه ؟
    سلام در مورد اون گپ اشاره بکنید که در شرکت کار کردید چون هم درآمد مالی داشته باشید و هم این که مرتبط با رشتتون بوده.و در مورد ارشد که انصراف دادید و مجازی هم بوده اشاره نکنید بهتره به نظرم.

Junior Member

سلام، ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
    من ٢ ماه پيش ريجكت شدم، الان دوباره ميخوام اقدام كنم. دفعه اول خودم استادي پرميت. و همسرم و دو فرزندم ويزيتوري. حساب بانكي بالاي ٥٠٠ ميليون و گردش حساب عالي و سند ملكي از خودم و همسرم و اسپانسر هم گذاشته بودم. تمام مدارك من كامل و دقيق بود. علت ريجكتي هم مسائل مالي و شغل من بعد از برگشت به ايران بوده.
    الان ميخوام دوباره اپلاي كنم . به نظر شما من چهتغييري در پرونده بايد بدم كه اينبار ريجكت نشم؟!؟!
    فرزندانم ١ ساله و ٧ ساله هستند؟ آيا به نظر شما اول خودم اقدام كنم و بعد همسر و دو فرزندم؟؟
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط a_as نمایش پست ها
    سلام، ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
    من ٢ ماه پيش ريجكت شدم، الان دوباره ميخوام اقدام كنم. دفعه اول خودم استادي پرميت. و همسرم و دو فرزندم ويزيتوري. حساب بانكي بالاي ٥٠٠ ميليون و گردش حساب عالي و سند ملكي از خودم و همسرم و اسپانسر هم گذاشته بودم. تمام مدارك من كامل و دقيق بود. علت ريجكتي هم مسائل مالي و شغل من بعد از برگشت به ايران بوده.
    الان ميخوام دوباره اپلاي كنم . به نظر شما من چهتغييري در پرونده بايد بدم كه اينبار ريجكت نشم؟!؟!
    فرزندانم ١ ساله و ٧ ساله هستند؟ آيا به نظر شما اول خودم اقدام كنم و بعد همسر و دو فرزندم؟؟
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    به نظر من هذف شما برای اپلای مورد شک افسر قرار گرفته پذیرش خودتون را عوض کنید یا اگر مستر برای دکترا در صورت امکان درخواست بدید، بهتر اول تنهای ویزا را بگیرید و بعد همه خانواده با هم

بعد اگر مالی مشکل داشتید حتما گردش حساب نگذاشتید و فقط یک موجودی بوده سعی کنید چند منبع معرفی کنید که افسر در صورت فرض جعلی بودن اون با بقیه مدارک قانع بشه
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام ، ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد شرايط بنده و همسرم بسيار حساس هست.
    من و همسرم در حال حاضر با ويزاي ويزيتوري ٥ ساله در كانادا نزد خانواده ي همسرم كه سيتيزن اينجا هستن زندگي مي كنيم، براي استادي پرميت اقدام كرديم ولي ريجكت شديم كه بنظرم خيلي ناشيانه و بدون اطلاعات دقيق و بدون استادي پلن و فقط با يك نامه ي پذيرش زبان كه اون هم اكسپاير شده بود ( توجه به تاريخ غلط نامه اكسپتنس نكرده بوديم) اقدام كرده بوديم، بهرحال تجربه ي تلخي بود به علت سپردن كار به يكي از دوستان به ظاهر بلد كار.
    الان ما دوباره و با نظارت يك وكيل كانادايي نه ايراني در حال برطرف كردن تمام ايتم هاي نامه ريفيوزال سفارت هستيم، متاسفانه ٢ ماه بيشتر از اقامت ٦ ماه اول ما بيشتر نمونده، تلاش ما بر اينه كه قبل از خروج دوباره اپلاي كنيم و چون به زمان رسيدگي جواب سفارت نمي رسيم بايد برگرديم، شرمنده سرتونو درد نيارم، در حال حاضر ما دو پذيرش گرفتيم، يكي از كالج با يك full program و يكي پذيرش ١ ساله زبان، كه اول زبان بگذرونيم و به سطح موود نظر كه رسيديم زمان شروع كلاس هاي كالج هم فرا رسيده،كالج اين پذيرش رو راحت داد فقط قبل از شروع كلاس ها ازمون زبان رو مي گيره، ممنون ميشم در مورد استادي پلن توضيحي بديد با توجه به شرايط ما. ايا وجود خانواده همسرم ميتونه مثبت باشه؟ يا برعكس نكنه منفي؟در مورد tie ها هم ايا وجود خانواده من در ايران و سه ملك كافيس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)