صفحه 336 از 402 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شرایط مختلفی برای ریجکت هست. اگر ریجکت آمریکا بندهای امنیتی نبوده و مساله بیشتر تای باشد به عنوان نمونه، با اضافه کردن مدارک شانس بیشتر است. گپ ده ساله اگر با پذیرش بدون فاند مستر حرفه ای یکساله مثلا همراه است و شرایط تای چندان قوی نیست، شانس واقع بینانه زیاد نیست هرچند صفر هم نیست و لزومی به استرس برای چیزی که مشخصا نتیجه آن قطعی نیست،ندارید.
    در هر حال گپ طولانی هدف از تخصیل را برای افیسر از مقاصد آکادمیک به اقامتی تغییر میدهد و توجیه آن در کنار موارد ذکر شده در هر دو کشور مشکل مشابهی دارد.
    در خصوص تای بهتر است فروم مربوطه را مطالعه و حتی الامکان مدارک مربوطه را تقویت کنید. توجیه اینکه چرا پس از ده سال گپ، به هدف تحصیلی ادامه تحصیل ضروری است نکته اصلی است.
    با توجه به اینکه تای مهم ترین بخش تکمیل مدارک هست
    واقعا جز اثبات وابستگی خانوادگی / ملک و یا در نهایت افر شغلی ایا کار دیگری میشه کرد ؟

Junior Member

درود. ميخواستم بدونم اگه کسى مستر داشته باشه و دوباره بخواد تو کانادا مستر بخونه، آيا منعى براى صدور ويزا نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Geosadri نمایش پست ها
    درود. ميخواستم بدونم اگه کسى مستر داشته باشه و دوباره بخواد تو کانادا مستر بخونه، آيا منعى براى صدور ويزا نداره؟
    سلام
    خیر. صرفا صدور ویزا برای مستر مجدد مشکلی ندارد و قبلا کسانی بودند که توانستند ویزا را دریافت کنند ولی باید دلیل قانع کننده داشته باشید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام و خسته نباشد
    من 27 سال دارم . رشته دانشگاهیم هم سینما بوده که پارسال تموم شد و تقریبا حدود دو سال هم هست به صورت پروژه ای در زمینه 3 بعدی و جلوه های بصری فعالیت دارم و منبع در آمدم از همین راه هست ولی استخدام رسمی نیستم .
    من یه دوره انیمیشن 3 بعدی و جلوه های ویژه یکساله از یک موسسه معتبر تو ونکوور پذیرش گرفتم برای June 2019
    راستش واقعا برام گذراندن این دوره خیلی اهمیت داره متاسفانه ایران در زمینه سه بعدی و جلوه های ویژه زیاد قوی نیست و به خاطر کمبود منبع آموزشی تو ایران تا یه حدی میشه در این زمینه رشد کرد و به نظر من ضعیف بودن کارهای ایرانی بیشتر بر میگرده به همین کمبودعلمی نه مهارت های نرم افزاری. وبعد از دیدن نمونه کارهای بچه های این موسسه فکر میکنم با تموم شدن این دوره خیلی به دانش و مهارت هام اضافه میشه . سفر خارجی هم کلا نداشتم. فقط یه بار ویزا عراق تو پاسم خورده اونم به خاطر دعوت شدن از طرف یه جشنواره فیلم کوتاه بود که نرفتم اصلا فقط ویزا رو گرفتم .
    مدرک زبان هم ندارم ولی انگلیسیم بد نیست حداقل برای اون موسسه قابل قبول بود و پذیرش داد بیشتر به نمونه کارهایی که داشتم اهمیت میدادن. و به هرحال حدود 10 ماه زمان دارم برای تقویت زبان.
    راستش من زیاد تو فکر سفر به خارج از کشور نبودم الان حدود یک سال هست که به این فکر افتادم.
    خانواده قبول کرده که ساپورتر باشه و از لحاظ مالی مشکل خاصی فکر نکنم باشه البته از خودم ملکی ندارم. تک فرزند هستم و پیشنهاد کاری هم میتونم از همین شرکتی که باهاشون کار میکنم بگیرم اما شرکت خصوصی هست .
    راستش یکم مشاورها و وکیلهای به خاطر این که دوره یک ساله هست و...منو نا امید کردن از ویزا و با خوندن این فروم تصمیم گرفتم خودم اقدام کنم . به نظر شما من شانسی دارم ؟ ممنونه میشم که کمکم کنید .یه مقدار از شهریه هم پرداخت کردم و خیلی استرس دارم و شبا از استرس نمیتونم بخوابم

من هم برای بار دوم کالج اپلای کرده بودم متاسفانه ریجکت شدم . دوستان کسی هست بتونه کمک کنه ؟ نیاز به راهنمایی دارم. دوستان کسیو میشناسید از ویزای تحصیلی گرفته باشه برای کالج ؟

سلام
    دلیلش هم این بوده : ممنون میشم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه , سپاس .

Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary resident visa application and supporting documentation, I have determined that your application does not meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigration and Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the following grounds:
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tarzan_tarzan نمایش پست ها
    من هم برای بار دوم کالج اپلای کرده بودم متاسفانه ریجکت شدم . دوستان کسی هست بتونه کمک کنه ؟ نیاز به راهنمایی دارم. دوستان کسیو میشناسید از ویزای تحصیلی گرفته باشه برای کالج ؟

سلام

Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary resident visa application and supporting documentation, I have determined that your application does not meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigration and Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the following grounds:
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can demonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must be accompanied by a new processing fee.
    گرامی اطلاعات بیشتر بدید، مثلا گپ تحصیلی داشتید و توی استادی پلن دلیل برگشت خودتونو چی ذکر کردید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tarzan_tarzan نمایش پست ها

سلام

شانس برای همه هست، اقدام کنید ، حدود دو میلیون تومن منهای بایومتریکس هزینه داره، فوقش رد میشید، برای کسی که میخواد توی کانادا دلار هزینه کنه، دو میلیون تومن عددی نیست

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من قصد دارم برای پذیرش Master و ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنم.
    یک چیزی همش ذهنمو مشغول می کنه و ممنون می شوم من را راهنمایی بفرمایید.
    من و همسرم دو سال پیش در پرونده های آنلاین Quebec سال 2016 ثبت نام کردیم، با توجه به تصادفی بودن سیستم نوبت دهی ایشون تونستند سابمیت کنند ولی من نه. در حال حاضر من پروفایل جداگانه ای دارم که سابمیت نشده ولی در پروفایل ایشان که سابمیت شده به عنوان Spouse هستم هر چند طی دو سال گذشته هیچ آپدیتی (مثلا درخواست مدرک و ...) در آن اتفاق نیفتاده است.
    سوال من این هست که آیا این سابقه در زمان بررسی پرونده من برای ویزای تحصیلی (در Toronto یا British Colombia ) قابل دستیابی هست و در اینصورت چه میزان می تواند باعث رد شدن ویزای تحصیلی من شود؟
    ویرایش توسط Kk21717 : August 25th, 2018 در ساعت 02:06 PM دلیل: کامل تر نمودن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط araxCG نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشد
    من 27 سال دارم . رشته دانشگاهیم هم سینما بوده که پارسال تموم شد و تقریبا حدود دو سال هم هست به صورت پروژه ای در زمینه 3 بعدی و جلوه های بصری فعالیت دارم و منبع در آمدم از همین راه هست ولی استخدام رسمی نیستم .
    من یه دوره انیمیشن 3 بعدی و جلوه های ویژه یکساله از یک موسسه معتبر تو ونکوور پذیرش گرفتم برای June 2019
    راستش واقعا برام گذراندن این دوره خیلی اهمیت داره متاسفانه ایران در زمینه سه بعدی و جلوه های ویژه زیاد قوی نیست و به خاطر کمبود منبع آموزشی تو ایران تا یه حدی میشه در این زمینه رشد کرد و به نظر من ضعیف بودن کارهای ایرانی بیشتر بر میگرده به همین کمبودعلمی نه مهارت های نرم افزاری. وبعد از دیدن نمونه کارهای بچه های این موسسه فکر میکنم با تموم شدن این دوره خیلی به دانش و مهارت هام اضافه میشه . سفر خارجی هم کلا نداشتم. فقط یه بار ویزا عراق تو پاسم خورده اونم به خاطر دعوت شدن از طرف یه جشنواره فیلم کوتاه بود که نرفتم اصلا فقط ویزا رو گرفتم .
    مدرک زبان هم ندارم ولی انگلیسیم بد نیست حداقل برای اون موسسه قابل قبول بود و پذیرش داد بیشتر به نمونه کارهایی که داشتم اهمیت میدادن. و به هرحال حدود 10 ماه زمان دارم برای تقویت زبان.
    راستش من زیاد تو فکر سفر به خارج از کشور نبودم الان حدود یک سال هست که به این فکر افتادم.
    خانواده قبول کرده که ساپورتر باشه و از لحاظ مالی مشکل خاصی فکر نکنم باشه البته از خودم ملکی ندارم. تک فرزند هستم و پیشنهاد کاری هم میتونم از همین شرکتی که باهاشون کار میکنم بگیرم اما شرکت خصوصی هست .
    راستش یکم مشاورها و وکیلهای به خاطر این که دوره یک ساله هست و...منو نا امید کردن از ویزا و با خوندن این فروم تصمیم گرفتم خودم اقدام کنم . به نظر شما من شانسی دارم ؟ ممنونه میشم که کمکم کنید .یه مقدار از شهریه هم پرداخت کردم و خیلی استرس دارم و شبا از استرس نمیتونم بخوابم
    شانس که دارید. اگر مطمین نیستین می تونین همین تاپیک رو بخونین ببینین که دوستانی که ریجکت شدن چه دلایلی داشتن شما همونا رو تقویت کنید.
    استرس نداشته باشید به جاش بیشتر تحقیق کنید

سلام به همه.دوستان من سال ۲۰۱۶ برای مهاجرت به استان کبک سابمیت کردم.البته هنوز درخواست مدرک نشدم.امتیازم برای اون برنامه کامل هست.الان
    میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم و کلا پرونده پر ریسکی دارم چون گپ تحصیلی حدود ۱۳ سال دارم ،سنم ۳۷ سال هست.متاهل هستم و دو فرزند دارم.
    و برای کالج میخوام اقدام کنم.البته سند ملکی و تای و جاب افر میتونم ارایه کنم.دوستان چطوری میتونم افیسر رو راضی کنم و ایا خودم باید مطرح کنم که
    پرونده مهاجرت دارم؟ میشه در کاور لتر توضیح بدم که امتیاز کافی برای مهاجرت رو دارم و حتی مدارکش رو بذارم تا بگم نیازی ندارم که بعد از دوره تحصیل
    به صورت غیرقانونی در کانادا بمونم؟
    و بعد اینکه ما اینهمه مدرک ارسال میکنیم که قصد بازگشت به ایران رو داریم و وابستگی شدید خانوادگی و غیره ...اینا مشکلی برای پرونده مهاجرت ایجاد نمیکنه؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید دوستان.واقعا نمیدونم این تناقض رو چطور توضیح بدم.سپاسگزارم
    ویرایش توسط maryzamani : August 26th, 2018 در ساعت 10:54 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)